Světelná rampa

tuning/tuzing úpravy
Uživatelský avatar
Arkis
Příspěvky: 1373
Registrován: pát 13. dub 2012 12:38:51
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Světelná rampa

Příspěvek od Arkis »

Napadl tento prvek už někoho? Popřípadě jaké by s tím mohli nastat problémy?
Mě se to celkem líbí, spíš tak na machrování a upozorňování na nezapnuté světla řidičů (to dělám rád! :D ).
Obrázek
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Světelná rampa

Příspěvek od 103457 »

Tohle tu měl na té khaki feldě někdo, už si nick nepamatuji. Tam to možná bylo ještě shůdné, ale jinak mi to připadá na obyč feldě, jako tuzing a dráždidlo na PČR.
prerovacek - FK

Re: Světelná rampa

Příspěvek od prerovacek - FK »

No, dráždidlo to určitě bude, ale mě se to líbí :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Světelná rampa

Příspěvek od Skury »

Mě se líbí, jak pomalu každej tu řeší legálnost kol/laminátů, spotřebu o 3 desetinky, jak žárovky H4 žerou jako kráva, tak radši nabastlí LEDky a pak jsem přijde někdo, kdo hodí tenhle nesmysl na střechu, kdy bude větší odpor, tím pádem větší spotřeba benzínu i elektrický odběr, bude to jak červenej hadr pro PČR a použitelnost úplně k ničemu. Ale když se to někomu líbí, tak ať si to tam dá a blbě se neptá. ;)
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
Uživatelský avatar
Grave
Příspěvky: 294
Registrován: čtv 08. zář 2011 19:39:02
Bydliště: 431 01
Kontaktovat uživatele:

Re: Světelná rampa

Příspěvek od Grave »

Na Tvou otázku ohledně problému je následná odpověď, vzhledem k tomu že zde žije určitá skupina lidí co zpěněží kde co a tohle by šlo sundat během minuty, tak první problém je na světě, druhý problém bych viděl v lidech tipu, já to nemám a ty už taky ne, světlo se dá urvat za chvilku a drát k tomu ještě rychleji a jako třetí a docela závažný problém bych viděl v PČR, tohleto je něco pro poldu jako UV lampa pro komára. Jinak já měl na své první feldě něco podobného, jezdil jsem převážně večer a světla bylo jak ve dne, ale vzhledem k třetímu problému to šlo rychle dolu.
Jinak jestli chceš v noci více vidět, hoď namísto mlhovek kulaté dálky a pod masku shovej taky nějaké dálky a máš světla jak ve dne a od PČR máš legálně klid.
Kozel je nebezpečný zepředu, kůň zezadu, hlupák ze všech stran.
Uživatelský avatar
Arkis
Příspěvky: 1373
Registrován: pát 13. dub 2012 12:38:51
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Světelná rampa

Příspěvek od Arkis »

Zloděje neřeším, doma je auto v garáži a u obchoďáku pojede onboardka. A opravdu nepatřím mezi jedince co si počítají každý dl benzínu. A odběr žárovek? Čert to vem. Mě se to prostě líbí a hnout s tím může je PČR! :lol:
prerovacek - FK

Re: Světelná rampa

Příspěvek od prerovacek - FK »

Arkis, beru to stejně jako Ty :lol:
prerovacek - FK

Re: Světelná rampa

Příspěvek od prerovacek - FK »

Právě jsi mě tou fotkou docela navnadil, ale ať jsem se celý večer snažil jak jsem chtěl, na netu jsem to nenašel :hlava:
Uživatelský avatar
Arkis
Příspěvky: 1373
Registrován: pát 13. dub 2012 12:38:51
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Světelná rampa

Příspěvek od Arkis »

Ani nenajdeš, to se musí vyrobit... najde leda tak ty světla, ale rám na ně musíš udělat ty.
prerovacek - FK

Re: Světelná rampa

Příspěvek od prerovacek - FK »

Já věděl, že to tak jednoduchý nebude, i když vyrobit takhle rám by snad neměl být problém... a co je jednoduššího potom, než na nějaký plíšek vyrazit 8SD :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Nosferat
Příspěvky: 564
Registrován: pát 21. říj 2011 16:53:19
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: Světelná rampa

Příspěvek od Nosferat »

Proč vyrábět rám ? Když to můžete dát na obyčejný příčník ? Potkávám pár aut co to tak mají.
Renault Clio Generation 90TCe 56kw
Škoda Fabia II Family 1.2HTP 12v 51kw


https://www.instagram.com/hrabe.official/
prerovacek - FK

Re: Světelná rampa

Příspěvek od prerovacek - FK »

no dyť, příčník, navrtat 4 držáky a padla :lol:
Uživatelský avatar
DDT
Příspěvky: 550
Registrován: pon 24. pro 2012 17:41:49
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Re: Světelná rampa

Příspěvek od DDT »

Světelná rampa na střeše by spíš pasovala na pick up, na obyčejnou felicii jedině před masku. Jinak na té fotce to vypadá otřesně :puker: ,feldu máš pěknou a tímhle si jí akorát zhnusíš. Jinak myslím,že správně můžeš mít jen jeden pár přídavných dálkových světel.
FELICIA GLXi 1.3 BMM r.v.1996 červená solitaire metalíza
FELICIA GLXi 1.3 MPi r.v. 1998 zelená pacific metalíza
Uživatelský avatar
Arkis
Příspěvky: 1373
Registrován: pát 13. dub 2012 12:38:51
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Světelná rampa

Příspěvek od Arkis »

Ještě mě napadlo, že místo těchto velkých by možná líp pasovali ty malé obdelníčky, které jsou zapasované v tom plastovém pouzdru v celku...
Obrázek
Stollby
Příspěvky: 1748
Registrován: stř 15. dub 2009 19:01:58
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Světelná rampa

Příspěvek od Stollby »

no ja jezdil spatrolem kterje mel tohle na strese a je to clekem spatny,jakmile to mas kousek dal za vyhledem ridice tak ti to za urcitych okolnosti-drobne mrholeni o kterym skoro nevis udela krasnou svtelnou zed a nevidis nic :D samozrejme zalezi na typu svetel ale dost pochybuju ze budes kupovat jendo svetlo za 2500Kč a vejs
Vždy je co zlepšovat
Odpovědět