VT Jonage

Jonage - FK

VT Jonage

Příspěvek od Jonage - FK »

Tak chlapy přidávám nějakej svuj VT.

Když jsem zdědil svého favorita, strašně mě nadchnul tuning. Ale protože jako student nemám ještě dostatečně vysoké příjmy, tak zatím zůstala většina mých plánů na papíře. Tady jsou některé z nich:

Jsme na felicia fóru, tak nejdříve něco z ní. Plánuji instalaci komplet celého interiéru z felicie do mého fáčka. Už ho mám od loňska celý doma koupený, teď jen všechno potáhnout, nalakovat a namontovat. Takhle by to asi mohlo vypadat:
Interiér:
Obrázek

No a co se týče tuningu exteriéru mého favorita, tak tady jsou nějaké reálné představy v dohledné době, maska, zavaření 5.dveří, stříška, nárazníky, kola..
Exteriér:
Přední maska
Obrázek
Zavařené 5. dveře
Obrázek
Bok
Obrázek

A pak tady je pár nápadů, které ovšem zatím realizovatelné nejsou, ale třeba uvidíme do budoucna:
Favorit v černo-stříbrném laku
Obrázek
Favorit RETRO
Obrázek

Tak co na to řikáte? Časem přidám možná další mé nápady.
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: VT Jonage

Příspěvek od Skury »

Interiér super... Retro fágo taky, akorát nevim, ten nápad černej plastovej nárazník a před něj ještě chromovej...
A k tomu černostříbrnýmu favoritu se ten přední nárazník moc nehodí. Dal bych trošku decentnější. ;) Ale jinak všechny práce skvělý. 8-)
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
Tholis - FK

Re: VT Jonage

Příspěvek od Tholis - FK »

Interiér je hezky udělanej, smekám, ostatní je celkem děs, zpracování je tam horší a nápady jsou taky horší. Ale interiér, smekám!!!
Jonage - FK

Re: VT Jonage

Příspěvek od Jonage - FK »

Tak interiér je už starej, časem se mi trochu změnil vkus a mám trochu jinou představu jak by to mělo vypadat. Třeba budíky by měli bejt stylu RS, žádnej displej, místo něj klasický ofuky a volant z fábky. Akorát ty barvy takhle zůstanou, nahoře černá koženka a dole nastříkat na světle šedou ala Octavia L&K.

Že se ti nelíbjej ostatní.. No je to dělaný spíš pro orientaci jak by to asi mohlo vypadat. Uznávám že třeba u toho černo stříbrnýho Fáčka je ten nárazník fakt uplně mimo a nehodí se, ale to je taky dost starý, dneska už bych viděl decentnější. S ostatníma jsem ale zase docela spokojenej, řikám(až na RETRO fáčko) to neni klasickej VT, spíš takovej muj plán jak by to mohlo vypadat.
Tholis - FK

Re: VT Jonage

Příspěvek od Tholis - FK »

Ne tak chvalím, zatím nejlepší co jsem tu viděl.. Já neumím ani v malování :lol:
Odpovědět