Tacho

Dedla
Příspěvky: 1425
Registrován: pon 13. úno 2006 18:40:52
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tacho

Příspěvek od Dedla »

Asi jsem divnej. Mě se to tedy moc nelíbilo.
Rallysport mám docela rád a kdo má alespoň trochu představu jak to chodí,tak ať si tento sport tímto filmem raději nehnusí.
Úpravy řídících jednotek motorů Felicia
Ex. Felda http://www.youtube.com/watch?v=b5al6XngGWo Kejzi dík!
VW Sharan TDI : "Dospělé auto pro dospělého člověka".
http://www.youtube.com/watch?v=CkJzc2D2 ... re=related
Nemám rád SZ...
Uživatelský avatar
TIW
Příspěvky: 2784
Registrován: úte 25. zář 2007 18:20:50
Bydliště: Valašské Mezi?í?í
Kontaktovat uživatele:

Re: Tacho

Příspěvek od TIW »

Tak je to černá komedie a né dokument, profi kriminalisté také nekoukají na detektivky, a doktoři na seriály typu masturbace v pryžové závadě, teda chci říci Ordinace v růžové zahradě :lol: či Chicago Hope, holt to musí brát člověk s rezervou, on v reálu taky jeden "odhodlaný americký maryňák" nevyvraždí tábor povstalců a predátora k tomu ;) Jak říká Fellini: Film je podvod ;)
ObrázekObrázek
kejzi1
Příspěvky: 8486
Registrován: úte 02. kvě 2006 23:05:53
Bydliště: Jihlava,Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Tacho

Příspěvek od kejzi1 »

TIW píše:.....masturbace v pryžové závadě........


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Deacon
Příspěvky: 1018
Registrován: pát 26. čer 2009 20:34:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Tacho

Příspěvek od Deacon »

Tak jsem to teď taky skoukl a líbílo se mi to. Ze začátku, než se to rozjede, tak trošku nuda, ale pak dobrý. Felda pěkná :), ale zklamal mě konec. Možná upoutávka na pokračování... uvidíme.
" Když jí miluješ, není co řešit "
Javor - FK

Re: Tacho

Příspěvek od Javor - FK »

Tak sem to teď taky dokoukal ale ten konec to je fakt prohra, nějak mi to nesedí časově ani nezačal brzdit, ale zajímolo by mě jak to točili, protože s evákem asi pod liazku nesekli. Na film sem se těšil dlouho, mírný zklamání. Ono neni jednoduchý natočit něco se záživnym dějem ze světa rally tak aby to chytlo masy. Ale pokus se cení a sem za něj rád, nějakýmu dalšímu bych se nebránil ale bylo by to kostrbatý navazovat na tohle.
Martin_Happy - FK

Re: Tacho

Příspěvek od Martin_Happy - FK »

navazovat se moc nedá. Shodli sme se s kámošem, že Tacho 2 jo, ale jiné postavy a jinej příběh. (landu tam nechat můžou, ale musí hrát někoho jinýho, jinýho závodníka, kterej bude mít jinej příběh)

Jinak to EVO na konci prej byla maketa. Snad jen plechy na něčem naskládaný co sem slyšel
Uživatelský avatar
TIW
Příspěvky: 2784
Registrován: úte 25. zář 2007 18:20:50
Bydliště: Valašské Mezi?í?í
Kontaktovat uživatele:

Re: Tacho

Příspěvek od TIW »

Koukám, že už je to na uložto, tím chci jako říct, že jako aby jste si to nestahovali, protože jako prostě všichni víme, že se to prostě jako nesmí, že :pirat: jako nejsme piráti, že a i maximálku přece jezdíme všichni testovat na dálnice do němec, že :safe: postě a tím jsem chtěl říct, že jako to, prostě jo, jako... to jako myslím upřímně žejo :rendeer:
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
jirkaf
Příspěvky: 4539
Registrován: ned 16. pro 2007 18:16:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tacho

Příspěvek od jirkaf »

Tiw: Dobře ty :lol: :thumleft:
VW Passat 1.9 TDi, VW Passat 1.6, Suzuki RM-Z 450, Jawa Pionýr, Jawa Mustang
Psykopath - FK

Re: Tacho

Příspěvek od Psykopath - FK »

Pirati jedni (na czshare je full dvd bez hesla :D)
Martin_Happy - FK

Re: Tacho

Příspěvek od Martin_Happy - FK »

i s bonusama? Ptám se, abych to mohl odsuzovat, že.

Jinak sem to viděl v kině, takže ze mně prachy dostali (ale jen 50, protože zrovna byla kinománie)
Psykopath - FK

Re: Tacho

Příspěvek od Psykopath - FK »

Jo jsou tam i bonusy - a ja jsem na tom byl taky v kine... dokonce za plnou palbu :?
Odpovědět