protektor vraník

mause
Příspěvky: 1003
Registrován: sob 19. led 2008 22:08:41
Bydliště: Kojetín
Kontaktovat uživatele:

protektor vraník

Příspěvek od mause »

co pak na to říkáte kamarád mě přesvědčuje že jsou fakt dobré s křemičitým pískem... ale ta cena nevím šli by ste do toho?

http://www.pneuvranik.cz/pneu_karta.php?227
bylo: felinka lechce poladěná...Myška
je: octule v kombajnu 1,9 tdi ALH zatím 66kw/90 hp + SPRINT 769...Chrochtadlo
:-)
http://www.youtube.com/watch?v=cIemgwmRgxk
Jawinka 350/638 -> 639
hranatá felicie - červený drak
stony - FK

Re: protektor vraník

Příspěvek od stony - FK »

Kdyby byli levnější tak možná.
Ale za ty samé peníze můžeš denska koupit Barum Polaris 2
http://www.automedik.cz/zbozi.html?product=70
mause
Příspěvky: 1003
Registrován: sob 19. led 2008 22:08:41
Bydliště: Kojetín
Kontaktovat uživatele:

Re: protektor vraník

Příspěvek od mause »

ale jistě to je právě co tu řeší m že je to cena nového pneu... ale že je to prý jiná liga... že ten písek dostává pneu někde srovnatelně s pneu s hřeby viz tyhle stránky.

ta cena je právě to o čem přemýšlím... ale rychlostní index do 160 km/hod to vipadá na kvalitní protektor, ne??
bylo: felinka lechce poladěná...Myška
je: octule v kombajnu 1,9 tdi ALH zatím 66kw/90 hp + SPRINT 769...Chrochtadlo
:-)
http://www.youtube.com/watch?v=cIemgwmRgxk
Jawinka 350/638 -> 639
hranatá felicie - červený drak
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: protektor vraník

Příspěvek od 103457 »

Rozhodně ne do protektoru. A navíc zimní gumu, kterou, jen tak nesjedeš a budeš ji mít třeba 4 roky. Už za první rok se ti budou dělat na kordu boule. Nikdy nevíš, jak starý je ten kord, kterej oprotektorovali. :(
Jak už je napsané, seženeš levněji i novou gumu.
Ty plánuješ cestu do Alp? a na protektorech? k čemu ti bude v protektoru křemičitej písek, když se ti guma ve stovce roztrhne z boku :?: :?: :?:
Uživatelský avatar
mako
Příspěvky: 436
Registrován: pát 15. srp 2008 16:44:12
Bydliště: [SK] - ZM
Kontaktovat uživatele:

Re: protektor vraník

Příspěvek od mako »

to samý už tu někdo házel ale odkaz byl ze speedpro.cz a podle mně je to blbost. radši koupím novou pořádnou humu a vím, že mi vydrží!!
VW passariantion+VW felicia diesel power
ex-felicia GLXi 1,3MPi 1997 Red-Hot-chilli, ex-felicia LXi 1,4mpi 1996 White candy
Uživatelský avatar
DuDe
Příspěvky: 799
Registrován: sob 08. črc 2006 12:46:58
Bydliště: Velky Tynec
Kontaktovat uživatele:

Re: protektor vraník

Příspěvek od DuDe »

kdysi jsem se nechal ukecat od kolegi a koupil jsem zimni protektory . vraniky .

A všem nedoporučuji . Na asvaltě to hučí jako prase . A ve sněhu taky nic moc . :? A týpek co mi gumy obouval se chytal za hlavu že to skoro nejde vyvážit .

Já si je rozhodně už nikdy nekoupím .

Ale ten můj kolega zase na ně nedá dopusit .
mause
Příspěvky: 1003
Registrován: sob 19. led 2008 22:08:41
Bydliště: Kojetín
Kontaktovat uživatele:

Re: protektor vraník

Příspěvek od mause »

no nevim no laká mě to že je to licence ze skandinávie... v zimě se rychle jezdit nedá....
bylo: felinka lechce poladěná...Myška
je: octule v kombajnu 1,9 tdi ALH zatím 66kw/90 hp + SPRINT 769...Chrochtadlo
:-)
http://www.youtube.com/watch?v=cIemgwmRgxk
Jawinka 350/638 -> 639
hranatá felicie - červený drak
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: protektor vraník

Příspěvek od 103457 »

mause
Tak se neptej a kup si je.
Já bydlím v horách, sněhu tři prd... od listopadu do dubna. Točím volant u pětadvacátej rok a tohle má vyzkoušený.
Zimní gumy kupuju vždy jen na tři zimy, pak jdou pryč, ikdyž vypadaj dobře. Obouvám komplet celý auto, nikoliv jen jednu nápravu a kupuji jen šípovej vzor, ten se na sněhu osvědčil nejlépe.
Pochopitelně, že jiné nároky budete mít ve městě, kde se solí a sníh skoro neznáte, tam vám stačí mít na gumě napsáno M + S a na vzorku nezáleží.
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: protektor vraník

Příspěvek od emilio52 »

tohle asi od vraníka není Ale je to stále dokola jedno a to samý. ;)
http://speedpro.cz/green-diamond-granul ... p-416.html
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
RAIMMI
Příspěvky: 4502
Registrován: stř 09. črc 2008 19:53:13
Bydliště: Uničov
Kontaktovat uživatele:

Re: protektor vraník

Příspěvek od RAIMMI »

protektory nebrat ať maj licenci třeba z Ameriky... kor za takovou cenu...
mause
Příspěvky: 1003
Registrován: sob 19. led 2008 22:08:41
Bydliště: Kojetín
Kontaktovat uživatele:

Re: protektor vraník

Příspěvek od mause »

stony píše:Asi bych to protektrou taky už nešel. Nemám k tomu důvěru. Na léto možná, ale zimní asi ne.


to ja bych se právě bál letních... tam jsou nároky na celou pneu...:-) ale na zimních asi težko namáháž pneu v zatáčkách...

mno tak ja nevim..... ten kdo je má vyzkoušené mi tvrdí že jo ostatní že ne... tak nevim... škoda že tu není nikdo kdo by je měl vyzkoušené :-(
bylo: felinka lechce poladěná...Myška
je: octule v kombajnu 1,9 tdi ALH zatím 66kw/90 hp + SPRINT 769...Chrochtadlo
:-)
http://www.youtube.com/watch?v=cIemgwmRgxk
Jawinka 350/638 -> 639
hranatá felicie - červený drak
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: protektor vraník

Příspěvek od 103457 »

Táta měl pneu vraník zimní na scorpiu, ale vyjel jednou týdně nakoupit nebo k doktorovi a scorpio na sněhu nejezdilo s žádnejma gumama. Dvě a půl tuny těžká kráva s motorem vepředu a náhonem na zadek :lol:
Uživatelský avatar
DuDe
Příspěvky: 799
Registrován: sob 08. črc 2006 12:46:58
Bydliště: Velky Tynec
Kontaktovat uživatele:

Re: protektor vraník

Příspěvek od DuDe »

Měl jsem přímo tyhle od vraníku a poznatky jsem psal víšě : http://www.pneuvranik.cz/pneu_karta.php?37

Pop první zimně jsem vraniky prodal a dal Barumky . ;)

Jediná výhoda byla že ty vraníky se skoro nesjížděli .
mause
Příspěvky: 1003
Registrován: sob 19. led 2008 22:08:41
Bydliště: Kojetín
Kontaktovat uživatele:

Re: protektor vraník

Příspěvek od mause »

jasně Dude.. nad temato bych vůbec neuvažoval.... ale ty granulované ty by mě zajímaly.. no asi budu muset popřemýšlet zda zariskuju...:-)
bylo: felinka lechce poladěná...Myška
je: octule v kombajnu 1,9 tdi ALH zatím 66kw/90 hp + SPRINT 769...Chrochtadlo
:-)
http://www.youtube.com/watch?v=cIemgwmRgxk
Jawinka 350/638 -> 639
hranatá felicie - červený drak
Vrba - FK

Re: protektor vraník

Příspěvek od Vrba - FK »

stony píše:Spíš škoda že tu není nikdo objektivní kod by je měl vyzkoušené, ale taky by měl na stejném autě vyzkoušené i mnohem dražší a lepší gumy. ;)
Tak ti kdo si je koupí většinou kupují jen ty nejlevnější gumy a je možné, že tyhle vraníky jsou z těch nejhorších právě ty nejlepší.


Já je mám ještě v živé paměti. Tam, kde v zimě není problém na "normálních" zimních gumách jezdit 80 jsem s těmahle v 50 udělal dvojitý hodiny a po boku zaparkoval do příkopu...
z blbosti jsem se poučil a na letošek jsem si pořídil Michelin Alpin A3
Uživatelský avatar
DuDe
Příspěvky: 799
Registrován: sob 08. črc 2006 12:46:58
Bydliště: Velky Tynec
Kontaktovat uživatele:

Re: protektor vraník

Příspěvek od DuDe »

mause : Myslím že ty gumy budou to samo .
Nechci tě odrazovat , ale abys pak nelitoval vyhozenejch prachu .
Rač si par stovek připlat a kup něco lepšího . ;)
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: protektor vraník

Příspěvek od 103457 »

Je to marný, je to marný, je to marný.
Kup si ty vraníky a dej už pokoj. :evil: Proč se tak hloupě ptáš, když seš dopředu už rozhodnutej??? Není tu jedinej kladnej ohlas na protektor a ty furt mektáš, jestli to máš zkusit. Tak to zkus a rozbi si hubu. Ty jsi prostě nepochopil, že vůbec nejde o ten vzorek, ale o to, že dáš na auto X let starou gumu, o který vůbec nic nevíš.
A jsem zvědavej, jak je budeš potom reklamovat. :lol: :lol: :lol:
Nonamed - FK

Re: protektor vraník

Příspěvek od Nonamed - FK »

ti nevím božka, za 750 je to dost. Na začátku loňský zimy jsem koupil v akci na nejlevnejsipneu.cz gumy GoodYear UltraGrip 7 za 999 za kus a přivezli mi je zadara dom§ az pod nos... a můžu říct, že mě nezklamaly. Za toho litra navíc oproti těm protektorům se to myslím vyplatí.
Uživatelský avatar
Tomas6
Příspěvky: 3758
Registrován: sob 06. říj 2007 17:47:49
Bydliště: Slušovice
Kontaktovat uživatele:

Re: protektor vraník

Příspěvek od Tomas6 »

Ty woe mausi mysli.Vraníky sou šity největšího kalibru.Známý je měl na favoritu,já vedle něj s dvou tunovým Passatem na sjetých matadorech vyjel jak nic a on se škrabal jak mohl.Ten písek je tam blbost.je to jen reklamní tah.A pokud si je nakonec koupíš,jako že asi jo,tak si je tam nechej zrovna obout,protože já je vyvažovat nebudu. :lol:
Felda 1,3BMM lpg Kat off,střed off,favo svody,soieta...Jede jako ďas. :-)
Passat B4 1Z EGR off+něco nalitého.Nejede špatně,ale mohlo by to být lepší...
http://www.feliciaklub.cz/forum_new/vie ... 16&t=10389
Uživatelský avatar
Tomas6
Příspěvky: 3758
Registrován: sob 06. říj 2007 17:47:49
Bydliště: Slušovice
Kontaktovat uživatele:

Re: protektor vraník

Příspěvek od Tomas6 »

Jo a v létě na nich najel 20tis km a moc to na nich poznat nebylo.Sou tvrdé.Zimní pneu má být měkká a plná lamel.Což tahle pneu nesplňuje ani trošku. ;)
Felda 1,3BMM lpg Kat off,střed off,favo svody,soieta...Jede jako ďas. :-)
Passat B4 1Z EGR off+něco nalitého.Nejede špatně,ale mohlo by to být lepší...
http://www.feliciaklub.cz/forum_new/vie ... 16&t=10389
drv.Astor - FK

Re: protektor vraník

Příspěvek od drv.Astor - FK »

Vraniky dost huci a kdyz rikam dost, tak tim myslim ze huci jako prase. Kdyz protektor, tak pneu OBNOVA, ty jsem uz mel a byly na protektory slusne. Byt na me, tak radeji priplatit a koupit normalni zimni gumy, treba Polaris2. Rozdil oproti protektoru bude znat. Ty obnovy jsem kupoval myslim kolem 700kc za gumu
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: protektor vraník

Příspěvek od 103457 »

Ty woe, já fakt nevím, že furt řešíte protektory, když za stejnou cenu můžete mít novou gumu. :o :o
http://www.axa-pneu.cz/osobni/?fa_sirka ... order=cost
Uživatelský avatar
MaxKiller
Příspěvky: 57
Registrován: stř 17. zář 2008 9:21:06
Bydliště: Nové Mìsto na Moravì
Kontaktovat uživatele:

Re: protektor vraník

Příspěvek od MaxKiller »

Ahoj všichni já jsem je před rokem koupil v akci jednu za 599kč potřeboval jsem rychle pneu a nechtěl jsem čekat než dojdou barumky tak jsem je koupil mám je už 2 rokem a jsou pořád jako nový a to mou felis kolikrát nešetřím na sněhu. Jsem s nimi spokojenej a dokonce víc jak s normal zimákama podle mě je protektor měkčí a líp zabíra jak tvrdá normal pneu. Toď můj názor jestli má někdo jiné zkušenosti tak mu to neberu ale jsem snimi spokojenej za tu cenu.
3389

Re: protektor vraník

Příspěvek od 3389 »

i když je to 4 roky stará záležitost na kterou reaguji , ale já je mám Vraník protektory uý několik let ,ale s Green Diamond ( oni se vyrábí i bez Green Diamond a ty jsou lacinější a nanic ty nebrat kloužou atd. - [color=#FF0000]pozor na to a pak to musí mít na všech kolech stejnou kostru , aby se auto nekroutilo to znamená ve vnitř ty vlákna jedním směrem nejlépe od jednoho výrobce mít základ pneumatiky [/color].Já je na to upozornil a nebyl problém , dodali vše OK ) a velká spokojenos , vydrží mi 2 -3 roky vyjedu na Šumavě k chatě více v zimě než na Barumkách nových nebo jiných podobný a dražších .Letos jsem je kupoval znovu a nedám na ně dopustit . Trvá to tak 400- 500 km než vyleze písek a je i vidět jak se leskne .Jede se jako na malých hřebech . My jsme to používali i na závody rallye v zimě a taky bez problémů a tam ty rychlosti nejsou do 130 km ale hodě přes 120 km na sněhu ledu a mokrým asfaltu .
jinak firma SPEEDPRO ( zabývá se rallye ) jak se někdo zmínil jsou to ty samí gumy jako od jiných dílerů . Vše je Slušovická firma Pneu Vraník, výrobce osobních protektorů KTERÁ JE JEDINÁ V Č.R.
3389

Re: protektor vraník

Příspěvek od 3389 »

Green Diamond dneska stojí asi kolem 750 - 880 kč Pneu Vraník green diamond HPL 165/70 R13 79Q (zimní protektor ) , [color=#FF0000] ale bez Green Diamond stojí kolem 600 kč a stejný vzorek i rozměr a jsou nanic [/color] . nA ZÁVODECH v rallye JSME ZKOUŠELI i zimní Michelin a vrátili jsme se na Vraník . Vraník je měkčí guma funguje , ale brzy se sjíždí na suchu ostrou jízdou . Kamarádi jeli Vraníky na 130 LR na MONTE CARLU v historik rallye a jak si libovali . . Píši to svalně i když jsou tu příspěvky 4 roky starý , ale někdo si to může přečíst i ted a pomůže mu to , když jsou ted gumy poviný . Jinak 4 roky mít gumu a zimní to bych nechtěl ani dát nepříteli . Ta musí být tvrdá . Na závodech používáme v cizině gumy s hřeby - Rakousko tak do 2 měsíců od výroby pak nemají cenu . U NÁS JSOU HŘEBY ZAKÁZANÝ TAK SE TO MUSÍ ŘEŠÍT JINAK bez hřebů . Tady je jeden z několika odkazů na ty správný gumy . Hlavně při koupi upozornit - aby měly STEJNOU KOSTRU a BYLY Green Diamond , PAK NAJEC TAK 400 KM NEŽ VYLEZE PÍSEK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.pneu-peterka.cz/pneu-vranik- ... 6/produkt/
kopi95
Příspěvky: 149
Registrován: úte 05. dub 2011 6:42:32
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: protektor vraník

Příspěvek od kopi95 »

Ahoj protektory pneu vraník green diamond mám již třetí rok a bydlím v horách kde se malokdy protahuje silnice a jinou gumu už bych na zimu nechtěl, felda fun s tím vyjede nemožné dokonce mnohdy vyjedu víc než 4x4 na jiných pneu. vzorek je snad porád stejný jako když byly gumy nové, vyvážit šly dokonce lépe než mé letní continentalky. Je pravdou že jsou trochu hlučnější, ale pro ty kdo jezdí do hor tak jsou snad nejlepší, to co se s nimi dá vyjet tak na žádných jiných pneu (neprotektorovaných) jsem si nevrznul.
Za mě mohu jedině doporučit :thumright:
ing
Příspěvky: 25
Registrován: čtv 29. dub 2010 15:18:08
Bydliště: 431 86 Kovářská
Kontaktovat uživatele:

Re: protektor vraník

Příspěvek od ing »

Jak je nejlepší dát zimní pneu, starší s menším vzorkem dopředu a novější s větším vzorkem dozadu a nebo obráceně? Díky.
-miki-
Příspěvky: 181
Registrován: čtv 15. srp 2013 22:56:56
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: protektor vraník

Příspěvek od -miki- »

Obráceně. Hnací máš přední nápravu. Proto je lepší mít hlubší dezén.
Uživatelský avatar
00Inferno00
Příspěvky: 1728
Registrován: úte 02. zář 2008 9:51:55
Bydliště: Dolní BenešoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: protektor vraník

Příspěvek od 00Inferno00 »

Já dávám lepší pneu na zadní nápravu :king:
Vici píše:...ARL je král mezi TDI na platformě G4...
VW Golf IV 1.9TDI PD ARL 192PS 401Nm powered by TDIfun, EGR-off, TT puky, Strongflex dogbone
VW Passat Variant B8 2.0TDI Dynaudio
kwik
Příspěvky: 616
Registrován: stř 02. led 2013 16:19:11

Re: protektor vraník

Příspěvek od kwik »

vraníky jsou vpohodě, jezdím na nich už kolikátou zimu a nedám na ně dopustit.
-miki-
Příspěvky: 181
Registrován: čtv 15. srp 2013 22:56:56
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: protektor vraník

Příspěvek od -miki- »

00Inferno00 píše:Já dávám lepší pneu na zadní nápravu :king:

Proč? :D Máš k tomu nějaký důvod? :D Já měl vždycky za to, že je lepší je mít vepředu, aby to lépe hrabalo v těch sračkách :D
Xyz255
Příspěvky: 295
Registrován: čtv 08. kvě 2014 14:45:04
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: protektor vraník

Příspěvek od Xyz255 »

Já dávám lepší na předek teda... už jenom kvůli tomu, že se mi na předku sjedou 2x rychlejc než na zadku zhruba :)
ing
Příspěvky: 25
Registrován: čtv 29. dub 2010 15:18:08
Bydliště: 431 86 Kovářská
Kontaktovat uživatele:

Re: protektor vraník

Příspěvek od ing »

no právě že jsem někde četl, že lepší gumy je dobré dávat na zadek, kvůli jízdním vlastnostem ( nepředbíhá zadek)
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: protektor vraník

Příspěvek od Maty »

proto je mít lepší sadu 4 stejných pneumatik ... vzadu aby to drželo a vpředu aby to jelo ;)
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Honza_t
Příspěvky: 2125
Registrován: čtv 20. kvě 2010 10:08:08
Bydliště: Č. Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: protektor vraník

Příspěvek od Honza_t »

No a právě zhruba stejně sjetý pneu bude mít člověk jen tak, že bude dávat dopředu vždycky ty lepší, jinak to bude rozdíl 50% po dvou sezónách. Pokud jsou stejně starý, ono kupovat 2 je nesmysl (a pokud se adekvátně přehazovaly tak jsou sjetý i ty zbylý, tak proč je tam nechávat). A řešit pak předbíhání na nedotáčivý feldě a ještě tím že starý a sjetý dám dopředu, to musí bejt paráda se pak pokusit zastavit -jak na sněhu, tak na asfaltu... Lepší gumy dozadu tak možná na BMW když má pohon zadních kol a řidiče magora bez citu v noze.
Xyz255
Příspěvky: 295
Registrován: čtv 08. kvě 2014 14:45:04
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: protektor vraník

Příspěvek od Xyz255 »

http://auto.idnes.cz/lacine-zimni-obuti-auta-protektory-a-dalsi-nouzova-reseni-pnf-/automoto.aspx?c=A111027_003809_pneu_fdv

výňatek podstatný pro tuto diskusi: "Variantou, která je o něco lepší než koupě ojetých gum, je pořízení dvou nových a dvou použitých plášťů. V takovém případě platí toto pravidlo: namontujte
lepší obutí na kola zadní nápravy nezávisle na tom, zda jsou poháněná. Když dojde ke krizové situaci, můžete přední nápravu ovládat pomocí volantu, ale ovládat zadní kola je mnohem obtížnější."

Což mi trochu smysl dává, ale furt mi to přijde jako bullshit...
Honza_t
Příspěvky: 2125
Registrován: čtv 20. kvě 2010 10:08:08
Bydliště: Č. Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: protektor vraník

Příspěvek od Honza_t »

Ono to smysl jakoby má, ale tak jenom částečně - když si uvědomíš, že felda je nedotáčivá, takže se ze zatáčky tlačí víc předek, tak už to smysl moc nedá. Pak nastane situace kdy ti zadek neujíždí, ale letíš ze zatáčky předkem (což je u feldy daleko častější jev) a když budou ty gumy špatný, můžeš dělat co chceš, ale už s tím neuděláš nic. Na druhou stranu když ti ujede zadek, přidáš plyn a točíš kontra a máš šanci s tím něco udělat, ikdyž to taky nemusí bejt sranda (zase za předpokladu že má předek nějakej vzorek, když chytíš smyk i s lepším vzorkem a směsí vzadu, tak je taky konec, protože ten předek už tě třeba nevytáhne). Dál je právě dobrý si uvědomit že předek není jen poháněný, ale hlavně brzdí v sériovým nastavení asi 10x tolik co zadek. Takže je moc hezký že ti zadek neujede, ale nakouříš to čelně do zdi, protože ani nezatáčíš, ani nebrzdíš. To je krásná kombinace :lol:
Uživatelský avatar
lefthandgun
Příspěvky: 31
Registrován: pon 19. led 2015 21:30:47
Bydliště: Slavíkovice/Brno

Re: protektor vraník

Příspěvek od lefthandgun »

Jedna příhoda s pneu Vraník: Před týdnem jsem vymetl výmol na rozbité asfaltce. Výsledek je ohnutý elektron a ušlá pneumatika. Elektron na vyhození, pneu bez zjevných nedostatků. Už ji mám obutou na novém disku a je v pořádku.
bývalý člen Hans (smazán pro neaktivitu)
Felicia 1.6 GLX LPG červená Hatchback
Odpovědět