Servo - porucha

Toki
Příspěvky: 24
Registrován: sob 11. črc 2015 21:05:23
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Servo - porucha

Příspěvek od Toki »

Chlapci cestou domov mimz nicoho nic prestalo fungovat servo. Najprv doprava, o nieco neskor aj dolava. Ked som prisiel domov uz volant isiel velmi tazko. Na druhy den, sadnem do auta, volant isiel podstatne lahsie ale nie vzdy tak ako ma s funkcnym servom. Dosiel som do garaze, dolial olej po ma , ale je to vzdy stejne, nemate s tym niekto skusenosti? Pritom nic nehuci ani ked tocim volantom, olej nikde neunika.
pipo444
Příspěvky: 596
Registrován: čtv 13. bře 2014 18:35:16
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Re: Servo - porucha

Příspěvek od pipo444 »

skús párkrát vytočit plný lavý a pravý rejd. skús pri polohe kolies rovno otvorit nádobku, či to tam bublá teda vracia sa späť olej z riadenia. ak nie je možné že odišlo čerpadlo a netlačí už kolko má. pre diesel je to 90bar.
Toki
Příspěvky: 24
Registrován: sob 11. črc 2015 21:05:23
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Servo - porucha

Příspěvek od Toki »

Nebublinkuje, takze cerpadlo?
pipo444
Příspěvky: 596
Registrován: čtv 13. bře 2014 18:35:16
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Re: Servo - porucha

Příspěvek od pipo444 »

áno, čerpadlo KO. zožeň druhé, a prehodiť. skorej nájdeš na bazoši jazdené za dobrú cenu ako nové origo skoro za 200€ :D
Toki
Příspěvky: 24
Registrován: sob 11. črc 2015 21:05:23
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Servo - porucha

Příspěvek od Toki »

Dnes rano islo servo vyborne pokial som nebol cca 1 km od domu zas tazko, takze mi radili vymenit olej a ked nepomoze tak servo cerpadlo dam repasovat.
pipo444
Příspěvky: 596
Registrován: čtv 13. bře 2014 18:35:16
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Re: Servo - porucha

Příspěvek od pipo444 »

repasovať ? ono sa to asi ani neoplatí či ? :D olej skúsiť možeš ale neverím tomu, ja som ho nemenil odkedy tam je
Odpovědět