Průměr trubky výfuku-SPĚCHÁ PLS

sisin - FK

Průměr trubky výfuku-SPĚCHÁ PLS

Příspěvek od sisin - FK »

Zdarec,nevíte náhodou nebo nemůžete mi to na autě změřit,jaký průměr má trubka středového dílu a trubka posledního dílu u spoje? Myslím tam kde se oba díly nasouvají.Jestli se nepletu tak by měl mít poslední díl menší průměr než prostřední a zasouvá se směrem do předu do středového dílu.Pokuď se nepletu tak bych potřeboval hlavně vnitřní průměr středového dílu,abych do něho mohl zasunout trubku.Budu ji navařovat novou na koncový díl,ale nemám doma auto tak to nemůžu změřit a zítra ji musím zajistit dokuď mám možnost.Kdyby šla změřit i stěna trubky.Díky
sisin - FK

Re: Průměr trubky výfuku-SPĚCHÁ PLS

Příspěvek od sisin - FK »

Nikdo nic? Nikdo to nemáte možnost změřit? :?: :? V paneláku si změřím tak maximálně trubku od plynoměru ke sporáku a válet se před barákem pod cizím autem se mi moc nechce,to bych taky na večer mohl chytnout po tlamě :lol:
Uživatelský avatar
jirkaf
Příspěvky: 4539
Registrován: ned 16. pro 2007 18:16:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Průměr trubky výfuku-SPĚCHÁ PLS

Příspěvek od jirkaf »

Rozměry nevim, ale musíš taky říct na jakou feldu to máš? pokud se nepletu tak Nafta ma jinej průměr než třeba 1,3MPi ... Jen ti můžu s jistotou říct, že u 1,3 MPi se NASOUVA poslední díl na střed ... průměr trubek je stejnej jen začátek posledního dílu je rozšířenej aby se večel na střed.
VW Passat 1.9 TDi, VW Passat 1.6, Suzuki RM-Z 450, Jawa Pionýr, Jawa Mustang
sisin - FK

Re: Průměr trubky výfuku-SPĚCHÁ PLS

Příspěvek od sisin - FK »

1.3 BMM 96. Napsal jsem to opačně,potřebuju vedět hlavně vnitřní průměr koncového dílu tam kde se to nasunuje na středový díl.Jde to sice roztáhnout,protože je to ve čtyřech místech naříznuté,ale já to prostě nemám dneska jak změřit a zítra to musím v robotě uzmout :lol:
sisin - FK

Re: Průměr trubky výfuku-SPĚCHÁ PLS

Příspěvek od sisin - FK »

Nikdo? Ani nějaký odkaz kde bych něco mohl najít?
RedmeX - FK

Re: Průměr trubky výfuku-SPĚCHÁ PLS

Příspěvek od RedmeX - FK »

dnes ti to už je asi na nič, ale ak treba zmerám ti to v garáži :)
Stefi74 - FK

Re: Průměr trubky výfuku-SPĚCHÁ PLS

Příspěvek od Stefi74 - FK »

trubky maj pruměr 40 takže v tech spojich je to omalinko větší asi 40.5 až 41
sisin - FK

Re: Průměr trubky výfuku-SPĚCHÁ PLS

Příspěvek od sisin - FK »

RedmeX píše:dnes ti to už je asi na nič, ale ak treba zmerám ti to v garáži :)
No dneska bych to potřeboval,protože jdu ráno do továrny a rozměr trubky bych vědět potřeboval,abych ji mohl schovat jestli to bude pasovat rozměrově.Pak co nejdříve dovezu do roboty starý výfuk,nechat ohnout nové trubky a svařit.Musím to stihnout co nejdříve,protože jsem ve škole na další svářečák a mám přístup k přechodovým elektrodám nerez-železo.

stefi dík
feluse
Příspěvky: 7
Registrován: ned 08. úno 2015 7:24:17

Re: Průměr trubky výfuku-SPĚCHÁ PLS

Příspěvek od feluse »

Vadilo by necemu nebo nekomu kdybych udelal vyfuk 55mm od predu dozadu bez a s tlumicema? Jaky to bude mit prinos nebo naopak spatny vliv na motor a jeho vykon pokud bych nechal origo svody a prvni dil vyfuku bez katu nebo s katem? Vim ze si vymyslim blbosti ale docela mne to zajima :oops: . Mam moznost nejake vyfuky zadarmo 55mm celi z fabie
Odpovědět