projdu technickou s upravenym vyfukem

Pazdex - FK

projdu technickou s upravenym vyfukem

Příspěvek od Pazdex - FK »

zdravim chci se zeptat kdyz mam vyndanej katalizator a jinej stredovej tlumic (pruchozí) a jinak udelanej zadni tlumic tak jestli mě za to policajti neco muzou a jestli mě to projde technickou dík ;)
Uživatelský avatar
Foglik
Příspěvky: 900
Registrován: ned 15. bře 2009 12:58:20
Bydliště: Chotěšov
Kontaktovat uživatele:

Re: projdu technickou s upravenym vyfukem

Příspěvek od Foglik »

Neprojde technickou... Ja to tak mam taky delany a nic neresim. Proste to bud chces a mas to a nebo to mas tak jak to byt ma.
Pazdex - FK

Re: projdu technickou s upravenym vyfukem

Příspěvek od Pazdex - FK »

takze moje jedina sance je udělat technickou bez auta a jeste policajti mě neco muzou kdyz to řve ?
cackler
Příspěvky: 55
Registrován: pát 03. pro 2010 21:21:24
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: projdu technickou s upravenym vyfukem

Příspěvek od cackler »

Co takhle na tk přehodit vyfuk?
Ziberek
Příspěvky: 163
Registrován: sob 26. úno 2011 12:41:00
Bydliště: Svatoslav ( Brno venkov)
Kontaktovat uživatele:

Re: projdu technickou s upravenym vyfukem

Příspěvek od Ziberek »

Je to pár dní co mě polijati zastavili v Tišnove.Mám favo svody, střed trubka a zadek serie.policajt na mě, máte děravy vyfuk, tak povidám , jo uhnil stredovej díl. :D bylo to v noci , takže muzu byt rád , že nekoukli pod auto.Nechali me jet ale příště to prej bude od 500kč do 2000t kč .technickou neprojdeš(legalně.)
Pazdex - FK

Re: projdu technickou s upravenym vyfukem

Příspěvek od Pazdex - FK »

ja sem dostal 500,- taky za diravy vyfuk ale ja sem měl prasklej jeden vlnovec pod svodama tak to řvalo v předu jinak by si toho asi nevsim
Uživatelský avatar
Wakis
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 18. čer 2015 9:01:20
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: projdu technickou s upravenym vyfukem

Příspěvek od Wakis »

speciální otázka :D .. co když budu mít u pickupa korbou vyvedenej vejfuk nahoru jako traktor? :-D normálně bude obsahovat všechny části co originál, nebude přesahovat obrys auta a bude zahnutý dozadu. je to problém s policijí? :safe:
Pickup 1,9d 47kW (pracant), BMW E46 325i 141kW (Daily) ... oboje mám rád stejně ;-)
Uživatelský avatar
favo
Příspěvky: 7079
Registrován: ned 01. srp 2004 15:41:36
Bydliště: Blansko

Re: projdu technickou s upravenym vyfukem

Příspěvek od favo »

Problém je vše co je jinak, než jak to vyrobila škodovka a jak bylo auto schválený k provozu na pozemních komunikacích.
Moje felda 1.4 MPi
Golf IV 1.9 TDi 164 PS 393 Nm
Uživatelský avatar
Wakis
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 18. čer 2015 9:01:20
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: projdu technickou s upravenym vyfukem

Příspěvek od Wakis »

to je škoda :( ... mě totiž jednou zastavila policie když jsem měl Primeru s dvouma rourama zahnutejma nahoru a policajt řikal, že vejfuk nesmí přesahovat obrys auta a koncovka nesmí být zahnutá nahoru. Tyhle požadavky bych s tím traktor vejfukem splňoval, tak jsem myslel že by to mohla bejt třeba nějaká skulinka v zákoně :-D .. ale je fakt že oproti sériji už je to celkem velká změna :(
Pickup 1,9d 47kW (pracant), BMW E46 325i 141kW (Daily) ... oboje mám rád stejně ;-)
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: projdu technickou s upravenym vyfukem

Příspěvek od Skury »

Tak to udělej a uvidíš. Je to o policajtech a stk. Nikdy nevíš, na koho narazíš.
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
Odpovědět