Praskla harmonika - prvni dil vyfuku

PavelD - FK

Praskla harmonika - prvni dil vyfuku

Příspěvek od PavelD - FK »

Nema nekdo tip nebo radu jak, pokud mozno doma na parkovisti opravit prasklinu na pred i dilu vyfuku? Na te harmonice u svodu? Koupil jsem to pred tydnem a uz dosli chechtaky, tak bych to potreboval, alespon docasne zbastlit. Prasklina neni velka. Vyfuk je jinak OK.
Dalo by se to obalit treba krbovou izolacni paskou ze skelneho vlakna nebo necim podobnym?
Diky za kazdy tip ci radu.
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Praskla harmonika - prvni dil vyfuku

Příspěvek od Maty »

jediná oprava je pomocí svářečky .... vše ostatnítě výjde dráž než když zajedeš k někomu kdo má svářečku a navaří ti to tam navěky
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
PavelD - FK

Re: Praskla harmonika - prvni dil vyfuku

Příspěvek od PavelD - FK »

No ona asi svarecka nebude potreba. Vcera vecer jsem se byl jen tak kouknout na auto a nejak me napadlo se podivat na ty svody. Ze je praskla harmonika mi rekli v jednom rychloservisu tady v Usti, kdyz mi svarovali trubku za katikem. A ze kdyz jim tam auto necham aspon ctyri hodiny, tak mi to opravi za tech 1500,- - daji tam vlnovec. Jenze ja zjistil prave vcera vecer, ze na prirube svodu neni ani jeden sroub, neni tesneni , takze mozna bude stacit jen to sesroubovat. Dneska se jdu na to podivat.
Uživatelský avatar
DDT
Příspěvky: 550
Registrován: pon 24. pro 2012 17:41:49
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Re: Praskla harmonika - prvni dil vyfuku

Příspěvek od DDT »

Nebylo lepší za ty peníze koupit rovnou nový výfuk,než ho nechat svařovat :?
FELICIA GLXi 1.3 BMM r.v.1996 červená solitaire metalíza
FELICIA GLXi 1.3 MPi r.v. 1998 zelená pacific metalíza
PavelD - FK

Re: Praskla harmonika - prvni dil vyfuku

Příspěvek od PavelD - FK »

Tak MÁM HOTOVO a zároveň DOPORUČUJI pana Straita ve všebořicích v Ústí.

Jak jsem dostal tip od "cin" na pána z Děčína, tak jsem mu volal, ale čas má až příští týden, tak jsem tady od kamaráda dostal tip na servis pana Straita, za dvě hodiny hotovo, cena i s novým pletencem a kusem trubky 1000,- Kč. Jsem naprosto spokojený.
Odpovědět