Sběrné potrubí neboli parohy 1,3 mpi

drhadavid - FK

Sběrné potrubí neboli parohy 1,3 mpi

Příspěvek od drhadavid - FK »

Ahoj měl bych ještě snad poslední dotaz když jsem měl sundaný motor a tak jsem také sundal i parohy neboli sběrné potrubí očistil ty plochy a pak dal nové těsnění a utáhnul jsem to klíčem co to šlo mělo by to stačit že? v navodu pišou dotahnout na 25nm ale ja momentak nemam tak jsem to dotahnul klicem 13 melo by to stacit? Mam tam dane tesneni to nerezove kour od toho nikde neni videt jestli si myslim spravne kdyby to fucelo tak bych to videl ze? a kdyby nahodou da se tam hodit tesneni co bylo kdysi to vcelku? cele pro saci i vyfukove potrubi nestane se nic je to 1,3 mpi
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Sběrné potrubí neboli parohy 1,3 mpi

Příspěvek od ferdamravenec »

jde tam dát těsnění pro 1,3 bmm (to vcelku)
drhadavid - FK

Re: Sběrné potrubí neboli parohy 1,3 mpi

Příspěvek od drhadavid - FK »

ok diky prosimte porad mi jeste ohledne toho smradu palici se gumy mohl to delat ten netesny vyfuk ? za jizdy to necitim jen jak zastavim tak jako by se palila izolace nikde ale nic neni videt radio je vypnute jde to s ventilace i kdyz e pusteny teply vzduch i kdyz studeny mam strach stim nekam jet at nechytnu :-( je pravda jak jsem montoval motor nasnezilo mi do ventilace ale to je uz dlouho a nedelalo to az kdyz jsem se zacal hrabat s vyfukem
Odpovědět