Smrdi neco spaleneho vymeneny vyfuk

daviddrha
Příspěvky: 55
Registrován: pon 22. srp 2016 16:40:20

Smrdi neco spaleneho vymeneny vyfuk

Příspěvek od daviddrha »

Ahoj chlapi cca pred tydnem.jsem menil prbni dil vyfuku a zadni dil vyfuku dnes cca po ujeti 100km kratke vzdalenosti po 20km denne je citit jakoby spalenina plastu nebo cehosik po zahratem vyfuku jde to od toho prvniho dilu ale nekouri se zmeho prvnich 10 km se znej neco odparovalo smrdi to jakoby plast nebo barva nevim mam mit strach nebo je to vypalovani toho vyfuku kolik tak je treba ujet aby byl vypaleby diky moc za info je ti citit s ventilace ale jen po zahratem motoru nikde nic nekape na vyfuk
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Smrdi neco spaleneho vymeneny vyfuk

Příspěvek od 103457 »

Určitě to není od vypalování výfuku, pokud jsi ho něčím nenatíral. Nejspíš se dole někde dotýká a pálí se ti něco. Pod auto a zkontrolovat.
daviddrha
Příspěvky: 55
Registrován: pon 22. srp 2016 16:40:20

Re: Smrdi neco spaleneho vymeneny vyfuk

Příspěvek od daviddrha »

Jak jsem ho koupil tak se asi necim natreny takovou stribrnou jakoby barvou svary a vse kolem ten prvni dil niceho se nikde nedotyka ani katlik jsem ztoho divny zadny kour nic jen smrad spalene barvy s necim
daviddrha
Příspěvky: 55
Registrován: pon 22. srp 2016 16:40:20

Re: Smrdi neco spaleneho vymeneny vyfuk

Příspěvek od daviddrha »

Ted jsem po schladnuti prejel rukou po prvnim dile a mam ji celou stribrnou kdyz jsem ho montoval tak jsem ji stribrnou nemel foto https://uloz.to/!hz41NfctuOGp/20180821-071125-jpg
daviddrha
Příspěvky: 55
Registrován: pon 22. srp 2016 16:40:20

Re: Smrdi neco spaleneho vymeneny vyfuk

Příspěvek od daviddrha »

Tak jsem to prolezl nikde se nic nedotyka nefuci jen smrad od prvnihi dilu kde je lambda na foto jsem dal kdyz to obetru rukou ze je to steibrne jezdim do prace 10 km pak bypnu motor asi malo na poradne vypalenj ze
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Smrdi neco spaleneho vymeneny vyfuk

Příspěvek od 103457 »

Ještě se mi nestalo, že by se výfuk takto vypaloval a pouštěl barvu. Ale všechno je jednou poprvé, kvalita mizí před očima.
daviddrha
Příspěvky: 55
Registrován: pon 22. srp 2016 16:40:20

Re: Smrdi neco spaleneho vymeneny vyfuk

Příspěvek od daviddrha »

jo no asi to tak bude udelam pres vikend delsi trasu ne jen 10 km a vypnout motor
Odpovědět