SOIETA

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dejwis
Příspěvky: 1202
Registrován: pát 12. led 2007 14:02:23
Bydliště: Stredoceský kraj

Re: SOIETA

Příspěvek od Dejwis »

Jurka píše:Já osobně si myslím ,že to nepoznáš


Myslíš jako že nepoznám rozdíl zvukový mezi středem JP a rezonátorem?
!!! Rozprodej dílů z Feldy !!!
Jurka - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od Jurka - FK »

jj...myslím, žeto extra rozdíl nebude....
CZert - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od CZert - FK »

Cauky kluci premyslim o te soiete a o vyndani středoveho dilu vejfuku ale co ta stk? kdyz tam nebude ten stredni dil jak na tom budou emise?
Jurka - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od Jurka - FK »

CZert píše:Cauky kluci premyslim o te soiete a o vyndani středoveho dilu vejfuku ale co ta stk? kdyz tam nebude ten stredni dil jak na tom budou emise?

Emise v pohodě... tlumič tlumí.... to katalýzator redukuje škodlivé plyny..ten kdybys vyndal, tak už bys neprošel
Uživatelský avatar
Zdenda19895
Příspěvky: 1439
Registrován: pát 02. lis 2007 23:31:53
Bydliště: Staříč
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od Zdenda19895 »

Určitě bez středového tlumiče projdeš? :? Zvýšená hlučnost nevadí? :roll:
Jurka - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od Jurka - FK »

když odděláš střední tlumič, tak to hlasitější nebude.... jen možná malilinko hlubší... to pokud budeš mít zadek sérii...jak bude soieta vzadu tak bez toho středního tlumiče to bude více brum brum ale nijak extra...
Uživatelský avatar
Zdenda19895
Příspěvky: 1439
Registrován: pát 02. lis 2007 23:31:53
Bydliště: Staříč
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od Zdenda19895 »

Jurka píše:když odděláš střední tlumič, tak to hlasitější nebude.... jen možná malilinko hlubší... to pokud budeš mít zadek sérii...jak bude soieta vzadu tak bez toho středního tlumiče to bude více brum brum ale nijak extra...

No já právě Soietu mám. :)
kejzi1
Příspěvky: 8486
Registrován: úte 02. kvě 2006 23:05:53
Bydliště: Jihlava,Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od kejzi1 »

Mě to bral na stk známej a dal jsem tam akorát katalyzátor.Na středovou trubku měli kecy,ale byl tam s tím známej tak pohoda.Takže na emisích ti nic na trubku neřeknou,ale na stk se jim nebude líbit zvýšená hlučnost
Uživatelský avatar
Kip
Příspěvky: 50
Registrován: pát 27. čer 2008 20:46:05

Re: SOIETA

Příspěvek od Kip »

Čau, někde jsem tu četl že je problém tam dát SOIETU, když je na autě tažné! Poradíte někdo kterej je tak optimální bez nucených uprav pro krátkou fildu s tažným? díky
CZert - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od CZert - FK »

Bernto píše:No musim se pochlubyt.. dneska mi přišel taky domu vejfuk.. ted uz jenom cekam na stredni dil od JP :D :D


Prosim te kde jsi obednaval ten stredni dil JP nemuzu najit jejich stranky :(
Uživatelský avatar
madmaik
_________________
_________________
Příspěvky: 1499
Registrován: stř 06. úno 2008 21:33:15
Bydliště: Praha 4/ Mochov
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od madmaik »

Škoda Felicia SportLine 1,6mpi rv. 6/2000 a Skoda Felicia combi 1,6mpi Laurin a Klement 1995 no.2
bylo Skoda Felicia combi 1,6mpi Laurin a Klement 1995
este bych si pral nejakyho peknyho pickupa
http://feliciaklub.cz/forum_new/viewtop ... =16&t=8259
http://madmaik.rajce.idnes.cz/
CZert - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od CZert - FK »

madmaik píše:http://www.jpvyfuky.com


diky moc kluku :D

Tak uz je stredni dil obednany ale bohuzel pan J. pavlicek přïjede z dovolene az v patek :)
ale zatim to nespicha soietku budu obednavat asi az zitra porad vaham jakou ale 140x76mm DTM se me líbí nejvic ;)
smazany clen - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od smazany clen - FK »

Hele kdyz uz jste to tady nakousli ted sem se na to koukal nemate nekdo nejaky jednoduchy reseni jak ten vyfuk nainstalit bez velkych uprav mam kratkou a tazny tak ze par prekazek .Stredni dil od JP a vyfuk normal univerzal akorat mam rozdil v púrumeru trubek tak kdyby jste meli nejaky rady predem dik .
Uživatelský avatar
GeorgeWWW
Příspěvky: 1527
Registrován: úte 15. črc 2008 13:17:27
Bydliště: Čáslav, Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od GeorgeWWW »

CZert píše:
madmaik píše:http://www.jpvyfuky.com


diky moc kluku :D

Tak uz je stredni dil obednany ale bohuzel pan J. pavlicek přïjede z dovolene az v patek :)
ale zatim to nespicha soietku budu obednavat asi az zitra porad vaham jakou ale 140x76mm DTM se me líbí nejvic ;)


jj, taky čekám, nejprve jsem si před měsícem objednával Soietu 1x90 a to mi řekli, že nastupujou na 14-ti denní dovolenou a když už mám výfuk doma, tak má zase pan Pavlíček dovolenou, to je pech, no ale těch pár dní už to vydržím, nic jiného mi totiž nezbývá ;)
Obrázek
CZert - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od CZert - FK »

GeorgeWWW píše:
CZert píše:
madmaik píše:http://www.jpvyfuky.com


diky moc kluku :D

Tak uz je stredni dil obednany ale bohuzel pan J. pavlicek přïjede z dovolene az v patek :)
ale zatim to nespicha soietku budu obednavat asi az zitra porad vaham jakou ale 140x76mm DTM se me líbí nejvic ;)


jj, taky čekám, nejprve jsem si před měsícem objednával Soietu 1x90 a to mi řekli, že nastupujou na 14-ti denní dovolenou a když už mám výfuk doma, tak má zase pan Pavlíček dovolenou, to je pech, no ale těch pár dní už to vydržím, nic jiného mi totiž nezbývá ;)


hele a jak dlouho si cekal na soietu teda bez dovolene za jak dlouho to tam kluci vyřizujou 14 dni?
Uživatelský avatar
Zdenda19895
Příspěvky: 1439
Registrován: pát 02. lis 2007 23:31:53
Bydliště: Staříč
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od Zdenda19895 »

CZert píše:hele a jak dlouho si cekal na soietu teda bez dovolene za jak dlouho to tam kluci vyřizujou 14 dni?
Já jsem jim tam zavolal v červnu a za dva dny jsem měl Soietu doma. :D :D
Nikdy neříkej že něco nejde. Vždy se najde nějaký blbec který neví že to nejde a udělá to.
Není důležité vyhrát, ale nasrat toho kdo tě porazil.
CZert - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od CZert - FK »

Zdenda19895 píše:
CZert píše:hele a jak dlouho si cekal na soietu teda bez dovolene za jak dlouho to tam kluci vyřizujou 14 dni?
Já jsem jim tam zavolal v červnu a za dva dny jsem měl Soietu doma. :D :D


Jejda to je dobry :)

btw: v tech soietach 140x76 a 170x76 dtm je rozdil jen v tom ze jsou zahle jinak nebo aji ve zvuku?
Uživatelský avatar
Dejwis
Příspěvky: 1202
Registrován: pát 12. led 2007 14:02:23
Bydliště: Stredoceský kraj

Re: SOIETA

Příspěvek od Dejwis »

btw: v tech soietach 140x76 a 170x76 dtm je rozdil jen v tom ze jsou zahle jinak nebo aji ve zvuku?[/quote]

Mám tu verzi DTM, ale myslím že na 99% je to jenom o vzhledu, zvuk stejný.... ;)
!!! Rozprodej dílů z Feldy !!!
Uživatelský avatar
GeorgeWWW
Příspěvky: 1527
Registrován: úte 15. črc 2008 13:17:27
Bydliště: Čáslav, Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od GeorgeWWW »

Výfuk mi přišel 4. pracovní den po dovolené, takže vcelku rychle vhledem i k tomu, že normálně koncovku 1x90mm v nabídce nemají. Ale když si člověk o ní řekne, udělají...
Obrázek
CZert - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od CZert - FK »

GeorgeWWW píše:Výfuk mi přišel 4. pracovní den po dovolené, takže vcelku rychle vhledem i k tomu, že normálně koncovku 1x90mm v nabídce nemají. Ale když si člověk o ní řekne, udělají...

muzes hodit fotku? zajima me aji to co v nabidce nemaji ;)
Uživatelský avatar
Drahoš
Příspěvky: 2123
Registrován: pon 27. lis 2006 15:31:42
Bydliště: Sušice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od Drahoš »

CZert píše:
GeorgeWWW píše:Výfuk mi přišel 4. pracovní den po dovolené, takže vcelku rychle vhledem i k tomu, že normálně koncovku 1x90mm v nabídce nemají. Ale když si člověk o ní řekne, udělají...

muzes hodit fotku? zajima me aji to co v nabidce nemaji ;)


Tady máš ty koncovky...navaří ti jakou chceš ;)

http://www.soieta-tech.cz/koncnavar.php
Bylo: Škoda Felicia 1.6 MPi http://www.feliciaklub.cz/forum_new/vie ... =16&t=2523
Je: Seat Leon cupra R 1.8T
CZert - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od CZert - FK »

To je mega rychlost vcera rano sem volal obednal jeste ten den to daly PPLku a dneska na me v 5 zvoni řidic :D za den mejt doma nejakou vec obednanou z netu to se me jeste nestalo :D

takze doma uz mam soietu 140x76 DTM a jen cekam na stred od JP a pak jen ke znamemu to namontovat sam si na to netroufnu ani nemam kde se dostat pod auto a heverem zvedat cely zadek se me nechce :D
CZert - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od CZert - FK »

Mam takovej malej dotaz dosla me soieta a jak koukam tak ani na ni ani zadnej papir s atestem k tomu nebyl kdyz me zastavy policajti jak jim dokazu ze to homologaci ma?
Jurka - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od Jurka - FK »

Poprosíš někoho jako třeba mě a ten ti to naskenuje....jinak mrkni do roury od vejfuku a popiš co vidíš
Uživatelský avatar
Kip
Příspěvky: 50
Registrován: pát 27. čer 2008 20:46:05

Re: SOIETA

Příspěvek od Kip »

Kluci a nedávali jste někdo soietu na feldu s tažným?
Uživatelský avatar
Zdenda19895
Příspěvky: 1439
Registrován: pát 02. lis 2007 23:31:53
Bydliště: Staříč
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od Zdenda19895 »

CZert píše:Mam takovej malej dotaz dosla me soieta a jak koukam tak ani na ni ani zadnej papir s atestem k tomu nebyl kdyz me zastavy policajti jak jim dokazu ze to homologaci ma?
To je zajímavé. Mě papír s atestem poslali. Prohlídnul jsi balík pořádně? Je to malá kartička. :) Jinak bych jim zavolal. :)
Nikdy neříkej že něco nejde. Vždy se najde nějaký blbec který neví že to nejde a udělá to.
Není důležité vyhrát, ale nasrat toho kdo tě porazil.
Jurka - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od Jurka - FK »

Kip píše:Kluci a nedávali jste někdo soietu na feldu s tažným?

No podle mě u jednoduché koncovky problém není ta jde bez tproblémů.... horší sou ty dvojité...je tam totiž problém kusu železo, který zasahuje ještě kousek pod nárazník... a to by dvojité koncovce mělo vadit, ale vyřeší se to tím, že třeba spustíš výfuk o 1cm dolů nebo ho přizbůsobíš, aby šel o kousek na stranu... Já oswobně mám teda 2x85x70 a ani tažný tomu nevadí...nevím totiž proč, ale už to tak udělali, že je to kousíáček víc nalevo ta koncovka ovšem sou tu zase lidi, kterým ta koncovka vychází více ke středu.... Jinak já tažný nemám (mám starou feldu kombi) porovnávám s Otcovou feldou kombi co má tažný, ale je to novej model, tak abych Vás zase nepletl, kdyby byl nějaký rozdíl mezi starou a novou v tomhle
Uživatelský avatar
Kip
Příspěvky: 50
Registrován: pát 27. čer 2008 20:46:05

Re: SOIETA

Příspěvek od Kip »

to Jurla, tak to si mě potěšil uvažuji o 140x76mm
Uživatelský avatar
Jyrgen
Příspěvky: 805
Registrován: pon 05. pro 2005 17:41:14
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od Jyrgen »

jestli ti papír nedali, tady je můj... si to vytiskni a není co řešit
Obrázek
a nebo ať si policajt pod auto vleze a podívá se sám :-D
Škoda Felicia 96' | 1.3 BMM 40kW +steroidy| HP Sporting | Rial 16" viewtopic.php?f=16&t=37170
+ family car VW Touran Highline 03' | 2.0 TDI AZV

ex: VW Golf IV Highline 99' | 1.9 TDI AHF | EGR OFF, TA & 18" Turbo Twist
ex: Škoda Felicia GLXi 95' | 1.3 BMM 50kW | Brock 8x14" www.feliciaklub.cz/Jyrgen
CZert - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od CZert - FK »

Jurka píše:Poprosíš někoho jako třeba mě a ten ti to naskenuje....jinak mrkni do roury od vejfuku a popiš co vidíš


hele v rouře nic neni krom plechu na kterych nic napsaneho neni jedinej napis je na koncovce soieta tuning :D jinak atest je na druhe strane navodu k montaži to me nenapadlo otocit papir :D

diky jyrgene radsi si to ulozim do kompu :D
Zdendo19895 me taky poslaly :D viz řadky nahoře :D
Bobous - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od Bobous - FK »

Byla by možnost aby jsem někdo z členů dali atest na výfuk Montii ?
koupil jsem použitý bez papíru o atestaci.díky Bobous
raduzo22 - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od raduzo22 - FK »

Zdravím lidičky, je tady někdo kdo má koncovku 2x85x70mm na combíku s tažným, stará tvář. Jestli jo hoďte mi sem prosím fotku at vím jak to vypadá, rozhoduju se mezi 2x85x70 a 1x85x70. díky moc
Jurka - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od Jurka - FK »

Já mám vše co chceš jen nemám tažný...
Uživatelský avatar
Drahoš
Příspěvky: 2123
Registrován: pon 27. lis 2006 15:31:42
Bydliště: Sušice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od Drahoš »

Bobous píše:Byla by možnost aby jsem někdo z členů dali atest na výfuk Montii ?
koupil jsem použitý bez papíru o atestaci.díky Bobous


Já ho dřív taky sháněl, a než se tak stalo, tak mi ureznul :?
Bylo: Škoda Felicia 1.6 MPi http://www.feliciaklub.cz/forum_new/vie ... =16&t=2523
Je: Seat Leon cupra R 1.8T
Bobous - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od Bobous - FK »

Drahoš píše:
Bobous píše:Byla by možnost aby jsem někdo z členů dali atest na výfuk Montii ?
koupil jsem použitý bez papíru o atestaci.díky Bobous


Já ho dřív taky sháněl, a než se tak stalo, tak mi ureznul :?


Myslim že si ho tady někdo z členů kupoval,ale nevím kdo.
Uživatelský avatar
Drahoš
Příspěvky: 2123
Registrován: pon 27. lis 2006 15:31:42
Bydliště: Sušice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od Drahoš »

Naposledy upravil(a) Návštěvník dne stř 15. říj 2008 20:32:16, celkem upraveno 1 x.
Důvod: pravidlo č.4
Bylo: Škoda Felicia 1.6 MPi http://www.feliciaklub.cz/forum_new/vie ... =16&t=2523
Je: Seat Leon cupra R 1.8T
kirneu - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od kirneu - FK »

heej zdarec lidi maám takovej menší dotaz :D jakej je rozdíl mezi středním dílem s dynamizérem a nebo středním dílem bez tlumiče - je to rozdíl zvuku, výkonu, splodin.... :?: atd . díky moc :ugeek:
RadekN70 - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od RadekN70 - FK »

Tak když dáš střed bez tlumiče tak bude zvuk hlasitější než s nějakým rezonátorem..
kirneu - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od kirneu - FK »

už nikdo nemá soietk?
CZert - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od CZert - FK »

kirneu píše:už nikdo nemá soietk?


mam a jsem s ni nadmiru spokojen.
tedka ji mam skoro rok a je pekne zajeta uz se tesim na leto az to poradne uslysim :)
tgfh - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od tgfh - FK »

Taky mám Soietku, zbytek výfuku sérii.
Pokud o ni uvažuješ, jdi do ní, je to ten nejvýhodnější tuning jaký jen můžeš svému auto dopřát ;)
Auto jede lépe, žere méně, má krásný zvuk a super vzhled.
Mám spočítané, že roční úspora u mě činí 40l (x25=1000Kč). Za ten rok jsem najel 15000 km z toho 650km gratis.

/Ještě bych chtěl upozornit na jednu věc, často slyším hlavně po úpravách výfuku "auto jede lépe, ale asi zase více žere". Ten chlap co mi tu Soietu prodával, taky říkal, bude to bude asi o 2 deci více žrát.
Tohle je naprosto v rozporu, nemůže to více žrát a lépe jet (při stejné jízdě samozřejmě). Kdyby mi po instalaci Soiety auto žralo o 2 deci více muselo by mi to degradovat výkon z 50kW na 48,5kW.

Před Soietou jsem jezdil za 6.8l po za 6.2l což se rovná zvýšení výkonu o více než 4kW. Auto vážně o poznání lépe táhne, ty 3-4kW tam navrch určitě jsou, protože kdyby to udělalo jen 1-2kW tak bych to nepoznal.
Jurka - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od Jurka - FK »

S tou spotřebou nevím...to sem nevysledoval nebo nepoznal... přišlo mi to stejné... Ale ten výkon je poznat hodně.... já ji měl asi půl roku na autě a pak jsem ji prodal kvůli prachům a to sem asi neměl dělat...bylo to dost poznat... Přemýšlím, že si koupím v létě znova Soietku... teda pokud by to bylo za 3 tácy jako posledně (přijel sem si osobně a měl sem to bez daně)
Cartman - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od Cartman - FK »

Chtěl jsem se zeptat: Jak to je? Jako to je katalyzátor -> středový díl od JP -> Soieta? A kolik stojí ten středovej díl od JP(nejdou mi jejich stránky)? Předem děkuji.
Uživatelský avatar
GeorgeWWW
Příspěvky: 1527
Registrován: úte 15. črc 2008 13:17:27
Bydliště: Čáslav, Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od GeorgeWWW »

Cartman: ten stojí pokud se to nezměnilo 500,-
Obrázek
Cartman - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od Cartman - FK »

Jde to teda takhle po sebě? Katalyzátor -> středový díl od JP -> Soieta
Cartman - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od Cartman - FK »

Mohli byste prosím vás někdo mi napsat postup jak nasadit středový díl od JP a Soietu na 1.6? Případně co mam dokoupit a jestli jsou při nasazování nějaký větší problémy. Díky.
Uživatelský avatar
GeorgeWWW
Příspěvky: 1527
Registrován: úte 15. črc 2008 13:17:27
Bydliště: Čáslav, Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od GeorgeWWW »

Já jsem nešikovnej, nechal jsem si to dělat přímo u JP v Hradci. Přivezl jsem Soietu, on přidal trubku a za ní s montáží si řekl 800,- takže pohoda...
Obrázek
RAIMMI
Příspěvky: 4502
Registrován: stř 09. črc 2008 19:53:13
Bydliště: Uničov
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od RAIMMI »

Cartman: ahoj mám 1.6 Mpi a mám Soietu a střed JP, ale střed jsem kupoval tady od Radka N70 a byli na něm upravené držáky...jinak zvuk super... ;)
Jurka - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od Jurka - FK »

Tak co bys potřeboval vědět? Já si to dělal sám.... Celkem nic nepotřebuješ jen si kup trubkovou dvojitou sponu co spojuje přední díl s katem s tím středním dílem a pak 2 spony výfuku co se dávají na spoj středního a zadního dílu. (ale takové ty z kulatiny ne ty ploché náramky) ty to blbě drží potom... jo a utěsnovací tmel na výfuky. Tu přední trubkovou sponu tu budeš muset násilím sdělat...já už se s tím najebal až až... ale přišel sem na nejjednodušší způsob. odmontuj ty šrouby co tam sou oba a vytáhni je at je jen sponka a pak do toho zaraž šroubovák a roztáhni ju až to bude volné a pak jen posuň. Ještě povol spoj posledního dílu a vytáhni ven celé. Pak si to celé připrav ten střed a soietu a ten střed dej do těch gum co to drží nasad trubkovou sponu a připrav si zadní díl... tu sponu namaž a nasun na místo ale zatím ju nech volnou pak namaž spoj zadního dílu se středem a nasaď do úchytů zadní díl a zasun do středního dílu. Ted ten výfuk máš komplet nasazený a zjisti jestli je vše rovně a pěkně si tam sedí v gumách, aby žádná nebyla moc namáhaná nebo nakřivo a pak co nejrychleji dotáhni obě ty spony na výfuku (dozadu doporučuji dát ty spony dvě za sebe) než ti ztvrdne tmel... pak to nech hodinku dvě odpočnout a můžeš frčet. Jinak ty gumové závěsy co drží výfuk ty kup taky nové a nezapomen na ségrovky, protože jak je odděláš tak je zkroutíš a musíš dát nové. Nejhorší je na tom sundat starej výfuk. Jestli budeš ležet pod autem jako já jen s heverem, tak se připrav a obrň se trpělivostí... Kdyby si něco chtěl vědět ještě napiš
Kalfa - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od Kalfa - FK »

zeptám se, když mám tažné, půjde mi tam soierta co má kejzi tak aby po vyříznutí nárazníku byla v něm?
Odpovědět