SOIETA

Odpovědět
smazany clen - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od smazany clen - FK »

mam dotazek kde se da sehnat ten stredovej dil bez tlumice od JP, vsude o tom ctu, ale nikde sem na nej nenarazil, patrne ma stat okolo 500,-??? nevite kde ho sehnat?
Uživatelský avatar
pepan
Příspěvky: 814
Registrován: čtv 02. srp 2007 22:35:12
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od pepan »

HÜBNERMotorsportrally
SHERLOGRacing
smazany clen - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od smazany clen - FK »

Dik moc, tedkon jsem tam koukal, nepremyslel jste nekdo nad tim koupit od JP ten stred a zkusit i ten koncovy tlumic na Feldu od nich???? nevypadaji spatne a zvuk by mohli mit zajimavy, akorat nevim ceny...
smazany clen - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od smazany clen - FK »

Tak asi po dvou týdnech občasnýho ježdění sem si ji dneska poslechl zezadu... Pokud stojím přímo u výfuku, tak slyším, jak si to zlehka a s klidem brouká, ale jakmile se auto rozjede, neslyším nic... Ještě budu tento rok zahřívat a příští jaro chci dávat střed bez tlumiče, tak doufám, že se to rozezpívá... :lol:
Uživatelský avatar
Dejwis
Příspěvky: 1202
Registrován: pát 12. led 2007 14:02:23
Bydliště: Stredoceský kraj

Re: SOIETA

Příspěvek od Dejwis »

Akorát tak před týdnem mi začala Soieta zase více brumlat, už je to pár stovek km a ted je zvuk více a více lepší. Předtím člověk musel jet pár km než se probudila ale ted je brobuzená dřív :-) - hlavně ta střelba při podřazování.... vid Kejzi ;)
!!! Rozprodej dílů z Feldy !!!
Uživatelský avatar
Zdenda19895
Příspěvky: 1439
Registrován: pát 02. lis 2007 23:31:53
Bydliště: Staříč
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od Zdenda19895 »

Tak už mám Soietku doma. Ještě musím sehnat nějaký kvalitní střed, ať to vyměním najednou. Štve mě že nejde sehnat nerezový střed s tlumičem.
Jurka - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od Jurka - FK »

Jen co mě na těch soietách štve, že, když to má být přímo na feldu, že i ten držák neudělají na feldu... myslím tím to, že tam nejde tá ségrovka
RadekN70 - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od RadekN70 - FK »

Tak tady je moje soietka na autě...
kejzi1
Příspěvky: 8486
Registrován: úte 02. kvě 2006 23:05:53
Bydliště: Jihlava,Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od kejzi1 »

Dejwis:Jo jo to střílení je dokonalý.Mě se teď probouzí už při startu :lol: Musím se někdy vydat a natočit video za jízdy ať slyšitě zvuk bez středu a katu a hlavně ta vačka to brutálně změnila.Někteří to slyšeli na posledním srazu
Uživatelský avatar
Zdenda19895
Příspěvky: 1439
Registrován: pát 02. lis 2007 23:31:53
Bydliště: Staříč
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od Zdenda19895 »

Soieta.jpg

Tak Soietka už je na autě. :D První dojem je dobrý. Vzhled super, zvuk na volnoběh trošku brumlavější, v otáčkách skoro jako seriovka. Doufám že až se vyhřeje že nebude o moc hlučnější. Nekupoval jsem ji ani tak kvůli zvuku ale kvůli vzhledu a proto že je nerez. :D :D Střed jsem dal sériový,jen pozinkovaný, protože nerez jsem nikde nesehnal a vy jste mi nechtěli poradit. :evil: :evil: :lol:
Naposledy upravil(a) Zdenda19895 dne úte 10. čer 2008 16:07:15, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Drahoš
Příspěvky: 2123
Registrován: pon 27. lis 2006 15:31:42
Bydliště: Sušice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od Drahoš »

Pěkná Zdendo! Sedne tam parádně ;)
Bylo: Škoda Felicia 1.6 MPi viewtopic.php?f=16&t=2523
Je: Seat Leon cupra R 1.8T
MagicanBlack - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od MagicanBlack - FK »

Sedí krásně...

Jo ta strelba.. to je masakr.. :-) taky se k tomu musim dohnat a natocit ten zvuk pri jizde.... ale nejak se k tomu nemam...:-D kazdopadne to docela dost rve.. a hlavne to desne strili:-D ale porad... asi moc bohata smes... nebo kdyz jedu na 1400 obratek... a bez plynu.. to je jak kdyz jede treba vartas.. nebo trabos...:-D akorat trochu dunivejsi:-D
Uživatelský avatar
Ponman
Příspěvky: 2282
Registrován: stř 06. zář 2006 22:17:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od Ponman »

To Zdenda19895-moc hezkej,ta dvojita ovalna vypada dobre,Ten stredni dil sis daval nekam pozinkovat?A ten stred z nerezu by me taky zajimal,ale byla by to pekna palka,si teda myslim ;)
Felda,to je auto!!!! Aspoň víš,že jedeš!!!
Uživatelský avatar
Jyrgen
Příspěvky: 805
Registrován: pon 05. pro 2005 17:41:14
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od Jyrgen »

MagicanBlack píše:nebo kdyz jedu na 1400 obratek... a bez plynu..

přesně tak, hezky podusit, třeba na 4ku 8-)

Zdenda: parádní ;)
Škoda Felicia 96' | 1.3 BMM 40kW +steroidy| HP Sporting | Rial 16" viewtopic.php?f=16&t=37170
+ family car VW Touran Highline 03' | 2.0 TDI AZV

ex: VW Golf IV Highline 99' | 1.9 TDI AHF | EGR OFF, TA & 18" Turbo Twist
ex: Škoda Felicia GLXi 95' | 1.3 BMM 50kW | Brock 8x14" www.feliciaklub.cz/Jyrgen
Bernto - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od Bernto - FK »

No musim se pochlubyt.. dneska mi přišel taky domu vejfuk.. ted uz jenom cekam na stredni dil od JP :D :D
Uživatelský avatar
Zdenda19895
Příspěvky: 1439
Registrován: pát 02. lis 2007 23:31:53
Bydliště: Staříč
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od Zdenda19895 »

Ponman píše:Ten stredni dil sis daval nekam pozinkovat?A ten stred z nerezu by me taky zajimal,ale byla by to pekna palka,si teda myslim ;)

Známý mého známého si výfuk někde nechal pozinkovat ale než ho stačil namontovat tak feldu rozbil a rozprodával ji na ND.
Měl jsem kliku. :D Pokud se nerez středu týká, tak si myslím že kdyby se někde dělal, tak by nemusel být dražší nežli Soieta. A rozhodně by se to vyplatilo. :)
Uživatelský avatar
Zdenda19895
Příspěvky: 1439
Registrován: pát 02. lis 2007 23:31:53
Bydliště: Staříč
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od Zdenda19895 »

Bernto píše:No musim se pochlubyt.. dneska mi přišel taky domu vejfuk.. ted uz jenom cekam na stredni dil od JP :D :D

Potom ukaž jak vypadá na autě. Skoro půl roku jsem se rozhodoval :lol: jestli mám koupit tu co máš ty nebo tu co jsem nakonec koupil. :D
Uživatelský avatar
Jyrgen
Příspěvky: 805
Registrován: pon 05. pro 2005 17:41:14
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od Jyrgen »

Bernto píše:No musim se pochlubyt.. dneska mi přišel taky domu vejfuk.. ted uz jenom cekam na stredni dil od JP :D :D

krásnej novátor :) jo takhle ten můj kdysi taky vypadal :lol:
Škoda Felicia 96' | 1.3 BMM 40kW +steroidy| HP Sporting | Rial 16" viewtopic.php?f=16&t=37170
+ family car VW Touran Highline 03' | 2.0 TDI AZV

ex: VW Golf IV Highline 99' | 1.9 TDI AHF | EGR OFF, TA & 18" Turbo Twist
ex: Škoda Felicia GLXi 95' | 1.3 BMM 50kW | Brock 8x14" www.feliciaklub.cz/Jyrgen
Uživatelský avatar
xmorfeuz
Příspěvky: 1038
Registrován: ned 10. čer 2007 13:49:03
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od xmorfeuz »

Za chvíli budou mít všechny feldy Soiety a v Soietě pak nebudou mít žádnou práci...
Uživatelský avatar
Zdenda19895
Příspěvky: 1439
Registrován: pát 02. lis 2007 23:31:53
Bydliště: Staříč
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od Zdenda19895 »

xmorfeuz píše:Za chvíli budou mít všechny feldy Soiety a v Soietě pak nebudou mít žádnou práci...

Můžou dělat středy a svody. :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Ponman
Příspěvky: 2282
Registrován: stř 06. zář 2006 22:17:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od Ponman »

Zdenda19895 píše:
xmorfeuz píše:Za chvíli budou mít všechny feldy Soiety a v Soietě pak nebudou mít žádnou práci...

Můžou dělat středy a svody. :lol: :lol: :lol:

:o To je napad a vejfuk bude na veky.Akorat za tu dobu ho nebudes mit kam nasadit.Mozna na par kousku jako veterana :lol:
Felda,to je auto!!!! Aspoň víš,že jedeš!!!
smazany clen - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od smazany clen - FK »

Kluci nepredávate niekto soietu na feldu? juro99@centrum.sk
smazany clen - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od smazany clen - FK »

Čaute neviete mi poradit za aku dobu ta Soieta pride? lebo pisali mi, ze dnes to odoslali nejakou sluzbou PPL....moze to uz zajtra dojst? (do Bratislavy) thanks
Collin - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od Collin - FK »

Zdenda: Pokd ti jde o vzhled proč jsi nevzal jen koncovku? Je to levnější.
Uživatelský avatar
Zdenda19895
Příspěvky: 1439
Registrován: pát 02. lis 2007 23:31:53
Bydliště: Staříč
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od Zdenda19895 »

Collin píše:Zdenda: Pokd ti jde o vzhled proč jsi nevzal jen koncovku? Je to levnější.

Ale já jsem psal ´´Nekupoval jsem ji ani tak kvůli zvuku ale kvůli vzhledu a proto že je nerez. :D :D´´ To znamená že zvuk není nejdůležitější. O peníze mi nejde. A ten zvuk se mi docela líbí. Není moc hlasitý a pěkně brumlá. :D :D
Collin - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od Collin - FK »

Jj no v tomto věku se to moc nevidí... ;)
Uživatelský avatar
Zdenda19895
Příspěvky: 1439
Registrován: pát 02. lis 2007 23:31:53
Bydliště: Staříč
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od Zdenda19895 »

Collin píše:Jj no v tomto věku se to moc nevidí... ;)

V jakém věku? :evil: :evil: :evil: :lol: :lol:
Collin - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od Collin - FK »

V mírně starší generaci :D
smazany clen - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od smazany clen - FK »

no diky za rady :lol: :lol:
Inac dnes som Soietu nahodil aj ja, ale po nastartovani som bol dost sklamany....skoro nic nebolo pocut :( ....tak dufam, ze sa to zlepsi :?
Jurka - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od Jurka - FK »

No o moc se to nezlepší...já to mám na 1.6 combi soietu a střed bez tlumiče od JP a už najeto asi 1500km a prostě ten zvuk se zlepšil s těma kilometrama ale nic moc... jak se nastartuje za stuádena a jede tak nic začne se projevovat až se zahřeje. Já sem se na ni taky strašně těšil na tu soietu ana ten zvuk a taky mě to zklamalo.... je prostě blbý že v autě to moc slyšet nejde no... jo jak je to zahřátý a někdo s tím kolem mě projede tak nádhera holt jak sem v autě a mám otevřený okýnko, tak už to tak dobrý není... myslím, že si ji nechám ještě přes zimu a pak půjde pryč
smazany clen - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od smazany clen - FK »

Jurka: inac s tym stredom sa zmeni potom nejak zvuk? nehuci to potom uz moc? a co technicka a emisna...
Jurka - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od Jurka - FK »

když dáš střed bez tlumiče tak to bude hlasitější ale ne o moc...spíš jen výraznější.... podle mě na technické by to mohlo být v pohohdě....blbý by to bylo až bys tam neměl kat.... ale víš jak dycky můžeš narazit na blbce...
Uživatelský avatar
Zdenda19895
Příspěvky: 1439
Registrován: pát 02. lis 2007 23:31:53
Bydliště: Staříč
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od Zdenda19895 »

Ten střed bez tlumiče by mě zajímal pokud moc nezvedne hlučnost. :) Dá se sehnat nerezový?
Jurka - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od Jurka - FK »

Zdenda19895 píše:Ten střed bez tlumiče by mě zajímal pokud moc nezvedne hlučnost. :) Dá se sehnat nerezový?

na zakázku určitě:) jinak nevím....
Uživatelský avatar
Drahoš
Příspěvky: 2123
Registrován: pon 27. lis 2006 15:31:42
Bydliště: Sušice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od Drahoš »

Zdenda19895 píše:Ten střed bez tlumiče by mě zajímal pokud moc nezvedne hlučnost. :) Dá se sehnat nerezový?

No ono to zase tak tichý není... hlavně při konstantní rychlosti třeba na dálnici...
Bylo: Škoda Felicia 1.6 MPi viewtopic.php?f=16&t=2523
Je: Seat Leon cupra R 1.8T
Uživatelský avatar
Zdenda19895
Příspěvky: 1439
Registrován: pát 02. lis 2007 23:31:53
Bydliště: Staříč
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od Zdenda19895 »

Drahoš píše:No ono to zase tak tichý není... hlavně při konstantní rychlosti třeba na dálnici...

Tak to bych u manželky neuspěl. :cry: :cry:
Uživatelský avatar
Drahoš
Příspěvky: 2123
Registrován: pon 27. lis 2006 15:31:42
Bydliště: Sušice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od Drahoš »

Zdenda19895 píše:
Drahoš píše:No ono to zase tak tichý není... hlavně při konstantní rychlosti třeba na dálnici...

Tak to bych u manželky neuspěl. :cry: :cry:

:D Nechci tě odradit, záleží co je pro tebe moc a co ne. Ono o zvuku se blbě píše :) Ale někdo tady měl zvukovou nahrávku střed + Soieta, tak skus pohledat, nebo ti to sem někdo může hodit...
Bylo: Škoda Felicia 1.6 MPi viewtopic.php?f=16&t=2523
Je: Seat Leon cupra R 1.8T
Uživatelský avatar
Zdenda19895
Příspěvky: 1439
Registrován: pát 02. lis 2007 23:31:53
Bydliště: Staříč
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od Zdenda19895 »

Drahoš píše: :D Nechci tě odradit, záleží co je pro tebe moc a co ne. Ono o zvuku se blbě píše :) Ale někdo tady měl zvukovou nahrávku střed + Soieta, tak skus pohledat, nebo ti to sem někdo může hodit...
Jde o to že já neumím jezdit bez hudby a manželka zase nesnese když pouštím rádio moc nahlas. Tak abych muziku slyšel a manželka neřvala. :lol: :lol: :lol: Z nahrávky to neodhadnu.
Uživatelský avatar
Drahoš
Příspěvky: 2123
Registrován: pon 27. lis 2006 15:31:42
Bydliště: Sušice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od Drahoš »

Zdenda19895 píše:
Drahoš píše: :D Nechci tě odradit, záleží co je pro tebe moc a co ne. Ono o zvuku se blbě píše :) Ale někdo tady měl zvukovou nahrávku střed + Soieta, tak skus pohledat, nebo ti to sem někdo může hodit...
Jde o to že já neumím jezdit bez hudby a manželka zase nesnese když pouštím rádio moc nahlas. Tak abych muziku slyšel a manželka neřvala. :lol: :lol: :lol: Z nahrávky to neodhadnu.

Aha, no rádio uslyšíš, ale vejfuk se ztlumuje špatně :)
Bylo: Škoda Felicia 1.6 MPi viewtopic.php?f=16&t=2523
Je: Seat Leon cupra R 1.8T
Uživatelský avatar
Dejwis
Příspěvky: 1202
Registrován: pát 12. led 2007 14:02:23
Bydliště: Stredoceský kraj

Re: SOIETA

Příspěvek od Dejwis »

http://www.dejwistuning.wbs.cz/Montaze.html (8 montáž)

Je to video nahrané asi po týdnu používání, mám JP střed + Soieta. Má už půl roku za sebou a zvuk se zvyšuje na lepší, nejlépe postřeluje když otáčky padaj kolem 1500. Ten střed pomohl tomu že je Soieta více slyšet, více brublá na volnoběh, ale není to zase že by ste vzbudily sousedy. Fakt zvuk je good, na dálnici je to good, jakmile jedu kolem 150km/h a pak zpmaluju k výjezdu, podřadím tak se Soieta projeví, bruml, postřel :-) - přítelkyně mě už pozná docela dost od baráku. Hlavně mám rád zvuk když jede člověk mezi barákama, kdy jsou baráky na levé straně a pravé :-) - to se hezky ozývá, lidi se na zvuk koukaj, je fakt slyšet pěkně ale decentně :-) - myslím že jsem spokojenej, ale řeknu jedno: Jak si člověk zvykne, chtěl by víc. A to potvrdí více lidí :-)
!!! Rozprodej dílů z Feldy !!!
smazany clen - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od smazany clen - FK »

inak chcem sa opytat este taku blbost, ze na konci toho vyfuku, kde sa to pripaja k stredovemu bola vnutri vlozena taka plechova trubka.....neviete ci to tam ma zostat??....lebo som to tam nechal a zda sa mi, ze tam nieco tak slabo buchoce, ze ci to nebude ono....dik
Uživatelský avatar
Zdenda19895
Příspěvky: 1439
Registrován: pát 02. lis 2007 23:31:53
Bydliště: Staříč
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od Zdenda19895 »

jurci339 píše:inak chcem sa opytat este taku blbost, ze na konci toho vyfuku, kde sa to pripaja k stredovemu bola vnutri vlozena taka plechova trubka.....neviete ci to tam ma zostat??....lebo som to tam nechal a zda sa mi, ze tam nieco tak slabo buchoce, ze ci to nebude ono....dik
To je vymezovací kroužek. Bez něj by jsi výfuk nedotáhl. Byl by volný. :)
Uživatelský avatar
Zdenda19895
Příspěvky: 1439
Registrován: pát 02. lis 2007 23:31:53
Bydliště: Staříč
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od Zdenda19895 »

To mi asi nebudete věřit. :) Já sám jsem tomu nevěřil a proto jsem pokus několikrát opakoval. Ne ovšem v jeden den ale v rozsahu několika dní. Na trase kde si vždy když tam jedu skouším maximálku se mi ještě nikdy nepodařilo překonat 165 Km/hod. Od doby co mám Soietu jsem tam pokaždé jel přes 170. Měřeno tachometrem i GPS navigací. Poslední tři jízdy, 172, 173 172. Jsou tři věci co jsem s autem udělal: V poslední době nejezdím na Shell V-Power Racing 100 oktanů ale na Verva 100 od Benziny, nebo na Carrera 100 od Ömv. Dále jsem nechal přestříkat přední nárazník, :lol: :lol: :lol: a vyměnil výfuk. Co z těch tří věcí to ovlivnilo. Jinak na akceleraci jsem nic nepoznal, ani v prudkém kopci. jen ta maximálka a že při vyšší rychlosti - asi od 130Km/hod je živější než dřív. :?
Collin - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od Collin - FK »

Tak tomu opravdu nevěřím, ale neříkám že to néní nemožné. Néní to třeba tím že na to více šlapeš a víc to točíš?
Uživatelský avatar
Ponman
Příspěvky: 2282
Registrován: stř 06. zář 2006 22:17:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od Ponman »

Collin píše:Tak tomu opravdu nevěřím, ale neříkám že to néní nemožné. Néní to třeba tím že na to více šlapeš a víc to točíš?

Ja si myslim,ze to je mozne,jak psal zdenda,ze menil vyfuk za novy+koncovy soieta.U staryho mohly byt zborceny nebo uhnily prepazky.Tim to taky muze byt.Auto je zaduseny.Ja sam jsem menil novej vyfuk z walker a divil jsem se jak to auto jede a jak je zivejsi.Takze proc by ne ;)
Felda,to je auto!!!! Aspoň víš,že jedeš!!!
Uživatelský avatar
Zdenda19895
Příspěvky: 1439
Registrován: pát 02. lis 2007 23:31:53
Bydliště: Staříč
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od Zdenda19895 »

Ponman píše:Ja si myslim,ze to je mozne,jak psal zdenda,ze menil vyfuk za novy+koncovy soieta.U staryho mohly byt zborceny nebo uhnily prepazky.Tim to taky muze byt.Auto je zaduseny.Ja sam jsem menil novej vyfuk z walker a divil jsem se jak to auto jede a jak je zivejsi.Takze proc by ne ;)

Přestříkaný nárazník jako důvod vylučuješ? :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Ponman
Příspěvky: 2282
Registrován: stř 06. zář 2006 22:17:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od Ponman »

Zdenda19895 píše:
Ponman píše:Ja si myslim,ze to je mozne,jak psal zdenda,ze menil vyfuk za novy+koncovy soieta.U staryho mohly byt zborceny nebo uhnily prepazky.Tim to taky muze byt.Auto je zaduseny.Ja sam jsem menil novej vyfuk z walker a divil jsem se jak to auto jede a jak je zivejsi.Takze proc by ne ;)

Přestříkaný nárazník jako důvod vylučuješ? :lol: :lol: :lol:

No jiste,po novym laku ten vzuch lip klouze a po cerveny obzvlast :lol: ;)
Felda,to je auto!!!! Aspoň víš,že jedeš!!!
Uživatelský avatar
Zdenda19895
Příspěvky: 1439
Registrován: pát 02. lis 2007 23:31:53
Bydliště: Staříč
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od Zdenda19895 »

Já jsem si to myslel. :D :D :D
Uživatelský avatar
Dejwis
Příspěvky: 1202
Registrován: pát 12. led 2007 14:02:23
Bydliště: Stredoceský kraj

Re: SOIETA

Příspěvek od Dejwis »

Hele klucí, tak mě napadlo, na tom jsem přemýšlel než jsem dával minulou zimu SOIETU a střed JP. Co by více "řvalo" ? Soieta a střed JP jak mám ted, nebo kdybych místo středu JP dal rezonátor? Bud ten jak se navařuje nebo jak ho dělá třeba Laityng (střed bez tlumiče, místo tlumiče rezonátor). Co myslíte? Nejde ani tak o zvuk, ale také zda to třeba s rezonátorem nepojede třeba hůže v nižších otáčkách a zase třeba lépe ve vysokých, ale nechám to co více zařve :)
!!! Rozprodej dílů z Feldy !!!
Jurka - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od Jurka - FK »

Já osobně si myslím ,že to nepoznáš
Odpovědět