SOIETA

Odpovědět
Jurka - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od Jurka - FK »

Já tam dal jen kousek drátu pro jistotu, ale taky si myslím, že to nemá šanci vypadnout...
Naposledy upravil(a) Návštěvník dne stř 27. dub 2011 11:02:10, celkem upraveno 1 x.
Důvod: citace odstraněna, viz pravidlo č.4
Jurka - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od Jurka - FK »

Klucíííí už se mi to video podařilo upravit a nahrát na net takže tady http://www.ceknito.cz/video/147533
smazany clen - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od smazany clen - FK »

Jurka píše:No to sme mna tom všichni podobně :D Je to nádherná věc a kvalitní provedení s tím se člověk musí pomazlit :lol: Jinak mě ale naštvala jedna věc a to, že jak je na tom výfuku ten úchyt na silentblok, tak je jak vidíte na fotkách jak je to už na autě nějakej divnej a vůbec tam nešla dát ta ségrovka, takže to nemám zajištěný, ale naštěstí to de dost blbě vytáhnout, takže to nevypadne snad... Jinak ještě plánuju až bude čas trochu vyříznout ten nárazník, aby ten výřez byl nad celou koncovkou a chtěl bych ho trochu zvýšit, aby ta koncovka byla trochu v tom výřezu ovšem ještě netuším vůbec jak to udělám...

zkus koupit kratsi gumu na ten uchyt nebo tu konzolku trosku prihni smerem k vyfuku,nebo oboji ;) ..... Taky uz sem nad tim premyslel a jeste ji ani nemam :D
A nebo vem autogen nahrej za tlumicem a zabejci nahohoru :D :D :D :D BTW: nezkjoušet :D
Jurka - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od Jurka - FK »

Kratší gumu jakou? Možná z jinýho auta nebo něco vyrobit no... s tím ohýbáním to je těžký no...to by šlo, ale určitě bych to ulomil a pak bych byl vprdeli. Máte s tímto někdo zkušenosti? Co?
smazany clen - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od smazany clen - FK »

Jurka píše:Kratší gumu jakou? Možná z jinýho auta nebo něco vyrobit no... s tím ohýbáním to je těžký no...to by šlo, ale určitě bych to ulomil a pak bych byl vprdeli. Máte s tímto někdo zkušenosti? Co?

jo pomerit z jinyho auto v mototechně..... pokud viš o nekom kdo ma autogen,nebo pokud doma mas tak nahrat tu kulatinku (konzola) za co drzi vyfuk a priohnout,zatrit zakladem a je to....nic brutalniho a nic slozityho....Mozna by to slo i za studena,ale nevim,zatim ho nemam,tak nemuzu rict ze by to slo.... ;)
smazany clen - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od smazany clen - FK »

Jurka píše:Kratší gumu jakou? Možná z jinýho auta nebo něco vyrobit no... s tím ohýbáním to je těžký no...to by šlo, ale určitě bych to ulomil a pak bych byl vprdeli. Máte s tímto někdo zkušenosti? Co?

samo že to musi bejt citovka a ne jako hopnakravuužjetele :D
Uživatelský avatar
Dejwis
Příspěvky: 1202
Registrován: pát 12. led 2007 14:02:23
Bydliště: Stredoceský kraj

Re: SOIETA

Příspěvek od Dejwis »

Jurka píše:Klucíííí už se mi to video podařilo upravit a nahrát na net takže tady http://www.ceknito.cz/video/147533


Až se propálí bude to ještě lepšejší ;)
!!! Rozprodej dílů z Feldy !!!
Jurka - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od Jurka - FK »

Tak si ještě pohrávám s myšlenkou, že bych ještě vyhodil kat. Teda nejradši bych sportovní svody od speedpro, ale na to zatím nemám. Myslíte, že je dobrá kombinace na 1.6ce první díl bez katu druhej díl od JP bez tlumiče a zadek Soieta? Zvládne to to auto? Nebude to dělat problémy? Přidá to něco? Díky za reakce
smazany clen - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od smazany clen - FK »

Jurka píše:Tak si ještě pohrávám s myšlenkou, že bych ještě vyhodil kat. Teda nejradši bych sportovní svody od speedpro, ale na to zatím nemám. Myslíte, že je dobrá kombinace na 1.6ce první díl bez katu druhej díl od JP bez tlumiče a zadek Soieta? Zvládne to to auto? Nebude to dělat problémy? Přidá to něco? Díky za reakce

Kdybych vyhodil katik,tak bych tam dal misto toho tohle..... (nevim jestli je to s atestem) ;) http://www.tuningshop.cz/rezonatory-katalizatory/ ,nebo levnejsi varianta... http://www.tuning-centrum.cz/index.php? ... ected=2973
Hanz - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od Hanz - FK »

Jurka píše:Tak si ještě pohrávám s myšlenkou, že bych ještě vyhodil kat. Teda nejradši bych sportovní svody od speedpro, ale na to zatím nemám. Myslíte, že je dobrá kombinace na 1.6ce první díl bez katu druhej díl od JP bez tlumiče a zadek Soieta? Zvládne to to auto? Nebude to dělat problémy? Přidá to něco? Díky za reakce

já to tak mam a je to nářez :)
MagicanBlack - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od MagicanBlack - FK »

Taky nemam KAT a stred.. a vzadu ladenej konec.. jede to mnohem lip.. ale taky to dela celkem slusnej bordel.. krasne to zarve... :twisted:
Jurka - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od Jurka - FK »

MagicanBlack píše:Taky nemam KAT a stred.. a vzadu ladenej konec.. jede to mnohem lip.. ale taky to dela celkem slusnej bordel.. krasne to zarve... :twisted:

A to máš 1.6ku? Je docela blbý, že na té 1.6ce se to musí vařit, že ten kat není na přírubu jako u 1.3. A to je potom blbý na technockou, že se musí nechat dát zpátky kat...
Jurka - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od Jurka - FK »

Jinak myslím, že už je jedno, jestli je tam jen trubka nebo rezonátor...ale možná že ten rezonátor by vypadal lépe...je to celkem levný. Takže jestli někde kupovat trubku nebo za 800 rezonátor to je lepší asi ten rezonátor. Ale musí to být už slušnej humbuk potom, ale to já rád:) Jinak nevíte kolik má 1.6 průměr tam ,aj kse dává ta trubková dvojitá spono mezi prvním a druhým dílem?
MagicanBlack - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od MagicanBlack - FK »

Jestli myslis tam jak je kat.. tak myslim ze je to 45 nebo 50 mm.. ale nejsem si jistej.. jo jo.. mam 1,6.. tak az pudu na technickou tak se to nejak zaridi.. ale chtel bych vedet co by to delalo s tim rezonatorem..
Jurka - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od Jurka - FK »

MagicanBlack píše:Jestli myslis tam jak je kat.. tak myslim ze je to 45 nebo 50 mm.. ale nejsem si jistej.. jo jo.. mam 1,6.. tak az pudu na technickou tak se to nejak zaridi.. ale chtel bych vedet co by to delalo s tim rezonatorem..

No to vím, že 45mm nebo 50mm, ale bylo by to dobrý přesně vědět no v nejhorším budu muset pod auto změřit:)
Jurka - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od Jurka - FK »

MagicanBlack píše:Jestli myslis tam jak je kat.. tak myslim ze je to 45 nebo 50 mm.. ale nejsem si jistej.. jo jo.. mam 1,6.. tak az pudu na technickou tak se to nejak zaridi.. ale chtel bych vedet co by to delalo s tim rezonatorem..

A jak to tam máš přesně udělaný? Jen uřízlej kat navařenou trubku a pak zase tu trubkovou sponu co to spojuje se středním dílem? Nebo celé svařené a sponu nemáš? Nebo to nemáš vařené a máš tam dvě spony?
smazany clen - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od smazany clen - FK »

MagicanBlack píše:Jestli myslis tam jak je kat.. tak myslim ze je to 45 nebo 50 mm.. ale nejsem si jistej.. jo jo.. mam 1,6.. tak az pudu na technickou tak se to nejak zaridi.. ale chtel bych vedet co by to delalo s tim rezonatorem..

S rezonatorem bude mit ještě hlubší hlas....:)
smazany clen - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od smazany clen - FK »

MagicanBlack píše:Taky nemam KAT a stred.. a vzadu ladenej konec.. jede to mnohem lip.. ale taky to dela celkem slusnej bordel.. krasne to zarve... :twisted:


Jakou maš spotřebu když nejezdiš couračky a moc to nehoniš?
smazany clen - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od smazany clen - FK »

huraaaa,už ji mam taky.... :) ,sice jenom soieta,ale brumla si pekne....:) Už koukam po střednim dilu....:),Ale nevim jestli jenom trubku a nebo ze bych si tam dal i dynamizer......mate to tak nekdo? Ma cenu tam ten dynamizer davat?
Uživatelský avatar
Drahoš
Příspěvky: 2123
Registrován: pon 27. lis 2006 15:31:42
Bydliště: Sušice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od Drahoš »

Othon píše:huraaaa,už ji mam taky.... :) ,sice jenom soieta,ale brumla si pekne....:) Už koukam po střednim dilu....:),Ale nevim jestli jenom trubku a nebo ze bych si tam dal i dynamizer......mate to tak nekdo? Ma cenu tam ten dynamizer davat?


Tak vítej v klubu :) Nevim sice jakej zvuk očekáváš, ale ta trubka už udělá pěknej zvouček. Pokud by ti to bylo málo, vyndej kat...
Bylo: Škoda Felicia 1.6 MPi http://www.feliciaklub.cz/forum_new/vie ... =16&t=2523
Je: Seat Leon cupra R 1.8T
smazany clen - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od smazany clen - FK »

Drahoš píše:
Othon píše:huraaaa,už ji mam taky.... :) ,sice jenom soieta,ale brumla si pekne....:) Už koukam po střednim dilu....:),Ale nevim jestli jenom trubku a nebo ze bych si tam dal i dynamizer......mate to tak nekdo? Ma cenu tam ten dynamizer davat?


Tak vítej v klubu :) Nevim sice jakej zvuk očekáváš, ale ta trubka už udělá pěknej zvouček. Pokud by ti to bylo málo, vyndej kat...

No prave ze kat tam chci nechat.... potrebuju proste zlatej stred :D ,navic nechci aby to zralo vic nez ted.... Jde mi o to,jestli to ten dynamizer jenom prohlobi ten zvuk a nebo co presne od toho čekat.... A kdyz se vynda stred a da misto nej jen ta trubka,tak to ma jinej (hezci) zvuk i ve vyssich otackach?Ja,prave ze soieta si brumla pekne,ale jen v tech otackach cca do 1800,pak uz to nerozeznam nejak moc od origo....
Uživatelský avatar
Drahoš
Příspěvky: 2123
Registrován: pon 27. lis 2006 15:31:42
Bydliště: Sušice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od Drahoš »

Othon píše:
Drahoš píše:
Othon píše:huraaaa,už ji mam taky.... :) ,sice jenom soieta,ale brumla si pekne....:) Už koukam po střednim dilu....:),Ale nevim jestli jenom trubku a nebo ze bych si tam dal i dynamizer......mate to tak nekdo? Ma cenu tam ten dynamizer davat?


Tak vítej v klubu :) Nevim sice jakej zvuk očekáváš, ale ta trubka už udělá pěknej zvouček. Pokud by ti to bylo málo, vyndej kat...

No prave ze kat tam chci nechat.... potrebuju proste zlatej stred :D ,navic nechci aby to zralo vic nez ted.... Jde mi o to,jestli to ten dynamizer jenom prohlobi ten zvuk a nebo co presne od toho čekat.... A kdyz se vynda stred a da misto nej jen ta trubka,tak to ma jinej (hezci) zvuk i ve vyssich otackach?Ja,prave ze soieta si brumla pekne,ale jen v tech otackach cca do 1800,pak uz to nerozeznam nejak moc od origo....


S dynamizérem zkušenosti nemam, ale pokud nahradíš střed. tlumič trubkou, tak to bude rozdíl i nad 1800 otáček, neboj :) Jestli je ten zvuk hezčí, na to bude mít víc lidí víc názorů, ale mě se líbí.
Bylo: Škoda Felicia 1.6 MPi http://www.feliciaklub.cz/forum_new/vie ... =16&t=2523
Je: Seat Leon cupra R 1.8T
Jurka - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od Jurka - FK »

No vůbec o tom neuvažuj a hned tam šoupni tu trubku bez tlumiče.... Jestli je tam dynamizér nebo ne to už je podle mě úplně fuk... střed bez tlumiče a soieta je supr, ale mě to třeba asi nedá a ještě vyšoupnu kat, ať je opravdu hukot
smazany clen - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od smazany clen - FK »

A co na to STK??? Kat, střed trubka + soieta???
Jurka - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od Jurka - FK »

No já myslím, že pokud budeš mít KAT + střed bez tlumiče a soietu, která má homologaci, tak kvůli středu tě aso nevyhodí.... Ale nemám zkušenosti teda s tímhle na STK, ale bez katu by to určo neprošlo...teda na emisích samozřejmě. Ale prý 1.3 MPi bez katu plní emise v horní hranici, ale jak je na tom 1.6ka ví bůh
tgfh - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od tgfh - FK »

Pokud vám soieta "padá" a musíte objímku stále dotahovat, vemte brusku s do konce Soietiny trubky vyřežte další 2 zářezy - jsou tam jen 2, na sériovce jsou 4.
Někde jsem tady četl, že s tím mívali někteří problémy a museli kupovat další pevnější objímky.
Osobně tam mám jen jednu úplně obyč. objímku za pár korun a Soieta drží jak přibitá ;)
tgfh - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od tgfh - FK »

Pokud vám soieta "padá" a musíte objímku stále dotahovat, vemte brusku s do konce Soietiny trubky vyřežte další 2 zářezy - jsou tam jen 2, na sériovce jsou 4.
Někde jsem tady četl, že s tím mívali někteří problémy a museli kupovat další pevnější objímky.
Osobně tam mám jen jednu úplně obyč. objímku za pár korun a Soieta drží jak přibitá ;)
smazany clen - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od smazany clen - FK »

tgfh píše:Pokud vám soieta "padá" a musíte objímku stále dotahovat, vemte brusku s do konce Soietiny trubky vyřežte další 2 zářezy - jsou tam jen 2, na sériovce jsou 4.
Někde jsem tady četl, že s tím mívali někteří problémy a museli kupovat další pevnější objímky.
Osobně tam mám jen jednu úplně obyč. objímku za pár korun a Soieta drží jak přibitá ;)


Mno ja mel na seriovce jen dva vyrezy a ted mam taky jen dva na soiete a jeste sem tam pouzil tu starou objimku a drzi jako bejk ;) ,ale je fakt ze mam koncovku 1x90 je mozny ze ta dvojita se krouti..... :)
smazany clen - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od smazany clen - FK »

Abdul píše:Návod na riešenie :

Kurna...ja sem blbec ze sem daval takovy prachy za Soietu....:D kus dratu a dve trubky a mel bych to zadara.... :D
drobek - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od drobek - FK »

tyy joo takove lidi nikdy nepochopim ze to tam na to auto daji :D :D ..pekne nedelni pobaveni :D
Abdul - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od Abdul - FK »

2 Collin : Nie, ja mám len obyč. sériový.Ale pred výmenou rachotil ako tie dve rúry. :lol:
smazany clen - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od smazany clen - FK »

Zdravím Soieťáky... Denska sem zjistitl, že se mi urval spoj mezi trubkou, co vede od motoru a zadním tlumičem... Přímo v tom spoji... Přemýšlel jsem, že bych to nechal svařit, jestli by to šlo, ale ten zadej už je takovej zrezlej a škaredej, tak přemýšlím, že přejdu na Soietu, když ji tady všichni tak chválíte... Jediný, co mě vadí je to, že se nemůžu rozhodnout... :lol: :lol: Na nárazníku je takovej malej výřez, takže by tam s přehledem padla jenda trubka, ale na druhou stranu... Ty dvě jsou hezčí, ale zase to neladí s tím "vykrojenm"... No ale o co jde, tak je to, že bych chtěl, aby to bylo hodně zapuštěný... Něco jako je tu...

Obrázek

Nebude se mi od splodit "zasviňovat" a černit nárazník (červená barva)...
Jurka - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od Jurka - FK »

Radeggast píše:Zdravím Soieťáky... Denska sem zjistitl, že se mi urval spoj mezi trubkou, co vede od motoru a zadním tlumičem... Přímo v tom spoji... Přemýšlel jsem, že bych to nechal svařit, jestli by to šlo, ale ten zadej už je takovej zrezlej a škaredej, tak přemýšlím, že přejdu na Soietu, když ji tady všichni tak chválíte... Jediný, co mě vadí je to, že se nemůžu rozhodnout... :lol: :lol: Na nárazníku je takovej malej výřez, takže by tam s přehledem padla jenda trubka, ale na druhou stranu... Ty dvě jsou hezčí, ale zase to neladí s tím "vykrojenm"... No ale o co jde, tak je to, že bych chtěl, aby to bylo hodně zapuštěný... Něco jako je tu...

Obrázek

Nebude se mi od splodit "zasviňovat" a černit nárazník (červená barva)...

Jééé ten je zrovna můj.... sem to tam prostě namontoval a bylo nic sem neupravoval.... a černit nárazník by se neměl
smazany clen - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od smazany clen - FK »

To Jurka: Co to je za rozměr???
Jurka - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od Jurka - FK »

Radeggast píše:To Jurka: Co to je za rozměr???

To nevím.... ta byla koupená z druhé ruky a byla moc moc stará nevim přesně co to bylo zač... sem ji musel prodat kvůli financím záhy a ted mám 2x85x70 novou a někde tady o pár příspěvků níže sou fotky teda spíže odkaz na fotky
smazany clen - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od smazany clen - FK »

Doufám, že se kluci nebudete zlobit, ale když sem tak projížděl forum kvůli koncovce, tak jsem si odkazy schoval a hodím je sem... Kdyby náhodou někdo si chtěl soietku koupit, tak at ví, jak která na autě vypadá...

1x90
Obrázek

140x76
Obrázek

Tohle vůbec nevím, jestli je soieta, ale jestli jo, tak tipuju na 2x90
Obrázek

140x76 DTM
Obrázek

A Kejziho:
Obrázek
smazany clen - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od smazany clen - FK »

Docla se mi zamlouvá ta oválná, co má georgerob... Jenom bych nechtěl, aby tolik vylýzala... Dalo by se to nějak ošmelit, aby ten vejfuk byl zasunutej??? U hatchbacku...
MagicanBlack - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od MagicanBlack - FK »

A co treba takhle:
Obrázek
Uživatelský avatar
Jyrgen
Příspěvky: 805
Registrován: pon 05. pro 2005 17:41:14
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od Jyrgen »

pro Radeggasta ;)
140x76 a neleze mi tolik
Obrázek Obrázek
Škoda Felicia 96' | 1.3 BMM 40kW +steroidy| HP Sporting | Rial 16" viewtopic.php?f=16&t=37170
+ family car VW Touran Highline 03' | 2.0 TDI AZV

ex: VW Golf IV Highline 99' | 1.9 TDI AHF | EGR OFF, TA & 18" Turbo Twist
ex: Škoda Felicia GLXi 95' | 1.3 BMM 50kW | Brock 8x14" www.feliciaklub.cz/Jyrgen
smazany clen - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od smazany clen - FK »

To Jyrgen: Přesně tak jsem si to představoval... Díky moc za foto... Zítra budu doufám objednávat...
Uživatelský avatar
Drahoš
Příspěvky: 2123
Registrován: pon 27. lis 2006 15:31:42
Bydliště: Sušice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od Drahoš »

Radeggast: jen upřesnění: na tej mojí fotce, co jsi použil, není ještě Soieta, ale starej výfuk, kterej už se rozpad.

Soieta 1x 90 mm je tady:
http://img132.imageshack.us/my.php?imag ... 01zkq5.png
Bylo: Škoda Felicia 1.6 MPi http://www.feliciaklub.cz/forum_new/vie ... =16&t=2523
Je: Seat Leon cupra R 1.8T
smazany clen - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od smazany clen - FK »

Taaak... Už je Soietka na Feličce... Mám tam kat, střed + Soietu... Uvnitř kabiny nic nejde slyšet a při jízdě nevím, jak to jde slyšet, protože se nikdo nenašel, kdo by se s tím projel, ale čekám, že to poznat taky nepůjde... Ale co je super, tak vzhled... Felička teďka zezadu vypadá úplně jinak... Doufám, že příští rok vyhodím střed...
tgfh - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od tgfh - FK »

Až ji rozpálíš po pořádné jízdě, tak ji uslyšíš už i do kabiny (když si stáhneš okno tak ji musíš slyšet, ikdyž je ještě zimná)

Kupoval jsi novou? Nové mají zpočátku zvuk dost chabý, ale až se vypálí tak je to úplně o něčem jiném a když ji ještě projedeš půl hodinky v kuse 150 v hodině tak pak by člověk řekl, že máš udělaný i střed ;)
smazany clen - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od smazany clen - FK »

To tgfh: Jo jo... Je nová... Tak včera jsem jel nějakých 60 km, takže se pomalinku, ale jistě zahřívá... :) Jenomže jsem za ni dal všechny peníze, takže nemám na benzín... :( Musím počkat až budou finance, abych ji trošku rozjezdil...
kejzi1
Příspěvky: 8486
Registrován: úte 02. kvě 2006 23:05:53
Bydliště: Jihlava,Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od kejzi1 »

Jo nová není skoro slyšet,musí se zajíždět a ona se trošku rozezpívá.Mě se teď rozezpívává čímdál víc co tam nemám střed ani kat a co jsem dal vačici,tak ten zvuk se totálně změnil a je dokonalej
Uživatelský avatar
Danis
Příspěvky: 518
Registrován: ned 10. pro 2006 18:24:11
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od Danis »

Jurka píše:...a ted mám 2x85x70 novou...


Takže byli ochotní udělat výfuk s touhle koncovkou na Combi a montoval jsi to na auto s tažným nebo ne? Cena? Díky
Škoda Felicia Combi LXi - 1.3 MPi, r.v. 1997
2x airbag, alu kola 14" Magic2 vč. rezervy, parkovací senzory, folie 3M
Škoda Fabia Combi Ambiente - 1.2 TSI, r.v. 2011
6x airbag, alu kola 15" Antares, parkovací senzory, klima, ABS+ASR+ESP+asistent rozjezdu do kopce, SUNSET
Jurka - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od Jurka - FK »

Danis píše:
Jurka píše:...a ted mám 2x85x70 novou...


Takže byli ochotní udělat výfuk s touhle koncovkou na Combi a montoval jsi to na auto s tažným nebo ne? Cena? Díky

Jo udělali bez problémů... Stála normálně 3800 a dával sem to na auto bez tažnýho, ale co sem se díval tak tažný by vůbec nevadilo...
Uživatelský avatar
Danis
Příspěvky: 518
Registrován: ned 10. pro 2006 18:24:11
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od Danis »

Jurka píše:
Danis píše:
Jurka píše:...a ted mám 2x85x70 novou...


Takže byli ochotní udělat výfuk s touhle koncovkou na Combi a montoval jsi to na auto s tažným nebo ne? Cena? Díky

Jo udělali bez problémů... Stála normálně 3800 a dával sem to na auto bez tažnýho, ale co sem se díval tak tažný by vůbec nevadilo...


Díky, no právě že někdo psal, že je trošku problém dát tuhle Soietu s dvoukonc. na auto s TZ, že tam tomu vadí železný rám a musí se spustit pod něj. Nevím co je na tom pravdy.
Škoda Felicia Combi LXi - 1.3 MPi, r.v. 1997
2x airbag, alu kola 14" Magic2 vč. rezervy, parkovací senzory, folie 3M
Škoda Fabia Combi Ambiente - 1.2 TSI, r.v. 2011
6x airbag, alu kola 15" Antares, parkovací senzory, klima, ABS+ASR+ESP+asistent rozjezdu do kopce, SUNSET
Jurka - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od Jurka - FK »

Já to na to koukal na feldě u otíka co má tažný a ničemu to nevadí...je ale pravda, že tu někdo má soietu a tu koncovku má asi o 10cm víc ke středu a potom by už to vadilo trochu
Uživatelský avatar
Zdenda19895
Příspěvky: 1439
Registrován: pát 02. lis 2007 23:31:53
Bydliště: Staříč
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od Zdenda19895 »

Tak jsem se půl roku nemohl rozhodnout jakou Soietu koupit. Nakonec se rozhodnutí urychlilo tím, že se mi včera výfuk rozpadl. :lol: :lol: Rozhodl jsem se pro 2x85x70. Ráno jsem do Soiety zavolal a zítra bude výfuk doma. :D :D Jen mě mrzí že se mi nepodařilo sehnat nerezový střední díl s tlumičem. :cry: Bez tlumiče nechci. To by se mnou manželka odmítla jezdit. A kdybych se snažil zvuk výfuku přehlušit hudbou, tak to ještě dříve. Pokud se mnou jede, tak rádio nesmím moc zesilovat. :evil: Nevíte někdo jestli se dá sehnat nerez střední díl s tlumičem? :?:
Odpovědět