Provrtaná nádrž

:)
Romisek - FK

Provrtaná nádrž

Příspěvek od Romisek - FK »

Zdravím Vás.
Dnes ráno jsem přišel ke svý milovaný Feldě a pod ní na levý straně u nádrže je takovej malej flek.....Tak si říkám, ne! To neni možný......Kleknu na kolena a nějakej primitiv mi provrtal nádrž cca 6 mm vrtákem a benzín mi ukradl. Měl bych dotaz. Je možno nějak nouzově zaslěpit tu díru? Třeba vyříznout závit a našroubovat šroub s nějakým těsněním?....Prý by se ta díra dala zavařit, ale musím se dostat k někomu, kdo to dělá :cry: A některé nádrže se prý dají a některé nedají zavařit. Máte s tím zkušenosti???.....Ať tomu, co to udělal shnijou pracky!
Raceman
Příspěvky: 2179
Registrován: čtv 03. čer 2004 23:08:55
Bydliště: Příbram

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od Raceman »

jde to zalepit takovou toz dvousložkovou tyčinkou ale nemusí to být spolehlivý, zavařit jsem to zkoušel a to jde hodně špatně a lepší je jí vyměnit
Zdenex
Příspěvky: 113
Registrován: ned 01. úno 2009 17:13:53
Bydliště: u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od Zdenex »

To: Romisek
Nejsi z Brna z KrPole? Manželčinu kolegovi tu navrtali nádrž letos již dvakrát (a nejen jemu). Pokaždé měnil nádrž. Myslím že jakákoliv oprava je riziková. Ale je to jen můj názor.
Romisek - FK

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od Romisek - FK »

To Raceman:No, právě, taky jsem přemýšlel o nějaké dvousložce. Díra neni zas tak veliká, ale nerad bych, aby mi to někde "vyšpuntlo" a vyteklo.....třeba ve vedru pod tlakem.
To Zdenex: Bohužel :cry: Jsem z Prahy. Jenže já se bojim, že když si ji nechám vyměnit (a nebude to levný), že zase někdo přijde a udělá další díru.Tak jsem fakt vytočenej. Holt bydlení v paneláku a auto na veřejným parkovišti je fakt riziko :? A nevim, co by provedlo udělat závit a teflonem obalený krátký šroub....Alespoň na chvíli.....
Hanz - FK

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od Hanz - FK »

našroubuj tam nějaký šroub s tmelem :) tmelu tam dej hafo ať je i zevnitr a už to nevyndáš :salut:
Romisek - FK

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od Romisek - FK »

Tak já dneska zajedu do Bauhausu a něco tam seženu....Uvidím...Snad se to dobře chytne a nebude to prolínat....A budu muset jezdit k benzínce před každou jízdou a čerpat jen za 300,-....třeba se ten blb nechá odradit, když tam příště nic nenajde.....Už to vidim, za rok tam budu mít deset šroubů :lol: Ale nevim, co na technický, jak se jim to bude líbit :oops:
Niko

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od Niko »

Nebo si nechej od instalatéra na tu díru namontovat kohoutek-až příště ti půjdou vylupnout benál tak nebudou mít tolik práce ti ju znovu vrtat..... :lol: :lol: :lol: :lol:
Romisek - FK

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od Romisek - FK »

Díky...super rada...přemýšlím o tom :lol: Taky co jinak, stejně, když tam kohoutek nebude :lol: tak budu mít z nádrže cedník :x
mikka
Příspěvky: 915
Registrován: čtv 18. led 2007 21:04:23
Bydliště: Olomouc

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od mikka »

Nedostaneš se k té díře otvorem po vymontoveném čerpadle? Jestli jo, dal bych tam šroub s matkou dovnitř, a dvě ploché podložky s gumovým těsněním.
Niko

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od Niko »

Romisek:dokážu si představit jak by ti benzinoví upíři vyvaleně hleděli kdyby si tam měl ten kohoutek namontovaný-na jejich místě bych se šel z toho šoku ožrat..... :lol: :lol: :lol: Ale ted vážně bud si kup garáž a parkuj v ní,nebo si nech pod nádrž dát ochraný plech a úplně ideální je si do auta nechat dát LPG-to je snad už odradí protože budou vědět že v takové nádrži bude jen hlt benzínu.
Raceman
Příspěvky: 2179
Registrován: čtv 03. čer 2004 23:08:55
Bydliště: Příbram

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od Raceman »

kdyžtak mám doma jednu nádrž navíc takže jí můžu poskytnout
Romisek - FK

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od Romisek - FK »

Děkuji za reakce ;)
K té díře asi ne vnitřkem...Nevim, jak bych tam zalomil loket.
O plechu jsem přemýšlel, ale zatim jsem nesehnal info, zda se dá sehnat, nebo ho nechat udělat na zakázku.
To je pravda, kdybych dal LPG, tak by mu možná došlo, že je tam jen slza, ale kdo ví, co to bylo za blba. Třeba ukrad tátovi aku vrtačku a potřeboval třeba do Fichtla....těžko říct...Ale na zem toho ukáplo jen málo, takže musel mít lavor a ještě něco...protože necelých 20 L zmizlo.
Co se týče garáže, tak ty jsou okolo všechny obsazený a kdyby někdo prodával, tak to bylo za minimálně 2OO tis.
Raceman: Děkuji za nabídku. Pokud bude třeba za nějaký čas ještě nabídka, tak bych měl zájem. Zkusím testnout jiný místo parkingu a jestli tam na chvíli vydrží ten šroub třebas s tou teflonovou páskou...
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od 103457 »

Lavor nepotřeboval, mají obyčejné plechové kanystry na 20 l a jsou upravené tak, že mají ještě jedno hrdlo navařené z boku , takže položí kanystr na plocho na zem a zastrčí pod všechny obyčejné vozy.
Hnědočeši jsou v tomhle vynalézaví.
Uživatelský avatar
smrcek
Příspěvky: 2473
Registrován: úte 16. zář 2008 10:48:10
Bydliště: Praha - Horní Počernice
Kontaktovat uživatele:

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od smrcek »

Stejně by mě zajímalo jak si dycky vybrou auto, které má hodně benzínu v nádrži. To si ta auta tipujou na benzínkách :roll:
Díky za hlasy
FUNice TADY
Z důvodu žabomyších válek a přístupu některých expertů spíše v pozadí.
Romisek - FK

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od Romisek - FK »

No "Hnědočeši" ...to mě pobavilo...To bych musel v autě spát a čekat....pak bych rychle otevřel boční dveře, že by s z tý šlupky neprobral... :lol: ...To je pravda, upravenej kanystr, to je nejlepší. Kdyby mi to udělal před týdnem, tak jsem měl plnou, to by bylo ještě horší. Tak budu hol jezdit na rezervu s kanystrem v kufru....Alespoň tam nic nebude. Na štěstí jezdím k benzínce dál, páč je tam levnější benzín a mám to při cestě...tak mě snad nikdo nesledoval. Asi si prostě někdo vybral Feldu. Je tady snad jen jedna a nebo dvě okolo. Nevím, jak má řešenou nádrž Roomster, kterým jezdím služebně (budu muset mrknout), ale kolega se divil, že má Felda plastovou a že vůbec plastový nádrže jsou...Mě to zase nepřekvapuje...
Uživatelský avatar
Vasek
Příspěvky: 1196
Registrován: úte 19. srp 2008 14:12:32
Bydliště: Mladá boleslav/ Žatec

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od Vasek »

Taky mam bohužel tuhle špatnou zkušenost za sebou, akorát mi jí neprovrtal vrtačkou, ale pěkně rozpíchal šroubovákem na několika místech, asi pro jistotu. Měl jsem tam něco přez půlku nádrže a podle mího si toho moc nevzal, páč to venku smrtělo festovně a tráva nám tam nerostla tak půl roku na několika metrech čtverečních (stál jsem trochu šikmo, tak se to rozteklo). Ta Racemenova zkušenost s vařením nádrže je právě z mojí provrtaný. Takže mam "novou". Byl to pech, za 16 měsíců co mam feldu, jsem ji jednou nechal před barákem a někdo mi hned ukradne benzín.
škoda 791.136M 4/99
každý auto jede rychle, jenom záleží kolik mu dáte napapat ;-)
Zdenex
Příspěvky: 113
Registrován: ned 01. úno 2009 17:13:53
Bydliště: u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od Zdenex »

smrcek píše:Stejně by mě zajímalo jak si dycky vybrou auto, které má hodně benzínu v nádrži. To si ta auta tipujou na benzínkách :roll:

Nic netipují, jak jsem psal výše manželčin kolega - jednou poloprázdná, podruhé plná. A aby toho neměl málo, tak mu mezi těmito dvěma "odběry" rozbili
okno u dveří a sebrali kola nachystaná na výměnu - v pravé poledne, v oploceném areálu, pod okny paneláku :shock:.
Niko

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od Niko »

Zdenex:tak to je hustý... :pale: Nejhorší je na tom to když zavoláš policii a oni ho u toho chytí tak to odloží se slovy bla bla bla však to všichni známe jak to chodí.Když toho hajzla chytneš a rozbiješ mu hubu tak ještě na tebe podá trestní oznámení za ublížení na zdraví a také se může stát že ti ten hajzl může vyhrožovat i tvé rodině osobní likvidací-to potom nastává to pravé psychycké peklo.... :evil: To kort platí u cigánů ublížíš jednomu a za týden si na tě počká celá jejich tlupa která tě zmaluje do němoty..... a zákony mají na své straně už většinou...... :evil: :evil: :evil: A při tom jsi TY ta objet okradená..... :roll:
Romisek - FK

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od Romisek - FK »

Souhlas.Takhle to bohužel je...takže se bojim, co se zase stane.... Tady je vidět, jak to v tomhle státě "funguje" a na čí straně je zákon. Já ani nemám pomyšlení, že bych policisty "otravoval" nějakou krádeží, či poškozením. To by byla stejně horda papírů a času a stejně by se nic nevyřešilo....zbytečný. Středověk na zloděje. Ukrad si, ruku pryč.....
Uživatelský avatar
Vasek
Příspěvky: 1196
Registrován: úte 19. srp 2008 14:12:32
Bydliště: Mladá boleslav/ Žatec

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od Vasek »

jj, přesně tak, u nás se brání hajzlové a lupiči, oběť má smůlu a spravedlnosti se nedovolá
škoda 791.136M 4/99
každý auto jede rychle, jenom záleží kolik mu dáte napapat ;-)
jane

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od jane »

Dobrý den,
mohu se zeptat jaká Praha ? Já v pátek přišla také v felince pod ní měla flek a benzín pryč přes 30 litrů:-(
tak teď také řeším so s tím.
Jinak u mě to je Praha 9.
Hezký den
Uživatelský avatar
JoS
Příspěvky: 258
Registrován: čtv 07. led 2010 17:02:30
Bydliště: Pardubice/Seč

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od JoS »

František Muzikant,známý z médií jako člověk,kterého zloděj na zahrádce tak dlouho vykrádal,až mu ruply nervy,je můj bývalý kolega v jednom zaměstnání.Dobrej a šikovnej elektrikář a bezvadnej chlápek.Byla s ním děsná legrace a ta mu asi jednoho dne došla. :evil:
http://hn.ihned.cz/c1-17973960-soudy-majetek-lze-branit-i-nasilim
Romisek - FK

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od Romisek - FK »

To Jane: Mě se to stalo na Praze 8.... Ale jak jsem se bavil s jednim servisákem, tak od začátku roku zavařoval deset vykradených nádrží. Takže Feldy v tomto směru "frčej" :x ....
To JoS: To není divu. Já bych s jistotou taky použil nějaký násilí, kdybych chytl toho zloděje při činu....jinak se spravedlnosti nedočkám :lol:
Zdenex
Příspěvky: 113
Registrován: ned 01. úno 2009 17:13:53
Bydliště: u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od Zdenex »

Romisek píše:.... Ale jak jsem se bavil s jednim servisákem, tak od začátku roku zavařoval deset vykradených nádrží...

Čili zavařit jde?
Jane

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od Jane »

no tak to je blízko Praha 9 a 8:-)
No doufám, že to nějak dám dohroamdy abych mohal bezpečně jezdit .
Romisek - FK

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od Romisek - FK »

To Zdenex: Ano prý jde zavařit a jen nějaká....říkal.... Prý se mám modlit, abych měl tu, co se zavařit dá a že je to pakárna, víc jsem z něj nedostal....
To Jane: No, chce to buď zavařit, pokud to tedy půjde....ani nevím, jak to dělá ten, co to opravuje a nebo co já jsem testnul, tak jsem vyříznul závit a našrouboval šroub s teflonovou páskou. Drží to, ale nevim, jestli to vydrží ;) . To je jen na to, abych se mohl dočasně přemístit....Budu to pak muset dát do servisu. :(
Raceman
Příspěvky: 2179
Registrován: čtv 03. čer 2004 23:08:55
Bydliště: Příbram

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od Raceman »

běžně plasty svařuju ale nádrže jsou PP plasty s příměsí fluoru aby to bylo nehořlavý tak se svařují hodně špatně
kdyby někdo chtěl tak jednu nádrž i s čerpadlem mám a není problém jí i u mě vyměnit na počkání za rozumnou cenu
Návštěvník

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od Návštěvník »

Já jsem slyšela , že existuje nějaký tmel či co na zalepení
je to nějká jako plastelína dva druhy a ta se spojí . Máte zkušenosti ?
Jinak krásný den
Raceman
Příspěvky: 2179
Registrován: čtv 03. čer 2004 23:08:55
Bydliště: Příbram

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od Raceman »

ano ta plasteína funguje docela spolehlivě
Návštěvník

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od Návštěvník »

a netušíš její název ?
táta má doma taky nějakou ,ale tam není ani čárka o plastu
Raceman
Příspěvky: 2179
Registrován: čtv 03. čer 2004 23:08:55
Bydliště: Příbram

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od Raceman »

třeba tohle ale není to nic levnýho a za 500,- se běžně sežene celá nádrž
http://www.lepidla-tesneni.cz/detail/lo ... vy-tmel-1/
Návštěvník

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od Návštěvník »

Děkuji ta radu
zatím jsem to vyřešila šroubem a nějakým tmelem (plastelýnou) tak uvidíme ;)
nová nádrž se mi moc nehce. Při mém štěstí by mi udělali druhý den zase díru :-( :oops:
Romisek - FK

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od Romisek - FK »

:) Tak podobně, ale plastelína, nevim nevim.....co udrží a jak se bude chovat vůči benzínu...Já to prozatím ještě zatřel hustou syntetickou barvou..to radši opatlat vteřinovkou šroub a pak to zatřít...třeba to chvíli vydrží :lol: S tou nádrží podobně...bojim, že pokud si ji vyměním - dám vyměnit, tak mi někdo zase za týden udělá nové "větrání" :(
Uživatelský avatar
denis15
Příspěvky: 218
Registrován: pon 09. úno 2009 18:27:43
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od denis15 »

Syntetiku a tmely si myslím, že benzín po čase naleptá. Mě se líbí řešení, které tu již padlo-prostě mám 5 díru po zloději-nařežu 6 závit, šroub obmotám teflonovou páskou a našroubuju-prostě jako vodaři :D .
Romisek - FK

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od Romisek - FK »

Přesně. Vyzkoušeno. Jelikož byla díra "vykloktaná" od toho vrtajícího, nezbylo mi, než koupit 10mm maticový závitník, vyříznout závit, omotat nejkratší 1Omm šroub teflonem, na konec pro jistotu vteřinovka :lol: a zašroubováno. Syntetiku jsem tam dal jen na jistotu..... ;) Aby to vypadalo líp a nešlo to moc povolit. Vyzkoušeno a nic neprolíná, takže na prozatímní řešení by to mohlo jít.... ;)
Uživatelský avatar
denis15
Příspěvky: 218
Registrován: pon 09. úno 2009 18:27:43
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od denis15 »

Jinak jsme minulý týden řešili nádrž na autě s dírou po zloději a podařilo se mu to celkem dobře zavařit, ale byl to Japonec a ten má možná jinou hmotu na nádrže. ;)
Jane

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od Jane »

Hezký den,
tak jsem minulý týden přišla opět k autu a pod autem flek :-( Opět provrtaná nádrž. ještě , že jsem nekupovala novou :-(
tak teď už mám snad vybráno :-)
max21 - FK

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od max21 - FK »

Doplním, že ta plastelína je dvousložková epoxidová pryskyřice. Dá se sehnat pod názvem "Duotmel", mám s ní velice dobré zkušenosti.
Uživatelský avatar
Yetti98
Příspěvky: 1324
Registrován: ned 08. čer 2008 21:46:35
Bydliště: Praha 4 142 00
Kontaktovat uživatele:

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od Yetti98 »

:x Přeji všem krásný víkend a nezlobte se na chudáky zloděje můžu vam všem sdělit že k...y zlodějský mi vycucli plnou nádrž tak že cca za 1.200,-Kč ale dopadl jsem relativně dobře :oops: páč pouze prořízli spojku mezi nalévacím hrdlem a nádrží,tak že mě oprava dnes vyšla na 180,-Kč, ale svítí na mě hladový oko tak budu muset vzít nějakej ten litřík abych byl mobilní :x .Tak se všichni opatrujte ane jako včera kdy zase zbytečně vyhaslo 11životů-přestaňte měřit maximálky a hlavně myslete na zdraví!!!Papa :lol:
Romisek - FK

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od Romisek - FK »

Díky za napsání...njn, pořád se krade a bude :x ....To je pech...zase znovu provrtaná, ještě, že nebyla vyměněná...No, s tou dvousložkou dobrý nápad....Já tam mám ještě ten šroub s teflonem, vteřinovkou a zabarvenej...Plnou to vydrželo i v těch vedrech...on tam skoro žádný tlak není... ;) ....S tou prořízlou hadicí od nálevky....No, když jsem viděl, jak to tam vypadá, tak mě taky napadlo, že je to slabina a že to někoho může napadnout a je vidět, že se tak děje :x ...Já maximálku nezkoušel :-D Jen jsem zkusil, zda "jede" a 150 mi stačilo, ale určo jede víc, to je jasný. Zjistil jsem, že se nic neklepe a ani to kupodivu moc neřve....stejně budu jezdit jen po 90km/h silnicích :D
Uživatelský avatar
Yetti98
Příspěvky: 1324
Registrován: ned 08. čer 2008 21:46:35
Bydliště: Praha 4 142 00
Kontaktovat uživatele:

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od Yetti98 »

smrcek píše:Stejně by mě zajímalo jak si dycky vybrou auto, které má hodně benzínu v nádrži. To si ta auta tipujou na benzínkách :roll:



:lol: Koukaj jak auto moc v pohybu a pok to zkusí a vyjde jim parchantům :lol:
Uživatelský avatar
Yetti98
Příspěvky: 1324
Registrován: ned 08. čer 2008 21:46:35
Bydliště: Praha 4 142 00
Kontaktovat uživatele:

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od Yetti98 »

:lol: Jinak můžu říct že pod lampou je největší tma, u nás na parkovišti proti policejní akademii během týdne čtyři auta a jak píšete provrtaný nádrže to je horší!!!Zkrátka jsou to .urvy :puker:
thepromise - FK

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od thepromise - FK »

nejhorší je, že když někdo vycucne benzín, sníží hodnotu auta o 25% :( :D
pazduch - FK

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od pazduch - FK »

tak se dneska taky přidávám.... do nádrže mi udělali díru zmrdi ze základky ze msty k tchánoj školníkoj :( benzín neukradli ale 15 litrů vyteklo :( spácháno za bílého dne... nejhorší je že auto bylo pod okny, pes štěkal jako oživot a slyšeli jsme hlasy :( a jááá vůl jsem nevylezl :evil: :evil: chci se zeptat na životnost opravy šroubem s teflonovou páskou. Drží vám to stále? Taky bych rád věděl, jak moc je náročný nádrž vyměnit. Díky moc
Nonamed - FK

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od Nonamed - FK »

já bych začal na místo nádrže na BA montovat nádrže na LPG, nebo na vodík. Když už to nebouchne rovnou, ať jim ty pracky umrznou... Pak jen poklepat kladívkem :lol:
thepromise - FK

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od thepromise - FK »

nádrž neni těžký sundat (teoreticky)..ale ty pásky dole co jí drží..nwm jak u tvého auta ale u mého bych je nepovolil. Přeci jen je to na podvozku XX let, nechráněno a nikdy nepovoleno:D...zkus to ucpat tím šroubem ale dej ho tam ze vnitř nádrže (pokud to půjde)
Taky parkuju venku na veřejnosti a tohodle se vážně bojím:(:D už sem přišel o zrcádko a nějakej lopuch nemotornej mi odřel bok auta a to nepočítám škrábance od klíčků a tak pod:D...někdo nám ty naše krásky škodovácký asi závidí a tak je cíleně sabotuje :lol:
pazduch - FK

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od pazduch - FK »

a co tam teda mám dát? Samořez omotanej teflonovou páskou? Nebo normoš a vyříznout závit? popř ještě přidat nějakej o-kroužek a zakápnout nějakým lepidlem?
Romisek - FK

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od Romisek - FK »

Ahoj.
Co se týká toho, jestli šroub a nebo novou nádrž, tak jak se mi osvědčil ten šroub....Nikdy nevím, kdy zase přijde nějakej trouba a bude vrtat :x
Takže jak jsem psal, měl jsem osmičku díru, udělal desítku závit maticovým závitníkem, koupil nejkratší desítku šestihran, omotal teflonem, namazal vteřinovkou, utáhnul a poté jsem natřel asi třemi vrstvami syntetickou černou barvou....
Do teď uplně v pořádku i s plnou nádrží a v létě...Co se týká tlaků v nádrži, tak tam nicmoc není....
Pro jistotu jezdím tak, aby mi v nádrži zůstalo trochu benzínu na dojezd k benzínce a v autě mám 5L kanďák (pro jistotu).
pazduch - FK

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od pazduch - FK »

Tak jsem sice koupil nádrž, ale zatím jsem ji nevyměnil. Vyvrtal jsem tam osmičku díru, dal jsem tam osmičku šroub zevnitř. Pod hlavu jsem dal těsnění, podložku a ještě jedno těsnění a zespodu jsem dal podložku a matku s vlepenou gumou :) Drží to dobře a zatim neteče :D tak snad ani nepoteče :)
including

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od including »

Lidi na to je moc jednoduchý tryk stačí šroub o delce asi 2 cm a na něj navlíknout hadičku aby přilehala těsně na šroub hadička nesmí mít větší prumer než hlava šroubu a zaroven je třeba díru v nadrži provrtat přesne do prumeru hadičky potom stačí jen vložit z poloviny do nadrže a zašroubovat matkou(s podložkou) tím se hadička zmáčkne a tím utěsní dirku :)

Jednoduchý a rychlí :)
Odpovědět