Nádrž

:)
Pepin
Příspěvky: 28
Registrován: ned 11. srp 2013 22:24:30
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Nádrž

Příspěvek od Pepin »

Ahoj chlapi,potřeboval bych opět poradit.Nějaká socka mi prorazila nádrž šroubovákem pěkně su nasranej,nejde o ten benzín svítilo stejně hladový oko.Jak to opravit.Felda má plastovou nádrž.Děkuji všem za odpovědi.Pepin
Uživatelský avatar
RAAF_96
Příspěvky: 964
Registrován: ned 25. srp 2013 8:28:54
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Re:Nádrž

Příspěvek od RAAF_96 »

Lidi jsou hovada, nejlepší by bylo sehnat nádrž novou případně z vrakáče, čím zalepit díru nevím, ale kdysi měl bratr takovou dvoubarevnou žvýkačkovou hmotu to vypadalo jako plastelína, ono se to mačkáním zamíchalo do sebe a jak to stuhlo tak to drží jako drak, možná kdys tím zapatlal tu díru tak by to mohlo vydržet, to je jediné co mě teď napadlo, pak jedině někdo kdo lepí a svařuje plasty tam dát nějakou latu třeba nebo tak. případně ti můžu zjistit přesný název toho "lepidla" :thumright:
Škoda Felicia Combi 1.6 55kw r.v.97 - http://radimfojtek.rajce.idnes.cz/Moje_Felda/
Škoda Octávia Combi 1.8t 110kw - http://radimfojtek.rajce.idnes.cz/Koktik/
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Re:Nádrž

Příspěvek od 103457 »

Naftovou nádrž na traktoru mám zalepenou už asi 5 let tekutým kovem a furt potvora drží. Ale je fakt, že to u feldy asi nemá cenu, nádrž jde sehnat za pár korun na kdejakém vrakovišti.
Pepin
Příspěvky: 28
Registrován: ned 11. srp 2013 22:24:30
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: Re:Nádrž

Příspěvek od Pepin »

Ahoj RAAFE_96 Děkuji za radu taky mě to napadlo jinou nádrž, ale to asi bude pracný jí vyndat nemám kde bydlím v paneláku snad kdyby se to zalátalo nějakým tmelem dírka je malá asi půl cm nebo nějaké lepidlo.
Pepin
Příspěvky: 28
Registrován: ned 11. srp 2013 22:24:30
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: Re:Nádrž

Příspěvek od Pepin »

RAAFE_99 Prosím zjisti když tak název toho lepidla nebo tmelu.Moc díky
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Re:Nádrž

Příspěvek od 103457 »

Pepin
Příspěvky: 28
Registrován: ned 11. srp 2013 22:24:30
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: Re:Nádrž

Příspěvek od Pepin »

Ahoj 103457,Děkuji za tip.
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Nádrž

Příspěvek od ferdamravenec »

já používám ALTECO , lepel jsem nádrž na fiat126 š120 feli-benzín ,
do tý díry vyřízni závit , připrav si šroub s větší nízkou hlavou (nebo hlavu zbruš) , ošmirgluj/opiluj okolí díry aby jsi odstranil zoxidovanej plast , odmasti , namíchej lepidlo - stačí trochu , dej na závit a pod hlavu zašroubuj vyteklým lepidlem to omaž, až to zaschne namíchej další a celý to okytuj ,
tyto lepidla používám , např : http://www.alteco.cz/epoxidova-lepidla_ ... uick-epoxy
cena těchto lepidel je u nás v obchodech 60-80kč
osobne
Příspěvky: 647
Registrován: ned 09. led 2011 20:19:57
Bydliště: Nepolisy
Kontaktovat uživatele:

Re: Nádrž

Příspěvek od osobne »

Já myslím, že je nejlepší otvor zakulatit, vyříznout do něj závit a zašroubovat tam šroub klidně i potřený lepidlem nebo těsněním.
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Nádrž

Příspěvek od 103457 »

osobně už jsi viděl šroub se závitem do čtverce nebo jiného tvaru než je kruh?? Protože pokud ne, tak tvůj příspěvek je jen opakováním toho co napsal ferda. :o :o
kwik
Příspěvky: 616
Registrován: stř 02. led 2013 16:19:11

Re: Nádrž

Příspěvek od kwik »

možná by to šlo opravit i nějakou záplatou, ne? místo vzít jemným smirkem, odmastit, napatlat lepidlem a přilepit nějaký kus plastu ?
Pepin
Příspěvky: 28
Registrován: ned 11. srp 2013 22:24:30
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: Nádrž

Příspěvek od Pepin »

Ahoj chlapi,děkuji všem za rady já vás tu nemít no nevím asi bych nejezdil.Pak zde napíšu jak to dopadlo.Pepin
Pepin
Příspěvky: 28
Registrován: ned 11. srp 2013 22:24:30
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: Nádrž

Příspěvek od Pepin »

Ahoj všem,Tak jsem tu proraženou nádrž zalepil Lepidlem firmy ALTECO 3-TON EPOXY lepené místo drží :).Děkuji ferdumravencovi za tip.Doufám že mi zase nějaká socka neudělá jinou díru. :baseball: Ahoj.
Odpovědět