Přepínač Lovtec

se sporákem místo motoru :D
cesilko007
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 16. bře 2017 3:49:16
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Přepínač Lovtec

Příspěvek od cesilko007 »

Zdravím, chtěl bych se zeptat, zdali nevíte o nějaké vychytávce, mám u auta přepínač Lovtec http://www.fedorauto.cz/lovtec-lovato?epc=1077, který je bez ukazatele stavu nádrže plynu. Je nějaká možnost, jak si tam ukazatel stavu plynu dodělat? Vím, že to jde udělat výměnou systému LPG, ale to je cena celého auta :D. Díky za rady
Rob
Příspěvky: 937
Registrován: stř 25. led 2012 8:42:25
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Přepínač Lovtec

Příspěvek od Rob »

Lze to domontovat, stojí to asi kolem 1500 Kč, ale velice to nedoporučuji. Většinou to ukazuje hodně nepřesně, prvních 150-200 km to třeba furt ukazuje plnou, pak to sleze o jeden čtvereček, pak to zase třeba 100 km drží no a na posledních 100 km to třeba slejzá hodně rychle. Každému kdo si nechává dělat novou montáž doporučuji, aby se na to vykašlal a pokud se jedná o placenou službu, tak si za to nepřiplácel. Nejpřesnější je nulovat si denní počítadlo km při každém tankování - a navíc to nic nestojí.
cesilko007
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 16. bře 2017 3:49:16
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Přepínač Lovtec

Příspěvek od cesilko007 »

Jasně takto to funguje doposud, zajímalo mne to, že když by to bylo za pár stovek, tak na to nemusím myslet :D
Rob
Příspěvky: 937
Registrován: stř 25. led 2012 8:42:25
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Přepínač Lovtec

Příspěvek od Rob »

Jediná výhoda je v tom, že se ti rozsvítí červený světýlko, případně že ti svítí poslední dvě diody a tím tě upozorní na nutnost natankovat. Ale že by to bylo nějak přesné, to ani náhodou. Nezřídka to bývá tak, že jak se ti rozsvítí jen červená, už třeba ujedeš jen 20-30 km a šmytec. Ten snímač se dá určitě koupit na e-shopech, které se zabývají zbožím pro LPG a namontovat ho taky nebude nic složitého, akorát se ještě musí nastavit pomocí diag. kabelu v ŘJ LPG.. teď koukám, že ty máš zřejmě ruční přepínání na LPG a ani tam nevidím diody, které by měly signalizovat zůstatek v LPG nádrži. a je dost možné, že ani nemáš ŘJ LPG a krokový motorek. Což by nebylo na závadu, nicméně bude v tom případě nutné ještě domontovat nějaký ukazatel stavu paliva v nádrži LPG. No já bych měl jasno, vykašlal bych se na to... ;-)
Odpovědět