Stropní světlo

Uživatelský avatar
smrcek
Příspěvky: 2473
Registrován: úte 16. zář 2008 10:48:10
Bydliště: Praha - Horní Počernice
Kontaktovat uživatele:

Re: Stropne svetlo

Příspěvek od smrcek »

Mimochodem nemá někdo nějakej nápad jak zpevnit stropnici okolo světla? Vyříznul jsem si díru na světlo ve stropnici a už je ta stropnice úplně měkká a světlo při zhoupnutí vypadává :(
Díky za hlasy
FUNice TADY
Z důvodu žabomyších válek a přístupu některých expertů spíše v pozadí.
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Stropne svetlo

Příspěvek od emilio52 »

Možná bych to zkusil vyztužit laminátem
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
smrcek
Příspěvky: 2473
Registrován: úte 16. zář 2008 10:48:10
Bydliště: Praha - Horní Počernice
Kontaktovat uživatele:

Re: Stropne svetlo

Příspěvek od smrcek »

Tak to nakonec vyřešil chemoprén...namazal jsem jím okraje chvíli nechal ztvrdnout a pak dal světlo a zatim drží...tak uvidíme ;)
Díky za hlasy
FUNice TADY
Z důvodu žabomyších válek a přístupu některých expertů spíše v pozadí.
Ractiv - FK

svetlo interieru...blbne

Příspěvek od Ractiv - FK »

zdravim. mam problem zo stropnym svetlom vo vnutry felicie. niekedy mi vobec nereaguje pri prepinany polôh....alebo svieti inac ako by v danej polohe malo. tie polohy su 3: nesvieti/svieti pri otvorenych dverach/svieti ....a mne napriklad niekedy v strednej polohe, kde by malo svietit iba pri otvorenych dverach svieti stale, alebo inokedy mi v tretej polohe kde by malo svietit stale svieti iba pri otvorenych dverach (a vtedy v prvej a druhej polohe vobec nesvieti).
....myslim si ze tam bude zrejme problem v tom vypinaci. dal som dole kryt svetla, ale vypynac som tam nevidel a s tyma plieskami som sa radsej hrat nechcel, aby som ich zbytocne nedokrival, ked nebudem muset.... viete mi niekdo poradit ako to opravit?
oh01
Příspěvky: 221
Registrován: úte 18. srp 2009 12:21:24
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: svetlo interieru...blbne

Příspěvek od oh01 »

Napada me vypadnutej kontakt ve dverich..
Obrázek
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: svetlo interieru...blbne

Příspěvek od 103457 »

řekl bych, že bude KO právě to světlo. Jinak nerozebírá se sundáním krytu, ale vyjmutím celého světla ze stropnice a odšoupnutím dna. Takto se dle výrobce mění žárovky, právě, aby se nepoškodily ty plechy. ;)
Marty_pv - FK

Re: svetlo interieru...blbne

Příspěvek od Marty_pv - FK »

Ractiv: Světlo se dá vyndat celý - z kratší strany (jedno jestli levá/pravá) ho podebereš s citem šroubovákem nebo něčím plastovým tak abys nepoškodil stropnici a světlo zůstane viset na drátech. Chyba může být buď v oxidaci těch plíšků vevnitř (není tam konvenční přepínač, všechno zajišťují ty měděný plechy), v konektoru nebo ve dveřním spínači.
Naposledy upravil(a) Návštěvník dne stř 06. led 2010 17:11:09, celkem upraveno 1 x.
Ractiv - FK

Re: svetlo interieru...blbne

Příspěvek od Ractiv - FK »

Tak som to vyriesil..... problem bol v tych zoxidovanych plieskoch vo svelte. Oskriabal som to a uz to ide. dakujem za radu :)
Uživatelský avatar
LucasCZE
Příspěvky: 305
Registrován: pát 14. srp 2009 22:02:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Stropne svetlo

Příspěvek od LucasCZE »

Kondik je IMHO blbost. Pokud tam mas original zarovku, musel bys tam dat neskutecnou kapacitu... Nepouzitelne. Pokud tam mas LEDky, tak je to o necem jinem...
I am a signature virus. Please help me spread by copying me into your signature.
Uživatelský avatar
Almond
Příspěvky: 317
Registrován: pon 14. zář 2009 18:39:52
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Stropne svetlo

Příspěvek od Almond »

Osobně mám LEDky, ale myslím, že jsem v menšině :)
Uživatelský avatar
LucasCZE
Příspěvky: 305
Registrován: pát 14. srp 2009 22:02:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Stropne svetlo

Příspěvek od LucasCZE »

V tom pripade ti poradim. Paralelne na LEDky dej kondik na min 16 V. Kapacitu bych zkusil 4700uF a pokud to bude malo, pridas dalsi kondik paralelne k tomu prvnimu. Pokud by bylo 4700uF moc, tak uberes treba na 2200uF, nebo das opet paralelne k LEDkam odpor. Ale spis budes davat vic kapacity nez min...
I am a signature virus. Please help me spread by copying me into your signature.
Keke - FK

Re: Stropne svetlo

Příspěvek od Keke - FK »

a nebudů ty ledky jak to zhasne pak zase slabě pořád svítit do té doby než vypnu světlo uplně jako ručně do polohy off? :? známý to tak má a dělá mu to že to zhasne ale pořád trošku svítí než to vypne uplně :?
Uživatelský avatar
LucasCZE
Příspěvky: 305
Registrován: pát 14. srp 2009 22:02:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Stropne svetlo

Příspěvek od LucasCZE »

Mezi polohou "off" a "door" neni rozdil. Musi mu to nekde trochu probijet. Mozna ma spatne rozpinaci tlacitko u dveri.
I am a signature virus. Please help me spread by copying me into your signature.
Duket - FK

Re: Něco pro Vás

Příspěvek od Duket - FK »

Ja si přidělal stropní světlo i nad zadní sedačky přidal snímače do zadních dveří a paráda vidim i na zadní sedačky. :mrgreen:

Obrázek
Peterecek - FK

Re: Něco pro Vás

Příspěvek od Peterecek - FK »

Duket, tohle je výborné, mám to taky v plánu, ale chci tam dát světlo z jiného auta, pokouším se sehnat světlo z Audi Q7, je tam pěkné světlo i podsvícené tlačítka :D ... byla drbačka přidat ty spímnače do zadních dveří? Vím z osobní zkušenosti že je tam docela špatný přístup k průchodce a to je hned pod tím
Duket - FK

Re: Něco pro Vás

Příspěvek od Duket - FK »

Světlo jsem sháněl taky nějaký lepší, ale pro začátek tohle stačí.

Jo a ty snímače, dělal jsem jednu stranu koupil jsem si snímač k tomu piny a pak už jsem střihal drátky,nadával,pájel,nadával a pak už jen nadával. Takhle jsem udělal jednu stranu a kašlal na to, a to tam byl někde špatnej kontak a fungovaloto jen občas.
Pak sem zajel na vrakoviště a v jedný feldě jsem objevil snímače v zadních dveřích a byli propojeny nějakými origo kablíky z předních snímačů, tak jsem si to vytrhal a doma celý překopal a to už byla práce na 20min a funguje to nádherně, a hlavně je to jako z výroby. :mrgreen:
Peterecek - FK

Re: Něco pro Vás

Příspěvek od Peterecek - FK »

tak to zapojení bude asi mít dvě možnosti, buď to připojit jak sji říkal na ty přední spínače ve dveřích, takže když se otevřou jakékoliv dveře tak to bude svítit celé .. určitě by to šlo i nezávisle ale zase tam tahat zvlášť šťávu a protahovat z obou spínačů v zadních dveří do toho světla, to už je zbytečné no :)

horrší spíš asi bylo upravit ten strop hádám :)
Duket - FK

Re: Něco pro Vás

Příspěvek od Duket - FK »

Takhle zapojený to je nejjednoduší a myslim že i nejlepší, svítilny jsou napojeny na sebe tak svítí obě stejně.

A s tim stropem, to nebyl zas takový problém, nejhorší bylo že jsem tu díru udělal o trošku větší a to světlo tam moc nedrží, tak přemýšlim že koupim nějaké větší jiné světlo.
Nevíš náhodou o něčem podobným, mohlo by to být i bez jakéhokoliv přepínače, stejně se to řídí podle předního. :mrgreen:
Psykopath - FK

Re: Něco pro Vás

Příspěvek od Psykopath - FK »

Pro spínače zadních dveří se mi jeví jako nejlepší řešení toto: http://www.levnealarmy.cz/eshop/autoala ... fs-01.html sice budou svítit obě světla při otevření jakýchkoliv dveří, ale myslím že to není takový problém...
Duket - FK

Re: Něco pro Vás

Příspěvek od Duket - FK »

To je přesně to co mam ja, ale vytrhal jsem to z jedné felicie na vrakovišti. :mrgreen:
Uživatelský avatar
AleScout
Příspěvky: 728
Registrován: ned 21. srp 2005 15:15:44
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco pro Vás

Příspěvek od AleScout »

Taky jsem tohle delal do mamčiny Švestky > kontakty i na zadni dvere a svetylko nad zadni sedacky (stejne, jak vpredu). Akorat s tim rozdilem, ze kontakty zapojoval tatik, takze ja jsem nenadaval :lol: Pri otevreni jakychkoli dveri sviti obe lampicky, ale to byl ucel. Spokojenost :)
Uživatelský avatar
Felicia Lxi
Příspěvky: 58
Registrován: stř 08. lis 2006 21:08:52
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco pro Vás

Příspěvek od Felicia Lxi »

a mate to zadní světýlko taky opřený o střechu? mě se tam vešlo tak tak a už se dotýká střechy a na nejakých hrbolech to drnčí,musím tam něco nalepit na to.
Duket - FK

Re: Něco pro Vás

Příspěvek od Duket - FK »

To byla věc který jsem se bál, že se tam nevejde ale nakonec se mi tam vešla krásně, jestli se dotýká nevim ale nikde nic nedrnčí.
Uživatelský avatar
smrcek
Příspěvky: 2473
Registrován: úte 16. zář 2008 10:48:10
Bydliště: Praha - Horní Počernice
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco pro Vás

Příspěvek od smrcek »

Já udělal o něco větší díru enž bylo potřeba ale doladil jsem to chemoprénem že jsem jím zpevnil okraje a lampičku zasunul a ona se i trochu přilepila ;) každopádně vypadá to super s LEDkama, je vidět opravdu hodně a světlo nevypadává ;) jinak zapojení jsem udělal primitivně. Mezi světly jsem na + a - na plíšcích ve světle natáhnul dvoulinku takže lampička svítí vzadu jakmile svítí vepředu ;)
Díky za hlasy
FUNice TADY
Z důvodu žabomyších válek a přístupu některých expertů spíše v pozadí.
Peterecek - FK

stropní lampička - barvy drátů

Příspěvek od Peterecek - FK »

Ahojte, vyhrál jsem na aukru stropní světlo ze Superba s difuzním osvětlením, už jsem to tu řešil ale kdyby někdo nevěděl tak tohle

Obrázek


a já se chci zeptat jak je to s dráty origo zapojení u Feldy, tuším že jich je tam pět, tak byl bych rád kdyby mi někdo napsal zapojení stylem

barva - funkce

abych to nějak uměl nabastlit na to Superbácké ... a je tam někde vyvedené i spínané napětí? Kterým sloupkem je vedena kabeláž? A je nutné pro odstranění krytku A sloupku rozdělávat palubku? Díky :D je těch dotazů více snad se nebudete zlobit
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: stropní lampička - barvy drátů

Příspěvek od Maty »

No pokud ti bude stačit svazek ke světlu tak jediný co musíš vyndat světlo a bude na tebe koukat konektor :)

Jinak vede levym A sloupkem a končí dole za tim plastem "u pedálů"


Pokud si dobře pamatuju, tak tam vedou 3 dráty (+12V stálých, kostra a spínaná kostra od vypínačů co jsou ve dveřích)
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Peterecek - FK

Re: stropní lampička - barvy drátů

Příspěvek od Peterecek - FK »

3? mě se pořád zdá že 5, mám tam zpožďovač ale to by nemělo mít vliv na počet drátů ... a právě jestli tam jsou tyhle 3 dráty, tak tam budu muset asi přitáhnout čtvrtý, spínaných 12V (k podsvícení tlačítek a zapnutí těch diod) ... ty by měly svítit pořád
Peterecek - FK

Re: stropní lampička - barvy drátů

Příspěvek od Peterecek - FK »

no napadá mě jedině samostatná zem pro spínače ze dveří .. žádná jiná věc mě nenapadá :D
Nonamed - FK

Re: stropní lampička - barvy drátů

Příspěvek od Nonamed - FK »

do lampičky bez zpožďovače vedou tři, hnědej, modrej a černej... a do lampičky se zpožďovačem vedou čtyři.

viděl bych to následovně - třídrát - stálejch 12, kostra a spínaná kostra dveří
čtyřdrát se stmívačem - stálejch 12, kostra, spínaná kostra dveří a 15ka od spínačky, anžto světlo pracuje bez zpoždění, když je zapnuté zapalování (ale nejsem si tou 15kou jistej, musel bych mrknout do schématu)
Peterecek - FK

Re: stropní lampička - barvy drátů

Příspěvek od Peterecek - FK »

jsem na to fakt zvědav jak to bude vypadat

Obrázek

jsem rád že tady jsou aktivní lidi, co jsem napsal na Skodahome kde je kategorie Superb tam nepíše nikdo nic ... takže si asi zase budu muset pomoct sám a zkusit to proklepnout devítivoltovkou
Uživatelský avatar
Ivarek
_________________
_________________
Příspěvky: 2843
Registrován: čtv 15. bře 2007 12:17:01
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Re: stropní lampička - barvy drátů

Příspěvek od Ivarek »

Je to 15ka,konkrétně černý drát,ale všechny modely ho neměly.
zdick - FK

Re: stropní lampička - barvy drátů

Příspěvek od zdick - FK »

Klasicky jsou tam ty zmíněné tři, čtvrtý je od nějaké doby dodatek kvůli zpožďovači, aby světlo zhaslo hned jak otočíš klíček do polohy 1. Ten čtvrtý mi Kova tahal odněkud z palubovky, z výroby jsem ho tam neměl.
Kostra je hnědá (spínaná s bílým proužkem), +12 je myslím modrá nebo zelená (nechci kecat) a ten čtvrtý já mám dodělaný jako bílý, ale jak je to z výroby nevím (na konektoru světla pozice 4).
Peterecek - FK

Re: stropní lampička - barvy drátů

Příspěvek od Peterecek - FK »

děkuju moc :) ... až to příjde tak se na to podívám .. jsem zvědav jak se to tam udělá aby se tam to světlo vůbec vlezlo ale snad to nějak půjde :) asi se bude muset trochu řezat ale borci tady mají světal z Octavií
Uživatelský avatar
Ivarek
_________________
_________________
Příspěvky: 2843
Registrován: čtv 15. bře 2007 12:17:01
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Re: stropní lampička - barvy drátů

Příspěvek od Ivarek »

Jojo...řezat se musí.Já teď dal světýlko s bodovkama z O i dozadu a svítí to slušně.
Peterecek - FK

Re: stropní lampička - barvy drátů

Příspěvek od Peterecek - FK »

a dával jsi k tomu i ten hliníkový rámeček na zpevnění, aby se neštěpily rohy odřezané stropnice, nebo jsi to tam zamáčknul jen tak? Právě jsem si říkal že bych přední světlo přemístil dozadu, ale jelikož mám střešní okno tak by to s kabeláží a celkově bylo asi složitější
Uživatelský avatar
Ivarek
_________________
_________________
Příspěvky: 2843
Registrován: čtv 15. bře 2007 12:17:01
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Re: stropní lampička - barvy drátů

Příspěvek od Ivarek »

Nedával ale pokud je máš tak je to samo lepší.
Peterecek - FK

Re: stropní lampička - barvy drátů

Příspěvek od Peterecek - FK »

No a ještě se zeptám je nutné sundávat celý strop na tu zadní lampičku? Nebo se to dá normálně vyříznout a dráty nějak prostrkat?
Uživatelský avatar
Ivarek
_________________
_________________
Příspěvky: 2843
Registrován: čtv 15. bře 2007 12:17:01
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Re: stropní lampička - barvy drátů

Příspěvek od Ivarek »

No já ho teda sundaval,zároveň jsem tu stropnici i čistil takže jsem to vzal při jednom ale pokud jsi šikovnej tak bys ani nemusel.Dráty protáhneš vpohodě a vyřezání by taky mělo jít.
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: stropní lampička - barvy drátů

Příspěvek od Maty »

jde to v pohodě za předpokladu, že nemáš střešní okno :D
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Nonamed - FK

Re: stropní lampička - barvy drátů

Příspěvek od Nonamed - FK »

ne, pošle 12V a zustane tam i během polohy dva, i po tom co se klíček vrátí do polohy jedna a zmizí až v nule.. je to prostě ten samej obvod co napájí zapalování, odjakživa je to obvod "15"
Pietro - FK

Re: Stropní světlo

Příspěvek od Pietro - FK »

Mám taky jeden problém se stropním světlem.Když ho přepnu do polohy aby svítilo při otevřených dveří,tak se mi stává za jízdy že světýlko problikává a když ho tak nechám v této poloze,tak už se mi stalo že mi světýlko svítilo i když auto stálo zamčené u domu.Nevíte někdo čím by to mohlo být?Díky
Marty_pv - FK

Re: Stropní světlo

Příspěvek od Marty_pv - FK »

Pietro: S největší pravděpodobností máš rozbitý jeden z dveřních spínačů (najdeš je na B sloupku dole)
DERMIN95
Příspěvky: 653
Registrován: ned 18. dub 2010 21:19:14
Bydliště: Praha bohnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Stropní světlo

Příspěvek od DERMIN95 »

tohle mame taky.Akorat dverni snimace jsou v poho.Je v pytli ten prepinac svetla samotnej.A nebo ten dratek vzadu.Ja ho vydloubnul a trosku poplacal a byl ok :D
Obrázek
straca
Příspěvky: 983
Registrován: sob 07. úno 2009 14:28:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Stropní světlo

Příspěvek od straca »

zdravim mam problém se stropním světlem když je v poloze na dveře tak svítí i když jsou dveře zavřené mám podezření na dveřní spínač,ale zase na signalizaci rozsvícených světel fungují normálne?
Uživatelský avatar
Suri
Příspěvky: 1239
Registrován: stř 03. čer 2009 19:51:28
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Stropní světlo

Příspěvek od Suri »

Kamarátovi nejde tiež stropné svetlo je to 11/95 - pripojené je , žiarovka a kontakty ok , dverné spínače fungujú - pri zapnutých svetlách to pípa po stlačení spínača prestane . S kade ide k tomu svetlu napájanie? sú tam 3 káble ak som dobre videl . Na novších tuším to ide cez zapalovvač , toto však zapalovač nemalo kým som ho tam nedal a nemá to nič , pod palubovkou je pár drotov proti novším feldám , nemá ani imo .




Ešte mám jednu otázku na mojej glx 1998 zapnem vypínač zadných hmloviek - nič iné nezapínam , svetlá nesvietia a po otvorení dverí pípa ako že mám zapnuté svetlá , pri predných to nerobí , robí to aj vám? vždy to zabudnem u iných vyskúšať
mikka
Příspěvky: 915
Registrován: čtv 18. led 2007 21:04:23
Bydliště: Olomouc

Re: Stropní světlo

Příspěvek od mikka »

I u prvních felicií, když nemají zapalovač, tak mají přivedené +12V z pojistky č. 15 do místa pro zásuvku zapalovače a odtud je napojený další drát do stropního světla.

K pípání při rozsvícení zadních mlhovek:
Tak to funguje u aut od ledna 1998. U nich jde na zvukovou signalizaci signál o rozsvícených světlech jenom přes přepínací kontakty ve spínači zadních mlhovek.
Na jeden kontakt je přivedené napětí z pojistky č.15 - stálé napětí i při vypnutém klíčku. Je to ze stejné větve, co jde na zásuvku zapalovače.
Na druhý kontakt je přivedené napětí z přístrojovky z žárovek podsvícení a z kontrolky parkovacích světel.
Když je spínač zadních mlhovek sepnutý, jde na AKIN +12V z pojistky č.15.
Když je spínač zadních mlhovek rozepnutý, jde na AKIN +12V z podsvícení přístrojovky.

U starších aut jde na AKIN signál jen od rozsvícených parkovaček.
ivanek

Re: Něco pro Vás

Příspěvek od ivanek »

smrcek píše:Já udělal o něco větší díru enž bylo potřeba ale doladil jsem to chemoprénem že jsem jím zpevnil okraje a lampičku zasunul a ona se i trochu přilepila ;) každopádně vypadá to super s LEDkama, je vidět opravdu hodně a světlo nevypadává ;) jinak zapojení jsem udělal primitivně. Mezi světly jsem na + a - na plíšcích ve světle natáhnul dvoulinku takže lampička svítí vzadu jakmile svítí vepředu ;)

Kudy jsi táhl kabel? musím sundavat ze stropu strop abych to propojil?
Uživatelský avatar
smrcek
Příspěvky: 2473
Registrován: úte 16. zář 2008 10:48:10
Bydliště: Praha - Horní Počernice
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco pro Vás

Příspěvek od smrcek »

Při troše šikovnosti nemusíš ;)

Ale lepší je sehnat si i ten plíšek ze stropnice a udělat to pořádně ;) A mezi střechou a stropnicí je poměrně dost míst na pohodlné tažení kabelu :)
Díky za hlasy
FUNice TADY
Z důvodu žabomyších válek a přístupu některých expertů spíše v pozadí.
Uživatelský avatar
Haasio
Příspěvky: 216
Registrován: úte 15. bře 2011 19:15:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Stropní světlo

Příspěvek od Haasio »

Zdravím, doufám že tuto otázku můžu dát sem do topicu.
Chtěl bych vědět, jaká žárovka je ve stropním světle ? Sufitka ? Nešla mi průhledná krytka sundat, nechtěl jsem ji poškodit.
Myslíte že by šla jinou žárovkou dosáhnout větší svítívost ? Díky za odpovědi
Pokud tato odpověď tu někde je tak se omlouvám.
Obrázek
Uživatelský avatar
Kova
Příspěvky: 291
Registrován: čtv 22. bře 2007 13:30:51
Bydliště: české budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Stropní světlo

Příspěvek od Kova »

ta průhledná krytka se nesundavá sundavá se celý světlo a na něm zezhora je víčko kudy se mění ž...a tady něco o ledkách viewtopic.php?f=17&t=11948&hilit=led+stropn%C3%AD
Felicie Combi 1.3 Mpi 50kW 2000....Octavia Combi 1.8T 4x4 110kW 2004......... Nikdy nejezdi rychleji než létá tvůj anděl strážný.
Odpovědět