blikaji svetla cvakani v rele

Fofik - FK

blikaji svetla cvakani v rele

Příspěvek od Fofik - FK »

dobry den,
mam problem se svetly, za jizdy mi blikaji a cvaka mi to v relatcich zkousel jsem vymenit rele 18, ale kdyz jsem zapojil nove tak nejela elektrina vubec ani svetla ani vyhrivani skla ani ventilator... kdyz jsem vratil stare tak se sice chytlo ale porad to cvaka, je to takovy zvuk jako kdyz neco zkratuje. nevim jestli to s tim ma neco spolecneho ale nejvic to blbne pri zarazene zpatecce a kdyz brzdim motorem a klesaji otacky.

hledal jsem na foru jestli se to tady neresilo ale nic jsem nenasel pokud vytvarim duplicidni tema tak se omlouvam a prosim aspon o link na puvodni. co jsem se tady docetl tak ty zkraty vetsinou doprovazelo i hlaseni dobijeni nebo vybita baterie a s tim problem nemam.

zatim tak uvazuju ze to tim rele neni a ze mam nekde zkrat ale nechapu proc mi to nove nenajelo a to jsem zkousel az dva fungl nove a ani jedno nejelo.

jedna se o Felicia 1,3 rv. 95
Uživatelský avatar
RockSolid
Příspěvky: 753
Registrován: pát 05. pro 2008 16:45:08
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: blikaji svetla cvakani v rele

Příspěvek od RockSolid »

Mě tohle dělalo na na taťkové Mysterce,blikající světla a cvakání v relátku.. Byla to špatná spínací skříňka ;) Vyměnilo se a je po problému..
80% mozku tvoří kapalina. U některých bohužel brzdová

Moje bývalá felda
Fofik - FK

Re: blikaji svetla cvakani v rele

Příspěvek od Fofik - FK »

spinaci skrinka? to by me nenapadlo, nevis jestli se to da nejak promerit jestli je to ono at zas nekupuju milion nahradnich dilu :)
ps.: dik za reakci :)
straca
Příspěvky: 983
Registrován: sob 07. úno 2009 14:28:17
Kontaktovat uživatele:

Re: blikaji svetla cvakani v rele

Příspěvek od straca »

spínačka to být muze,chová se to tak jako když startuješ,prostě to odpojuje relé X,ješte zkontrolul žlutý kabel ze spínačky na civku startéru může tam být uvolněný
Naposledy upravil(a) straca dne pát 30. lis 2012 21:20:30, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
RockSolid
Příspěvky: 753
Registrován: pát 05. pro 2008 16:45:08
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: blikaji svetla cvakani v rele

Příspěvek od RockSolid »

Pokud máš někoho,kdo by byl ochotný ti ji půjčit,tak jí vyzkoušej,máš to nejlepší volbu..
80% mozku tvoří kapalina. U některých bohužel brzdová

Moje bývalá felda
Uživatelský avatar
hydrant
Příspěvky: 471
Registrován: čtv 26. bře 2009 17:59:58
Bydliště: Hradec Králové

Re: blikaji svetla cvakani v rele

Příspěvek od hydrant »

jj tisíckrát omílaný žlutý drát ... mrkni na startér kam vede žlutý drátek, oprav jeho kontakt .. jinak na fóru už byly napsány romány.
Fofik - FK

Re: blikaji svetla cvakani v rele

Příspěvek od Fofik - FK »

jo dekuju chlapi zitra to zkusim a uvidime :) :thumright:
jjenda
Příspěvky: 19
Registrován: pon 26. říj 2009 18:47:31
Bydliště: Èeská Tøebová
Kontaktovat uživatele:

Re: blikaji svetla cvakani v rele

Příspěvek od jjenda »

jj tisíckrát omílaný žlutý drát .
Také mi během jízdy zhasínaly světla a když jsem se ohnul a bouchnul do pojistkové skříňky tak naskočily. Z toho jsem usoudil na nějaké relé a dal to do servisu vyměnit. Vyměnili relé X a po čase to začalo dělat znovu. Vyměnili (již zdarma) zase nějaké relé světel a po čase to opět zhášelo. Mechanici už z toho byli zoufalí, přeletovávali všechny spoje v pojistkové skříňce, prohlíželi kabelové svazky. Pak jsem přišel s teorií žlutého drátu od startéru, kterou jsem zde vyčetl. Ejhle ten konektor žlutého drátu na startéru nebyl úplně v kondici. Něco s ním provedli a od té doby jezdím a svítím. Takže závěr z toho je: Zlatí lidé zde na fóru a jejich rady. Děkuji :thumright:
anonym

Re: blikaji svetla cvakani v rele

Příspěvek od anonym »

Díky Vám všem, za tip - byl to žlutý neřád...
Odpovědět