vnitrni osvetleni felicia

sergej
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 12. led 2017 10:32:37
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

vnitrni osvetleni felicia

Příspěvek od sergej »

zdravim všechny.....vnitřni osvětleni mi sviti i v poloze otevirani dveři......vyměnil jsem oba dveřni vypinače a vnitřni světlo a přesto světlo sviti v poloze přepnute na dveře.....nejake rady??? dekuji
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: vnitrni osvetleni felicia

Příspěvek od ferdamravenec »

a co zadní spínače ?
co spínač v zámku 5tých dveří ?
sergej
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 12. led 2017 10:32:37
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: vnitrni osvetleni felicia

Příspěvek od sergej »

zadni dvere a pate dvere maji taky spinace...to jsem si nejak nevsiml.....jinak jak zavru 5 dvere tak svelto v zavazadlovem prostoru zhasne...tam to funguje....
Papi - FK

Re: vnitrni osvetleni felicia

Příspěvek od Papi - FK »

.....
Naposledy upravil(a) Návštěvník dne stř 30. zář 2020 18:36:08, celkem upraveno 1 x.
sergej
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 12. led 2017 10:32:37
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: vnitrni osvetleni felicia

Příspěvek od sergej »

ahs děkuji odpověď......a jeste mi to dela i to ze když vypnu motor a svetla jsou stale zapnuté tak sice zhasnou na obrysové ale piska mi to ze asi svitim.a musim svetla vyhnout vypinacem úplně. myslim ze to ma signalizovat az vytahlu klíč ze spínací skřínky. ale jak rikate asi je nekde skrat.asi si to mysli ze jsou dvere otevřené. proro jsem vyměnil oba vypinace v B slouku dole prednich dveří.spozdovac nevim ani me to nenapadlo.myslel jsem ze to tyto vozy vůbec neměli.skusim.a to jsem ani do zimy nevedel ze mam vyhrivane zpět. zrcátka když zapnu rozmrazovani 5 tych dveří
Papi - FK

Re: vnitrni osvetleni felicia

Příspěvek od Papi - FK »

.....
Naposledy upravil(a) Návštěvník dne stř 30. zář 2020 18:35:55, celkem upraveno 1 x.
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: vnitrni osvetleni felicia

Příspěvek od ferdamravenec »

závislost na 5tých dveřích existuje - když je doplněno alarmem (jablotron řady 300)
to psal že funguje tak se to už nemusí řešit

pískat to má až při otevření dveří , oddělej kryt na A-sloupku vlevo , rozpoj svorkovnici 6polovou , pokud to přestane pískat/svítit , je problém na spínačích dveří/kabelu k nim
pokud to nepřestane je problém , pípák , pojistkovka , zpožďovač , světlo ,
sergej
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 12. led 2017 10:32:37
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: vnitrni osvetleni felicia

Příspěvek od sergej »

zdravim tak spozdovač tam je.....to jsem si všiml zda je funkcni nevim myslim že ne.....protože jak zavřu dveře pořad sviti a nic se nezpozdi a nezhasne.....az pujdu do auta oddělam spozdovač a napojim to přímo a uvidim zda se něco změní....pokud ne tak je problem jinde
sergej
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 12. led 2017 10:32:37
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: vnitrni osvetleni felicia

Příspěvek od sergej »

tak spozdovac tam je......a pri jeho vyrazeni se nic nezměnilo....tak zavada je jinde....
Odpovědět