výstražná světla/blinkry

vasekherda
Příspěvky: 2
Registrován: pát 19. led 2018 11:44:22

výstražná světla/blinkry

Příspěvek od vasekherda »

Zdravím vespolek.
Mám problém s výstražnými světly (nyní i se směrovými světly). Přestaly mě fungovat výstražná světla po zapnutí přepínače (ani se nezaply kontrolky na desce), blinkry však po zapnutí páčkou normálně fungovaly. Koupil jsem proto jiný spínač výstražných světel, s tím že jej vyměním. Po odpojení kabelu od stávajícího spínače výstražných světel jsem jej připojil na zkoušku k novému a negungovaly jak výstražná světla ani blinkry. Kabel jsem tedy zapojil zpět ke stávajícímu spínači výstražných světel a ouha, ono nefunguje nic (ani blinkry, které předtím fungovaly). Pojistka se zdá být v pořádku (pro jistotu jsem zkoušel i novou).
Může mi prosím někdo poradit kde by mohl být zakopán pes? Konkrétně se jedná o Felicii s 1,3 l 40 kW motorom s jednobodovým vstřikováním (rok výroby 1995).

Děkuji!
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: výstražná světla/blinkry

Příspěvek od 103457 »

Vyměň pojistky, vzhledově dobrá nemusí být funkční. Taky ještě pojistku na brzdový světla. Je to nějak spřažený, měl jsem kdysi podobný problém a nešly mi blinkry, varovky a brzdy.

Zkus vyměnit pojistku č. 14 -15A na ní jsou napojený brzdová a varovná světla
a pojistku č. 21 - 15A na ní jsou napojený zpětné světlomety, směrová světla

Popřípadě zjisti, co ještě nejde, ať víme zda hledat v pojistkovce nebo u spínačů
vasekherda
Příspěvky: 2
Registrován: pát 19. led 2018 11:44:22

Re: výstražná světla/blinkry

Příspěvek od vasekherda »

103457: Díky. V mezidobí již opraveno. Binec v pojitkách :). Takže spínač jde skladem do foroty.
Odpovědět