LED žárovky

Uživatelský avatar
Alf
Příspěvky: 637
Registrován: ned 24. pro 2006 11:10:17
Bydliště: Prostějov

LED žárovky

Příspěvek od Alf »

Našel jsem tu někde odkaz na LED žárovky ze skodahome.cz
http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=46173 ( musíte být registrováni )
Jsou to fakt lepší žárovky, které opravdu svítí - používají SMD LED - třeba do parkovaček může mít LED žárovka 5 mebo 25 SMD LED diod, takže se to odráží od paraboly a opravdu to svítí do všech stran a ne jen dopředu jako levné LED žárovky, které jsou prakticky nepoužitelné.
Akorát je to určeno pro Octavie, Fabie atd , takže je třeba všechno upřesnit. Například Octa má pro osvětlení SPZ sufitky.
Bližní informace a fotky jsou na skodahome foru, ale pokud se nechcete registrovat , mám e-mail na prodávajícího.




Obrázek
1.3 Mpi, 50kW, 2000, Special,
Servo, klima, ABS, 2x Airbag,

Výroba Tripplingu pro vozidla se sériovým přerušovačem v kladné větvi...Felicia, Octavia
http://www.feliciaklub.cz/forum/viewtop ... &start=150
Uživatelský avatar
Danis
Příspěvky: 518
Registrován: ned 10. pro 2006 18:24:11
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: LED žárovky - opravdu kvalitní

Příspěvek od Danis »

Jsou to LEDky od superfattyho a myslím, že od něho je má také ve své felicii AlešScout (snad jsem to dobře napsal).
Škoda Felicia Combi LXi - 1.3 MPi, r.v. 1997
2x airbag, alu kola 14" Magic2 vč. rezervy, parkovací senzory, folie 3M
Škoda Fabia Combi Ambiente - 1.2 TSI, r.v. 2011
6x airbag, alu kola 15" Antares, parkovací senzory, klima, ABS+ASR+ESP+asistent rozjezdu do kopce, SUNSET
moskvic - FK

Re: LED žárovky - opravdu kvalitní

Příspěvek od moskvic - FK »

Zkuste ještě hadex...ja tam kupoval ledky do zadu..je to 36 ledek..a jsou dvouvlákna takže při brždění to vítí více ale i tak je to krása..a cena tuším 170 za 36 LED...ale jsou i levnější

http://www.hadex.cz/svetelne-zdroje--au ... knem-a-led
jinak kdyby měl někdo zájem tak se to dá koupit jenom na centrále v Ostravě nebo poslat poštou..
moskvic - FK

Re: LED žárovky - opravdu kvalitní

Příspěvek od moskvic - FK »

Kupoval jsem tam dozadu a do prednich parkovacek a sufitku a musim rict ze spokojenost..jestli budete chtit a povede se mi to ta vam ty zadny vyfotim rozdil normalni a ledky...a musim rict ze tech 36 LED je fakt poznat..a jelikoz jsou okolo tak to krasne osvetluje celou parabolu...


Akorat do prednich jsem kupoval tady ty http://www.hadex.cz/infoPage.asp?action=K594 a musel jsem je tam davat z vnejsku..protoze je tam na to mala dira...spojil jsem s cistenim paraboly...ale kdyby byl nekdo sikovny tak to tam da pres velkou zarovku...
t1000 - FK

Re: LED žárovky - opravdu kvalitní

Příspěvek od t1000 - FK »

Mohl bys to teda vyfotit?Zajímá mě jak to svítí,hlavně ty parkovačky.
Naposledy upravil(a) emilio52 dne úte 30. pro 2008 11:55:28, celkem upraveno 1 x.
Důvod: předchozí citace
moskvic - FK

Re: LED žárovky - opravdu kvalitní

Příspěvek od moskvic - FK »

Je to zkreslené..a dost..ale světlo je dost silné..když se podíváš na tu octu na začátku tak asi tak nějak s tím rozdílem že ty moje jsou 360°..takže máš osvícenou celou parabolu..
MrFreeze

Re: LED žárovky - opravdu kvalitní

Příspěvek od MrFreeze »

Doufám,že mě neukamenujete, ale nemám Felicii a proto se ptám, jakou žárovku máte v zadních obrysovkách. Mám Astru F 97 a chci vzadu poměnit žárovky za LED.Na mlhovce a brzdě mám klacickou žárovku (P21W-průměr 26mm), ale u obrysovky je R5W (necelých 20mm). Dá se sehnat odpovídající náhrada, aby to dostatečně osvítila? Díky za každou radu. Jirka
gerrik - FK

Re: LED žárovky - opravdu kvalitní

Příspěvek od gerrik - FK »

Brácha si měnil osvětlení spz v OII, měl ty Ledky odtud, docela dobrý.
smazany clen - FK

Re: LED žárovky - opravdu kvalitní

Příspěvek od smazany clen - FK »

No tak tý nabídce od HADEXu se musím smát a trochu mě uráží srovnávat ty moje LED s tímhle brakem..

ale každému co jeho jest a ať vám svítí co nejdéle..

jen pamatujte, že ne vše co je levné je kvalitní.
moskvic - FK

Re: LED žárovky - opravdu kvalitní

Příspěvek od moskvic - FK »

Ja je taky nesrovnávám..jenom jsem dal taky nabídku..že to existuje..nevím nechci to nějak srovnávat ale myslím že podlě me je LEDKA ,,LEDKA..a není mezi nima až tak velký rozdíl..
smazany clen - FK

Re: LED žárovky - opravdu kvalitní

Příspěvek od smazany clen - FK »

to by ses divil, ty šitky co se prodávaj v tuzing shopech se vypálej po měsíci.. sice stojí od čtyřiceti kaček po stovku ale sou k prdu.. :o
mr.Freak - FK

Re: LED žárovky - opravdu kvalitní

Příspěvek od mr.Freak - FK »

pročetl jsem si topic na škodahome a svítěj fakt neskutečně...nehodil bys nám sem taky nějakou nabídku na feldy? myslím že bych asi byl první a ne poslední zájemce :)
smazany clen - FK

Re: LED žárovky - opravdu kvalitní

Příspěvek od smazany clen - FK »

to freak a 104.... : to bohužel neznám nikoho s feldou vyjma Krtka1 ale slibuju, že se pokusim ještě dnes Vám vyhovět. Třeba bz MI dost pomohlo, kdyby jste napsali jaké žárovky, kde máte.. interiér plus parkovačky a osvětlení RZtky..
nejspíš budete mít jen bezpaticová w5w celoskla (maximálně s paticí bajonet) a sufitky.. v interiéru budou nejspíš 42mm a na RZtce 37mm.
moskvic - FK

Re: LED žárovky - opravdu kvalitní

Příspěvek od moskvic - FK »

že vám do toho kecám...tady to máš
http://www.feliciaklub.cz/?id=mie_zarovky
smazany clen - FK

Re: LED žárovky - opravdu kvalitní

Příspěvek od smazany clen - FK »

tak tady máte seznam LEDek s cenama.. ve formátu XLS.. http://leteckaposta.cz/264732243

nejasnosti hlašte na ICQ: 474 625 904

dík Robert
Uživatelský avatar
AleScout
Příspěvky: 728
Registrován: ned 21. srp 2005 15:15:44
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: LED žárovky - opravdu kvalitní

Příspěvek od AleScout »

Já mám LED diody od superfattyho a jsem s nimi maximalne spokojeny. Muzu jen doporucit!

Takhle vypadají konkrétně na mém autě:

Bílé LED diody v parkovačkách
Obrázek

Osvětlení interiéru vpředu i vzadu LED diodami
Obrázek

Přední centrální lampička svítí bílými LED diodami
Obrázek

Zadní lampičky (z Octavie I) svítí bílými LED diodami
Obrázek

Co nevidět plánuji ještě sufitky do kufru. Mám tam lampičky na obou stranách.

Ještě bych se chtěl zeptat: Jak upravit blinkry, aby po výměně žárovek za LED diody blikaly pomalu?

Moskvic: ty mas LEDky i v zadnich svetlech jo? A spokojenost? Zkus to nafotit prosim lepe.
Uživatelský avatar
Ponman
Příspěvky: 2282
Registrován: stř 06. zář 2006 22:17:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: LED žárovky - opravdu kvalitní

Příspěvek od Ponman »

AleScout-v tech parkovackach mas ty petimodulovy?Pasuje to do objimky v pohode,nebo si to dal pres parabolu zepredu?
Felda,to je auto!!!! Aspoň víš,že jedeš!!!
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: LED žárovky - opravdu kvalitní

Příspěvek od 103457 »

Sím mám dotaz, LED žárovky mají vyšší svit, ale co, když potřebuju nahradit klasickou 21W žárovku, ale nechci aby svítila víc. Prostě stejnou, jako na obr.3 ale se svitem žár. 21W. Šlo by udělat, že by měla třeba míň LEDek?
A jesště další dotaz, do zadních světel je potřeba dvouvláknové žárovky 5/21W nebude těch 5w taky svítit nějak výrazně víc, než klasická žárovka? Není nic příjemného jet za někým, kdo má třeba rozsvícený zadní mlhovky.
Uživatelský avatar
AleScout
Příspěvky: 728
Registrován: ned 21. srp 2005 15:15:44
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: LED žárovky - opravdu kvalitní

Příspěvek od AleScout »

Ponman: v parkovackach mam 5modulove LEDky. Pasuje to krasne, staci prehodit za 5W zarovku :)
mr.Freak - FK

Re: LED žárovky - opravdu kvalitní

Příspěvek od mr.Freak - FK »

docela by me zajimal rozdil mezi tema 25 a 5ti modulovejma SMD do parkovacek...stacilo by tech 25 na denni sviceni? hledam takovou nahradu aby bylo videt ze svitim (nebudim podezreni ze mam vyply svetla) a pritom nemusel zapinat 110W zarovky zbytecne...
Xfanthom - FK

Re: LED žárovky - opravdu kvalitní

Příspěvek od Xfanthom - FK »

Co ja zkousel takove obyc ledky do stropni svitilny - bylo to 4x led a svetlo krasne bile, ale svitivost zadna slava. Klasicka podle meho sviti v noci lepe. http://www.levnealarmy.eu/autodoplnky-72/led-zarovky-519/zarovka-led-2x-sv8-5-8-sufit-bila-6491.html byli to tyto 2 vedle sebe
Josh123456 - FK

Re: LED žárovky - opravdu kvalitní

Příspěvek od Josh123456 - FK »

pokud se nepletu, tak v zadu v kufru je větší (delší) sufitka, než v normálním stropním osvětlení ne?
já mám totiž v stropním čtyřdiodovou malou sufitku s 4 modrými diodami a to samý bych chtěl do kufru akorád v bílé barvě...

-nevíte, zda se dělají ty delší sufitky s 6ti diodami???
Uživatelský avatar
Dejwis
Příspěvky: 1202
Registrován: pát 12. led 2007 14:02:23
Bydliště: Stredoceský kraj

Re: LED žárovky - opravdu kvalitní

Příspěvek od Dejwis »

ano, v kufru jsou delší sufitky....
!!! Rozprodej dílů z Feldy !!!
mr.Freak - FK

Re: LED žárovky - opravdu kvalitní

Příspěvek od mr.Freak - FK »

Josh123456 píše:pokud se nepletu, tak v zadu v kufru je větší (delší) sufitka, než v normálním stropním osvětlení ne?
já mám totiž v stropním čtyřdiodovou malou sufitku s 4 modrými diodami a to samý bych chtěl do kufru akorád v bílé barvě...

-nevíte, zda se dělají ty delší sufitky s 6ti diodami???

v kufru je delší sufitka ale dá se bez problému nacpat do stropu (vyzkoušeno :D )
smazany clen - FK

Re: LED žárovky - opravdu kvalitní

Příspěvek od smazany clen - FK »

tak teda to je dotazů, ufff.. :shock: tak jdem na to i když něco Vám už zodpověděl Aleš.. děkuji. ;)

to Ivarek: jestli vychází za kousky cena 2000 Kč neni napsaný, že za všechny je cena stejná. ;)
to Gerrik: máš pravdu, každý má jiné priority.. ;)
to Ponman: parkovačky jsou zaměnitelné za LED pětimodulové v pohodě.
to 103457: tyhle 13ti LED zas tak moc nesvítí jak by se zdálo, takže jako záměna do čirých světel jsou v pohodě.. mám doma pár 5/21W mohu Ti je poslat na vyzjkoušení :-) Když se nebudou líbit, vrátíš mi je.
to Návštěvník: rozdíl je znatelný ale do čirých světel, kde je parkovačka vidět je nedoporučuju. Známe orgány a tak je lepší moc neprovokovat odlišnostma..ty 5Ti vystačí DOST. ;)
no a navíc já bych na to nejezdil ale svítit to bude HODNĚ.
to Xfanthom: hele to mi sem nedávej :D to je jako když si budeš stěžovat na Ferrari foru, že Ti nejezdí trabant..
to Josh123456: hele já mám sufitky 39,42,44mm 39a44 mají 18modulů a 42mm. Svítí to dostatečně, to se spolehni. ;)
to Moltican: jde bez problému, zkus to ještě jednou ;)

tak snad jsem odpověděl na vše.. :roll: a VŠEM MOC DÍKY ZA ZÁJEM. ;)
smazany clen - FK

Re: LED žárovky - opravdu kvalitní

Příspěvek od smazany clen - FK »

Mám LED skoro všude jen ne blinkry. Jak řešíte LED do blinkrů aby to blikalo rochlostí jako s žárovkama? Jinej přerušovač?
Peca - FK

Re: LED žárovky - opravdu kvalitní

Příspěvek od Peca - FK »

já tam mám ledky v těch malých bočních a bliká to rychlostí pořád stejně takže bez úpravy ;)
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: LED žárovky - opravdu kvalitní

Příspěvek od 103457 »

Peca
o ty, ale nejde, to je zanedbatelná spotřeba, jde o hlavní blinkry s 21W žárovkama. Tam budou blinkry blikat rychleji. jednak je to úmyslné, aby to řidiče informovalo o špatné žárovce a za druhé, ledka bliká rychleji než dohasíná vlákno žárovky.
moskvic - FK

Re: LED žárovky - opravdu kvalitní

Příspěvek od moskvic - FK »

Možná se teď shodím jao elektrikář..ale ve fedlě už se edá rychlost blíkání štelovat tím šroubkem jak ve 105? :D :D
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: LED žárovky - opravdu kvalitní

Příspěvek od 103457 »

Neee :P
moskvic - FK

Re: LED žárovky - opravdu kvalitní

Příspěvek od moskvic - FK »

Škoda :cry: :)..ale určitě by to šlo nějak vyřešit...něco strčit před žárovku..až budou peníze tak zkusím koupit ty ledky i do blinkrů a pak uvidím jestli se to dá snést..nemyslím si že budou blikat rychleji ale spíše pomaleji protože LEDky zhasnou hned zatož žárovka dohasíná..
Uživatelský avatar
Alf
Příspěvky: 637
Registrován: ned 24. pro 2006 11:10:17
Bydliště: Prostějov

Re: LED žárovky - opravdu kvalitní

Příspěvek od Alf »

Tam se přidávají nějaké odpory nebo jiný přerušovač a můžeš mít LED všude.
1.3 Mpi, 50kW, 2000, Special,
Servo, klima, ABS, 2x Airbag,

Výroba Tripplingu pro vozidla se sériovým přerušovačem v kladné větvi...Felicia, Octavia
http://www.feliciaklub.cz/forum/viewtop ... &start=150
Radekk - FK

Re: LED žárovky - opravdu kvalitní

Příspěvek od Radekk - FK »

Ahoj všichni,

takže rád bych se vrátil k tomuhle tématu a napsal jsem sem svoje dosavadní zkušenosti s jistýma typama led autožárovek. Trh je zaplaven desítkama LED žárovek a člověk těžko vybírá. Klasické led diody ve všech možných variacích a tvarech jsem zamítl hned, protože po minulých zkušenostech to jsou prostě vyhozený peníze.

Vdycky si řikám nedat na povídačky a vše zkusit osobně sám. Za níže zmiňované žárovky jsem dal skoro ke 1500,- Kč a můžu řici, že jsem spokojen jen s jedním typem.

Jsou to jen moje osobní názory, které možná pomohou někomu v rozhodování co koupit a co ne!!!

Tak jdem na to:

Obrázek

Kvalita odpovídá ceně, nejlevnější co jsem kupoval a výkon nic moc, v parkovačkách ve Felicii horší výkon než celoskleněné 5w žárovičky.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Obrázek

Tady snad největší zklamání - drahé jako prase a svítí to málo a bílá zářivková barva navozuje v interiéru náladu jak z nějaké okachlíkované pitevny. Nakonec jsem do stropní svítilny zkusil dát 15W sufitku a výsledek je super. A sufitka za 12Kč.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Obrázek

Je to dvouvláknová a koupil jsem hned červenou protože jsem na 100% přesvědčen, že by bílá verze přes červený plastový kryt světla byla růžová a to je hnus největší. U téhle je škoda, že brzdové světlo je slabé, jinak na potkávačky svítí naprosto stejně jako klasická dvouvláknovka, ale jakmile se šlápne na brzdu tak je to slabota a u brzdy je to blbý - bohužel.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Obrázek

Tak tady konečně chvála - sice taky docela drahý (něco přes 400,-za obě) ale světla opravdu hodně. Zatim je mám na SPZ, kde mi šlo o to aby nevydávaly takové teplo a nevypalovali vnitřek čínských aušusových lampiček. Koupím si ještě jeden pár do parkovaček - sice je světlo studeně bílé, ale aspoň jako že xenony :) a s H4 to stejně zanikne.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NEJLEPŠÍ VÝSLEDEK Z CELÉHO TESTU JE NAHRADIT 5w SUFITKY např. 15watovými (mimochodem dělají se 5, 10, 15,18 a až 21W) - ALE POZOR V LÉTĚ NA PŘEHŘÍVÁNÍ :!: SVĚTLA JE Z 15W SUFITKY V INTERIÉRU TOLIK, ŽE TO ŽÁDNÁ LEDKA NEMŮŽE VYNAHRADIT A HLAVNĚ SVĚTLO JE PŘÍJEMNĚ TEPLÉ. V KUFRU TAKY ZNATELNÉ ZLEPŠENÍ a teplota taky zatim dobrá, ale uvidíme v létě ve 30°C.

Mám v plánu vyzkoušet ještě jednen typ co je na obrázku v prvním příspěvku, ale jinak to vzdávám a s radostí se vracím ke klasickým žárovkám za pár korun.

Můžu popřípadě na požádání nafotit v noci na autě, ale nevim jestli to bude dost vypovídat o kvalitě.

Tak zatim

Radekk
majkl - FK

Re: LED žárovky - opravdu kvalitní

Příspěvek od majkl - FK »

Má zkušenost s LED je špatná i dobrá zároveň. Na staré motorce je oranžové brzdové světlo, což se orgánům moc nelíbilo a nepomáhalo ani říkat, že je to orig atd. Prostě je oranžové sklo a svit také. Taxem si řikal, že zkusim LED. Koupil jsem u Kellyho červenou LED žárovku Xtune (Compass) s 19 diodami za asi 100Kč . Zkusil jsem ji samozřejmě i ve feldě. Vešla se pouze do blinkrů, couvaček a mlhovek. Výsledek slabota, je vidět jen svítící bod o průměru cca 3cm. V motorce svítí ale bombasticky. Asi je to tvarováním barevného krytu světla. Svit je krásně červenej po celé ploše a svítí víc než klasická žárovka a má okamžitý náběh.
Uživatelský avatar
SatandaS
Příspěvky: 1553
Registrován: pon 11. srp 2008 16:45:56
Bydliště: Frýdek-Místek / Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: LED žárovky - opravdu kvalitní

Příspěvek od SatandaS »

Lidi co použiváte do zadních bilejch lapm hl.místo dvouvláknové žárovky. Mám tam led(cena 100kč kus) ale svítí to málo teda jako když sešlápnu brzdu. Večer to jde ale vedne je to naprd chtěl bych to změnit co navrhujete??? Dík za rady ;)
gerrik - FK

Re: LED žárovky - opravdu kvalitní

Příspěvek od gerrik - FK »

Ještě se k tomuto vrátím a zeptám, copak tyto ledky sufitky vydávají hodně tepla? Já jsem je právě kvůli tomuhle chtěl vyměnit místo klasický žárovky a ted čtu že se zahřívají taky? :o Je to tak, nebo jsem to blbě pochopil?
Uživatelský avatar
Ponman
Příspěvky: 2282
Registrován: stř 06. zář 2006 22:17:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: LED žárovky - opravdu kvalitní

Příspěvek od Ponman »

U ledek v parkovackach hreji odpory,ale minimalne.Spise bych rekl,ze jim vadi teplo od normalnich zarovek v parabole a proto tolik dlouho nevydrzi jako obyc zarovky.
Felda,to je auto!!!! Aspoň víš,že jedeš!!!
gerrik - FK

Re: LED žárovky - opravdu kvalitní

Příspěvek od gerrik - FK »

No když chci dát sufitku do stropního světla, tak jaký teplo od jiný žárovky? :D
Uživatelský avatar
Ponman
Příspěvky: 2282
Registrován: stř 06. zář 2006 22:17:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: LED žárovky - opravdu kvalitní

Příspěvek od Ponman »

gerrik - jo taaaaak,blbe jsem pochopil. :lol: :lol: Do stropniho bez problemu,hreji minimalne a odber mensi nez zarovicka tam neni co resit. ;)
Felda,to je auto!!!! Aspoň víš,že jedeš!!!
Matuhsch
Příspěvky: 1116
Registrován: pát 17. dub 2009 19:23:29
Bydliště: Modřice
Kontaktovat uživatele:

LED žárovky

Příspěvek od Matuhsch »

Nevíte jaká je velikost sufitky do stropní lampy? páč ten adaptér má myslím 32mm tak nevím jestli to bude sedět - nechce se mi to teď hledat. ale má tam toho fakt od výmyslu světa.. ;)
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Kaphi
Příspěvky: 35
Registrován: pon 17. kvě 2010 17:49:45
Bydliště: Brno

Re: Ledky všeho druhu

Příspěvek od Kaphi »

Je to 40mm, ale zkoušel jsem, že tam klidně padne i 42mm
Matuhsch
Příspěvky: 1116
Registrován: pát 17. dub 2009 19:23:29
Bydliště: Modřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ledky všeho druhu

Příspěvek od Matuhsch »

jinak tady je přímej odkaz na ebay shop kde to je asi nejlevnější: http://stores.ebay.com/etopauction/_i.h ... =554179031 ale v pricipu není problém objednat z ebay cokoliv co je možno nechat poslat do čr. Nevím jak je to s kvalitou, ale obecně si myslím že kvalita je plus minus stejná jak to co je z aukra, protože to všechno stejně pochází od šikmookejch, takže za kvalitu fakt nemůžu ručit, ale co tady někteří vydřiduchové chtejí za takový věci je myslím hrůza. :!:
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Ledky všeho druhu

Příspěvek od Maty »

Stropní lampa je 36 mm :P
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Matuhsch
Příspěvky: 1116
Registrován: pát 17. dub 2009 19:23:29
Bydliště: Modřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ledky všeho druhu

Příspěvek od Matuhsch »

vpodstatě by stačilo kdyby si každej vybral co chce a hodil sem link ale nevím jak s platbou, jestli by se vám nepříčila platba předem, vzhledem k tomu jak malý částky to jsou tak by dobírka byla zbytečnej luxus. Samozřejmě chvíli taky trvá než to dojde - tak 14dní až 3 týdny - přece jenom, hong kong je dálka :idea:
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Kaphi
Příspěvky: 35
Registrován: pon 17. kvě 2010 17:49:45
Bydliště: Brno

Re: Ledky všeho druhu

Příspěvek od Kaphi »

Do stropní lampy patří žárovka C5W (http://www.feliciaklub.cz/?id=mie_zarovky). Rozklikni si "technický náhled" a vidíš. Já sám tam mám 42 mm. 36 mm by tam podle mého nedrželo.
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Ledky všeho druhu

Příspěvek od Maty »

Očividně chyba .... protože v kufru je taky sufitka je větší jak ta ve stropním světle. Nedávno jsem to měřil a ze stropní lampičky jsem vyndal cca 36mm sufitku
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
kejzi1
Příspěvky: 8486
Registrován: úte 02. kvě 2006 23:05:53
Bydliště: Jihlava,Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Ledky všeho druhu

Příspěvek od kejzi1 »

Jojo v kufru je větší,vyřešil jsem to tím že jsem přihnul kontakty a dal tam krátkou :D
Uživatelský avatar
smrcek
Příspěvky: 2473
Registrován: úte 16. zář 2008 10:48:10
Bydliště: Praha - Horní Počernice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ledky všeho druhu

Příspěvek od smrcek »

Ó ty jsou pěkné ;) Jaká by byla výsledná cena? Mě nejvíc zajímají SMD a power led...s ostatními ledkami jaksi nemůžu být spokojen :D Ty SMD mi držej už přes rok a půl 8-)

btw: pokud by někdo scháněl ty ledky kde jsem je pro vás nakupoval tak to bylo z www.rafservis.net ;)
Díky za hlasy
FUNice TADY
Z důvodu žabomyších válek a přístupu některých expertů spíše v pozadí.
Radeggast - FK

Re: Ledky všeho druhu

Příspěvek od Radeggast - FK »

Nějak jsem nenašel to téma, kam se dávají špatné výrobky, tak to hodím sem...

NEdoporučuji kupovat tyto LED určené pro obrysová/brzdová světla. Obrysové světlo svítí dobře (srovnatelné se žárovkou). Při zmáčknutí brzdy se však neděje nic (respektive okem lze vidět, že se LED rozsvítili víc, ale jako signalizace brzd nepoužitelné).

Další objednávkou byly tyto led. SPZ není osvětlená rovnoměrně jako žárovkami, osvětlení je sice "kuželovité" (jak už to u LED bývá), ale SPZ je osvětlena dobře.

Poslední objednané zboží bylo toto. Vysoká barevnost už způsobuje modré osvětlení interiéru. Svítivost stačí, ale raději bych bral bílou barvu osvětlení. Mechanické zpracování bída - jeden "čepeček" se na jedné straně utrhl.
Uživatelský avatar
smrcek
Příspěvky: 2473
Registrován: úte 16. zář 2008 10:48:10
Bydliště: Praha - Horní Počernice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ledky všeho druhu

Příspěvek od smrcek »

To se dalo čekat. Já teďka na ebayi taky objednával a jedinou výhodou je cena...kvalita žádná :(
Díky za hlasy
FUNice TADY
Z důvodu žabomyších válek a přístupu některých expertů spíše v pozadí.
Odpovědět