300mA odběr při vypnutém motoru..

pytus
Příspěvky: 1
Registrován: stř 20. dub 2016 8:10:46

300mA odběr při vypnutém motoru..

Příspěvek od pytus »

Ahoj, tak mě felda zase trápí - startování bylo čím dál línější až nenastartuju vůbec, tak jsem odpojil jeden z drátů baterie a připojil na něj multimetr - žere 300mA. Rádiem to nebude mám ho na vypínač - větev napájecí i paměťovou, taky žralo baterku. Tak jsem postupně odpojoval pojistky - pořád odběr 300mA. Je fakt, že až teď jsem si někde přečetl, že by se po odpojení pojistek mělo chvíli počkat, já jsem je vyndal a šel měřit.. Co je ale divný, tak když zapojím baterku, slyším sepnout relátko v černé krabičce vlevo nad baterkou. Nemám páru, co je to zač, na netu jsem to nenašel, je našroubovaná a tam kde je to přichycené tak je to už celkem shnilé, protože se s ní dá hýbat. Nemá někdo páru, co je to zač a jestli to je tou krabičkou? viz: http://www.jpeg.cz/images/2016/04/20/Nd8YX.jpg

Díky moc za každou odpověď, hezký den.
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: 300mA odběr při vypnutém motoru..

Příspěvek od ferdamravenec »

to je alarm ,
zkus odpojit alternátor
pipo444
Příspěvky: 596
Registrován: čtv 13. bře 2014 18:35:16
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Re: 300mA odběr při vypnutém motoru..

Příspěvek od pipo444 »

alarm má na sebe vypínač ale na klúč :D alebo vytiani ten velký konektor zboku, je zaistený zvrchu takou páčkou. a potom meraj. inak rádio skús zapojiť ako sa má a nebudeš musieť furt ladiť stanice či nie :D
Odpovědět