Dodatečná montáž klimatizace do 1.3BMM

smazany clen - FK

BMM-KLIMA-VESTAVBA-FOTKY

Příspěvek od smazany clen - FK »

Hojte,
prosím , mam pár otázeček,

přečet sem tu všecko možný ale zbejvá mi pár drobností ...

když už člověk sežene všecko pro klimu...

1) je to stejný pro všecky feldy ? (1.3,1.6, 1.9D) ? - nepočítám drzak klimakompresoru...

2) musi byt klima napsana v TP ? ve výbavě nebo tak něco..

3) je tu nekdo kdo má BMM s klimou .. ? zkušenost... zvyseni spotreby... atd.. ? dík ;)

vysoušec media sem čet ze musi bejt novej , ze nelze pouzist ten z ty rozebrany klimy... museli ste dycky kupovat novej origo ? nebo se to da koupit jinde, nebo vyresit jinak.. ?

dik :)
Naposledy upravil(a) Návštěvník dne čtv 07. kvě 2009 7:21:27, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Vici
Příspěvky: 1278
Registrován: úte 16. pro 2003 16:17:43
Bydliště: Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: BMM - KLIMA

Příspěvek od Vici »

jednobod s klimou se delal... sice to asi nebude fabrika klima, ale nejaka zastavbova...
nicmene radeji bych se do zastavby klimy do auta s bmm nepoustel a koupil si nejakou 1,6 s klimou.. pri dnesnich cenach felicii je to asi lepsi reseni
O1 Combi ASZ 204PS/461Nm, Galaxy AUY 149PS/368Nm, Sharan AUY 4motion série, Favorit Silver Line 50kW
Sulu
Příspěvky: 59
Registrován: stř 03. pro 2008 18:19:33
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMM - KLIMA

Příspěvek od Sulu »

Jako chlaďař Ti můžu říct, že dehydrátor by se měl správně měnit při každém zásahu (otevření) okruhu. Chladicí okruh musí být jednak čistý a hlavně suchý. Pokud v něm bude více vlhkosti, tak z chladiva vznikají kyseliny. Každopádně starou filtrační vložku bych zahodil.
smazany clen - FK

Re: BMM - KLIMA

Příspěvek od smazany clen - FK »

mam BMM na LPG, proto to do ni chci hodit, bejt to obyč benzin tak koupim jinou s klimou... mam vsecko az na elektryku, ten vysousec budu muset pohledat novej, a sehnat elektriku... ted jde o to jestli bmm ma na RJ vyvod na zvyseni volnobehu, vedel by nekdo ? ;)

dle cimbu ma BMM tyto RJ, znamena to ze obyc RJ nepodporuje klimu.. ?
1.3 Bosch 50kW
441.0.4046-024.6
441.0.4046-028.6 (imobilizer SIEMENS)
441.0.4046-031.6 (klimatizace)
smazany clen - FK

Re: BMM-KLIMA-VESTAVBA-FOTKY

Příspěvek od smazany clen - FK »

TAK UZ TO VSECKO MAM PRIVEZENY, PRED PAR DNY OD KOLEGY Z KLUBU, VYHAZEL SEM UZ STARY TOPENI A PANEL, NAHAZEL NOVY TOPENI, JE TO TEDY TIP-TOP, TESNE VEDLE OCKA MERENI KOLIK JE OLEJE, HADICE PODTLAKU BYLI KRATKY TAK SEM DAL TY Z 1.6., PAK BYLA KRATKA HADICE AKTIVNIHO UHLI TAK SEM TAM DAL DELSI, PODTLAKOVA KLAPKA VNITRNI CIRKULACE MUSELA PRYC, NEVEJDE SE KULI PREKAZEJICIM BENZINOVEJM HADICIM, A LPG TRUBKAM, TAKZE SEM JI ODDELAL , A ZADELAL SPODEK TOPENI LINEM, A ZATMELIL ABY TO TAM NESALO SMRAD Z MOTORU, POSTUPNE BUDU DAVAT FOTKY, TED PAR DROBNOSTI KOLEM TOPENI A BUDU POKRACOVAT DAL, ZATIM SEM TOMU DAL TAK 5HODIN PRACE... REK BYCH ZE TO TOPENI BYLO TAK NEJHORSI ...

Obrázek
Obrázek
Obrázek

az bude dal hotovo, zas prihodim :)
smazany clen - FK

Re: BMM-KLIMA-VESTAVBA-FOTKY

Příspěvek od smazany clen - FK »

jj venku na ulici pred domem pritelkyne kde bydlime, a to este celkem prselo, ale jde to, hlavne mam LPG tak to do garaze taky jentak nekde nemuzu...
smazany clen - FK

Re: BMM-KLIMA-VESTAVBA-FOTKY

Příspěvek od smazany clen - FK »

tak pokračujem, musim dat delsi hadici ze sani do aktivniho uhlí, hadic mam dost tak v pohode, je potreba delsi hadice podtlaku na brzdy, uz sem nahazel palubku , a tak dovnitr, tak davam par fotek...

na jedny fotce je videt sedivej dratek z konektorem- jedinej rozdil vuci normalnim vyvodum... spinani od tlacitka klimatizace.. draty sem v aute nemel, tak si udelam elektro sam rucne..


Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
smazany clen - FK

Re: BMM-KLIMA-VESTAVBA-FOTKY

Příspěvek od smazany clen - FK »

dik nejvic stesti bude potreba az budu montovat kompresor :-)
Naposledy upravil(a) emilio52 dne pát 05. čer 2009 15:33:54, celkem upraveno 1 x.
Důvod: předchozí citace viz:pravidla č.4
smazany clen - FK

Re: BMM-KLIMA-VESTAVBA-FOTKY

Příspěvek od smazany clen - FK »

večer přihodim fotky, vcera sem daval kondenzator, ale musel sem vyriiznout diru dopredu do kastle :/ protoze tam nebyly vubec diry pro potrubí, a přidělat ho taky po svym, protoze tam nebylo jak ho přidělat, narozdíl od 1.6ky kam to patří ... ale zadařilo se... kdyz uz mam naraznik a vsecko dole tak to odrbu , a nabarvim :D
smazany clen - FK

Re: BMM-KLIMA-VESTAVBA-FOTKY

Příspěvek od smazany clen - FK »

http://layyen.rajce.net/felda_opravy

nakonec se to mirne zkomplikovalo mensi nehodou.. jinak kondenzator tam u jew musem sem mu vyrezat diru do kastle nemel sem diru na hadice, a rucne si ho pridelat.. uz jenom kompresor a bude to :) spis sem ted delal prahy a blatniky kdyz sem to mel odstrojeny
Naposledy upravil(a) Návštěvník dne pát 05. čer 2009 14:10:51, celkem upraveno 1 x.
smazany clen - FK

Re: BMM-KLIMA-VESTAVBA-FOTKY

Příspěvek od smazany clen - FK »

bobas píše:Co to je za silenost?takovy stetko lak.... :o

desne to rezne :/ vic nez sem cekal tahle barva dost vydrzi ale nesmi se strikat :/ neco si namicham a dostane to nastrik, a zbytek samolepky tlapek :)

furt lepsi jak diry v prahach, dverich, blatnikach, neco s tim vyvedu na vzhled ale to az na konec.. nikdo se o to driv nestaral :(

nechat to jak to je tak se to zachvili prodere vsade mozne skrz :( musi este vydrzet..
smazany clen - FK

Re: BMM-KLIMA-VESTAVBA-FOTKY

Příspěvek od smazany clen - FK »

Jura_Favorit píše:Akorát se bojím, že pokud to pod tou barvou nebylo pořádně přebroušeno, bude to hnít dál... :?
Ale přeju ti, ať se dílko podaří! ;)

vybral sem to poradne co to slo, a pak tuhlec barvu muze rovnou na rez, mam s ni dobrou zkusenost, par let to pomuze... :)
smazany clen - FK

Re: BMM-KLIMA-VESTAVBA-FOTKY

Příspěvek od smazany clen - FK »

tak sem vyhodil vsecko co prekazelo ( kryt rozdelovace, kabely, altik, drzak altiku, vyhodil tu gumovou hadici mezi chladicem a kovovou trubkou vedouci do vodniho cerpadla, kompresor mam pripravenej v drzaku ( mam origo drzak na klmimu z 1.3mpi ) ale nemam altik kerej tam pasuje takze to je ted posledni vec co mi chybi...

kovovou hadici uriznu cca o 5cm, a dam tam gumovou hadici kerou budu muset kousek natahnout zadem za kompresorem protoze ta puvodni tam prekazi ( BMM bohuzel nema v kastli diru ani uchyty na kondenzator, dost mista pro kompresor.. ) ale poradim si... :) takze zatim tak...

EDIT: tak se zda ze pokud to dopadne dobre tak dneska bude i altík, tak pojedu dál ;) kdyby nekdo mel naprodej dejte vedet nejsem uplne spokojenej s nabidkou na kerou se jedu podivat ale nebudeli zbytí... tak ho vemu.. :roll:
smazany clen - FK

Re: BMM-KLIMA-VESTAVBA-FOTKY

Příspěvek od smazany clen - FK »

je to kousek za Prahou v jednom menšim městečku - vesnici , před domem kde bydlim u přítelkyně ;) ale i tak ;) kazdopadne exterier bude potřeba "doladit" :lol: :oops:
smazany clen - FK

Re: BMM-KLIMA-VESTAVBA-FOTKY

Příspěvek od smazany clen - FK »

dík moc ;) povzbuzení často potěší ( když zrovna člověk nadává jak něco nejde povolit, nebo něcoc nepasuje :roll: ) kdyby tahle felda umřela na kastli , a byly k sehnani nejaky rozumny feldy porad tak posezenu rozumnou 1.6 ( 1.3 uz je fakt malo - nebo aspon 1.3mpi ) a prehazim to tam ... ale uvidime... doufam ze po odstraneni vetsiny rezavejch mist nejakej ten rok este poslouzi... uvidime uvidime... este posledni co mi zbejva dovymyslet, je nejaky udelatko , kery mi malinko prinapne plynovy lanko, aby se mi zvysil volnobeh, protoze to bmm neumi, narozdil od mpi. zatim dík, a až postoupim ( což by mělo bejt zejtra - montaz kompresoru s altíkem ) pak uz jenom plneni.. ,ten volnobeh budu resit az pak, hlavne ted chci abych videl ze to vsecko beha :)
smazany clen - FK

Re: BMM-KLIMA-VESTAVBA-FOTKY

Příspěvek od smazany clen - FK »

dík moc, každopádně tu sou mnohem větší borci co maj mnohem víc náročnějších úprav ;) altík sem sehnal, už čeká doma tak se do toho dneska pustim tak sem na to zvědavej ;)
smazany clen - FK

Re: BMM-KLIMA-VESTAVBA-FOTKY

Příspěvek od smazany clen - FK »

http://layyen.rajce.idnes.cz/Felda_klima2/

tak dodavam dalsi fotky, dneska sem narazil na kryt spodku motoru, musel sem vyriznout kousek v rohu jak de klinovej remen, protoze BMM nepocitalo s klimou ani posilovacem, tak je to tam zakulaceny v rohu a nevesel by se kompresor a remen, tak mam vyriznuto,v yndanou rouru vody, tu trosku predelam a natahn u hadici oklikou protoze prekazi dole u kompresoru... musel ven i chladic abych to tam vsecko nacpal..

par fotek tam je i co sem barvil pod nadrzkou vody a pod rezonatorem sani... ted uz to tam jenom nahazet, remen uz mam taky, tak jenco budu mit cas tak.. :)
Uživatelský avatar
Alf
Příspěvky: 637
Registrován: ned 24. pro 2006 11:10:17
Bydliště: Prostějov

Re: BMM-KLIMA-VESTAVBA-FOTKY

Příspěvek od Alf »

Budeš nechávat4-drážkový řemen, nebo dáš 6-ti drážkový ? Já nechci měnit vodní pumpu, tak nechám 4-drážkový ( pokud nebude stačit tak to budu řešit potom)
1.3 Mpi, 50kW, 2000, Special,
Servo, klima, ABS, 2x Airbag,

Výroba Tripplingu pro vozidla se sériovým přerušovačem v kladné větvi...Felicia, Octavia
viewtopic.php?f=30&t=17731&start=150
smazany clen - FK

Re: BMM-KLIMA-VESTAVBA-FOTKY

Příspěvek od smazany clen - FK »

tak tohlec sem musel vyriznout, fotky dam, dneska snad najdu chvilku na sestavovani.. uvidim..: Obrázek

jinak sem koupil ten 6ti drazkovej, 4nemeli, a uriznu ho , ma smulu, vydrzet to doufam musi, maximalne se to nejak poresi dal..
smazany clen - FK

Re: BMM-KLIMA-VESTAVBA-FOTKY

Příspěvek od smazany clen - FK »

RadekN70 píše:no seš fakt machr, že ses do tohohla pustil tak venku..........
máš štěstí, že neprší, jenak práce stoji,viď....??

kdyz prsi tak toho moc neudelam, ale spis nedelam protoze se venuju pritelkyni ;)
smazany clen - FK

Re: BMM-KLIMA-VESTAVBA-FOTKY

Příspěvek od smazany clen - FK »

no doufam :D :D ted uz jenom nahazet altik do drzaku, sehnat hadici na vodu, hodit klima trubky, remen a naplnit.. to nejhorsi mam zasebou... je to spis o case, venuju se zpravidla jinejm vecem vic :roll:
Naposledy upravil(a) emilio52 dne stř 24. čer 2009 10:49:55, celkem upraveno 1 x.
Důvod: předchozí citace viz:pravidla č.4
smazany clen - FK

Re: BMM-KLIMA-VESTAVBA-FOTKY

Příspěvek od smazany clen - FK »

VESTAVBA SE ZADARILA ESTE SEM HODIM NEJAKY FOTKY, :) KAZDOPADNE SPOKOJENOST SE NEDOSTAVILA :( :evil: :| :roll: :geek: :evil: :?

ESTE TO ZKOMPLIKOVAL PROBLEM S TIM ZE SIROKA REMENICE NA 6DRAZKOVEJ REMEN PREKAZELA TOMU ABY SE TAM KOMPRESOR VUBEC VESEL...

NEJVETSI PROBLEM JE ALE TO ZE FELDA JE S KLIMOU SKORO NEPOJIZDNA... JEDE TO FAKT JAK ... NEVIM K CEMU TO PRIROVNAT... DES A HRUZA NIC JINYHO :( TAKZE TO PUDE PRYC.... FELDA SI DOJEZDI CO VYDRZI, A PAK PUDU DO NECEHO SE SILNEJSIM MOTOREM, PROTOZE TOHLE FAKT ZA NIC NESTOJI... UZ TAKHLEC JE CLOVEK RAD ZE TO DO VETSIHO KOPCE VYJEDE ( ZASADNE JE POTREBA PODRADIT NA 4KU A DRZET TO VE VOTACKACH TAKZE CELKEM ZKLAMANI... ALE CO :) PRACE ME BAVILA...
smazany clen - FK

Re: BMM-KLIMA-VESTAVBA-FOTKY

Příspěvek od smazany clen - FK »

jj je... radost z toho nemam... ale je to pak celkem fakt děs... svět se ale nezboří ;) rád něco kutim, takže práce nelituju ;) ale ať poslouží někomu jinýmu, příště něco silnějšího ;)
Uživatelský avatar
Mexikan
Příspěvky: 784
Registrován: úte 12. úno 2008 2:10:20
Bydliště: Branka u Opavy
Kontaktovat uživatele:

Re: BMM-KLIMA-VESTAVBA-FOTKY

Příspěvek od Mexikan »

A fungovala ti vůbec?
Kolik jsi dal za naplnění?
To byl takový znatelný pokles výkonu i při vypnuté klimě?
Kolik máš kW?
A3 + Pick-up 1.9D, ex 1.3MPi

Moje garáž
smazany clen - FK

Re: BMM-KLIMA-VESTAVBA-FOTKY

Příspěvek od smazany clen - FK »

-samo ze pri vypnuty rozdil neni :D a jestli tak ze to neni poznat... kompresor kdyz nebezi tak se protaci jenom spojka... :)

-50kW ale všichni víme že BMM nejede pořádně ani na benzín... i dřív sem jezdil po dálnici do kopce 4ku a 80-90, a az na rovince nebo z kopce na 5ku... prakticky temer to samy co s fávem... i VW Golf 1.6D s 44kW(moje druhy auto kdyz zrovna neco delam na felde - ta je jenom na cesty do prace a domu... ) jel líp... na LPG to je eště o chloupek slabší...

-teta má 1.3MPI a ta po dálnici drží 130kmh a do kopce to spadne třeba na 110 když je to fakt špatný tak na 100vku ale pořád to jede, vůbec se to s mpičkem neda srovnavat... uplně sem koukal jak to jezdí..

-naplnění bylo za pár stovek a flašku něčeho dobrýho :lol: ;)
Uživatelský avatar
Jura_Favorit
Příspěvky: 2415
Registrován: pát 06. bře 2009 0:15:10
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: BMM-KLIMA-VESTAVBA-FOTKY

Příspěvek od Jura_Favorit »

Já bych ten BMM až tak nezatracoval, záleží kus od kusu podle stavu motoru... nebudu se tady rozepisovat, jak jezdí můj mazlík - hranatější bratříček Felicie, protože jsme na Feldafóru, ale je to opravdu docela dost individuální, pokud je o motor dobře pečováno a má pravidelnou pečlivou údržbu, může i monomotronic jezdit relativně dost slušně :)

To je škoda, že to není ta klimatizace "Diavia", tedy ta s ventilátorem na boku, co se dávala do úplně prvních Felicií, než byla dokončená koncernová klasická klima (ta, co prodáváš), a co byla určená k dodatečné montáži do Felicií. Tu bych bral okamžitě..... :(
Škoda Favorit 1.3 MPi (136 GLXi) MOTOR EXCEL - profil, rajče.net
Škoda Favorit Pick-up 135 LX
Škoda Favorit 135 L
Škoda Octavia combi 1.9 TDI elegance
Škoda Superb combi 2.0 TDI 4x4 SCOUT - daily car
Uživatelský avatar
Tomas6
Příspěvky: 3758
Registrován: sob 06. říj 2007 17:47:49
Bydliště: Slušovice
Kontaktovat uživatele:

Re: BMM-KLIMA-VESTAVBA-FOTKY

Příspěvek od Tomas6 »

A nebo je ten motor líný.Já když svou 40kw BMM koupil tak nejela ani hni.Bych to nezatracoval.bych ji nejprve zkusil rozjezdit než bych to zas celé demontoval ven a prodával...
Felda 1,3BMM lpg Kat off,střed off,favo svody,soieta...Jede jako ďas. :-)
Passat B4 1Z EGR off+něco nalitého.Nejede špatně,ale mohlo by to být lepší...
http://www.feliciaklub.cz/forum_new/vie ... 16&t=10389
Uživatelský avatar
Jura_Favorit
Příspěvky: 2415
Registrován: pát 06. bře 2009 0:15:10
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: BMM-KLIMA-VESTAVBA-FOTKY

Příspěvek od Jura_Favorit »

Zeptal bych se tě ještě na jednu věc. A tou je účinnost celé této klimatizace - je mi jasné, že to nebude jako climatronic, ale zajímalo by mě, jak moc jsi ji zkoušel a jestli si myslíš, že dokáže zchladit interiér, nebo to umí "jen" foukat studený vzduch? Prostě tvé postřehy a pocity... :) On každý řekne něco jiného, někomu příjde, že to není poznat, někdo si to naopak pochvaluje, nehledě na to, že i u klimatizací platí co kus, to jiné vlastnosti, tak se ptám i tebe. Předpokládám, že když jsi ji montoval a nechával naplnit, tak se vzalo jak se říká "z jedné vody načisto" i její vyčištění, takže by mohla splňovat udávané parametry... Co se týče topného výkonu tak předpokládám, že ten je stejný jako u klasického topení... :idea:
Škoda Favorit 1.3 MPi (136 GLXi) MOTOR EXCEL - profil, rajče.net
Škoda Favorit Pick-up 135 LX
Škoda Favorit 135 L
Škoda Octavia combi 1.9 TDI elegance
Škoda Superb combi 2.0 TDI 4x4 SCOUT - daily car
Uživatelský avatar
Alf
Příspěvky: 637
Registrován: ned 24. pro 2006 11:10:17
Bydliště: Prostějov

Re: BMM-KLIMA-VESTAVBA-FOTKY

Příspěvek od Alf »

Podle DP má klima spotřebu výkonu 4.8 kW kompresor + odběr ventilátoru dochlazování.
Já teď zrovna taky dávám klimu do 1.3 MPI 50 kW, mám teda i servo, ale pokud ,,neposiluje" tak neodebírá praktický žádný výkon ( olej jen protéká obtokem).
130 držím ve dvou lidech i do kopce, tak to snad trochu pojede i s klimou. Spíš ji ,ale budu používat z kopce ;)
1.3 Mpi, 50kW, 2000, Special,
Servo, klima, ABS, 2x Airbag,

Výroba Tripplingu pro vozidla se sériovým přerušovačem v kladné větvi...Felicia, Octavia
viewtopic.php?f=30&t=17731&start=150
Uživatelský avatar
Korny
Příspěvky: 639
Registrován: sob 29. lis 2008 15:01:10
Bydliště: Přerov

Re: BMM-KLIMA-VESTAVBA-FOTKY

Příspěvek od Korny »

Jak už je napsáno.... zajel bych to, překontroloval a až potom bych prodával. Mám 50 kW bmm, jede mi dobře, sice klimu nemám, ale myslím si, že je blbost, aby s klimou nejela.... kopec ve čtyřech lidech jsem dnes jel několikrát a že bych jel max. 80-90 km/h si nepamatuji, to samé ve fávu rodičů (94, 50 kW), pokud není auto dobře zajeté nebo nemá motor po smrti, musí to jet mnohem lépe!

50kW ale všichni víme že BMM nejede pořádně ani na benzín... i dřív sem jezdil po dálnici do kopce 4ku a 80-90, a az na rovince nebo z kopce na 5ku... prakticky temer to samy co s fávem...
// tohle je blbost, jezdím na benzín :D Neříkám, že octa apd. nejede líp s více kW, ale popis 80-90 jsem zažil se 120 v kopcích, felda ani fávo mi takto neumírají (s 50 kW pod kapotou)... :)
Škoda Felicia 1.6 GLX - r.v. 98 - 55 kW
VW Touran 1.9 TDi
__________________________________________________
SPARTA PRAHA FOREVER
Uživatelský avatar
Alf
Příspěvky: 637
Registrován: ned 24. pro 2006 11:10:17
Bydliště: Prostějov

Re: BMM-KLIMA-VESTAVBA-FOTKY

Příspěvek od Alf »

Nebo zapínat pokud nejedeš do kopce , nemusí nutně běžet pořád.
1.3 Mpi, 50kW, 2000, Special,
Servo, klima, ABS, 2x Airbag,

Výroba Tripplingu pro vozidla se sériovým přerušovačem v kladné větvi...Felicia, Octavia
viewtopic.php?f=30&t=17731&start=150
mikka
Příspěvky: 915
Registrován: čtv 18. led 2007 21:04:23
Bydliště: Olomouc

Re: BMM-KLIMA-VESTAVBA-FOTKY

Příspěvek od mikka »

Nejsem si jistý, ale mám pocit, že řj u 1,3 má zabudovanou funkci odpojení klímy při max. zatížení motoru.
Uživatelský avatar
Mexikan
Příspěvky: 784
Registrován: úte 12. úno 2008 2:10:20
Bydliště: Branka u Opavy
Kontaktovat uživatele:

Re: BMM-KLIMA-VESTAVBA-FOTKY

Příspěvek od Mexikan »

Má ji, ale musí to být ŘJ určená pro klimu.
A3 + Pick-up 1.9D, ex 1.3MPi

Moje garáž
Uživatelský avatar
Jura_Favorit
Příspěvky: 2415
Registrován: pát 06. bře 2009 0:15:10
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: BMM-KLIMA-VESTAVBA-FOTKY

Příspěvek od Jura_Favorit »

Alf píše:Nebo zapínat pokud nejedeš do kopce , nemusí nutně běžet pořád.

No co si budeme říkat, ono mimo město se dá interiér vcelku dobře "vychladit" i obyčejným větráním, takže podle mého názoru pokud někdo nemá zdravotní problémy či mu není průvan prostě jen nepříjemný, tak stačí tu klimu používat v městském provozu, kde stačí i snížený výkon shnilého motoru... :D Samozřejmě tím ale nechci říct, že je klimatizace zbytečná nebo něco v tom smyslu.
Škoda Favorit 1.3 MPi (136 GLXi) MOTOR EXCEL - profil, rajče.net
Škoda Favorit Pick-up 135 LX
Škoda Favorit 135 L
Škoda Octavia combi 1.9 TDI elegance
Škoda Superb combi 2.0 TDI 4x4 SCOUT - daily car
Uživatelský avatar
Mexikan
Příspěvky: 784
Registrován: úte 12. úno 2008 2:10:20
Bydliště: Branka u Opavy
Kontaktovat uživatele:

Re: BMM-KLIMA-VESTAVBA-FOTKY

Příspěvek od Mexikan »

Můžeš podat informace o tom, zda jsi kupoval nový vysoušeč?
Pokud jsi kupoval nový, můžeš prozradit kde a za kolik?
A3 + Pick-up 1.9D, ex 1.3MPi

Moje garáž
Uživatelský avatar
Jura_Favorit
Příspěvky: 2415
Registrován: pát 06. bře 2009 0:15:10
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: BMM-KLIMA-VESTAVBA-FOTKY

Příspěvek od Jura_Favorit »

Aaischa už to nějak neřeší... :D
Škoda Favorit 1.3 MPi (136 GLXi) MOTOR EXCEL - profil, rajče.net
Škoda Favorit Pick-up 135 LX
Škoda Favorit 135 L
Škoda Octavia combi 1.9 TDI elegance
Škoda Superb combi 2.0 TDI 4x4 SCOUT - daily car
Psykopath - FK

Re: BMM-KLIMA-VESTAVBA-FOTKY

Příspěvek od Psykopath - FK »

Takže abych trošku oživil téma, taky jsou moje fotky vestavby klimy do BMM: http://psykopath.rajce.idnes.cz/Motaz_klimatizace/, klima je od aaischy, akorát jsem k ní nedostal všechno, takže je to zatím napůl hotové - nefunguje vnitřní cirkulace. Ještě ji nemám naplněnou, a popravdě jsem na to velice zvědavý, protože mi při montáži jedna trubka praskla, tak jsem ji musel nechat zavařit, tak uvidíme...
Uživatelský avatar
Korny
Příspěvky: 639
Registrován: sob 29. lis 2008 15:01:10
Bydliště: Přerov

Re: BMM-KLIMA-VESTAVBA-FOTKY

Příspěvek od Korny »

Psykopath: Klobouk dolů, ať se vše podaří a jsi spokojen ;)
Škoda Felicia 1.6 GLX - r.v. 98 - 55 kW
VW Touran 1.9 TDi
__________________________________________________
SPARTA PRAHA FOREVER
JendaE

Re: Dodatečná montáž klimatizace do 1.3BMM

Příspěvek od JendaE »

Zdravím
Zajímalo by mě jaký je rozdíl v tech dvou druzích klimatizací jedna která se ovládá tlačítky na přístrojovce jako např. mlhovky a která má ventilátor v okolí měrky na olej a druhý typ který je protáhly kolem filtru sání (teto typ je víc výdanější) viz montáž kolegy výše. Zajímá mě konstrukce a vedení elektriky atd.
Odpovědět