Problém s vyhříváním zadního okna

Lerry-7 - FK

Problém s vyhříváním zadního okna

Příspěvek od Lerry-7 - FK »

Ahoj.

Potřeboval bych poradit.

Včera, když jsem skončil v práci a že pojedu domu, mě postihla tato situace. Sednu do auta a aníž bych měl klíček v zapalování na palubce vidím, že mi svítí kontrolka vyhřívání zadního skla. Baterka byla tedy úplně vybitá. Já si ale neuvědomuji, že bych při cestě do práce vyhřívání vůbec zapl a i při odchodu z auta bych si určitě všiml, že mi tam svítí ta kontrolka, neboť na parkovišti zrovna moc světla venku není, takže se to muselo spustit někdy samovolně po. Nastartoval jsem tedy přes kabely a přes den hodil baterku na nabíječku. Když jsem dnes baterku hodil do auta a nastartoval, tak jsem zkoušel vypínač na zapínání vyhřívání zadního skla, ale vůbec nereaguje. Vzhledem k tomu, že už byla tma a já jel do práce, tak jsem to neřešil s tim, že odpojím v práci baterku, jenže při cestě do práce, když jsem zaparkoval a zhasl motor, tak se okamžitě zase rozsvítila kontrolka vyhřívání zadního okna, aníž bych ho zapnul a poté jsem zjistil, že se to vypne tehdy, když stáhnu větrák na nulu. Jakmile ho dám na mezi 0 - 2, na 1, 2, 3, 4, tak se okamžitě rozsvítí vyhřívání zadního skla. Ale aníž bych měl klíček v zapalování, jakmile nastartuju, tak kontrolka zhasne.

Nevíte někdo čím by to mohlo být? Já měl vždy za to, že se vyhřívání zadního skla zapne tehdy, až když je klíček v zapalování... A taky hlavně že to má něco společného se sílou větráku...

Děkuji moc předem za rady.
kwik
Příspěvky: 616
Registrován: stř 02. led 2013 16:19:11

Re: Problém s vyhříváním zadního okna

Příspěvek od kwik »

nebude to skříplý kabel v průchodce pátých dveří? ale nevím jistě.
Odpovědět