Centrál Felicie

header - FK

Centrál Felicie

Příspěvek od header - FK »

Ahoj vlastním feldu v základní výbavě a jak jistě víte není tam centrální zamykání a už mě otravuje zamykat každé dveře zvlášť. Tak jsem se rozhodnul že bych tam ten centrál namontoval. Kamarád se totiž nabídl že mě dá ze svého bouraného auta vše potřebné, a tak se ptám co vše budu potřebovat. Montáž nechám profíkovi. Děkuji za odpověď
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrál Felicie

Příspěvek od Maty »

motorky, držáky na motorky, kabeláž, ŘJ
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
header - FK

Re: Centrál Felicie

Příspěvek od header - FK »

To je vše? :o
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrál Felicie

Příspěvek od Maty »

toť podstatná část centrálu .. pokud má DO tak je vhodné k tomu mít nějakej dálkový ovladač. ...
pokud je to origo tak:
kabeláž - dveřní svazky (4x), svazek pod palubkou, svazek mimoř. výbav (pokud ho už v autě nemáš)
motorky - jsou ve dveřích i s držákem a zámkem dveří jako kompet + táhla
ŘJ

Pokud to je nějaká dodělávaná verze:
kabeláž - bývá v celku jako 1ks
motorky - motorky ze dveří + systém na kterém drží ve dveřích + táhla od motorů s připojením na stávající táhla v autě
ŘJ
vykoukat kde to bylo připojené
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Jimmy1995
Příspěvky: 88
Registrován: pon 12. srp 2013 11:17:12
Bydliště: Hýskov
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrál Felicie / Dveřní fólie

Příspěvek od Jimmy1995 »

Zdravím vás chlapci nechci zakládat jiné téma s banální otázkou do této to může patřit také:

Chtěl jsem se zeptat, zdali je možné ještě někde koupit výplň dveří (igelitová fólie), stačí pouze vpředu. Zkoušel jsem se ptát ve škodovce a už je nemají, tak nějaká druhovýroba ? Případně tedy koupit roli a nastříhat si to ale čím přilepit ? děkuji a doufám že mě nevyhejtujete. :lol:
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrál Felicie

Příspěvek od 103457 »

Normální silný igelit a buď přilepit oboustranou páskou nebo izolepou. Je možné i jakékoliv rychleschnoucí lepidlo. Ideální je ve spreji, jednou rukou stříkneš, druhou hned přitlačíš folii, za 5 s suché. Já to mám dokola oblepené obyčejnou izolepou a plní to svoji funkci dobře.
Jimmy1995
Příspěvky: 88
Registrován: pon 12. srp 2013 11:17:12
Bydliště: Hýskov
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrál Felicie

Příspěvek od Jimmy1995 »

Dobrá tedy já jen že to má mít funkci izolace proti vodě a nenapadalo mě co použít nejvhodnějšího děkuju ;-) ale sehnat už asi nepůjdou :-/ (hotový)
pipo444
Příspěvky: 596
Registrován: čtv 13. bře 2014 18:35:16
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrál Felicie

Příspěvek od pipo444 »

na čo je tam vlastne ten igelit ? keď som opravoval zámky tak som časť strhol a nechal tak :mrgreen: naspäť som ten igelit nelepil, lebo mi neni jasná jeho funkcia ... :D
Uživatelský avatar
Arkis
Příspěvky: 1373
Registrován: pát 13. dub 2012 12:38:51
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrál Felicie

Příspěvek od Arkis »

pipo: přečti si příspěvek nad tebou
Sehnat jdou, kupoval jsem je nedávno 75+-Kč/kus.
pipo444
Příspěvky: 596
Registrován: čtv 13. bře 2014 18:35:16
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrál Felicie

Příspěvek od pipo444 »

no dobre ale aj tak, "izolácia proti vode" :D funguje to ? čo sa môže stať ? ja som zatial žiadne problémy nezisitl, čo jaká voda jakože dovnútra či čo ? ešte mi netieklo, dvere majú otvor na výtok vody dole naspodu. zatial ma nevytopilo :lol: je nejaký dôvod dať to tam naspäť ? určite niesom sám kto to tam nemá
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrál Felicie

Příspěvek od Maty »

Uvnitř ve dveřích teče voda co ti steče po oknech ... může ti ta voda natéct na tapec a udělat mokrej flek popřípadně po tapecu stéct dovnitř do auta kde budeš mít loužičku ;)
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
pipo444
Příspěvky: 596
Registrován: čtv 13. bře 2014 18:35:16
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrál Felicie

Příspěvek od pipo444 »

jááj :lol: dík už viem, také niečo som mal na mysli no ak sa mi to stane tak to tam nalepím napäť :)
header - FK

Re: Centrál Felicie

Příspěvek od header - FK »

Maty? Myslíš že budu mít nachystanou koncovku pro připojení kabeláže k centrálu? Je to zákl. výbava 1995.
kwik
Příspěvky: 616
Registrován: stř 02. led 2013 16:19:11

Re: Centrál Felicie

Příspěvek od kwik »

nejjednodušší je se podívat pod "L" plast u nohou řidiče nebo spolujezdce, jestli tam máš nezapojený konektor.
header - FK

Re: Centrál Felicie

Příspěvek od header - FK »

Dneska sem sundal celou palubku jen abych zjistil jestli tam je ten hlavní konektor... výsledek: není :hlava:
Má někdo nějaký nápad? Docela bych to ocenil.
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrál Felicie

Příspěvek od 103457 »

Namontit komplet centrál, není to zas až taková práce, za jeden den hotovo. Buď můžeš koupit na vrakáči, aukru, bazoši, ap origo feldí nebo koupit univerzál. Doporučoval bych hned i s dálkou.
header - FK

Re: Centrál Felicie

Příspěvek od header - FK »

Centrál mám komplet celej ŘJ i se zámky táhly a motorkama ale nevím kam zapojit hlavní napájecí konektor. :?:
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrál Felicie

Příspěvek od 103457 »

No nikam, když nemáš protikus (kabel mimořádných výbav). Napoj ho rovnou do pojistkovky.
header - FK

Re: Centrál Felicie

Příspěvek od header - FK »

No ale jak a kam?
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrál Felicie

Příspěvek od 103457 »

http://www.feliciaklub.cz/knihovna.html?detail=48
Zelenej konektor C/1 tam je 30a pojistka č. 18, tu by jsi měl mít v pojistkovce volnou.
header - FK

Re: Centrál Felicie

Příspěvek od header - FK »

Pojistka tam není. Takže ne pin č.C1 vede na pojistku č. 18/30A? a pak na +?
a mínus dát normálně na kostru? a co s tím zbytkem drátů?
Ustřihnul jsem totiž z auta odkud sem blral ten centrál i protikus napájení je tam celkem 7 drátů tak nevím
kterej kam zapojit
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrál Felicie

Příspěvek od 103457 »

To je svazek mimořádný výbavy a bude to patřit k dalšímu zařízení ve voze, podle výbavy. V dílenský příručce najdeš schema zapojení centrálu a tam najdeš tvoje barvy drátů a ty zapojíš.
header - FK

Re: Centrál Felicie

Příspěvek od header - FK »

V žádné dílenské příručce sem nic nenašel ani zapojení ŘJ centrálu :(
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrál Felicie

Příspěvek od 103457 »

Tak to budeš muset odemykat/zamykat klíčem.
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrál Felicie

Příspěvek od ferdamravenec »

zapojení centrálu je v dílenský příručce , několikrát , resp podle typů jednotek
moje křišťálová koule nevidí sedum drátů , asi to budeš muset vyfotit a vyvěsit ,
resp jestli jsi to ustřihl tam kde si myslím tak tam je nějaký +stálý , plus po klíčku , plus od obrysek , kostra ,ovládání/vyhřívání zrcátek ,

hnědej kostra , podle místa srřihu žlutej nebo červenej na pojistkovku BD pin 9 , pojistka bude jaká má být asi č16?
header - FK

Re: Centrál Felicie

Příspěvek od header - FK »

Konektor napájení: http://2i.cz/388e4963b0
Odstřihnutý konektor: http://2i.cz/0bbd7a5083
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrál Felicie

Příspěvek od ferdamravenec »

žlutej z pinu 2 natáhneš do pojistkovky viz výše
hnědej dáš na kostru

pro centrál to stačí
header - FK

Re: Centrál Felicie

Příspěvek od header - FK »

A nebude lepší natáhnout ten žlutý do konektoru C pin1? jak to psal Maty? pak mám volnou pojistku č.18
header - FK

Re: Centrál Felicie

Příspěvek od header - FK »

HOTOVO! Zapojil jsem to na konektor C pin 1 přes pojistku č.16/30.
Pánové děkuji za pomoc!
applik
Příspěvky: 43
Registrován: sob 08. čer 2013 22:52:02
Bydliště: Čáslav/ Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrál Felicie

Příspěvek od applik »

trochu navážu. dal sem do pikouna origo centrál, (komplet el istalace z Dieselovýho GLXka), dneska sem konečně nahodil motorky do dveří, a problém jest takový že od řidiče centrál nereaguje, jde jen odemknout ale už nezamkne, od spolujezdce funguje oboje, předpokladam že problem jest v motorku řidičových dveří? popř co s nim, vyhodit , nebo se dá nějako štelovat? díky
Romansupita

Re: Centrál Felicie

Příspěvek od Romansupita »

Zdravim...chtel bych odpojit centralni zaykani a zamykat dvere jen klicem...co je vsechno potreba odpojit atd ? dekuju !
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrál Felicie

Příspěvek od 103457 »

Pojistku (napájení centrálu). Víc ti k tomu nikdo neřekne, když nevíme co v autě máš namontované.
Romansupita

Re: Centrál Felicie

Příspěvek od Romansupita »

nemam tam namontovany nic takhle jsem ji koupil..je to original vsechno..jenom me zajima jak to dostat z auta pryc.diky
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrál Felicie

Příspěvek od 103457 »

Pokud chceš poradit musíš naprosto přesně položit otázku a podat maximum informací.
Ujasni si, co vlastně chceš, v první příspěvku píšeš o odpojení centrálu, ve druhém o tom, že nic ve vozidle namontované nemáš, ale hned si protiřečíš, že tam něco namontované máš, ale nevíš co, asi origo, protože jsi to tak koupil a už ti nestačí jen odpojení, ale chceš to úplně dát z auta pryč.
Znovu se ptám, jak ti máme poradit, když nevíme co v autě máš za centrál a jaké máš vlastně úmysly.
Romansupita

Re: Centrál Felicie

Příspěvek od Romansupita »

Takze jeste jednou..pred rokem a pul jsem koupil felicii rok myslim 97 s centralem a 3 klice k tomu dva ty dalkovy srace..ten jeden pouzivam od zacatku..jen se chci zeptat co vsechno odpojit jeslti staci jen neco v ridici jednotce u spolujezdce nebo i neco v motoru..je to s tim slozity jeslti to znate..chvili sedite v chciplim aute a kdyz zacne po chvilce blikat alarm a chcete nastartovat tak to nejde tak musi vytahnout klic a zmacnkout cudlik pro zamceni aby zhasnul a vy jste mohli nastartovat..a uz parkrat jsem se musel do auta dostat tak ze jsem to musel odemkout klicem coz znamena alarm a rev na cely parkoviste protoze se tomu nechtele..tak to chci jen zamykat a odemykat klicem proto se ptam co je potreba vsechno odpojit aby to auto nemelo s centralem a alarmem nic spolecnyho..dekuju
novi
Příspěvky: 10
Registrován: sob 25. říj 2014 20:31:00
Bydliště: okres Svitavy
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrál Felicie

Příspěvek od novi »

Když nechám odemčený auto, mám zavřený dveře a pak chci otevřit dveře spolujezdce zvenku, tak při zatáhnutí za kliku se auto zamkne, dřív se to stávalo občas, teď pokaždé. Taky blbne otvírání dveří zevnitř( u spolujezdce), klika jde jakoby naprázdno, musí se zavřít kolík u dveří pak znovu otevřít a pak až to jde normálně klikou. Mám jenom centrál bez dálkového.
Neví někdo čím to může být, stačí když vyměním tohle:
http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/6 ... -3591.html
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrál Felicie

Příspěvek od ferdamravenec »

novi : ano i mě to takhle samo zamyká , je to někde v tom zámku na který jsi dal odkaz , ještě jsem to nezkoumal , možná je prasklá dotahovací pružina , ale někdy stačí zámek jen očistit a promazat

romansupita , z toho co píšeš stejně nic nevíme , aspoň foto , min ovladače , ale stejně budeš muset zjistit označení alarmu , a stáhnout si k němu návod , pokud ti ho předešlý majitel nepředal
napíšu ti vytáhni poj č 16 , jenže na ní je pouze origo centrál , a tvůj problém to stejně nevyřeší

z toho co píšeš se můžu domnívat že máš domontován jablotron 32X , odpojení centrálu nic neřeší
nezačne blikat alarm ale imobilizer alarmu stačí zmačknout tlačítko klíč se nemusí vytahovat

uz parkrat jsem se musel do auta dostat tak ze jsem to musel odemkout klicem > PROČ? ovladač nereagoval ?

proč ? > slabá baterie ? potřeba spárování ?
občas je potřeba spárovat - alarm si myslí že došlo k vyhledání kodu , stává se to na místech kde se používá více podobných / stejných systémů - parkoviště apod
JendaE
Příspěvky: 27
Registrován: pon 28. zář 2015 18:19:49

Re: Centrál Felicie

Příspěvek od JendaE »

Prosím o radu.
Snažím se namontovat centrální zamykání ale nevím si rady kam zapojit kabel co jde ze spínače odemknuto/zamknuto značky T12a/8 co jde do mimořádné výbavy a to samé na pravé straně T12b/8 barva kabelu černá, ptám se proto že nemám ve výbavě svazek mim. výbav a elektriku ala favorit, felda rok 95 díky. Snažil jsem se to vyhledat ale nenašel jsem pokračování.
http://issuu.com/marty_fk/docs/fel_elektricka_schemata elektrika 61/2 prošel jsem všechna možná schémata ale nenašel. Zajímavé je že centrál funguje i když toto není zapojené
pipo444
Příspěvky: 596
Registrován: čtv 13. bře 2014 18:35:16
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrál Felicie

Příspěvek od pipo444 »

ahoj. takže pozeral som do schémy a jako vravíš píšu tam že to je pre zvazok mimoriadnych výbav. a konkrétne tie dva signály ( odomknuté a zamknuté ) idú do jednotky alarmu ;) ak tam žiaden nemáš tak nerieš. ak polistuješ nižšie v schéme pod centrálom je schéma alarmu a tam je to zo svorkovnice T10/9 a T10/10. tieto dva sú tie dva čierne.
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrál Felicie

Příspěvek od ferdamravenec »

takže info o autě jsi uvedl , ještě info o centrálu ,
domnívám se že jde o origo , ale je to 6 nebo 10 pinová jednotka ?
pipo444
Příspěvky: 596
Registrován: čtv 13. bře 2014 18:35:16
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrál Felicie

Příspěvek od pipo444 »

hmm to nenapísal ale kludne môže tie dráty zaizolovať a zmotať. to je len na parádu - ide to do alarmu a predpokladám že budú pri zamknutí a odomknutí blikať chvílu smerovky :D
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrál Felicie

Příspěvek od ferdamravenec »

izolovat nic nemusí , končí to ve svorkovnici , nejde to do alarmu , není to nic s blinkrama ,

psal jsi > T10/9 a T10/10. tieto dva sú tie dva čierne. < jeden z nich je žlutý a je to ovládání centrálu od alarmu (dálkáč)

on psal > elektrika 61/2 , T12a/8 T12b/8 <
ve svazku mimo výbav s 10pin jednotkou centrálu tenhle drát není ,
vše je v pořádku ,
pipo444
Příspěvky: 596
Registrován: čtv 13. bře 2014 18:35:16
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrál Felicie

Příspěvek od pipo444 »

ano on písal že T12 svorkovnica. z nej ide kábel do jednotky centrálu ale po ceste je spoj a odtial ide kábel do tej svorkovnice T10 a to je tá s mimoriadnou výbavou.
tak teraz vôbec netuším čo vlastne chce ?? veď zapojí tú 12 pinovú svorkovnicu a hotovo. ak by tam boli alebo neboli tie káble na mimoriadnu výbavu funguje to aj bez nich. aj tak nevieme či zohnal origo BRANO centál alebo ten "univerzálny" a či zohnal aj kabeláž alebo do ťahal nanovo
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrál Felicie

Příspěvek od ferdamravenec »

o jednotce centrálu nic nepsal ,
psal ze spínače centrálu - což podle mě je v servu

ty popisuješ zapojení podle 16/2 (acrobat str 86)
on podle 61/2 (acrobat str 418) - proto se mu ten "drát" ztratil

píše : Zajímavé je že centrál funguje i když toto není zapojené ,
to je zapojení centrálu s 10pin jednotkou , kdyby jsi u 6pinový odpojil 12a/8 a 12b/8 tak to nebude fungovat
pipo444
Příspěvky: 596
Registrován: čtv 13. bře 2014 18:35:16
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrál Felicie

Příspěvek od pipo444 »

každopádne mal by to bližšie objasniť ;)
inak máš pravdu ak by T12a/8 a T12b/8 nebolo zapojené tak to nepojede.
inak som nevedel že boli dva typy RJ centrálu :oops:
JendaE
Příspěvky: 27
Registrován: pon 28. zář 2015 18:19:49

Re: Centrál Felicie

Příspěvek od JendaE »

ŘJ jednotka centrálu je originál Brano 10-ti pinová (novější), servo motorky originál Brano, alarm laserline 989 k tomu taky mám a nejde mi nějak rozchodit, relátko je zapojené podle schématu pozice 9 a 10 připojení alarmu a stejně se nic neděje, jediné kabely co zbyly jsou jak jsem napsal jsou ty černé jeden na každé straně končí v T12a8 T12b8
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrál Felicie

Příspěvek od ferdamravenec »

tak 9 a 10 odpoj , vezmi kus drátu , dej ho na kostru , a pak zkus krátce připojit střídavě k 9 , 10 na dráty k řj centrálu pokud to bude chodit budem řešit dál
JendaE
Příspěvky: 27
Registrován: pon 28. zář 2015 18:19:49

Re: Centrál Felicie

Příspěvek od JendaE »

Když pripojim 9 nebo 10 na kostru tak se but zamkne nebo odemkne, takze nejspíš tedy bude chyba na ceste k alarmu....?
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrál Felicie

Příspěvek od ferdamravenec »

jo přesně tak , nebo v alarmu samotným ,
vyhledej na svorkovnici alarmu pin 22(drát žlutý) a 25 )drát černý) a zkus to samý , když to nebude fungovat je to v drátech ,
když bude je to v alarmu ,

alarm jako takovej funguje ? tj zajistí auto ? houká ?.... zablikají blinkry ?

ve sschématu je namalovaná pojistka , ale já ji na alarmu nenašel , tak nevím jestli je někde na svazku nebo v alarmu ,
nevím co jistí - nemůžu vyzkoušet(nevím kde je) ale hlavně nemám ovladač ,
JendaE
Příspěvky: 27
Registrován: pon 28. zář 2015 18:19:49

Re: Centrál Felicie

Příspěvek od JendaE »

Zkusím to pripojit kostru na to 28nebo kolik to je svorkovnici, zajimave je ze funkce alarmu všechny pracuji bez problémů, monitorování vnitř. prostoru ,bliká, houká vše ok krom zamykání :D když jsem ho demontoval tak byl funkční a pojistku jsem neviděl
Odpovědět