centralni zamykani-problem

kucis79
Příspěvky: 3
Registrován: ned 03. led 2016 20:28:36

centralni zamykani-problem

Příspěvek od kucis79 »

Zdravim Vas, potreboval bych poradit, mam felicii kombi LXI z roku 99, Cental zlobi tak ze DO dam odemknout central zareaguje ale okamzite zamce, Jen pri okamzitem zmacknuti tlacitka a zatazeni za kliku muzu auto otevrit, ale nejde to u dveri ridice ty neotevru vubec ani klickem ani zevnitr, poradite kde je asi potiz, dekuju kucis 79
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: centralni zamykani-problem

Příspěvek od Maty »

Rozdělat dveře a kouknout kde co vázne ...
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
kucis79
Příspěvky: 3
Registrován: ned 03. led 2016 20:28:36

Re: centralni zamykani-problem

Příspěvek od kucis79 »

Zdravim jeste jednou, ja bych rad ty dvere zozdelal a kouknul se kde je problem, ale ja ty dvere u ridice nemuzu vubec otevrit. , nejdou otevrit ani zevnitr ani klickem zvenku.
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: centralni zamykani-problem

Příspěvek od Maty »

No tak to ty dveře budeš muset rozdělat stejně ;) ... pokud nejdou otevřít klikou tak nic jiného než rozdělat ty dveře nezbývá.

Jde to rozdělat i když jsou zavřený dveře jen budeš muset s největší pravděpodobností vyndat sedačku řidiče, aby jsi se k těm dveřím dostal a šel sundat tapec.
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: centralni zamykani-problem

Příspěvek od ferdamravenec »

nejdou otevřít - zevnitř pouhým zatažením za páčku otevřít nejdou , musí se vytáhnout čudl , > pak to jde nebo stále ne ?
kucis79
Příspěvky: 3
Registrován: ned 03. led 2016 20:28:36

Re: centralni zamykani-problem

Příspěvek od kucis79 »

Ten cudlik pri otevreni na dalku jen trochu povyskoci a hnes se vrati do puvodni zamcene polohy, a zevnitr nejde vytahnout, nemuze se stat ze by za testeni vnikla voda a zamrzl mechanismus?
pipo444
Příspěvky: 596
Registrován: čtv 13. bře 2014 18:35:16
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Re: centralni zamykani-problem

Příspěvek od pipo444 »

tak možné je všecko :D skús ak máš teplú garáž, možno sa to uvolní, niekto používa aj teplovzdušnú pištol :) mechanizmus mohol zatuhnúť ak je suchý a nedostatočne namazaný ba možno aj primrznúť keď sa tam nejak dostala voda. to by možno vysvetlovalo to, že sa ti hneď auto zamkne, teda servo je v pozicii zamknuté a mikrospínač v polohe zamknuté a jednotka zamkne. ak nepomôže teplo tak hold dať dole tapacír zvnutra a bádať :)
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: centralni zamykani-problem

Příspěvek od ferdamravenec »

tak zkus vlzt do auta , zamknout se , tahat čudl a při tom to odemknout dálkou , pokud se to podaří tak 50% úspěch
pak už to jen rozkuchat a najít problém
redroker
Příspěvky: 185
Registrován: pát 23. říj 2009 9:43:52
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: centralni zamykani-problem

Příspěvek od redroker »

Já mám zase jiný problém s centrálem v místě mého zaměstnání.Parkuji před velkou fabrikou a když po šichtě chci otevřít dálkáčem,tak bez reakce.Ani když obcházím auto dokola,tak se mi to podaří třeba i až za 5 minut.Hlavně se problém vyskytne (tedy těch 5 minut),když jsou pařáky.Jinak cca 1min.Kdekoli jinde auto otevřu bez problému na velkou dálku. Pokud si chci otevřít klíčkem,po chvíli se spustí alarm.Může dálkáč rušit nějaký signál?Vzhledem k tomu,že je v blízkosti právě ta fabrika,tak bych to viděl tam,na nějaký rušivý zdroj signálu. :scratch:
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: centralni zamykani-problem

Příspěvek od ferdamravenec »

ne , může to být od jiného auta , může si myslet že ho chce někdo odemknout podobným kodem a pak nereaguje ani na správný ovladač ,
musíš e naučit rychlé spárování , ale každej to má jináč ,
já třeba musím podržet jedno z tlačítek tak dlouho až zhasne dioda na ovlaači
redroker
Příspěvky: 185
Registrován: pát 23. říj 2009 9:43:52
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: centralni zamykani-problem

Příspěvek od redroker »

To mi přijde nelogický,když tento problém mám pouze na tomto místě,jinde bez problému.
Uživatelský avatar
vodi
Příspěvky: 191
Registrován: úte 21. kvě 2013 13:21:33
Bydliště: Plzeň, Vimperk

Re: centralni zamykani-problem

Příspěvek od vodi »

No dyť právě. Ferdamravenec to píše dobře. Ještě než odjedeš ty, tak před tebou tam na parkovišti někdo odemyká třeba zrovna taky feldu, nebo něco jinýho jak píše ferda ''podobým kódem'' a pak ti to nereaguje. Aspoň jsem to tak pochopil já.
Škoda Felicia 1.3 Mpi, 50kW, '98, Magic
Mazda MX-5 NB-fl 1.8, 107kW, '01
Subaru Legacy IV 2.0, 121kW, '07
-->https://voderamartin.rajce.idnes.cz/
mikka
Příspěvky: 915
Registrován: čtv 18. led 2007 21:04:23
Bydliště: Olomouc

Re: centralni zamykani-problem

Příspěvek od mikka »

Třeba je v tom místě hodně radiových signálů od kdečeho, nemusí to být jen signály od dálk.ovládání. Prostě spousta šumu.
Signál z klíčenky se v něm může ztratit.
Odpovědět