Centrál K.O. nebo ne

Ladis
Příspěvky: 3
Registrován: ned 07. říj 2018 10:43:18

Centrál K.O. nebo ne

Příspěvek od Ladis »

Ahoj vespolek.Mám felinu po Fl a v ní centrál na klíček.Jednotku centrálu mám 6U0 962 258 B.A te´d k problému.Přestali se odemykat a zamykat dveře.Jen to v jednotce cvakne i když to zkusim od řidiče nebo spolujezdce.Ale pokud přivedu přímo od baterky + a - na hnědej a nebo modrej kabel u řidiče k zámku tak se vše odemkne nebo zamkne.Takže si myslím že je jednotka asi ko.Jaký nato máte prosím názor?Díky za rady.A za druhé se prosím ještě zeptám.Na zapojení oné ŘJ centrálu.Je to 10 pin a nemáte někdo prosím schéma zapojení co která kabel je zač?Tuším ale že tam jsou 2 piny volný.Ještě jednou za rady díky moc
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrál K.O. nebo ne

Příspěvek od Maty »

ke schématu ... je namalované na krabičce ;)
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Ladis
Příspěvky: 3
Registrován: ned 07. říj 2018 10:43:18

Re: Centrál K.O. nebo ne

Příspěvek od Ladis »

To je sice pravda,ale sháněl jsem nějaké návody nebo příručky jak nato.Ale nenašel jsem žádné funkční linky.Jediné co jsem našl tak tam je napsáno na feldu,ale je tam popsaný na favorita a ten má jednotku tušim 6 pinu,ale je to tam krádně popsaný kam kterej drát připojit a co kterej dělá a barvy.Ale jak píšu je to favorit
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrál K.O. nebo ne

Příspěvek od ferdamravenec »

stáhni si dílenskou příručku (uložto) , myslím že jsem viděl i tištěnou (sbazar nebo bazoš)
a hned nad tvým dotazem v literatuře je knížka která se dá koupit

nebo přijeď
Gaaspi
Příspěvky: 21
Registrován: úte 25. srp 2020 22:32:41
Bydliště: Galanta
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrál K.O. nebo ne

Příspěvek od Gaaspi »

Ja sa chcem spýtať či centrála na klúč má nejakú spotrebu batérie keď auto dlho stojí? Je to len obyčajná centrála že nemá to snímač na dialkové takže nečaká povel čo by mohlo mať nejakú spotrebu (niečo ako keď máte telku v stand by režime) že aj to má nejakú spotrebu ale toto by nemalo mať že?
Uživatelský avatar
Ivarek
_________________
_________________
Příspěvky: 2843
Registrován: čtv 15. bře 2007 12:17:01
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrál K.O. nebo ne

Příspěvek od Ivarek »

Je tam řídící jednotka centrálu, je v tom elektronika, klidový odběr to má, ale zanedbatelný pro autobaterii.
Odpovědět