Šablona podkladu budíků

smazany clen - FK

umi nekdo specialni podklady budiku?

Příspěvek od smazany clen - FK »

umi nekdo vyrobit podklady na budiky,ale aby raficky byly v zakladni poloze vodorovne, mel sem folii,bez cisel ale uz chci i cisla :D
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: umi nekdo specialni podklady budiku?

Příspěvek od emilio52 »

Zkus pootočit budíky :) teda jestli to jde .
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: umi nekdo specialni podklady budiku?

Příspěvek od 103457 »

Přece není problém v podkladech tam si můžeš nechat udělat cokoliv, důležitý je budík, aby ti chodil potom správně a tourčo nebude, jelikož bude mít kratší dráhu. U rychloměru by to nevadilo, ale u otáčkoměru už půjde ručička přes hodiny a u teploměru a palivoměru to asi taky bude krátký. Celkově myslím, že to není moc reálné a asi to nebude ani hezké, jelikož ty dráhy budou nesymetrické.
smazany clen - FK

Re: umi nekdo specialni podklady budiku?

Příspěvek od smazany clen - FK »

chlapci jde to a meri to relativne presne,ja uz ty raficky vodorne mam,a ty tecky jsou(na tachaci 50,100,150) a zbytek vim ze ukazoval dobre,jen uz bych chtel mit i cisla ne jen krbonovou folii,chci ale prusvitne cisla,a ne abych v noci nic nevidel
smazany clen - FK

Re: umi nekdo specialni podklady budiku?

Příspěvek od smazany clen - FK »

103457 píše:Přece není problém v podkladech tam si můžeš nechat udělat cokoliv, důležitý je budík, aby ti chodil potom správně a tourčo nebude, jelikož bude mít kratší dráhu. U rychloměru by to nevadilo, ale u otáčkoměru už půjde ručička přes hodiny a u teploměru a palivoměru to asi taky bude krátký. Celkově myslím, že to není moc reálné a asi to nebude ani hezké, jelikož ty dráhy budou nesymetrické.

teplomer a palivomer ukazoval v pohode,a otackomel sel pres hodin ale to mi nevadilo,spis se mi to libilo a kdyz sem mel formulovy motor(co tocil 8500)tak to slo do hodin i se seriovym otackomerem :D
smazany clen - FK

Re: umi nekdo specialni podklady budiku?

Příspěvek od smazany clen - FK »

emilio52 píše:Zkus pootočit budíky :) teda jestli to jde .

to nechci displej by byl nakrivo i cisla
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: umi nekdo specialni podklady budiku?

Příspěvek od 103457 »

Pokud ti chodí budíky,tak není problém, Phexys ti je určitě udělá, jen mu musíš napsat, jaké máš rovrhnutí těch čísel, aby ti souhlasila rychlost s ručičkou a budíkem.
smazany clen - FK

Re: umi nekdo specialni podklady budiku?

Příspěvek od smazany clen - FK »

v podstate aby nula zacala ve vodorovne poloze,a odstupnovani jak normal,je na phexyse nejakej kontak?je to slovak?cech?
Taresz - FK

Re: umi nekdo specialni podklady budiku?

Příspěvek od Taresz - FK »

feliciapolepy@pobox.sk to je on a je slovak ;)
RE5PECT - FK

Šablona podkladu budíků

Příspěvek od RE5PECT - FK »

Hledal sem a nic sem nenašel,tak se vas ešče zeptám,nemáte někdo šablonu budíků s otáčkoměrem? díky všem

Nonamed: Tady máte ke stažení ty šablony, hodím to nahoru ať to tu chvilku zůstane :)
http://zajcewww.sairon.cz/budiky.rar
http://felicia71717.hostuju.cz/budiky.rar
Naposledy upravil(a) Návštěvník dne stř 14. zář 2011 9:54:19, celkem upraveno 3 x.
Důvod: Označeno za důležité, přidány linky do prvního příspěvku
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Šablona budíků

Příspěvek od 103457 »

Jako myslíš přesný rozměry a rozložení číslic, že by jsi si zkusil udělat vlastní :?:
To bude mít na stopro phexys: feliciapolepy@pobox.sk
Ale osobně bych se do toho nepouštěl, bude to spousta práce a v domácích podmínkách nemůžeš udělat to co profíci. viewtopic.php?f=17&t=523
RE5PECT - FK

Re: Šablona budíků

Příspěvek od RE5PECT - FK »

mě to je jasný že to neudělám stejně jako phex on to má vymakaný chtěl sem se vo to jen pokusit! =)
MiDAS - FK

Re: Šablona budíků

Příspěvek od MiDAS - FK »

taky bych to chtěl zkusit...rád bych si udělal své kdyby to někdo měl byl bych vděčný ;)
Matalion - FK

Re: Šablona budíků

Příspěvek od Matalion - FK »

co takhle naskenovat puvodni budiky a v corel draw udelat svuj navrh??
RE5PECT - FK

Re: Šablona budíků

Příspěvek od RE5PECT - FK »

Už sme něco sehnali od jednoho člena FK!super návrch v měřítku! upravil sem si to podle sebe a podsvítil mordě vypadá to moc pěkně až mě pojede foták (rozbil sem ho v opojení alkoholu =) ) tak vyfotím výsledek =) Jasný není to jako PHEX ale mě to stačí hold chudej student! ;)
Matalion - FK

Re: Šablona budíků

Příspěvek od Matalion - FK »

samostatny navrh me tak vsak netrapi jako z jakeho materilau se delaj ty budiky??
Uživatelský avatar
Mildacaso
Příspěvky: 517
Registrován: ned 07. zář 2008 11:12:10
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: Šablona budíků

Příspěvek od Mildacaso »

Material.. slo by to udelat na plotru.. nebo na ctvrtku a polaminovat... nebo foto papir.. Prosim nekoho o zaslani nejakych budiku s otackomerem.. dekuju
Matalion - FK

Re: Šablona budíků

Příspěvek od Matalion - FK »

na plotteru by to slo na foto papir nikoliv v aute je vlhko teplotni vlivy by ti ten papir brzo zdeformovali. ja bych rekl spis tenkej plast a sítotisk
Uživatelský avatar
madmaik
_________________
_________________
Příspěvky: 1499
Registrován: stř 06. úno 2008 21:33:15
Bydliště: Praha 4/ Mochov
Kontaktovat uživatele:

Re: Šablona budíků

Příspěvek od madmaik »

vymyslite vymyslene,podle me uplne zbytecny a vysledek nikdy nebude takovy jako od phexe,a podle me za ty budiky nechce tolik
Škoda Felicia SportLine 1,6mpi rv. 6/2000 a Skoda Felicia combi 1,6mpi Laurin a Klement 1995 no.2
bylo Skoda Felicia combi 1,6mpi Laurin a Klement 1995
este bych si pral nejakyho peknyho pickupa
http://feliciaklub.cz/forum_new/viewtop ... =16&t=8259
http://madmaik.rajce.idnes.cz/
Matalion - FK

Re: Šablona budíků

Příspěvek od Matalion - FK »

urcite ma skusenosti to nepopiram jde oto mit s toho radost ze si to udelas sam kolik za to chce?
RE5PECT - FK

Re: Šablona budíků

Příspěvek od RE5PECT - FK »

tady sem vyfotil co sem udělal já fotky sou špatný foceno mobilem
P9190463.JPG
P9190460.JPG
smazany clen - FK

Re: Šablona budíků

Příspěvek od smazany clen - FK »

Velmi pěkná práce : )) Myslím, že se ti to opravdu povedlo... Teď by si tu mohl hodit nějakou tu šablonu nebo rozměry, taky bych si to chtěl zkusit, co vytvořím.... A to máš na obyčejným papíře?
RE5PECT - FK

Re: Šablona budíků

Příspěvek od RE5PECT - FK »

Ne na obyčejným papíru to není je to fotopapír a spešl tiskárna má to kamarád dělá fotky tak mě to vytiskl!ale de to aj na obič papír.Kdyby ste to někdo chtěli tan napište mejla na rcscooter@seznam.cz
SolidSnake - FK

Re: Šablona budíků

Příspěvek od SolidSnake - FK »

Ještě jedna otázka ...to modrý podsvícení si dělal jak ? jen si vyměnil žárovky a nebo a musí ještě něco upravit ;) .
RE5PECT - FK

Re: Šablona budíků

Příspěvek od RE5PECT - FK »

Modrý podsvícení sem udělal tím způsobem že jsem origo žárovky vyměnil za modrý diody http://shop.obautodily.cz/index.php?mai ... ts_id=2772 :!: Jen se musí na hodinách odmontovat zelená fólie
Michal71717 - FK

Re: Šablona budíků

Příspěvek od Michal71717 - FK »

Hodil jsem to na svůj web colně ke stažení, pokud by to někomu nejelo at mi napíše sz http://felicia71717.hostuju.cz/budiky.rar
Uživatelský avatar
smrcek
Příspěvky: 2473
Registrován: úte 16. zář 2008 10:48:10
Bydliště: Praha - Horní Počernice
Kontaktovat uživatele:

Re: Šablona budíků

Příspěvek od smrcek »

Můžu se ještě zeptat jak ten fotopapír v autě drží? Jestli se třeba vlhkem nekrabatí apod....díky
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Šablona budíků

Příspěvek od 103457 »

Myslím, že o tom papíru ti nikdo nic moc neřekne, jelikož to nikdo nemá dlouho, ale určitě to nelze srovnávat s plastem. Svoje první budíky jsem měl od Newmanna a byl to plast a na něm samolepka, cca po dvou letech se pod samolepkou udělaly drobounké bublinky. Není nad Phexyse, buď si připlaťte těch pár korun a kupte si pořádný ciferníky nebo se na to vykašlete, jelikož je to podle mne tuzing.
Michal71717 - FK

Re: Šablona budíků

Příspěvek od Michal71717 - FK »

mám to na fotopapíře i kdyby to vydrželo jen rok tak aspon se mi neokoukají a co je tuzing a co ne o tom zas mluví ti praví
MiDAS - FK

Re: Šablona budíků

Příspěvek od MiDAS - FK »

to já chci budíky tak že tam bude jen bílej podklad ale podle te šablony mám strach to dělat....se mi zdá že ty čáry sou kostrbaté nejou rovné....je to moc viditelné na budíkach?
RE5PECT - FK

Re: Šablona budíků

Příspěvek od RE5PECT - FK »

Není když to vytiskneš na nějaké v poho tiskárně je to 1A. fakt je to pohodička!!
Michal71717 - FK

Re: Šablona budíků

Příspěvek od Michal71717 - FK »

tiskl jsem to a v pohodě
smazany clen - FK

Re: Šablona budíků

Příspěvek od smazany clen - FK »

ahoj může mi někdo poradit jak vyměnit ty polepy budíku nebo žárovky ? a neznáte nákej odkaz na žárovky do přístrojovky? prej sou náke diodové...
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Šablona budíků

Příspěvek od emilio52 »

Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
RE5PECT - FK

Re: Šablona budíků

Příspěvek od RE5PECT - FK »

Záleží na barvě podsvícení třeba já mám tyto http://shop.obautodily.cz/index.php?mai ... ts_id=2772 potřebuješ jich 5 tedy musíš koupit 3 balení. u techto budíků které si uděláš podle této šablony ti to diody osvítí v pohodě
mson - FK

Re: Šablona budíků

Příspěvek od mson - FK »

čau.mel bych dotaz.chtěl jsem zmenit barvu ručičky na budíku a očistl jsem to od původní barvy a po nanesení např lihovky,barvy atd jsem už nikdy nezískal pekný svit ručičky.poradí nekdo jak dat původní vzhled se stejnou svítivostí nebo nejaký nápad na zmenení podsvícení ručiček ale aby pekně svítily
Niko

Re: Šablona budíků

Příspěvek od Niko »

Mohl by mi tu někdo postat šablonu podkladu budíků.Ale mám na mysli těch originálních ale už s černým podkladem a ne se šedým......... Ale bral bych kdyby se mi podařilo někde sehnat celé budíky z felicie fun-Jsou žluté... :)
smazany clen - FK

Re: Šablona budíků

Příspěvek od smazany clen - FK »

Koren04 - FK

Re: Šablona budíků

Příspěvek od Koren04 - FK »

Zdravim mel bych prosbu stahnul sem si sablony, benzin a teplota sedi, ale otackomer a rychlost nesedi.. nemel by nekdo upraveny sablony primo pro tisk aby se nemuselo hybat rozmery? kdyztk napiste na mail koren04@seznam.cz
predem diky
RE5PECT - FK

Re: Šablona budíků

Příspěvek od RE5PECT - FK »

ahoj vše sedí jak má =) stahni si když tak znova ty co jsou uplně nahoře ke stažení, uprav si je podle sebe a otevři je pro tisk v programu IRFAN VIEW a pak už jen zadej rozměr měřítka podle odle obrázku Obrázek ;) pak vše 100% sedí jak má, dělal jem už snad stovky budíků a vždy perfektní, tisknu to na foto papír a max spokojenost! ;) ted zrovna vytvářím nové budíky pro svou felušku
Uživatelský avatar
smrcek
Příspěvky: 2473
Registrován: úte 16. zář 2008 10:48:10
Bydliště: Praha - Horní Počernice
Kontaktovat uživatele:

Re: Šablona budíků

Příspěvek od smrcek »

Foto papír stačí? Nebude se nějak krabatět atd? A jde i dobře podsvítit?
Díky za hlasy
FUNice TADY
Z důvodu žabomyších válek a přístupu některých expertů spíše v pozadí.
RE5PECT - FK

Re: Šablona budíků

Příspěvek od RE5PECT - FK »

JJ stačí aji obyčejnej papír! ty bílí budíky co tam mám od 17.prosince 2008 sou jako nový! nic se nezvlnilo prostě sou pořád 1A ted si dělám nový abych se nenudil =) =)
Koren04 - FK

Re: Šablona budíků

Příspěvek od Koren04 - FK »

a nemohl by si to upravit a poslat i to ja si to nesu nechat udlat na plotru a tam se to dava do corelu.. a chtej to meritko jak to ma byt 1:1.. moc o to prosim... ja sme byl dneska v tiskarne za 150 kc mi to i oriznou a vytisknou co chci na samolepku tkze kdyby dobra duse vsechno upravila podle skutecnych rozmeru tk jak to ma byt nebo pridal rozmery nezlobil bych se...
Michal71717 - FK

Re: Šablona budíků

Příspěvek od Michal71717 - FK »

udělat by to nebyl problém ale když si to změnšíš na 1:1 nebude to pěkné dělal jsem to na motorce a není to dobré
Koren04 - FK

Re: Šablona budíků

Příspěvek od Koren04 - FK »

tk mi porad jak to mam nechat urobit nebo jestli nekdo ma presny romery lebo na plotru to budou delat ve vektrovy grafice...
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Šablona budíků

Příspěvek od emilio52 »

Na konci první stránky je nějakej návod na tisk . :)
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
Koren04 - FK

Re: Šablona budíků

Příspěvek od Koren04 - FK »

no navod na tisk ano ale to je len pro ten program na plotr se pouziva corel.... a vektory kvuli orezu
Zmijak - FK

Re: Šablona budíků

Příspěvek od Zmijak - FK »

Nazdar škodováci,chválím šablony budíku,jsou přesné na milimetr,ale chci se zeptat,nemáte někdo šablonu otačkoměru na ropáka?Mockrát díky
RE5PECT - FK

Re: Šablona budíků

Příspěvek od RE5PECT - FK »

menší změna v polepech :lol: Obrázek
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Šablona budíků

Příspěvek od Maty »

nežere ti Houmer benzín? :D
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Odpovědět