Modul na dojezd oken

El. zrcátka, Výhřev sedaček, El. okna,....
Peca - FK

Automatické dovírání oken

Příspěvek od Peca - FK »

chci se zeptat jak aktivuji funkci automatické dovírání oken? mám origo centrál a alarm a mám také ty ultrazvukové snímače.
Kuladmin
Příspěvky: 1751
Registrován: ned 20. črc 2008 18:21:06
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Automatické dovírání oken

Příspěvek od Kuladmin »

nechapu jak aktivujes ?? musis tam mit namontovane dojezdy pokud nejsou nemas co aktivovat.
Uživatelský avatar
Kova
Příspěvky: 291
Registrován: čtv 22. bře 2007 13:30:51
Bydliště: české budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Automatické dovírání oken

Příspěvek od Kova »

Felicie Combi 1.3 Mpi 50kW 2000....Octavia Combi 1.8T 4x4 110kW 2004......... Nikdy nejezdi rychleji než létá tvůj anděl strážný.
Uživatelský avatar
AleScout
Příspěvky: 728
Registrován: ned 21. srp 2005 15:15:44
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Automatické dovírání oken

Příspěvek od AleScout »

Takhle to mam ja. Dojezdy jsem koupil na magicar.cz. Zapojeni dojezdu na central je soucasti dodavky, ja uz to nekde ztratil, takze neporadim :(

Automaticke dojezdy prednich elektrickych oken a vnitrni osvetleni spojene s (dalkovym) centralnim zamykanim
:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=LR7BXfH_ ... annel_page

Osvetleni interieru spojene s (dalkovym) centralnim zamykanim
:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=SoFPYwVt ... annel_page

Omlouvam se za kvalitu videi, je to natocene 6 let starym fotakem s temer vybitymi baterkami, tak jsem to tocil v rychlosti :)
Peca - FK

Re: Automatické dovírání oken

Příspěvek od Peca - FK »

a myslíš že se to tam nedávalo od začátku?nebo to někde mám a nefakčí mi to? :?
Raceman
Příspěvky: 2179
Registrován: čtv 03. čer 2004 23:08:55
Bydliště: Příbram

Re: Automatické dovírání oken

Příspěvek od Raceman »

origo el. okna nikdy neměly ve spojení s origo alarmem dojezd při zamčení jelikož alarm neumí prodlouženej impulz zamčení
Peca - FK

Re: Automatické dovírání oken

Příspěvek od Peca - FK »

nevíte kam to zapojit?nebo je to potřeba někde vsunout?
Uživatelský avatar
Kova
Příspěvky: 291
Registrován: čtv 22. bře 2007 13:30:51
Bydliště: české budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Automatické dovírání oken

Příspěvek od Kova »

ty už to máš ? protože návod je u toho dojezdu ;) a každej typ ma drobet jiný zapojení tak potom písni jakej máš čus.
Felicie Combi 1.3 Mpi 50kW 2000....Octavia Combi 1.8T 4x4 110kW 2004......... Nikdy nejezdi rychleji než létá tvůj anděl strážný.
Peca - FK

Re: Automatické dovírání oken

Příspěvek od Peca - FK »

Máte to už někdo ?myslíte že ten odkaz na to foto že to bude v pohodě? nebo je to šmejd? :?
Uživatelský avatar
Kova
Příspěvky: 291
Registrován: čtv 22. bře 2007 13:30:51
Bydliště: české budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Automatické dovírání oken

Příspěvek od Kova »

ja ho mam asi 1 rok a v pohodě, na 4okna ale to je stejný čus.
Felicie Combi 1.3 Mpi 50kW 2000....Octavia Combi 1.8T 4x4 110kW 2004......... Nikdy nejezdi rychleji než létá tvůj anděl strážný.
Uživatelský avatar
feli
Příspěvky: 25
Registrován: ned 08. čer 2008 11:49:39
Bydliště: ?eské Bud?jovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Automatické dovírání oken

Příspěvek od feli »

Taky mám to dovírání oken a pohoda,mám dokonce jedno skoro nové doma na dvě okna přesně to samý jako z ds techniku
felicie?........mám je prostě rád
Peca - FK

Re: Automatické dovírání oken

Příspěvek od Peca - FK »

A jak si ho kde zapojil aby to fakalo :?:
Uživatelský avatar
Kova
Příspěvky: 291
Registrován: čtv 22. bře 2007 13:30:51
Bydliště: české budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Automatické dovírání oken

Příspěvek od Kova »

Felicie Combi 1.3 Mpi 50kW 2000....Octavia Combi 1.8T 4x4 110kW 2004......... Nikdy nejezdi rychleji než létá tvůj anděl strážný.
Uživatelský avatar
feli
Příspěvky: 25
Registrován: ned 08. čer 2008 11:49:39
Bydliště: ?eské Bud?jovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Automatické dovírání oken

Příspěvek od feli »

Koupil sem ho ale na levne alarmy cz je tam lepší schéma je to typ( AQR 200)tak podle toho a super
felicie?........mám je prostě rád
Uživatelský avatar
feli
Příspěvky: 25
Registrován: ned 08. čer 2008 11:49:39
Bydliště: ?eské Bud?jovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Automatické dovírání oken

Příspěvek od feli »

mě teda příjde lepší ten obrázek,jinak je to stejný
felicie?........mám je prostě rád
DannyS - FK

Modul na dojezd oken

Příspěvek od DannyS - FK »

Nevíte někdo, na jaké kontakty na alarmu - u Felicie - se připojují kabely pro modul na dojezd oken?
Mám Feldu kombi GLX z roku 2000, ale nevím, kam ty 2 kabely připojit do svorkovnice alarmu. :-(
Díky moc za radu.
Uživatelský avatar
Kova
Příspěvky: 291
Registrován: čtv 22. bře 2007 13:30:51
Bydliště: české budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Modul na dojezd oken

Příspěvek od Kova »

hm ja taky nevím kam s těma kabelama aby se ten kolotoč točil :D jekej modul......název označení ;)
Felicie Combi 1.3 Mpi 50kW 2000....Octavia Combi 1.8T 4x4 110kW 2004......... Nikdy nejezdi rychleji než létá tvůj anděl strážný.
DannyS - FK

Re: Modul na dojezd oken

Příspěvek od DannyS - FK »

Kova> To je modul, který zajistí, že když centrálem anebo dálkáčem zamkneš auto, tak Ti automaticky vyjedou všechna el. okna nahoru a nemusíš mít potom strach: Zavřel jsem já vůbec okna, když jsem odcházel od auta?
No, a to právě zajištuje tenhle modul, že se Ti zamknout dveře a budeš mít všechna el. okna vytažená. :-P

No, a právě je potřeba 2 kabely připojit na centrál a nebo na alarm, by vyslal impuls do toho modulu a všechna stažená okna zavřel.
Ten modul jsem koupil zde na Foru v Bazaru za 300,-Kč, což je docela rozumná cena za jistotu kompletně zavřeného a zamčeného autíčka. :-)
Uživatelský avatar
Kova
Příspěvky: 291
Registrován: čtv 22. bře 2007 13:30:51
Bydliště: české budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Modul na dojezd oken

Příspěvek od Kova »

a máš tušení kolik typů těch modulů je ? tak napiš to označení,typ ju ...mam to na felis tak že strach nemám a vím o co de.......např. kterej :shock: http://www.zbozi.cz/items?r=hint&itemTy ... pro+4+okna jo a u toho co mám já stačí jeden drát proto se ptám ;)
Felicie Combi 1.3 Mpi 50kW 2000....Octavia Combi 1.8T 4x4 110kW 2004......... Nikdy nejezdi rychleji než létá tvůj anděl strážný.
Taresz - FK

Re: Modul na dojezd oken

Příspěvek od Taresz - FK »

Skoro na vsetkych moduloch je to rovnaké ja mám na svojom dojazd pri zamknutí a na dialkové zydu okná,dole tie dva kabely u mna je to jeden a dojazd druhy na stiahnutie ovládany od alarmu minusom

Potom su tie klasické na dva okná tam je to tak ze dva kabely na dojazd avsak jeden neni zapojeny jeden je na ovladanie plusom a druhy na minus podla typu alarmu ;)
Uživatelský avatar
Kova
Příspěvky: 291
Registrován: čtv 22. bře 2007 13:30:51
Bydliště: české budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Modul na dojezd oken

Příspěvek od Kova »

no a ten typ chci znát .......a tady nějakej plánek pro inp.
http://www.dstechnik.cz/foto/man_produk ... 615141.pdf :shock:
Naposledy upravil(a) Kova dne pát 23. říj 2009 18:53:57, celkem upraveno 1 x.
Felicie Combi 1.3 Mpi 50kW 2000....Octavia Combi 1.8T 4x4 110kW 2004......... Nikdy nejezdi rychleji než létá tvůj anděl strážný.
Taresz - FK

Re: Modul na dojezd oken

Příspěvek od Taresz - FK »

Vsetko je tam napisané comu nerozumies??
Uživatelský avatar
Kova
Příspěvky: 291
Registrován: čtv 22. bře 2007 13:30:51
Bydliště: české budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Modul na dojezd oken

Příspěvek od Kova »

jakej je typ
( modul na dojezd oken) třeba jako ..felina nebo trabant ....má to na sobě napsaný nějaký písmenka ? !!!! jinak tady at to nezdržujem nákres http://www.postimage.org/image.php?v=gxKc8MA maš orygo centrál že ;)
Felicie Combi 1.3 Mpi 50kW 2000....Octavia Combi 1.8T 4x4 110kW 2004......... Nikdy nejezdi rychleji než létá tvůj anděl strážný.
DannyS - FK

Re: Modul na dojezd oken

Příspěvek od DannyS - FK »

Kova> Ten modul vypadá podobně jako tenhle: http://www.ielektromobil.cz/zbozi/3581/ ... AQR400.htm , ale ted nevím z hlavy, jestli to je ten samý typ nebo jiný. :-(
Uživatelský avatar
Kova
Příspěvky: 291
Registrován: čtv 22. bře 2007 13:30:51
Bydliště: české budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Modul na dojezd oken

Příspěvek od Kova »

snad to bude s tím nákresem stejný ;)
Felicie Combi 1.3 Mpi 50kW 2000....Octavia Combi 1.8T 4x4 110kW 2004......... Nikdy nejezdi rychleji než létá tvůj anděl strážný.
Lukas005 - FK

Dojezd el. oken

Příspěvek od Lukas005 - FK »

Koupil jsem toto DO http://www.rakso.cz/detail/privesek-ke-klici-1/dalkove-ovladani-centralniho-zamykani-4/ a potřeboval bych poradit kam připojit mínusový impuls na dovření oken. Mám origo přední el. okna Felicia r.v. 1999. Diky za rady.
p.s.
Příspěvky: 261
Registrován: sob 14. lis 2009 15:02:51
Bydliště: Nová Role
Kontaktovat uživatele:

Re: Dojezd el. oken

Příspěvek od p.s. »

koukam na to a píšou že k tomu je poradenská služba zdarma jen jim brnknout.jinak ja bych si našel na obou vypinačích spínaný drát a proměřil zda se na něm oběvuje plus 12V či minus pokud minus tak bych pomocí diod-nevim jestli motorek je ovládán přímo z vypinače či to má nákou řídící jednotku,podle toho bych volil silu diody ale silnější nic nepokazíš-bych oba dráty propojil s výstupem dálkového ovládání.pokud se na spínaném drátu oběvuje plus použil bych obyčejné spinací relé kontakt č.85 NA STÁLÝ PLUS 12V, KONTAKT Č.86 VÝSTUP Z DÁLKOVÉHO OVLÁDÁNÍ,KONTAKT Č.30 STÁLÝ PLUS 12V třeba s přívodu do pojistkové skříně,vřad tam pojistkový pouzdro s pojistkou 15A A KONTAKT Č. 87 NAPOJ PŘEZ DIODY NA SPÍNANÉ DRÁTY Z VYPINAČÚ OKEN.mělo by to makat :roll:
Peterecek - FK

Re: Modul na dojezd oken

Příspěvek od Peterecek - FK »

takže stačí paralelně na silové kabely k jednotlivým motorkům připojit signál z řídící jednotky dojezdu? Já jsem tu jednotku měl a byly tam pěkně tenké káblíky. ... pochybuju že by to mohlo tlačit proud, který tam má téct aby to dovřelo
Taresz - FK

Re: Modul na dojezd oken

Příspěvek od Taresz - FK »

Peterecek - FK

Re: Modul na dojezd oken

Příspěvek od Peterecek - FK »

jj díky :) tak to jsm kokot že jsem ho prodal :D
Uživatelský avatar
janny
Příspěvky: 45
Registrován: úte 20. led 2009 21:15:17
Bydliště: Chudčice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dojezd el. oken

Příspěvek od janny »

Vyřešil jsi to nějak?
Lukas005 - FK

Re: Dojezd el. oken

Příspěvek od Lukas005 - FK »

Zatim jsem to neresil.
Uživatelský avatar
favo
Příspěvky: 7079
Registrován: ned 01. srp 2004 15:41:36
Bydliště: Blansko

Re: Dojezd el. oken

Příspěvek od favo »

Pokud máš origo okna tak si nejsem jist zda Ti tohle pomůže. Origo okna po vypnutí klíčku mají odpojenou logiku ovládání a tudíš fungují jen pokud spínač držíš zmáčknutý (směrem nahoru) ale tyhle věcičky dávají jen impuls pro dovření oken čili by jsi musek dokoupit automatiku dovírání oken , odpojit tu původní a teprve přes tu dokoupenou dovírat okna přes DO. Navíc origo okna po vypnutí klíčku fungují jen 10minut. Jediná možnost by byla kdyby bylo možný na tom DO nastavit délku impulsu potom by Ti to okna dovřelo.
Moje felda 1.4 MPi
Golf IV 1.9 TDi 164 PS 393 Nm
lukaso - FK

Re: Modul na dojezd oken

Příspěvek od lukaso - FK »

Mám problém koupil jsem modul dovírání oken a mám ho napojit na kebel ktery jde od vypinače k motorku a spouští okna nahoru jenže originál stahování má ovladací drát jen jeden (je na nem 5v a když tam je 12v jede nahoru a když 0v jede dolu.) Modul jsem zapojil okna zavře jenže jak se modul vypne tak okna stahne dolu protože tam je 0v :(
Porad te jak to zapojit od dálkového zamykání mám minusový signál.
Díky všem.
Jarda28praha
Příspěvky: 120
Registrován: ned 27. led 2013 15:35:56

Re: Modul na dojezd oken

Příspěvek od Jarda28praha »

Poradite nejaky modul na dovreni origo oken po zamknuti auta dalkou od centralu??????Nemaji uz nejakou elektroniku ty okna v sobe, ktera to znemoznuje?????
Odpovědět