Originální elektrické spouštěče oken předních dveří

El. zrcátka, Výhřev sedaček, El. okna,....
kawinaxx - FK

Originální elektrické spouštěče oken předních dveří

Příspěvek od kawinaxx - FK »

Čau, trapnej dotaz, pls neví někdo jak a jestli vůbec se dá zapojit motůrek elektrické stahovačky z pětidrátu na dvoudrát? Mám tam přivedený pouze dva dráty a jediný co se mi podařilo sehnat je pětidrátová stahovačka. Ve druhejch dveřích mám taky dvoudrát a oboje vypadají na origo škoda. Dík :D
RAIMMI
Příspěvky: 4502
Registrován: stř 09. črc 2008 19:53:13
Bydliště: Uničov
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrické stahování

Příspěvek od RAIMMI »

kawinaxx - FK

Re: Elektrické stahování

Příspěvek od kawinaxx - FK »

Dík za odpověď. Taky jsem už přemýšlel o univerzálním stahování, ale raději bych zkusil to origo co mám doma, protože na to univerzální jsou určitě potřeba původní stahovačky a ty já tam nemám. Já to mám jenom na to elektrický rovnou bez kliček :)
Uživatelský avatar
favo
Příspěvky: 7079
Registrován: ned 01. srp 2004 15:41:36
Bydliště: Blansko

Re: Elektrické stahování

Příspěvek od favo »

Nezdá se mi že by do dveří mohli vést jen dva dráty určený ke stahování oken.
Moje felda 1.4 MPi
Golf IV 1.9 TDi 164 PS 393 Nm
kawinaxx - FK

Re: Elektrické stahování

Příspěvek od kawinaxx - FK »

No, já to ale opravdu tak mám :lol: ale kdyby jsi měl schéma jak zapojit na těch pět drátů, tak bych byl vděčnej ;)
kawinaxx - FK

Re: Elektrické stahování

Příspěvek od kawinaxx - FK »

Tak už se mi to povedlo :lol: dva dráty jsem spojil, do jednoho + do druhého - a ten poslední přes ovládací tlačítka střídavě +- a běhá to :D
Pecann

vypínač el.stahování oken

Příspěvek od Pecann »

čaute chtěl bych na vypínačích na elektrické stahování oken vyměnit žárovky za diody ale nevím jaké jsou tam tak jestli máte někdo foto.... :oops: :oops: :oops:
Raceman
Příspěvky: 2179
Registrován: čtv 03. čer 2004 23:08:55
Bydliště: Příbram

Re: vypínač el.stahování oken

Příspěvek od Raceman »

nejsou tam žárovky ale smd diody s pouzdrem 3825
lachim.k - FK

Originální elektrické spouštěče oken

Příspěvek od lachim.k - FK »

Ahoj, prohlížel jsem příspěvky na toto téma, ale zajímala by mě ještě cena za kolik se dá komplet stahování sehnat. Pokud možno originál aby to tam pasovalo, nebo ty co tam jdou bez větších úprav.
vanplus - FK

Re: El. stahování oken

Příspěvek od vanplus - FK »

originál v rozmezí 6000-7500 jeden celej mechanismus,nedavno se mi pos..l docela drahý na to že je to jen felda :D
Xfanthom - FK

Re: El. stahování oken

Příspěvek od Xfanthom - FK »

Kdybys daval origo, tak te to asi polozi :D pokud by ti stacilo UNI, tak na aukru prodavaj na 2 okna za 2 litry... máš tam i nastavce, takze vhodne pro vsecky okna, to se mi zda rozumne
Uživatelský avatar
Vici
Příspěvky: 1278
Registrován: úte 16. pro 2003 16:17:43
Bydliště: Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: El. stahování oken

Příspěvek od Vici »

No UNI se daji taky pouzit, ale jezdi daleko pomaleji nez original a vydavaji u toho strasne zvuky... :D + origo maji dojezdy, coz je asi hodne dobra vec. protoze u UNI bez dojezdu drzite cudlik tak dlouho nez okno vyjede nahoru, ze by jste ho driv vytahli klickou :D

jinak ty z odkazu na aukru vypadaji strasne.

kdy uni tak radsi neco takoveho http://www.9000.cz/zbozi/55-el-stahovan ... niverzalni plus nejlepe 2x dojezd http://www.9000.cz/zbozi/58-automaticky-dojezd-1-okno
a nebo lepe tuto drazsi ale kvalitnejsi sadu s dojezdy v cene http://www.9000.cz/zbozi/56-el-stahovani-oken-s-dojezdy
O1 Combi ASZ 204PS/461Nm, Galaxy AUY 149PS/368Nm, Sharan AUY 4motion série, Favorit Silver Line 50kW
Xfanthom - FK

Re: El. stahování oken

Příspěvek od Xfanthom - FK »

:oops: To byl jen příklad :D :D
vanplus - FK

Re: El. stahování oken

Příspěvek od vanplus - FK »

já bych taky doporučoval originál,je to nebe a dudy ty levný sr...y časem začnou vrzat a když prší tak je musíš prosit aby se zavřeli. viděl jsem jen lankový a ty lanka se třepěj,to jsem alespon slyšel a občas viděl i u zákazníků...já nejsem tak bohatej že můžu kupovat levný věci takže jsem bez rozmyslu koupil opět origo(hodně kouřim a tak 2x denně mekáč)-takže záhul na okna a naprostá spokojenost...
Krkawec - FK

Re: El. stahování oken

Příspěvek od Krkawec - FK »

Mám (asi) origo stahování předních oken (ovládání je v prostoru řadící páky). Taky přemýšlím o výměně, zrovna bych dal i el. zadní a navíc mě sere ten hluk, když ty okna stahuju.... Viděl jsem někde sadu na 4 dveře za 3.500,- Vyplatí se to?
vanplus - FK

Re: El. stahování oken

Příspěvek od vanplus - FK »

no tak si přečti ty odpovedi nad tebou...je to opět dokola,za málo peněz málo muziky...počítej že to bude rozdíl než máš vepředu ale zase vzadu se tak často nestahujou tak by to mohlo chvíli fungovat....a ty chceš měnit i ty předky? :shock:
Uživatelský avatar
Karlosito
Příspěvky: 43
Registrován: stř 04. dub 2007 19:17:55
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Stahovačka na okna

Příspěvek od Karlosito »

Objednával jsem jí ve škodovce před dvěma měsíci nevím ted ,ale tehdá nebyl problém cena 2000kč samotná bez motoru origo s logem škoda.
Škoda Felicia 1,3MPi GLXi Combi 1999 -Limited Edition Exellent s čipem Cimbu 61,5 kw

Modrá lagunová metalíza
Obrázek
sharpers - FK

El.okna z fel 98 do fel 95

Příspěvek od sharpers - FK »

Sehnal sem přední dveře z Feliny 98, jsou v nich el. okna, dostal sem k tomu i vypinače. teď nastal problem se zapojenim. mam teda el okna, draty od motorku do boku dveří, pak jen ten konektor ze ktereho maji jit kabely dal, na druhe straně to same, pak vlastně vypinače s konektory , a nevim jak to zapojit. Luštil sem schema tady na strankach, ale nejede mi to , nevim jeslti něco dělam blbě nebo je stahovani nefunkční.

Takže otazka první. jak zjistim někde bokem nanečisto funkčnost motorku ?

A pak dále teda. Z motorku vede 5 drátů. Hnědý , takže sem hodal na kostru, pak červený, +12V, zelenočerný, ten jde do vypínače, černý ten sem dal provizorně na - od baterky jak radil znamy, a pak je tam hnědo bílý ten nevím kam zapojit( na schematu na strankach je jako hnědočerný) , na druhe straně stejne. Z každeho vypinače vede drat červený, takže oba na +12V, 2x hnědý z každého, takže vše na kostru, pak z něj vede ten zelenočerný, ten vede teda přimo zas do dveří, a pak z něj vede ještě jeden, nepamatuju si barvu. Když sem to měřil tak na červenem je všude 12V, na konektorech, spinačeich i při motorku, Na zelenočerný jde 12V když se sepne spínač jedním směrem, dejmetomu nahoru. No ale okna nejedou, nemužu přijit nato jaky signal tam ma jit aby tlačitko fungovalo i na druhou stranu, ten 5. drat když sem dal na ten nadbytečný z vypínače tak nic, když sem hodal na kostru tak taky nic, poradí někdo ?

Vše sem teda zapojoval na volný konektor v pojistkovce, první nahoře z prava, takový zelený konektor, šel z něj červený a hnědý drát, hnědý sem ukostřil a na červený narval +12ky....vše jelo přes pojistlu tušim 18, v knižce napsanou jako že je pro el. okna


vyndal sem stahovai z jednich dveři a je tam napsane 6U0 959 802



za přip rady dik
sharpers - FK

Re: El.okna z fel 98 do fel 95

Příspěvek od sharpers - FK »

nevite tedy aspoň jak vyzkouším zda motorky fungují ?
Uživatelský avatar
Dejwis
Příspěvky: 1202
Registrován: pát 12. led 2007 14:02:23
Bydliště: Stredoceský kraj

Re: El.okna z fel 98 do fel 95

Příspěvek od Dejwis »

baterku a přilož dráty. Stačí třeba z vrtačky..
!!! Rozprodej dílů z Feldy !!!
sharpers - FK

Re: El.okna z fel 98 do fel 95

Příspěvek od sharpers - FK »

ale je tam 5 vodičů...na který pustit napětí ? jak sem psal výše, když to mám zapojené, tak jde na červený normal +12V, hnědý kostra, a na černozelený jde +12V po zmášknutí tlačítka....takže asi chybí ještě něco.
FrK

Re: El. stahování oken

Příspěvek od FrK »

Snazim se opravit el. okno = prici se a tim zastavuje nebo zacne jet dolu. Je to original montaz. Proto hledam radu na tomto foru at to zene opravim. Poradi nekdo?
FrK
Raceman
Příspěvky: 2179
Registrován: čtv 03. čer 2004 23:08:55
Bydliště: Příbram

Re: El. stahování oken

Příspěvek od Raceman »

FrK píše:Snazim se opravit el. okno = prici se a tim zastavuje nebo zacne jet dolu. Je to original montaz. Proto hledam radu na tomto foru at to zene opravim. Poradi nekdo?
FrK

máš prasklou trubku vedení bowdenu takže vyměnit a nebo svařit což jde hodně špatně
Pepas

El.Okna stahování

Příspěvek od Pepas »

chci se zeptat jak je to s felinou (ta novější) když má elektrické origo okna .Když to držím tak to jede jak má až do té doby jak pustim,když to jednom trošku zmáčknu a nechám tak to jede dolů až na doraz ,ale někdy to zmáčknu a vyjede mi to až nahoru uplně a ani to nedržím a nevim jak to někdy udělám,jenom někdy se mi to podaří a já nevím jak.Nvíte jak to zmačknout aby to vyjelo nahoru uplně bez držení? :? když sem to skoušel nakratko zmáčknout tak to jenom popojelo,ale asi to dojíždění do vrchu má když to jelo ale nevím jak to zmáčknout :?
Uživatelský avatar
Drahoš
Příspěvky: 2123
Registrován: pon 27. lis 2006 15:31:42
Bydliště: Sušice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: El.Okna stahování

Příspěvek od Drahoš »

Mam origo a fuguje to tak když, je ťuknu do knoflíku, tak jede okno až nahoru nebo dolů. A když držim, tak jede tam, kde ho pustim....
Bylo: Škoda Felicia 1.6 MPi viewtopic.php?f=16&t=2523
Je: Seat Leon cupra R 1.8T
Uživatelský avatar
Ivarek
_________________
_________________
Příspěvky: 2843
Registrován: čtv 15. bře 2007 12:17:01
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Re: El.Okna stahování

Příspěvek od Ivarek »

Zavři okno a až bude úplně zavřený tak drž ještě cca 3 vteřiny zmáčknutý tlačítko.To samý při otevření...tím nastavíš dojezdy a pak už pokud do tlačítka jen krátce ťukneš rozjede se okno samo až dolů/nahoru.
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: El.Okna stahování

Příspěvek od Atnarfus »

Je tam ještě jeden háček.
Při vypnutém zapalování to nahoru na ťuknutí nejede. Když je klíček vypnutý, tak se musí tlačítko držet.
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: El.Okna stahování

Příspěvek od emilio52 »

To není závada ale vlastnost :)
Tak to mám taky,jak vypnu klíček tak je jen chvilka na zavření. Za půl hodiny už to nejde .
Je to asi tak zapojený ,mám origo z výroby.
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Ivarek
_________________
_________________
Příspěvky: 2843
Registrován: čtv 15. bře 2007 12:17:01
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Re: El.Okna stahování

Příspěvek od Ivarek »

No on to Franta myslel jinak...že při vypnutým zapalování to nefunguje na ťuknutí.Abys okno vytáhl/stáhl musíš to tlačítko držet.
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: El.Okna stahování

Příspěvek od emilio52 »

Však jo, sem to taky tak napsal že to mám to samý :)
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Drahoš
Příspěvky: 2123
Registrován: pon 27. lis 2006 15:31:42
Bydliště: Sušice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: El.Okna stahování

Příspěvek od Drahoš »

Ivarek: jj, na to s tim vypnutým zapalováním jsem zapomněl
Bylo: Škoda Felicia 1.6 MPi viewtopic.php?f=16&t=2523
Je: Seat Leon cupra R 1.8T
Pihy - FK

Origo el. okna

Příspěvek od Pihy - FK »

Cau, hledal jsem tu nekde na foru schéma zapojeni na origo elektrický okna, ale asi jsem nehledal dost dukladne a nepovedlo se mi ho najit. Mam totiz stahovacku s 5 kabelama a vypinac taky s 5 kabelama a nevim kam co mam zapojit. Mohl by mi nekdo poradit? :( Dik moc
Raceman
Příspěvky: 2179
Registrován: čtv 03. čer 2004 23:08:55
Bydliště: Příbram

Re: Origo el. okna

Příspěvek od Raceman »

v DP někde kolem 430 stránky v el. schématech to najdeš jak na to ;)
Uživatelský avatar
Luka$
__________________
__________________
Příspěvky: 923
Registrován: stř 12. bře 2003 10:33:53
Bydliště: Pardubice / HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Origo el. okna

Příspěvek od Luka$ »

Pihy - FK

Re: Origo el. okna

Příspěvek od Pihy - FK »

Díky moc tohle mi bohate stací. :)
iworys - FK

ovladace el. oken zapojení

Příspěvek od iworys - FK »

Ahoj lidicky, kouil jsem si nove ovladace okynek na felinku. originalni.
Akorat se v elektrice moc nevyznam.
Koupil jsme ovladace s peti pinama stejne jako je u stavajicich ovladacu.
Akorat nevim co kam zapojit ptz ty starsi ovladace maji jine poskladani pinu.
Neresil jste to uz nikdo nekdy?
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: ovladace el. oken zapojení

Příspěvek od 103457 »

5 zelenošedý = napájení podsvětlení
4 hnědý = kostra podsvětlení
2 hnědý = kostra spínače
1 zelenomodrý = minus impuls na chod dolů
3 červený = minus impuls na chod nahoru

Jak už jsem psal jedná se o zapojení motorků s elektronikou, nikoliv motorků pracujících na principu obracení polarity. Takže k tomu musí být i odpovídající vypínače. Možná ty nové vypínače ani nepůjdou použít, musíš je proměřit a ne jít cestou pokus-omyl
p.s.
Příspěvky: 260
Registrován: sob 14. lis 2009 15:02:51
Bydliště: Nová Role
Kontaktovat uživatele:

Re: ovladace el. oken zapojení

Příspěvek od p.s. »

je to jako s přepinacím relátkem vem měřák či nákou okruhovku-baterka 4.5V žárovička a dva kablíky-a najdi při sepnutém vypinači nahoru dva kontakty při kterých ti měřák pískne či se rozsvítí okruhovka,to samé proved při sepnutí vypinače dolu opět by se ti měli ozvat dva kontakty.jeden stěch kontaktů je společný pro obě strany na ten zapoj 2ku HNĚDÝ-kostru,na zbylé dva podle toho jak chceš aby fungovalo spínání oken napoj minusové impulsy oken 1-zelenomodrý a 3-červený.pak najdi kontakty které ti rozsvití kontrolku-je možné že minus od kontrolky je propojen s kostrou spinače ale nemusí,záleží na konstrukci vypinače,pokud to je propojený tak hnědý 4 kostru podsvětlení nemusíš zapojovat nebo ho dáš na kontakt který je propojen s kontaktem kostry spinače,pokud sou kontakty zvlášt a kontrolka je žárovička je jedno jak to zapojíš pokud však je tam dioda je třeba dodržet polaritu jinak to nesvítí. ještě bych prověřil konektor zda souhlasí to co píše 103457 jen pro jistotu stačí na to kus drátu a v konektoru proklemovat jednotlivé dráty - hnědý červený-okno nahoru,hnědý zelenomodrý-okno dolu,na zelenošedým bys měl naměřit 12V pravděpodobně po klíčku, nic na tom neni musíš jen měřit a měřit. :roll:
iworys - FK

Re: ovladace el. oken zapojení

Příspěvek od iworys - FK »

Ahoj, diky za navod.
Na obe strany mi spinaji 1 a 5 spolecnou maji trojku.
Takze jakeze kabely mam zapojit na 1 a 5 kdyz 3 bude hneda 2? diky
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: ovladace el. oken zapojení

Příspěvek od 103457 »

Na obe strany mi spinaji 1 a 5 spolecnou maji trojku.
Nemyslel jsi spíš, že na jednu stranu spíná 1 + 3 a na druhou stranu 5 + 3 :?: :?:
Pokud ano, tak na 3 dej hnědý
1 zelenomodrý
5 červený
2 a 4 bude hnědý a zelenošedý, musíš zkontrolovat aby to nešlusovalo, mohla by tam být společná kostra, jak psal p.s.
p.s.
Příspěvky: 260
Registrován: sob 14. lis 2009 15:02:51
Bydliště: Nová Role
Kontaktovat uživatele:

Re: ovladace el. oken zapojení

Příspěvek od p.s. »

3 HNĚDÁ - 1 ČERVENÝ OKNO NAHORU - 5 ZELENOMODRÝ OKNO DOLU, jinak dráty na kontaktech 1a5 můžes mezi sebou prohodit zaleží na tom jak se ti podaří umístit vypinač . :roll:
iworys - FK

Re: ovladace el. oken zapojení

Příspěvek od iworys - FK »

Ano, myslel jsem to tak.

1+3 nahoru
5+3 dolu

Ciste teoreticky by to takhle melo fungovat.
Ale po zapojeni to jde jenom dolu.Kdyz stisknu nahoru, tak to nejede a jeste se zhavy cervenej drate a celkem opaluje plastik kolem, tak to nebude asi ono.
Nevim, jsem uz takovej bezradnej.
p.s.
Příspěvky: 260
Registrován: sob 14. lis 2009 15:02:51
Bydliště: Nová Role
Kontaktovat uživatele:

Re: ovladace el. oken zapojení

Příspěvek od p.s. »

tak ten červenej neni mínus pro okna změř ho jestli v něm neni plus12V A NENI TO NAHODOU DRÁT PRO KONTROLKU??!! A TEN CO MÁ BEJT PLUS PRO KONTROLKU JESTLI NENI NA POJEZD??!! :roll: prohod červenej se zelenošedým
Uživatelský avatar
Ivarek
_________________
_________________
Příspěvky: 2843
Registrován: čtv 15. bře 2007 12:17:01
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Re: ovladace el. oken zapojení

Příspěvek od Ivarek »

Nechci vám do toho kecat,protože se mi to nechce celý číst ale pokud má origo okna,tak mu teda radíte blbě.
3...drát do řj ve dveřích (asi zelenomodrý...dle dokumentace to má být zelenočerný)
1...červený
5...hnědý

1 a 5 přehodíš podle toho na jakou stranu mají jezdit.

Zelenošedý je pro podsvětlení vypínače.
Hnědý je kostra.
Červený je +12V (30ka).
p.s.
Příspěvky: 260
Registrován: sob 14. lis 2009 15:02:51
Bydliště: Nová Role
Kontaktovat uživatele:

Re: ovladace el. oken zapojení

Příspěvek od p.s. »

pokud je hnědej kostra nemůžeš ho přece cpát do plusu.jinak jak píšu víše proměřit konektor a zjistit co je kterej drát ale pokud je to ovládaný minusem jak bylo psáno tak podle fotek výše a udávaných barev drátů by to mělo bej
iworys - FK

Re: ovladace el. oken zapojení

Příspěvek od iworys - FK »

Takze zapojeno podle rady ivarka a jede to jak ma, nahoru a dolu. Jeste jsme nazapojoval diodu,tu az rano.Ale hlavne je, ze to jede.
Akorat mi nefunguje podsviceni palubky a leva cast auta nesviti ( potkavacky ). tak doufam, ze to bude jenom pojstka.
to ale poresim zitra. Kazdopadne vsem dekuji
Uživatelský avatar
Ivarek
_________________
_________________
Příspěvky: 2843
Registrován: čtv 15. bře 2007 12:17:01
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Re: ovladace el. oken zapojení

Příspěvek od Ivarek »

p.s.:
No tak si to po sobě přečti...do zkratu jsi mu to poradil ty....on ti píše že mu spíná 1 a 3 a ty mu napíšeš ať dá na 3 kostru a na 1 červený.To se nedivím že se mu červený hřeje... :roll: :roll: .
p.s.
Příspěvky: 260
Registrován: sob 14. lis 2009 15:02:51
Bydliště: Nová Role
Kontaktovat uživatele:

Re: ovladace el. oken zapojení

Příspěvek od p.s. »

to je pravda ale kdybis to četl celý zjistil bys že se víš píše že červený je minus od ovládáni oken takže sem z toho vycházel avšak též sem psal že toto tvrzení je třeba ověřit aby se měřením zjistilo co který drát skutečne je a podle toho je zapojit :roll:
Uživatelský avatar
Mexikan
Příspěvky: 784
Registrován: úte 12. úno 2008 2:10:20
Bydliště: Branka u Opavy
Kontaktovat uživatele:

Re: ovladace el. oken zapojení

Příspěvek od Mexikan »

Iworys mne požádal o pomoc při zapojení tohoto typu spínače.
Já však mám zapojena okna napřímo bez použití ŘJ, a tak nemohu pomoci jinak, než že postnu foto rozebraného spínače.
Snad Vám to usnadní dobrat se správného výsledku.

Po kliknutí zobrazíte origo velikost.
Obrázek
Obrázek
A3 + Pick-up 1.9D, ex 1.3MPi

Moje garáž
Uživatelský avatar
jezek
Příspěvky: 2183
Registrován: stř 07. lis 2007 18:32:26
Kontaktovat uživatele:

Origo? el. okna předek - kabelaz

Příspěvek od jezek »

Mel bych dotaz na pár kablíků :D
Páč nějak nemam tuchu co se tam cpe (ani nápad se neurodil)
Nechci přehazovat svazek pod palubkou, ideálně bych "přidal" okna k té stávající elektrice.

Obrázek

Spínače oken jsou newface, ale rozložené jako 5pin old face (které chci) a jak jsem pochopil tak se někam přidá relátko a napájení z pojistkovky se přivede na ??? 3pin??? konektor, který jsem nenašel. Vlastní ovládání oken je pomocí jen 2 drátů ve dveřích a tak nechápu ten 5pinový (jako zrcátkový) konektor na svazku do dveří.

Díky moc za pomoc
Naposledy upravil(a) jezek dne úte 09. úno 2010 23:27:07, celkem upraveno 1 x.
Krátká 1.3MPi GLXi rally red
Krátká 1.6MPi GLX modrá hlubinná metalíza
Tady na foru
Odpovědět