Startovani pomoci otisku prstu nebo kličenkou

Sem vše ostatní co se nevejde jinam
acab
Příspěvky: 304
Registrován: sob 24. pro 2011 22:19:01

Startovani pomoci otisku prstu nebo kličenkou

Příspěvek od acab »

Čaute lidi dneska sem se nudil tak sem sednul k youtube :D no a jak tak hledam co sem nenašel nejaky servis(či co to je) upravuje auta ktere jim startuje pomoci otisku prstu :D nechapal jsem jak je to možne proto se chci zeptat jestli to vubec jde a popř. jak se to da namontovat a kolik myslite že by takova sranda stala :D a nebo sem taky našel jak startuje auto pomoci nejake (asi magneticke) kličenky
ODKAZY : http://www.youtube.com/watch?v=PTqDvLdI_lM - OTISK
http://www.youtube.com/watch?v=e5xvvHUpcvA - KLIČENKA
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Startovani pomoci otisku prstu nebo kličenkou

Příspěvek od emilio52 »

Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
acab
Příspěvky: 304
Registrován: sob 24. pro 2011 22:19:01

Re: Startovani pomoci otisku prstu nebo kličenkou

Příspěvek od acab »

wau ... ted ešte jak to nacpat do auta :scratch:
acab
Příspěvky: 304
Registrován: sob 24. pro 2011 22:19:01

Re: Startovani pomoci otisku prstu nebo kličenkou

Příspěvek od acab »

a mate to nekdo ? jestli se to třeba po nejake době nepokazi :D
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Startovani pomoci otisku prstu nebo kličenkou

Příspěvek od Skury »

Tohle za prvý nikdo mít tady nebude, za druhý mi to přijde jako totální hovadina... Jako machrovinka asi dobrý, ale praktičnost je nula. Jestli chceš bejt king, tak si to tam dej.
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
acab
Příspěvky: 304
Registrován: sob 24. pro 2011 22:19:01

Re: Startovani pomoci otisku prstu nebo kličenkou

Příspěvek od acab »

no pravě že bych si to tam aj dal ale nechci aby se mi to hned pokazilo ........ ale zas vyzahovat nejak 2000 s tim že ešte nevim jestli to bude fungovat :D tak jak řikaš zbytečnost
vjost - FK

Re: Startovani pomoci otisku prstu nebo kličenkou

Příspěvek od vjost - FK »

xD Zbytečně vyhozené peníze za blbost. Z vlastní zkušenosti vím, že zlikvidovat imobilizér je práce na pár minut. Ke kabeláži na spínačce je jednoduchý přístup a kdo by to auto chtěl ukrást, tak se určitě vyzná. Navíc feliny se kradou jen na náhradní díly, protože ta cena za ojetinu je v porovnání s možným výdělkem na náhradních dílech minimální, takže nevidím důvod, proč si pro auto nedojet o půlnoci s odtahovákem. Radši nevymýšlet kraviny a ztratit se v davu, než na sebe upozorňovat něčím, co bude na zloděje působit jako pěst na oko :D Jo a už tě vidím až se třeba popálíš na prstě, jak to budeš odpojovat :D
Odpovědět