Motorek stěračů

Sem vše ostatní co se nevejde jinam
Uživatelský avatar
HeavySmoker
Příspěvky: 165
Registrován: sob 10. led 2009 23:19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Motorek stěračů

Příspěvek od HeavySmoker »

Ahoj nepasoval by nějaký motorek z novější škodovky (O1, F1..) do feldy? ten můj má velkou vůli do stran na výstupní hřídelce, a kvůli tomu mi nejspíš skáčou stěrače. A jiný typ by mě zajímal i z hlediska otáček motorku, příde mi že jsou hodně pomalé, když tto porovnám tak nejvyšší rychlost odpovídá nejpomalejší rychlosti v dnešních autech.

Díky za odpovědi a nápady
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorek stěračů

Příspěvek od Skury »

Opticky by asi šlo upravit uchycení z kokty, ale stejně si s ničím nepomůžeš. Kup jinej motor nebo jiný stěrače (kvůli tomu ti dle mě skáčou).
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
Uživatelský avatar
HeavySmoker
Příspěvky: 165
Registrován: sob 10. led 2009 23:19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorek stěračů

Příspěvek od HeavySmoker »

Už jsem zkoušel vyměnit asi troje lišty, poslední Bosch, ty docela ujdou, díle jsem vyměnil ramena, ale pořád to není ono. Ještě mě napadá špatné sklo, koupené bylo v autokelly, mohlo by to způsobovat?
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorek stěračů

Příspěvek od emilio52 »

I to je možný , měl jsem podobný problém sklo jakoby bylo mastný nepomohlo nic ,žádný odmašťovač ani benzín ani aceton až teprv nový sklo . :lol:
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
p.s.
Příspěvky: 261
Registrován: sob 14. lis 2009 15:02:51
Bydliště: Nová Role
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorek stěračů

Příspěvek od p.s. »

a nemáš náhodou jen zatuhlej mechanismus stěračů?? pokud z něj odpojíš motorek tak by s tím mělo jít hejbat krásně zvolna :?:
Odpovědět