Chyba v elektrike

Sem vše ostatní co se nevejde jinam
djejsy - FK

Chyba v elektrike

Příspěvek od djejsy - FK »

Zdravim chalani mam taký problem, ked idem na aute a dajme tomu podradimm alebo silnejsie pridam tak mi zablikaju svetla a na palubovke sa rozsvietia kontrolky ABS a Brzdy ... A cvaka v relatku pravdepodobne je to to co je nanom cislo 18. Vymenil som ho za ine ale robi to vstale. A robi to aj ked mam neutral a zvysim otacky. Este musim sa zajtra pozriet pri kolkych otackach to zacne robit.
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyba v elektrike

Příspěvek od 103457 »

Zkus změřit jak ti to dobíjí v závislosti na otáčkách motoru. Třeba to přebíjí a to relé takto reaguje.
djejsy - FK

Re: Chyba v elektrike

Příspěvek od djejsy - FK »

Dobija to dobre ale podla mna bude chyba niekde inde kedze som vcera isiel s kopca po hrbolatej ceste bez rychlosti len som si pribrzdoval noznou a ked som podskocil tak to zablblo a stalo sa to viackrat takze to wydim na uvolneny kontakt. Ale ktory kde?
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyba v elektrike

Příspěvek od 103457 »

Kdekoliv musíš to zkontrolovat ty, mi nemůžem takhle na dálku. Začni baterkou, alternátor, starter, pojistkovka. Zkontrolovat, očistit kontakty - kostru karoserie, domačkat svorkovnice v pojistkovce zkontrolovat dotažení matičky silného červeného drátu = napájení pojistkovky.
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyba v elektrike

Příspěvek od 103457 »

Kdekoliv musíš to zkontrolovat ty, mi nemůžem takhle na dálku. Začni baterkou, alternátor, starter, pojistkovka. Zkontrolovat, očistit kontakty - kostru karoserie, domačkat svorkovnice v pojistkovce zkontrolovat dotažení matičky silného červeného drátu = napájení pojistkovky. Pak relátka, pojistky.
Odpovědět