Výměna kabeláže v pátých dveřích

Sem vše ostatní co se nevejde jinam
Slim - FK

Výměna kabeláže v pátých dveřích

Příspěvek od Slim - FK »

Dnes jsem opět nastavoval dráty v průchodce pátých dveří.Už mě nešlo ani si potáhnout a tak jsem musel rozřezat průchodku .Tři dráty úplně přerušené , navzájem v kontaktu/např. mi při sešlápnutí brzdy zapínalo topení zadního okna,nešlo zamykání 5.dveří ani stěrač atd./Tak jsem to nějak pospojoval cínem a čokoládou ,dal gumu zpátky a obalil páskou a tmelem.Snad tam nebude zatékat.Ovšem celý to dlouho nevydrží.Nedá se než vyměnit komplet dráty od pátých dveří.Sám si na to netroufám a , popravdě, se mi ani nechce.Máte někdo zkušenost kolik by to asi tak stálo v servisu a jak je to náročné ?S feldou jdu za dva měsíce na poslední TK a za dva roky půjde do nebe a tak zase nechci cpát nějaký velký peníze.Potřebuji nějakou představu o ceně abych mohl smlouvat. :)
Matuhsch
Příspěvky: 1116
Registrován: pát 17. dub 2009 19:23:29
Bydliště: Modřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna kabeláže v pátých dveřích

Příspěvek od Matuhsch »

Zadnej servis.. normalne si kup kus dratu odpovidajiciho prurezu, poskozeny casti nahrad - draty spajet a spoje zaizolovat smrstovaci buzirkou. zadny cokolady a podobny srandy. a vymenit pruchodku 5. dveri
Obrázek
Obrázek
Slim - FK

Re: Výměna kabeláže v pátých dveřích

Příspěvek od Slim - FK »

No tak jsem to dělal už dvakrát.Jenže abych mohl dráty spojit, musel bych je všechny i ty dobrý rozcvakat vytahat ze dvěří dát tam delší , protože na nastavení už jsou krátký abych to udělal v tom přechodu a taky na ně musím navléct průchodku.Je to poškozený po celé délce co je v gumě,kkdyž to odstřihnu tak mi dráty zmizí ve střeše a ve dveřích.Ani si nedovedu představit, jak to budu pájet těsně u díry, když už to fakt potáhnout nejde.I kdyby se to nějak povedlo, nezdá se mi , že se to hafo drátů, když bude na každým smršťovačka vůbec do té gumy vleze.No a když už bych měl všechny dráty vytahané ven, tak už se rovnou můžou vyměnit za nové.Ovšem to už je na mě moc,těch 14 drátů, nebo kolik jich tam je, vyměňovat...To ne.
Odpovědět