Přední setření do sucha

Sem vše ostatní co se nevejde jinam
smazany clen - FK

Přední setření do sucha

Příspěvek od smazany clen - FK »

Zdarec
Mám dotaz a nějak na něj nemůžu najít odpověď. Rád by jsem si nějak zařídil automatické setření předního skla po ostříknutí. V tomhle počasí mě nebavý to tam pořád prstovat páčkou na strany a přitom třeba zatáčet... Jde jen nějak vyměnit relé? Jde to kus za kus nebo je třeba něco přepojit v elektrice? Předem dík za odpověď.
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední setření do sucha

Příspěvek od Atnarfus »

Setření do sucha je standardní funkce standardního cyklovače. Přiznám se, že jsem ještě neviděl feldu bez předního cyklovače.

Když přitáhnu páčku k volantu, tak to stříká a hned s tím jedou stěrače. Stříká a stírá to po dobu stisku páčky. Po puštění páčky jedou stěrače dál a ještě několikrát to setře.

Zadní funguje obdobně, jenom se páčka tlačí od sebe.
Hazi - FK

Re: Přední setření do sucha

Příspěvek od Hazi - FK »

Tak to si neviděl moji feldu. Ja toto nemám.
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední setření do sucha

Příspěvek od Atnarfus »

A cyklovač máš?
Že by to u nějakých starších kousků cyklovač neuměl? Měl jsem služební 1.6LX z roku 96 a měla to.

Jestli to fakt starší cyklovač neumí, tak doufám, že stačí výměna za novější, ale chtělo by to preventivně překouknout zapojení.
Uživatelský avatar
SatandaS
Příspěvky: 1553
Registrován: pon 11. srp 2008 16:45:56
Bydliště: Frýdek-Místek / Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední setření do sucha

Příspěvek od SatandaS »

Mám r.96 soc výbava a ciklovač tam je. Stejně jak píše Atnarfus
smazany clen - FK

Re: Přední setření do sucha

Příspěvek od smazany clen - FK »

Cyklovač mám, v první poloze to třikrát setře a pak to stírá v nějakým intervalu který neovlivním. Po ostříknutí si to musím stírnout sám. Jinak mám r.v. 97 a výbavu LXi tzn. že tam není ani otáčkoměr... Takže myslíte že stačí vyměnit relé cyklovače??
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední setření do sucha

Příspěvek od Atnarfus »

To tam máš nacpaný cyklovač z Favorita. Už i do novějšího Fava dávali ten programovatelný.
Nebo že by to do některých Felicií ještě dávali taky?
Xfanthom - FK

Re: Přední setření do sucha

Příspěvek od Xfanthom - FK »

FanThomas píše:Cyklovač mám, v první poloze to třikrát setře a pak to stírá v nějakým intervalu který neovlivním. Po ostříknutí si to musím stírnout sám. Jinak mám r.v. 97 a výbavu LXi tzn. že tam není ani otáčkoměr... Takže myslíte že stačí vyměnit relé cyklovače??


Presne, taky mam 97´Lxi bez otackomeru, mlhovek atd.... cyklovac puvodni a dela to same. Zadni trikne a setre dohromady, predni zvlast.... :x
gerrik - FK

Re: Přední setření do sucha

Příspěvek od gerrik - FK »

Já kdysi měl feldu dovoz, r.v. 1995, bez výbavy, ta to automatické setření po ostřiku neměla ;)
host

Re: Přední setření do sucha

Příspěvek od host »

Nebude chyba někde mezi hlavou a páčkou cyklovače?? Programovatelný cyklovač se tam dává snad od počátku - viz dílenská dokumentace verze LX od r. 94
navstevnik

Re: Přední setření do sucha

Příspěvek od navstevnik »

Tady je popis jak dostat cyklovač z feldy do 105, je tam stručný popis: http://skoda-virt.cz/cz/clanky/elektrik ... z-felicie/
Uživatelský avatar
birko2
Příspěvky: 75
Registrován: sob 03. bře 2007 10:38:19
Bydliště: POPRAD
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední setření do sucha

Příspěvek od birko2 »

FanThomas píše:Cyklovač mám, v první poloze to třikrát setře a pak to stírá v nějakým intervalu který neovlivním. Po ostříknutí si to musím stírnout sám. Jinak mám r.v. 97 a výbavu LXi tzn. že tam není ani otáčkoměr... Takže myslíte že stačí vyměnit relé cyklovače??

neviem ako to je v tvojej 97,ale moja r.1999 pritiahneš pačku k sebe ostrieka a trikrat zotrie,prepnem pačku 1 zotrie raz vypnem a zapnem po čase akym intervalom chcem stierat,či po 5 s alebo po 20 sekundach znova zapneš ,poloha 2 stiera pomalšie ,poloha 3 stiera rychlejšie.Na polohe 1 si nastavuješ interval sam.... :)
Felícia is the best !!!JPači sa mi dizajn Felície a preto jej budem verný !!
Felícia 1.3 MPi,40kw,červena,LPG.10.1999
Fabia combi 6Y 1,4MPi 57kw chip Cimbu r.v.10.2002...Model 2003....od 11.3.2010 LPG sekv.Lovato Fast 01..
Moja felícia http://birko2.rajce.idnes.cz/Moja_Felda/
POPRAD http://www.ukazto.com/?id=1584879&klic= ... &overall=1
smazany clen - FK

Re: Přední setření do sucha

Příspěvek od smazany clen - FK »

host píše:Nebude chyba někde mezi hlavou a páčkou cyklovače?? Programovatelný cyklovač se tam dává snad od počátku - viz dílenská dokumentace verze LX od r. 94


No myslím že tuhle chybu můžu vyloučit. Zkoušel jsem jestli tam nemám tenhle druh cyklovače nadávno když jsem jel po dálnici. Zkusil jsem si počítat délku intervalu při různých dobách zapínání stěračů podle návodu na tenhle cyklovač. Je tam jen jeden čas. Rozdíl mezi 5 a 20 sekundami by jsem poznal.
Auto mám z bazaru a nelze vyloučit amatéskou opravu dílem z vrakáče.
host

Re: Přední setření do sucha

Příspěvek od host »

koukni v pojistkové skříni na relé, je to v horní řadě uprostřed. Má mít 6 vývodů, čísla 15, 31, 53M, 53S, I a T (viz odkaz od navstevnika - je tam i foto)
Pokud tam najdeš něco jiného budeš vědět proč ....
Uživatelský avatar
Tomas6
Příspěvky: 3758
Registrován: sob 06. říj 2007 17:47:49
Bydliště: Slušovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední setření do sucha

Příspěvek od Tomas6 »

Že to nemá setření do sucha je normální.U starých socfeld byl jen jednoběhový cyklovač bez paměti.Dá se přidat paměťový z favorita.Cykluje,ale po ostříknutí nestře.Navíc mu asi nesvědčí drbnutí do páčky při jednorázovém setření a občas při delším intervalu stírání nejde zapnout.TJ musím zapnout na setření až druhou polohu,první rychlost stálého stírání.Dát origo pamě´tový z feldy nepomůže a ani necykluje.proč to netuším.Zkoušel jsem asi tři.A podle všeho co jsem se dočetl kdysi na starém fóru to jde dodělat.Teď ale nevím jestli se něco propojuje v pojistkovce,nebo se tahá drát od přepínače.A samozřejmě nový cyklovač.Maturoval jsem nad tím něž jsem dal pořádné stěrače.Ale kdyby ten návod někde někdo vyštrachal,tak budu vděčný.
Felda 1,3BMM lpg Kat off,střed off,favo svody,soieta...Jede jako ďas. :-)
Passat B4 1Z EGR off+něco nalitého.Nejede špatně,ale mohlo by to být lepší...
http://www.feliciaklub.cz/forum_new/vie ... 16&t=10389
smazany clen - FK

Re: Přední setření do sucha

Příspěvek od smazany clen - FK »

FanThomas píše:Jinak mám r.v. 97 a výbavu LXi tzn. že tam není ani otáčkoměr...

Já mám to samé (1997 Lxi) a mám časově nastavitelný cyklovač od 0 do 90 sekund i otáčkoměr. S tebou někdo vydrbal.
Kuladmin
Příspěvky: 1751
Registrován: ned 20. črc 2008 18:21:06
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední setření do sucha

Příspěvek od Kuladmin »

Tutove tam mas takovej s kovovym obalem (cyklovac). Mej jsem to same mrkni do pojistkovky tutove tam ej ma stribrnou barvu. Pokud ano koupis normal do felicie novej programovatelnej 2062 a musis prehodit dratecky v pojistkovce (pokud mas verzi LX ci LXi do rv 12/97).

v pojistkovce vyjmes modry drat z modreho konektoru BC/1 a das ho do BC/4 (5ty konektor zleva) a jeste novy drat z BC/1 do zeleneho konektoru BB/7 (ctvrty zleva). Origo drat je rudy prurez 1mm.
Funguje to vyskouseno.
Xfanthom - FK

Re: Přední setření do sucha

Příspěvek od Xfanthom - FK »

:idea: Nestacim se divit ....
Butcher - FK

Re: Přední setření do sucha

Příspěvek od Butcher - FK »

Satanda píše:Mám r.96 soc výbava a ciklovač tam je. Stejně jak píše Atnarfus

ja mam 95 lx a neni tam cyklovac:)
Uživatelský avatar
Dejwis
Příspěvky: 1202
Registrován: pát 12. led 2007 14:02:23
Bydliště: Stredoceský kraj

Re: Přední setření do sucha

Příspěvek od Dejwis »

1.3 1995 - mám všechny ciklovače ;)
!!! Rozprodej dílů z Feldy !!!
Xfanthom - FK

Re: Přední setření do sucha

Příspěvek od Xfanthom - FK »

Sorry ze se ptam, ale muze mi nekdo vysvetlit jak lze nastavit cas setreni okna v rozmezi nejakych X sekund jak tady nekdo pise? Na me pacce neni zadne nastaveni ani kolecko, proste jen 1 poloha ta 3x setre a pak stiha stale ve stejnem cyklu a pak 2 a 3 rychlost... :roll:
Uživatelský avatar
Pawlick
Příspěvky: 674
Registrován: pon 16. dub 2007 19:07:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední setření do sucha

Příspěvek od Pawlick »

Jak píše Kuladmin. Felda 3/96 LXi, tj. bez výbavy. Stříbrné relátko, neprogramovatelný cyklovač. Furt s tím byly problémy - opálené kontakty - necyklovalo. Koupil jsem nový, programovatelný. Musí se prohodit nějaké dráty, ale fakt už nevím jaké, dělal jsme to pár let nazpět a bavil jsem se s tím celý den.

Interval cyklu se nastaví jako doba mezi posledním setřením a následným zapnutím cyklovače. Tj. třeba jen brnknutím o páčku a jedním setřením začne cyklovač počítat čas. Jakmile po určitém čase zapneš cyklovač, v paměti se udrží ten interval a takto to bude cyklovat...

Programovatelný cyklovač mohl být určitě i ve verzi LXi, ale za příplatek.
Obrázek Felicia 1.3 LXi BMM 50kW, http://pawlick.rajce.net
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední setření do sucha

Příspěvek od emilio52 »

Xfanthom :
Návod máš v SZ
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední setření do sucha

Příspěvek od Atnarfus »

Furt mne nepřestává udivovat, to všechno se jim vyplatilo dělat dvakrát. Kolik asi může být rozdíl ceny programovatelného a pevného cyklovače?
Xfanthom - FK

Re: Přední setření do sucha

Příspěvek od Xfanthom - FK »

Z nich by se clovek zvencnul ... nu nic, kopim ten plastovej, dik za rady ;)
Uživatelský avatar
zemlak
Příspěvky: 108
Registrován: stř 16. led 2008 14:15:00
Bydliště: Praha - Západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední setření do sucha

Příspěvek od zemlak »

Mám 96 soc. výbava, hodiny, a jen ten cyklovač co jede furt stejně a také musím stírat navíc ke stříkání :(

Nenahodíte někdo návod, tak to kompletně předělat? Jakou součástku sehnat a jak to propojit?
Uživatelský avatar
Tomas6
Příspěvky: 3758
Registrován: sob 06. říj 2007 17:47:49
Bydliště: Slušovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední setření do sucha

Příspěvek od Tomas6 »

Máš to napsané o pár příspěvků výš.Stačí si to jen přečíst celé.Koupit pam.cyklovač na feldu a přepojit dva dráty.Jednoduché jak facka.
Felda 1,3BMM lpg Kat off,střed off,favo svody,soieta...Jede jako ďas. :-)
Passat B4 1Z EGR off+něco nalitého.Nejede špatně,ale mohlo by to být lepší...
http://www.feliciaklub.cz/forum_new/vie ... 16&t=10389
Barvas - FK

Re: Přední setření do sucha

Příspěvek od Barvas - FK »

Tomas6 píše:Že to nemá setření do sucha je normální.U starých socfeld byl jen jednoběhový cyklovač bez paměti.Dá se přidat paměťový z favorita.Cykluje,ale po ostříknutí nestře.Navíc mu asi nesvědčí drbnutí do páčky při jednorázovém setření a občas při delším intervalu stírání nejde zapnout.TJ musím zapnout na setření až druhou polohu,první rychlost stálého stírání.Dát origo pamě´tový z feldy nepomůže a ani necykluje.proč to netuším.Zkoušel jsem asi tři.A podle všeho co jsem se dočetl kdysi na starém fóru to jde dodělat.Teď ale nevím jestli se něco propojuje v pojistkovce,nebo se tahá drát od přepínače.A samozřejmě nový cyklovač.Maturoval jsem nad tím něž jsem dal pořádné stěrače.Ale kdyby ten návod někde někdo vyštrachal,tak budu vděčný.

Není to normální. Mám socku z 95 a má setření do sucha i prog. cyklovač. A v návodě na obsluhu mám popsané jak to obsluhovat.
Uživatelský avatar
Tomas6
Příspěvky: 3758
Registrován: sob 06. říj 2007 17:47:49
Bydliště: Slušovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední setření do sucha

Příspěvek od Tomas6 »

Znám vícero socfeld které to nemají a je na nich jen jednoběhový cyklovač.Mám to tak taky.Rok 96.Vše je ale LX.Některé Lx ale setření a paměťový cyklovač mají.Proč to netuším.Asi je to podle toho jakej jim při montáži padl svazek do ruky...Já to vyřešil paměťovým z fáčka.Funguje a při ostříknutí zapínámi stěrač. :)
Felda 1,3BMM lpg Kat off,střed off,favo svody,soieta...Jede jako ďas. :-)
Passat B4 1Z EGR off+něco nalitého.Nejede špatně,ale mohlo by to být lepší...
http://www.feliciaklub.cz/forum_new/vie ... 16&t=10389
Hazi - FK

Re: Přední setření do sucha

Příspěvek od Hazi - FK »

Souhlasim výbava LX prvni poloha setře 3x za sebou a pak stíra v delších intervalech, pak klasika druhá a třetí rychlost, nic se nedá programovat. Po ostřiknuti musim spustit stěrače sám. Jak to je u zadniho, tak to nevim, ten totiž nikdy nepoužívám.
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední setření do sucha

Příspěvek od Atnarfus »

Zadní je s cyklovačem a tedy setřením do sucha, nebo bez cyklovače. Tam snad víc druhů neni.
Tholis - FK

Re: Přední setření do sucha

Příspěvek od Tholis - FK »

Já mám taky starý cyklovač ;) Také mi to nejde..
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední setření do sucha

Příspěvek od emilio52 »

Tak nevím mám to tak jak jsem to koupil . Přítáhnu páčku k sobě stříkne a několikrát setře .Páčka od sebe stříkne a setře zadní.Jednou se mě stalo že zadní stěrač jsem zapnul a stíral v intervalech asi po pěti vteřinách a dalo to starosti než jsem na to přišel proč to .dšlá . Asi je nějakej ciklovač i vzádu .Buď to byla porucha neboť od tý doby semě to nepovedlo :) .
Zkoušel jsem to několikrát a nic.
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
hostel

Re: Přední setření do sucha

Příspěvek od hostel »

V návodu se praví:
... Po mžikovém stlačení páčky do vzdálenější polohy a uvolnění zpět se zapne intervalové stírání v intervalu asi 5 sekund.
Opětovným stlačením do vzdálenější polohy se intervalové stírání vypne ...
Tak teda - krátce zmáčknout páčku stěračů směrem k oknu až nadoraz ... cyklovač je zapnut .. znovu to samé cyklovač je vypnut.
hostel

Re: Přední setření do sucha

Příspěvek od hostel »

to bylo pro emilia - zapnutí a vypnutí zadního cyklu ..
Kuladmin
Příspěvky: 1751
Registrován: ned 20. črc 2008 18:21:06
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední setření do sucha

Příspěvek od Kuladmin »

Jeste jednou pro ti co chteji pejit ze stareho stribrneho neprogramovatelneho na novy programovatelny cituji sam sebe :lol: mate v tom navod na prehazeni dratu:

Kuladmin píše:Tutove tam mas takovej s kovovym obalem (cyklovac). Mej jsem to same mrkni do pojistkovky tutove tam ej ma stribrnou barvu. Pokud ano koupis normal do felicie novej programovatelnej 2062 a musis prehodit dratecky v pojistkovce (pokud mas verzi LX ci LXi do rv 12/97).

v pojistkovce vyjmes modry drat z modreho konektoru BC/1 a das ho do BC/4 (5ty konektor zleva) a jeste novy drat z BC/1 do zeleneho konektoru BB/7 (ctvrty zleva). Origo drat je rudy prurez 1mm.
Funguje to vyskouseno.
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední setření do sucha

Příspěvek od emilio52 »

hostel píše:to bylo pro emilia - zapnutí a vypnutí zadního cyklu ..

Díky sice to nepoužívám ale vyzkouším .Vzádu to jen setřu když potřebuju vidět . :lol:
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední setření do sucha

Příspěvek od Atnarfus »

Ono to na zadku má cyklus tak krátký, že se to ani používat nedá. Být tam tak minuta, tak to mám zapnuté skoro furt.
Josh123456 - FK

Re: Přední setření do sucha

Příspěvek od Josh123456 - FK »

To je pravda-cyklovač vzadu je o ničem s prominutím, když po pár vteřinách to fůrt stírá a napůl zbytečně.
Uživatelský avatar
Vici
Příspěvky: 1278
Registrován: úte 16. pro 2003 16:17:43
Bydliště: Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední setření do sucha

Příspěvek od Vici »

otazka jestli by treba v nem ten interval nesel nejak poopravit... ?
O1 Combi ASZ 204PS/461Nm, Galaxy AUY 149PS/368Nm, Sharan AUY 4motion série, Favorit Silver Line 50kW
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední setření do sucha

Příspěvek od Atnarfus »

Taky už jsem se nad tím zamýšlel. Chtělo by to sehnat jeden na experimenty a podívat se do něj.
smazany clen - FK

Re: Přední setření do sucha

Příspěvek od smazany clen - FK »

Všem díky za odpovědi a návody. Jen co přestane chumelit tak no to vlítnu. Pro další zájemce, nový cyklovač stojí do 250,-
navstevnik

Re: Přední setření do sucha

Příspěvek od navstevnik »

Jsem jenom uživatel vozidla, opravám se nevěnuji. Ale koukal jsem do dokumentace a zjistil jsem, že na přední a zadní ostřik je stejnej motor, akorát se přepíná polarita, t.j. motorek se na přední ostřik točí na jednu stranu, na zadní ostřik opačně. Jak je to u nádržky?? Je tam nějaký přepouštěcí ventil a na čerpadlu různé lopatky?? Pořád mám dojem, že na nádobce mám motorky dva (1,6 GLX, 8 litrová nádoba, ostřik světel).
navstevnik

Re: Přední setření do sucha

Příspěvek od navstevnik »

tak ten druhý motor jsem našel, je pouze na ostřik světlometů a je spínán přes relé, které jenom krátce ostříkne světla, bez ohledu na to jak dlouho pracuje ostřik předního skla. Ale ten rozvod na přední a zadní sklo pořád nevím...
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední setření do sucha

Příspěvek od Atnarfus »

Čerpadlo má dva vývody. Když se točí na jednu stranu, tak tlačí kapalinu do jednoho a když se točí na druhou stranu, tak tlačí do druhého vývodu. Zpětné ventilky tam někde budou už jenom proto, aby voda zůstávala v hadičkách a nepadala zpět do nádržky.
Zde je obrázek čerpadla
Obrázek

Přímo na hřídelce motoru je vrtulka, to že tlačí víc do jednoho, nebo druhého vývodu podle směru rotace je jasné. V té ploché části ze které jsou vývody pro hadičky budou nějaké ventilky.
Uživatelský avatar
Vici
Příspěvky: 1278
Registrován: úte 16. pro 2003 16:17:43
Bydliště: Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední setření do sucha

Příspěvek od Vici »

uz dlouho me na pikapu vadilo ze vubec nejde prvni poloha steracu. tipoval jsem bud vadnou páčku nebo cyklovac. ale nebyla chut se v tom rypat
precteni tohohle tematu me povzbudilo...

pikap 1,9D 97 a byl v nem cerny mensi cyklovac, podle cisla etky neprogramovatelny.
takovy jsem nemel na vyzkouseni tak jsme tam supnul programovatelny a koukl na draty, prepojil behem dvou minut dle rady tady a hle - cyklovac funguje a dokonce opravdu programovatelne. konecne me prestanou srat sterace :lol: . cili diky za nakopnuti a radu
ale co nejde tak je setreni po ostriknuti. nevi nekdo nemusi se jeste neco enkam dozapojit? treba to uz nekdo resil - nechce se mi to hledat ve schematkach..
O1 Combi ASZ 204PS/461Nm, Galaxy AUY 149PS/368Nm, Sharan AUY 4motion série, Favorit Silver Line 50kW
Uživatelský avatar
Tomas6
Příspěvky: 3758
Registrován: sob 06. říj 2007 17:47:49
Bydliště: Slušovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední setření do sucha

Příspěvek od Tomas6 »

A dal jsi cyklovač se setřením do sucha?Má navíc tuším že dva malé piny.Celkem asi šest.Obyč programovatelný má tři nebo čtyři.
Felda 1,3BMM lpg Kat off,střed off,favo svody,soieta...Jede jako ďas. :-)
Passat B4 1Z EGR off+něco nalitého.Nejede špatně,ale mohlo by to být lepší...
http://www.feliciaklub.cz/forum_new/vie ... 16&t=10389
Uživatelský avatar
Vici
Příspěvky: 1278
Registrován: úte 16. pro 2003 16:17:43
Bydliště: Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední setření do sucha

Příspěvek od Vici »

etka zna jen dva : G - pevny interval, H - programovatelny. jiny nezna.........
O1 Combi ASZ 204PS/461Nm, Galaxy AUY 149PS/368Nm, Sharan AUY 4motion série, Favorit Silver Line 50kW
Uživatelský avatar
Tomas6
Příspěvky: 3758
Registrován: sob 06. říj 2007 17:47:49
Bydliště: Slušovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední setření do sucha

Příspěvek od Tomas6 »

Na favo se dělal programovatelný,ale bez setření.Někdo bezpaměťový měnil za právě ten s fava a fungoval.Akorát nestíral při ostříknutí.
Felda 1,3BMM lpg Kat off,střed off,favo svody,soieta...Jede jako ďas. :-)
Passat B4 1Z EGR off+něco nalitého.Nejede špatně,ale mohlo by to být lepší...
http://www.feliciaklub.cz/forum_new/vie ... 16&t=10389
Odpovědět