Vse nastaveno ale vag se nechce spojit s ŘJ

Vše okolo diagnostiky
NOFEAR7
Příspěvky: 1
Registrován: ned 25. dub 2010 19:03:07

Vse nastaveno ale vag se nechce spojit s ŘJ

Příspěvek od NOFEAR7 »

Zdravim chlapi mam takovy problem koupil jsem si od motordiagu kabel Fast KKL USB. Nainstaloval jsem ovladace z prilozeneho CD a postupoval jsem presne podle navodu. Nastavil jsem ve spravci zarizeni COM PORT na 1.Ve Vagu jsem nastavil taky COM 1. Zapl jsem zapalovani pripojil kabel a spustil test kabelu a zobrazilo se COM port status: OK Interface status:0-nalezen,připraven a Fast synch kompatibilita:NE to bylo u verze VAG 304

pak jsem zkousel VAG 4.09 a pri pokusu o spojeni s ridici jednotkou motoru se zobrazila podobna zprava

No potom jsem vybral ridici jednotku motoru a vyskocila zprava RIDICI JEDNOTKA BEZ ODEZVY...ale pritom znamymu to vse nacetlo se skoro stejnym kabelem...Myslite ze by to mohlo byt notebookem nebo ze by ten kabel byl vadnej???diky za odpovedi
Uživatelský avatar
Ivarek
_________________
_________________
Příspěvky: 2843
Registrován: čtv 15. bře 2007 12:17:01
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Re: Vse nastaveno ale vag se nechce spojit s ŘJ

Příspěvek od Ivarek »

Jakej máš OS?A nezkoušel jsi nastavovat jiný komunikační rychlosti?
Psykopath - FK

Re: Vse nastaveno ale vag se nechce spojit s ŘJ

Příspěvek od Psykopath - FK »

Mam stejny problem s notasem (Asus eee) OS WinXP, jeste zkusim polaborovat, uvidim, jestli na neco prijdu... na stolnim vse OK, na NB nenavaze spojeni s RJ
max21 - FK

Re: Vse nastaveno ale vag se nechce spojit s ŘJ

Příspěvek od max21 - FK »

Občas se pakety zaseknou někde na cestě. Podobnou hlášku jsem zažil při resetování klapky :!: ...naštěstí bez následků. Vypnout, zapnout zapalování, odpojit, připojit USB a zkusit znova. Pokud problém přetrvává zkusil bych jiný SW, případně jiný kabel, aby byla jeho vada potvrzena.
Psykopath - FK

Re: Vse nastaveno ale vag se nechce spojit s ŘJ

Příspěvek od Psykopath - FK »

No mi se prave ani nepripoji k RJ, ale kdyz ten kabel hodim na stolni PC, tak funguje normalne... Proto by me zajimalo jestli se s tim nekdo setkal...
Dave - FK

Re: Vse nastaveno ale vag se nechce spojit s ŘJ

Příspěvek od Dave - FK »

Tak kdo máte problém "všechno nastaveno ale řídící jednotka bez odezvy / NEKOMUNIKUJE" zkuste si pohrát s nastavením výkonu noťasu.
Mám ASUS eee a tři dny jsem se s tim trápil a auto semnou pořád nemluvilo. Na noťasu musí bejt nastaveno High performance pokud je tam Power saving nebo nejvyšší Super performace tak to nejede, na High performace bezproblému, zatim odzkoušeno s XP + VAG 304cz + KKL USB z motordiag + felda 1,3MPi a 1,6MPi
Navíc někde jsem čet, že baterka noťasu nesmí mít míň než 50% ale to nemám vyzkoušený, vždycky jsem měl skoro plnou.
Odpovědět