prosím o radu:felda mi v zatáčkách chcípne a nejede

Vše okolo diagnostiky
Cara - FK

prosím o radu:felda mi v zatáčkách chcípne a nejede

Příspěvek od Cara - FK »

Dnes jsem vyměnil čerpadlo v nádrží, protože mi motor vždy vypnul jakmile jsem odbočil vlevo nepomohlo teď to je ještě horší dělá to i na opačnou stranu.Jakmile jedu rovně vše je v pořádku......Tak se chci zeptat jesli někdo nemáte radu čím to může být??????? :dík
Jara.K - FK

Re: prosím o radu:felda mi v zatáčkách chcípne a nejede

Příspěvek od Jara.K - FK »

Máš servo? Mě to dělalo když sem měl zaliskanou klapku. Jak servo zatížilo motor udusilo se to.
Návštěvník

Re: prosím o radu:felda mi v zatáčkách chcípne a nejede

Příspěvek od Návštěvník »

Ahoj zdravim všechny.
Mám obdobný problém.Mám felicii 1.6 MPi 1999r.v.Vše je v pohodě až na to jakmile mi ukazatel stavu paliva rozsvítí rezervu tak mi začne škubat motor ztratí výkon až chcípne.Pak nastartuju v pohodě znovu a zhruba po dvou km.znovu.Čerpadlo v nádrži sem vyměnil a dělá to stejně.Nevíte někdo co to může být??
Díky za radu
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím o radu:felda mi v zatáčkách chcípne a nejede

Příspěvek od emilio52 »

A při plný to nedělá ? :) .Asi bych nejezdil až do hladovýho oka .
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
patrik291 - FK

Re: prosím o radu:felda mi v zatáčkách chcípne a nejede

Příspěvek od patrik291 - FK »

Zdravim.
Právě,že se to stupňuje a už to dělá i po netankování.Diagnostika ukázala skrat na vstřiku,ale to by zas dělalo pořád a né náhodně.Závada vypadá,jak když dojde benzín.Vservisu mi řekli vyměnit pal.filtr a jít vylučující metodou.No zítra jdu na filtr tak uvidím
millha
Příspěvky: 17
Registrován: sob 13. srp 2011 21:29:24
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím o radu:felda mi v zatáčkách chcípne a nejede

Příspěvek od millha »

Ahoj .Tak Patriku 291 jak si dpadl po výměně pal filtru.Mě totiž dělá felda to samé co tobě.Já sem dneska nechal vyměnit pal fitr a taky mi řekli že muže být načatý čerpadlo.Tak sem zvědavej zda se to bude dál projevovat či ne. :scratch: Mimochodem kolik stoji pal čerpadlo.?
Milano - FK

Re: prosím o radu:felda mi v zatáčkách chcípne a nejede

Příspěvek od Milano - FK »

Jsem mimo toto téma. spíše bych potřeboval poradit, mám 1.3 Mpi, tankuji Natural 95. Nastane problén , když natankoji Natural 98 a lepší?
patrik291 - FK

Re: prosím o radu:felda mi v zatáčkách chcípne a nejede

Příspěvek od patrik291 - FK »

Ahoj.
Tak výměna pal filtru byl dobrý tah.Už to neškube nechcípá prostě supr.I motor jde tišeji a líp.Palivové čerpadlo nevim jistě co stojí prý hodně...Já ho sehnal za dva tisíce,ale tím to nebylo tak ač nerad tak ho mám náhradní nebo je k mání na prodej.Když sem ten starý filtr rozřízl tak byl div,že tam nějaké palivo vůbec šlo.Diagnostika mi hlásila špatný vstřik a lambdasondu,ale bylo to tím filtrem.
patrik291 - FK

Re: prosím o radu:felda mi v zatáčkách chcípne a nejede

Příspěvek od patrik291 - FK »

Ahoj Milano zkusil bych natankovat natural 95 a do něj nějaké aditiva mě tohle dělalo na fedě také na 1,3 MPi.Jako by se mi to auto zbláznilo.Po několika dnech ježdění na 95 natural byl klid,ale bylo to nepříjemné.Kolísaly mi otáčky škrtící klapka si dělala co chtěla atd.Aditiva tam přidej a budeš mít klid
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím o radu:felda mi v zatáčkách chcípne a nejede

Příspěvek od 103457 »

Milano
nestane se vůbec nic, klidně můžeš jezdit na lepší benzín. Já jezdím celkem pravidelně na N98 a mám cca o 0,5L menší spotřebu. Předešlý Patrikův příspěvek ignoruj, nepochopil, na co se ptáš.
patrik291 - FK

Re: prosím o radu:felda mi v zatáčkách chcípne a nejede

Příspěvek od patrik291 - FK »

Pro uživatele 103457.
Jistý Milano může ignorovat můj názor o nic nejde.
Z daného dotazu sem pochopil to,že na dražší natural 98 jezdit nechce byť to jede bez problémů.
Ze své zkušenosti vím,že moje 1.3MPi se krapet pomátla po N98 až sem musel na seřízení škrtící klapky na VAG.
Takže milý Milano vem si z toho co potřebuješ a napiš ty,který z nás tvůj dotaz pochopil či ne.......??
keenworth - FK

Re: prosím o radu:felda mi v zatáčkách chcípne a nejede

Příspěvek od keenworth - FK »

Milano: na 98 můžeš jezdit bez problému, mohlo by ti to líp jet a měl by si mít i menší spotřebu jak píše 103457 ;)
Odpovědět