Diagnostika

Vše okolo diagnostiky
Kroupa
Příspěvky: 131
Registrován: sob 12. úno 2011 18:49:11
Bydliště: Zbysov 66411
Kontaktovat uživatele:

Diagnostika

Příspěvek od Kroupa »

Ahoj,mám takový dotaz.Je zde někdo kdo by mě mohl poradit kde koupit kabel a CD diagnostiky na Felicii.Mám noťas s Windous 7 a USB vstupy.Stačí jen nějaký základ.Pročetl jsem tady toho spoustu,ale nic jsem nenašel.Chtěl bych něco co má někdo dobře vyzkoušené a bude bez problémů fungovat.Hodně lidí zde píše o tom jak to různě ladí a zkouší než se to připojí.Rád bych od někoho tutovku.Díky všem.
Uživatelský avatar
panjawa
Příspěvky: 37
Registrován: stř 25. bře 2009 20:47:55
Bydliště: Moravská Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika

Příspěvek od panjawa »

A vybírej, ostatní snad poradí přesněji :) http://aukro.cz/listing/listing.php?str ... automotive
RIDE TO LIVE - LIVE TO RIDE
Kroupa
Příspěvky: 131
Registrován: sob 12. úno 2011 18:49:11
Bydliště: Zbysov 66411
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika

Příspěvek od Kroupa »

Ahoj a díky za opověď.Já to nechci kupovat na aukru.Nejlépe by bylo od někoho a hned to vyzkoušet.Je na trhu hromada kabelů,ale většina nejde rozjet.
Kroupa
Příspěvky: 131
Registrován: sob 12. úno 2011 18:49:11
Bydliště: Zbysov 66411
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika

Příspěvek od Kroupa »

Chtěl bych se zeptat jestli se zde najde někdo kdo by mě dokázal vyrobit nabo okopírovat kabel na diagnostiku.Jeden jsem koupil i s cd a nejde rozjet.Tak že mám kabel s koncovkama a v podstatě nefunkční.Kdyby jste někdo o někom věděly dejte prosím vědět.Díky všem.
Uživatelský avatar
Ivarek
_________________
_________________
Příspěvky: 2843
Registrován: čtv 15. bře 2007 12:17:01
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika

Příspěvek od Ivarek »

No já ti nevím ale myslíš že se s tím bude někdo zabývat když nový koupíš za 200kč?
Kroupa
Příspěvky: 131
Registrován: sob 12. úno 2011 18:49:11
Bydliště: Zbysov 66411
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika

Příspěvek od Kroupa »

Ahoj a díky za odpověď.Pokud se to dá koupit za 200 kč tak si to koupím a nebudu to řešit.Ale nevím kde.Jestli víš kde se to dá koupit tak dej prosím odkaz.Jde mě o to aby to bylo někým vyzkoušené.Abych nekoupil zajíce v pytli.Měj se!
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika

Příspěvek od Maty »

http://aukro.cz/listing/listing.php?string=KKL ... ty modrý na feldu fungujou ... zatim jsem nanarazil na nefunkční :)
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Uživatelský avatar
Ivarek
_________________
_________________
Příspěvky: 2843
Registrován: čtv 15. bře 2007 12:17:01
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika

Příspěvek od Ivarek »

Anebo na Ebay...tam je toho mraky...třeba...

http://www.ebay.com/itm/USB-OBD-II-2-KK ... aa&vxp=mtr

Za 130 kč i s poštovným.... ;)
Návštěvník

Re: Diagnostika

Příspěvek od Návštěvník »

Ahoj díky za odpovědi.Ten odkaz na aukro nic nenašel.Ten druhý na Ebay nevím jak objednat je to vyzkoušené,díval jsem se že to dělájí v Čině tak nevím.Cena je sice odpovídající.Není něco u nás v e-shopu.Jeden jsem už koupil stál tisíc korun a vubec nic nedělá.
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika

Příspěvek od Maty »

Vlez na Aukro zadej do vyhledávání KKL a vybírej osobně používám již několik let kabel za 250Kč (tenkrát) a na feldu funguje

třeba namátkou : http://aukro.cz/diagnostika-usb-kkl-vag ... 95679.html
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Uživatelský avatar
Ivarek
_________________
_________________
Příspěvky: 2843
Registrován: čtv 15. bře 2007 12:17:01
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika

Příspěvek od Ivarek »

Ahoj díky za odpovědi.Ten odkaz na aukro nic nenašel.Ten druhý na Ebay nevím jak objednat je to vyzkoušené,díval jsem se že to dělájí v Čině tak nevím.Cena je sice odpovídající.Není něco u nás v e-shopu.Jeden jsem už koupil stál tisíc korun a vubec nic nedělá.


A ty si myslíš že ty z Aukra se dělají někde jinde? :D
Všechny jsou z Číny,jen na těch z Aukra musí vydělat čeští prodejci....
Návštěvník

Re: Diagnostika

Příspěvek od Návštěvník »

Asi máš pravdu dnes jsem jeden obědnal mělo by to být nějaký lepší model.Má to číst jak Škodovky tak i Fiat,mám ještě Fiata.Psal jsem na dotaz prodejci a ten mě to potvrdil co jsem po něm chtěl.Doufám,že to bude šlapat,jinak mě bude v garáži vyset další nefunkční kabel.Tentokrát modrý.Ještě ti napíši jak to příjde,jestli to rozjedu.Zatím díky za pomoc.
Uživatelský avatar
Ivarek
_________________
_________________
Příspěvky: 2843
Registrován: čtv 15. bře 2007 12:17:01
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika

Příspěvek od Ivarek »

A co ti vůbec nejde na tom starým?Ovladače máš OK?Je to USB?Máš správně nastavený číslo portu? (1 až 4) Najde ti ho VAG?
Návštěvník

Re: Diagnostika

Příspěvek od Návštěvník »

Ahoj už jsem zde psal jednou odpověď,ale koukám a nějak se to nezobrazilo.Přišel kabel s CD ale trošku problém,že je to na verzi 32 bitu a já mám PC na 64bitu.Snad se to povede rozjet.Kamarád tomu rozumí a řeší to s prodejcem.Poslal k tomu ještě nějaký program co by to měl doladit.Až to pojede nebo alespoň dozfám,že to pojede dám vědět.
Jarda28praha
Příspěvky: 120
Registrován: ned 27. led 2013 15:35:56

Re: Diagnostika

Příspěvek od Jarda28praha »

Zdravim,
mam takovy problem pri diagnostice 1.6 mi to vyhodilo chybu vstrikovace 1 a tak jsem koupil fungl novy ( origo ) a po montazi jsem chybu smaznul, ale po dvou jizdach jsem ze zvedavosti provedl dalsi diagnostiku a opet ta sama chyba vstrikovace 1 , tak uz nevim co to muze byt?? Nemate nekdo zkusenosti s timto problemem??
mikka
Příspěvky: 915
Registrován: čtv 18. led 2007 21:04:23
Bydliště: Olomouc

Re: Diagnostika

Příspěvek od mikka »

Chybu vstřikovače č. 1 má v paměti závad hodně felicií 1.6 a spokojeně s tím jezdí.
Hledej v sekci Agregát - 1.6MPI, třeba:
viewtopic.php?f=22&t=15205&p=241390&hilit=chyba+vst%C5%99ikova%C4%8De+1#p241390
Jarda28praha
Příspěvky: 120
Registrován: ned 27. led 2013 15:35:56

Re: Diagnostika

Příspěvek od Jarda28praha »

tak chyba vstrikovace 1 zatim po trech jizdach uz se nehlasi ( provedl jsem vymaz adaptace a znovu nastavil klapku - mozna vyreseno).
A ted nevite nekdo presny postup na otestovani landa sondy v rezimu ziva data ve vagu??? Vim, ze je to skupina snad 001 ( jesti se nemylim???) , ale co ta skupina na konci 006?????
stando131
Příspěvky: 2
Registrován: ned 20. led 2019 18:18:07

diagnostika na felíciu

Příspěvek od stando131 »

Zdravím.Chcem sa spýtať či máte niekto na stiahnutie diagnostiku pre felíciu rok 96 1,3 BMM. Uvažujem tento kábel, ak sa dostanem k softvéru.
https://www.alza.sk/auto/mobilla-usb-va ... pcQAvD_BwE

Ďakujem
Uživatelský avatar
miroslav.bk
Příspěvky: 148
Registrován: úte 12. zář 2017 15:20:54
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika

Příspěvek od miroslav.bk »

Pokud je to stále aktuální, napiš SZ.
Felicia EFF61, 1.3, LXi, BMM, 50kW, 1996
Odpovědět