Vyhřívaná skla zrcátek

El. zrcátka, Výhřev sedaček, El. okna,....
Uživatelský avatar
Vlada320
Příspěvky: 706
Registrován: sob 19. led 2008 21:41:38
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od Vlada320 »

Jen se chci zepútat jestli někdo z vás nemá zkušenost s těmahle vyhřejvanejma sklama zrcátek?mám v plánu je koupit ale ty origo jsou podlě mě moc drahý. http://www.superautodily.cz/index.php?s ... egorie=323
Škoda Felicia Kombi 1.3 mpi Lpg 390 000 km, STK za námi a pořád slouží věrně dál, těch 500 tisíc km s ní prostě dám :-)
Uživatelský avatar
DuDe
Příspěvky: 799
Registrován: sob 08. črc 2006 12:46:58
Bydliště: Velky Tynec
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od DuDe »

Taky by mě zajímala kvylita .
Uživatelský avatar
Vlada320
Příspěvky: 706
Registrován: sob 19. led 2008 21:41:38
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od Vlada320 »

já to asi risknu a půjdu do nich.trochu je kdyžtak poupravím ať něco vydržej a dám je na auto.a kdyžtak budu mít apsoň náhradní skla no :lol:
Škoda Felicia Kombi 1.3 mpi Lpg 390 000 km, STK za námi a pořád slouží věrně dál, těch 500 tisíc km s ní prostě dám :-)
Uživatelský avatar
DuDe
Příspěvky: 799
Registrován: sob 08. črc 2006 12:46:58
Bydliště: Velky Tynec
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od DuDe »

Tak zas to není cenově tak hrozny . Ale chce to zapojit samostatne a né na vypínač vyhřívaní zadního skla . Zadní sko se vyhříva o dost dýl něž zrcátka . Teda aspon já bych to tak udělal .
Uživatelský avatar
Vlada320
Příspěvky: 706
Registrován: sob 19. led 2008 21:41:38
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od Vlada320 »

já to i tak mám v plánu.budou mít svůj vypínač spěšl
Škoda Felicia Kombi 1.3 mpi Lpg 390 000 km, STK za námi a pořád slouží věrně dál, těch 500 tisíc km s ní prostě dám :-)
Monstrak - FK

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od Monstrak - FK »

Já ty zrcátka mám a krom toho, že nemaj logo Škoda jsou uplně stejný.
smazany clen - FK

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od smazany clen - FK »

da sa kupit tlacitko na pristrojovku, do tej rady vedla vystrazneho trojuholnika bez popisu - aby sa daalo na to napojit to vyhrievanie zrkadiel? Alebo dokonca nejako tam vyrobit symboly spatnych zrkadiel ???
Alebo jedina moznost je kupit rovnake tlacitko ako je na vyhrievanie zadneho skla - teda pokial to chcem mat samostatne a chcem to mat medzi ostatnymi tlacitkami.
Uživatelský avatar
Vlada320
Příspěvky: 706
Registrován: sob 19. led 2008 21:41:38
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od Vlada320 »

tak je mám obejdnaný a pak dám vědět jak jsem spokojenej.jinak já koupím ještě jeden vypínač na vyhřívání zadního skla a jelikož v tom na zadní okno mám zelenou diodu tak do toho na zrcátka dám oranžovou a bude to ;)
Škoda Felicia Kombi 1.3 mpi Lpg 390 000 km, STK za námi a pořád slouží věrně dál, těch 500 tisíc km s ní prostě dám :-)
smazany clen - FK

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od smazany clen - FK »

Mám je už druhým rokem a spokojenost za tu cenu si nemůžu stěžovat funguje to a co víc chtít
borlan - FK

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od borlan - FK »

Já našel ještě toto - o kvalitě nemohu soudit, ale cenově lepší o chlup lepší - 2x112+199 a kdyby někdo mohl osobně v Benešově tak supr :

http://www.vyfukybn.cz/eshop/index.php?p=productsList&iCategory=61&sName=Karoserie
Nonamed - FK

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od Nonamed - FK »

Když mi zcradla nějak málo hřejou, je to možný že jsou starý skla? já jsem tenkrát předělával na starý feldě zrcátka na elektrický a hřály jak blázen... Je fakt, že jsem tahal svoje kabely a mědí jsem nešetřil. Teď mám glx, elektrika v nich už je a skoro nehřejou (pravý, zdá se, vůbec)
Uživatelský avatar
Vlada320
Příspěvky: 706
Registrován: sob 19. led 2008 21:41:38
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od Vlada320 »

změr na nich odpor.teď si akorát nemůžu vzpomenout ale myslím že čím větší tím líp hřejou.a na bavorákummi taky nechtělo spolujezdcovo hřát a stačilo zahejbat kabeláží u toho zrcátka a ztačalo.byly tam zoxidovaný ty packy na zrcátkách na konektory ;)
Škoda Felicia Kombi 1.3 mpi Lpg 390 000 km, STK za námi a pořád slouží věrně dál, těch 500 tisíc km s ní prostě dám :-)
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od Atnarfus »

Nonamed píše:Když mi zcradla nějak málo hřejou, je to možný že jsou starý skla? já jsem tenkrát předělával na starý feldě zrcátka na elektrický a hřály jak blázen... Je fakt, že jsem tahal svoje kabely a mědí jsem nešetřil. Teď mám glx, elektrika v nich už je a skoro nehřejou (pravý, zdá se, vůbec)


To je klasika. Přestane jedno a pak i druhé. Když jsem pak měřil odpor, tak byl v řádu stovek ohmů. Fungující zrcátka musí mít jednotky ohmů.
Uživatelský avatar
Schimi
Příspěvky: 601
Registrován: stř 07. led 2009 21:22:22
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od Schimi »

odpor - mám novy originál zrcátko, odpor 5,5 Ohmů.
1,6 sportline 1999
mystery - FK

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od mystery - FK »

hmm ... já teda nevím jestli je to problém můj a v mým případě se určitě zrcátka rozmrazují dýl než zadní okno, to je za chvilku, ale pokud auto stojí venku přes noc, kdy je -20 a ráno jedu a je pořád kolem těch 10 tak než se roztopí zrcátka tak to chvilku trvá :)
Peca - FK

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od Peca - FK »

hoši a není to náhodou v origo zapojení od výroby taky tak že vyhřívání zrcátek funguje pořád když máš zaplé vyhřívání zadního skla?? ;)
Uživatelský avatar
Vlada320
Příspěvky: 706
Registrován: sob 19. led 2008 21:41:38
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od Vlada320 »

je to tak.vyhřívaj jen když je zaplý vyhřívání zadního okna.já to ale budu zapojovat na svůj vypínač zvlášť.
Škoda Felicia Kombi 1.3 mpi Lpg 390 000 km, STK za námi a pořád slouží věrně dál, těch 500 tisíc km s ní prostě dám :-)
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od Atnarfus »

Je to origoš zapojené na stejný spínač s vyhříváním zadního skla.
Zrcátka topí jako blázen. Když to ještě fungovalo, tak se z nich za chvilku normálně kouřilo. Na zadním skle jsem měl teprve rozehřáté čárky a zrcátka suchá.
Uživatelský avatar
Jyrgen
Příspěvky: 805
Registrován: pon 05. pro 2005 17:41:14
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od Jyrgen »

jak je to u těch vyhřívaných skel s konektorem? já totiž vyhřívané zrcátka nemám, tak mě napadlo koupit jen ty skla a zbytek dodělat... jsou tam jen fastony? nebo něco speciálního? za těch pár peněz je to lákavé :)
Škoda Felicia 96' | 1.3 BMM 40kW +steroidy| HP Sporting | Rial 16" viewtopic.php?f=16&t=37170
+ family car VW Touran Highline 03' | 2.0 TDI AZV

ex: VW Golf IV Highline 99' | 1.9 TDI AHF | EGR OFF, TA & 18" Turbo Twist
ex: Škoda Felicia GLXi 95' | 1.3 BMM 50kW | Brock 8x14" www.feliciaklub.cz/Jyrgen
borlan - FK

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od borlan - FK »

Já uvažuju jedině jen o sklech - el. ovládání nepotřebuju. Akorát se rozhodnout podle diskuze tady, jestli si komplikovat situaci sammostatným vypínačem nebo ne. Ale asi zvítězí samostatnej - sice se to prodraží trochu a zkomplikuje, ale zase počítám, že kolikrát nechci řešit zadní sklo a šetřit proudem. Zrcátka bych užil i v létě když budou zarosený a zmoklý...kdežto zadní sklo stačí v létě jen někdy a chvilku na odmlžení...
Uživatelský avatar
Vlada320
Příspěvky: 706
Registrován: sob 19. led 2008 21:41:38
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od Vlada320 »

přesně tak uvažuju taky a u auta co jsem měl předtím jsem to právě tak neměl a štvalo mě to. ;)
Naposledy upravil(a) Maty dne stř 14. led 2009 14:50:43, celkem upraveno 1 x.
Důvod: viz. pravidlo č. 4
Škoda Felicia Kombi 1.3 mpi Lpg 390 000 km, STK za námi a pořád slouží věrně dál, těch 500 tisíc km s ní prostě dám :-)
keke

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od keke »

u origoelektrickýchzrcátek jevyhřívání automaticky?nebo to mají jen některé? :o a nestanesetěmzrcátkámnickdyžjenechámtopitazadníoknonebudumítrozmrzlétak jestlijimtonebudevadit kdyžužbudou suchétopit :o :(
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od Atnarfus »

Když jsou zrcátka v elektrice, tak jsou vyhřívaná. Samostatně jedno, nebo druhé jsem nikdy neviděl. Vždy jenom komplet.

Jestli jim vadí topení na sucho to netuším. Ale s ohledem na to, že mě to za čtyři roky přestalo topit, tak jim to asi možná vadí.

Doporučuji investici do dalšího spínače a zapojit je samostatně.
Dráty se k zrcátku připojují pomocí fastonů.
Uživatelský avatar
Vlada320
Příspěvky: 706
Registrován: sob 19. led 2008 21:41:38
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od Vlada320 »

čau kluci tak nakonec jsme koupil zrcátka tady http://www.vyfukybn.cz/eshop/index.php? ... =Karoserie
a musím říct že jsme fakt hodně spokojenej.pokud někdo váhá o vyhřejvanejch sklech tak ať přestane a jde je koupit tam.jsou fakt super.maj krásně zaoblený skla takže člověk vidí i do stran, u řidiče je trochu a u spolujezdce je víc zaoblený.a zpracování se mi fakt líbí.koupil jsem i vypínač na zadní mlhovky a dám do něj žlutou diodu a zapojím to na něj.pak dám vědět jak fungujou ale podel toho jak jsou vyrobený si mylsím že žádnej problém a kdyžtak je na ně záruka dva roky. ;)
Škoda Felicia Kombi 1.3 mpi Lpg 390 000 km, STK za námi a pořád slouží věrně dál, těch 500 tisíc km s ní prostě dám :-)
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od emilio52 »

Někde tady jsem čet že zrcátka topí jen při zapnutém vyhřívání zadního okna .
Potvrdí to někdo nebo vyvrátí?
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
mikka
Příspěvky: 915
Registrován: čtv 18. led 2007 21:04:23
Bydliště: Olomouc

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od mikka »

Je to tak, originál je to takhle zapojené, vyhřívání zrcátek nemá samostatný vypínač.
Uživatelský avatar
Tweety
Příspěvky: 1433
Registrován: ned 28. kvě 2006 19:32:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od Tweety »

Já pouštím obojí jedním tlačítke (vyhřívání zadního skla). Takžese to musí spouštět dohromady a tak to i vypnu zase jedním ;)

Vlada: jsou ty skla stejný jako origo nebo ne? Mně už jedno nefunguje, tak jestli by mi stačilo koupit jen jedno nebo jestli píše obje?
Moje bejvalá skorozávodnička http://www.feliciaklub.cz/Tweety http://tweety5004.rajce.idnes.cz/felda/
Momentálně Pašík 1.9TDi chro chro a Clio II 2.0 16V Sport ;-) - už taky vše pryč :-(
viewtopic.php?f=16&t=25423
Uživatelský avatar
Vlada320
Příspěvky: 706
Registrován: sob 19. led 2008 21:41:38
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od Vlada320 »

hele to ti neřeknu ale myslím si že podle toho jak vypadaj tak jsou stejný.porovnám a dám vědět. ;)
Naposledy upravil(a) Maty dne čtv 29. led 2009 17:01:16, celkem upraveno 1 x.
Důvod: viz. pravidlo č. 4
Škoda Felicia Kombi 1.3 mpi Lpg 390 000 km, STK za námi a pořád slouží věrně dál, těch 500 tisíc km s ní prostě dám :-)
Uživatelský avatar
Tweety
Příspěvky: 1433
Registrován: ned 28. kvě 2006 19:32:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od Tweety »

Ty jsi se tak rozepsal o tom jak jsou zaoblený, že mě to úplně zmátlo. Jsem si na origo žádnýho zaoblení nevšiml, ale třeba to bude tí, že jsem to nezkoumal a neměl skla venku :oops:
Moje bejvalá skorozávodnička http://www.feliciaklub.cz/Tweety http://tweety5004.rajce.idnes.cz/felda/
Momentálně Pašík 1.9TDi chro chro a Clio II 2.0 16V Sport ;-) - už taky vše pryč :-(
viewtopic.php?f=16&t=25423
Uživatelský avatar
Vlada320
Příspěvky: 706
Registrován: sob 19. led 2008 21:41:38
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od Vlada320 »

čau hele tak ty skla jsou stejný jako origo. ;)
Škoda Felicia Kombi 1.3 mpi Lpg 390 000 km, STK za námi a pořád slouží věrně dál, těch 500 tisíc km s ní prostě dám :-)
Uživatelský avatar
Tweety
Příspěvky: 1433
Registrován: ned 28. kvě 2006 19:32:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od Tweety »

Dík, až bude čas a cesta kolem toho krámu, tak se tam stavím a jedno taky zkusím koupit a šoupnout ho tam.
Moje bejvalá skorozávodnička http://www.feliciaklub.cz/Tweety http://tweety5004.rajce.idnes.cz/felda/
Momentálně Pašík 1.9TDi chro chro a Clio II 2.0 16V Sport ;-) - už taky vše pryč :-(
viewtopic.php?f=16&t=25423
Uživatelský avatar
Vlada320
Příspěvky: 706
Registrován: sob 19. led 2008 21:41:38
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od Vlada320 »

tak skla už mám v zrcátkách a i kabely natažený do dveří.zítra dotahám kabely od dveří až do palubky a zapojím.vypínač mám na zadní mlhovky a dal jsem do něj žlutou diodu ať ho nějak odliším od toho na mlhovky a zapojený to mám tak že svítí jen když je zaplý vyhřejvání.v létě až bude čas tak to udělám tak že bude svítit pořád jako ostatní ale udělám si spešl ikonku na budíkách a ta bude svítít když to zapnu.no a budu to mít přes pojistku ještě nevím jak silnou.a udělám si to tak že v těch trojuhelníkách na dveřích je konektor takže když budu chtít sundat zrcátku tak ho jen odpojím a mám klid a kdybych někdychtěl sundavat dveře tak hned za tou gumou v předním sloupku dole u nohou bude další konektor. ;)
Škoda Felicia Kombi 1.3 mpi Lpg 390 000 km, STK za námi a pořád slouží věrně dál, těch 500 tisíc km s ní prostě dám :-)
Pes525

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od Pes525 »

Ahoj,mohli byste dát nějaké schémátko jak si udělat vyhřívané zrcátka?Kam co zapojit a tak.Díky.Docela mě to láká si je dodělat.
Kalfa - FK

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od Kalfa - FK »

Také mě to láká :-)
Nonamed - FK

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od Nonamed - FK »

Mě lákaj holky... Hledejte kluci, už se to tu probíralo dostkrát...
IvoR - FK

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od IvoR - FK »

Origo elektricky vyhřívaná skla zrcátek jsem dostal od ježíška, a teď se chystám je namontovat. Počítám s připojením paralelně k zadnímu sklu.
Jenže jsem se tady dočetl, že proti sklu topí zrcátka nesrovnatelně více; zrcátka jsou údajně už suchá a námraza zadního skla sotva polevuje. A tak mne napadlo zapojit obě zrcátka do série, čímž by výkon topení každého klesl zhruba na čtvrtinu. Nezkoušeli jste to někdo, jestli to pak ještě dokáže odmrazit? Ať neobjevuji objevené...
Přeji krásný nejen dnešní den

Ivo v.r.n.k.
roman999

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od roman999 »

ja som to vyriešil umiestnením 2 ks výkonových odporov 10 W na zadnej stene zrkadla s odporom 22 ohmov zapojením paralelne a tým som pri napätí 14,4 V dosta výkon 18,8 W na každom spätnom zrkadle , celkové náklady na odpory 3,5 Eura a nejaké káblovanie . Pripojil som to na nevyužitý ohrev zadného skla lebo nám pick up . Funguje to v celku dobre .
Uživatelský avatar
Vlada320
Příspěvky: 706
Registrován: sob 19. led 2008 21:41:38
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od Vlada320 »

dneska jsem předělal zapojení toho vyhřejvání zrcátek.zapojil jsem to na stálý plusko od spínačky přes pojistku k relátku který je spínaný zapnutím klíčků takže kdybych náhodou zapomněl vypnout vyhřejvání tak ve chvíli jak bych vypnul klíčky tak to přestane fungovat.sice o pár kabelů navíc ale pro klid duše to stačí ;) ještě mě čeká zapojit neony přes imobilizér ať se mi vypínaj při zamknutí auta a když ho večer budu odemikat tak to bude mít krásnej efekt,zablikaj směrovky a rozsvítěj se neony :twisted:
Škoda Felicia Kombi 1.3 mpi Lpg 390 000 km, STK za námi a pořád slouží věrně dál, těch 500 tisíc km s ní prostě dám :-)
Uživatelský avatar
Jyrgen
Příspěvky: 805
Registrován: pon 05. pro 2005 17:41:14
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od Jyrgen »

vlada320: šikovný ;)

hele, kluci, zeptám se tady, nevíte někdi jestli se dá vyměnit ten "trojúhelník" s kloubem co drží celej plast a zrcátko? myslím to co je uchycený do dveří... podařilo se mi objevit zrcátka v laku, tak je chcu vyměnit za svoje, ale ty plastový výstupky se závitem pro šrouby jsou ulámaný :(
Obrázek
Škoda Felicia 96' | 1.3 BMM 40kW +steroidy| HP Sporting | Rial 16" viewtopic.php?f=16&t=37170
+ family car VW Touran Highline 03' | 2.0 TDI AZV

ex: VW Golf IV Highline 99' | 1.9 TDI AHF | EGR OFF, TA & 18" Turbo Twist
ex: Škoda Felicia GLXi 95' | 1.3 BMM 50kW | Brock 8x14" www.feliciaklub.cz/Jyrgen
Uživatelský avatar
Tomas6
Příspěvky: 3758
Registrován: sob 06. říj 2007 17:47:49
Bydliště: Slušovice
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od Tomas6 »

Tuším že nejde.Že je to zalisované v tom kloubu.Zespod držáku je krytka,kterou když vyloupneš,tak tam vidíš jak je to spojené.Tahal jsem tama dráty na vyhřívání.
Felda 1,3BMM lpg Kat off,střed off,favo svody,soieta...Jede jako ďas. :-)
Passat B4 1Z EGR off+něco nalitého.Nejede špatně,ale mohlo by to být lepší...
http://www.feliciaklub.cz/forum_new/vie ... 16&t=10389
Uživatelský avatar
favo
Příspěvky: 7079
Registrován: ned 01. srp 2004 15:41:36
Bydliště: Blansko

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od favo »

Jyrgene jde to ale........ podmínka je že vytaháš veškerý lanovody popřípadě kabeláž tak aby ten spojovací váleček co v něm vedou dráty od držáku k zrcátku byl prázdný . Potom ten čep musíš odvrtat ale pozor je tam zalisovaná silná pružina která potom vystřelí , no a pak už jen rozebereš složíš a musíš použít nejlépe šroub který má vnější půměr stejný jako původní trubka a musí být šroub provrtaný aby jsi mohl protáhnout zpět lanovody nebo kabeláž a pak už jen použiješ nějakou podložku a matici a dotahuješ dle potřeby. Kdysi jsem to musel dělat na favoritu a fungovalo to bezvadně . Jinak chystám se toto dělat i na feldě mého táty takže je možný že ten šroub budu nucen vyrobit tak bych jich mohl udělat víc ale kdy to bude čert ví.......... znáte mě.
Moje felda 1.4 MPi
Golf IV 1.9 TDi 164 PS 393 Nm
Uživatelský avatar
Jyrgen
Příspěvky: 805
Registrován: pon 05. pro 2005 17:41:14
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od Jyrgen »

áha, tak takhle to je...

favo: všechno z toho vytahaný mám, ale teda tadle varianta se mi asi podstupovat nechce... vzhledem k tomu že obal zrcátka je ještě naštíplej a potřeboval by opravit plastem, tak asi bude snažší sehnat si jinej kousek :)
Škoda Felicia 96' | 1.3 BMM 40kW +steroidy| HP Sporting | Rial 16" viewtopic.php?f=16&t=37170
+ family car VW Touran Highline 03' | 2.0 TDI AZV

ex: VW Golf IV Highline 99' | 1.9 TDI AHF | EGR OFF, TA & 18" Turbo Twist
ex: Škoda Felicia GLXi 95' | 1.3 BMM 50kW | Brock 8x14" www.feliciaklub.cz/Jyrgen
Nonamed - FK

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od Nonamed - FK »

Jyrgen: mám tady žlutý skořepiny samotný, chceš je? :)
smazany clen - FK

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od smazany clen - FK »

borlan píše:Já našel ještě toto - o kvalitě nemohu soudit, ale cenově lepší o chlup lepší - 2x112+199 a kdyby někdo mohl osobně v Benešově tak supr :

http://www.vyfukybn.cz/eshop/index.php?p=productsList&iCategory=61&sName=Karoserie


Tak to by som za tu cenu bral. Ked to chcem objednat ja platim ppl nejakych 400 KC. A to je trosku od veci ked kupujem nejaku vec za 224 KC... Na slovenskych internetovych obchodoch som za podobne ceny vyhrievane zrkadla nevidel...
a v skodovke sotoji jedno nejakych 600 Sk a to je privela...Teraz vazne neviem odkial to zozeniem....
hostel

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od hostel »

Už jsem viděl v zrcátku jako topidlo i žárovku...
borlan - FK

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od borlan - FK »

Tak leda nějaká dobrá Feldo duše od Benešova - koupil by za 224 a poslal poštou (řádně zabalený) na Slovensko - určitě by to nebylo ani za těch 199,- navíc... 8-)
smazany clen - FK

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od smazany clen - FK »

Výzva:
Hlada sa dobra dusa z Benesova, ktora by bola ochotna kupit a poslat dve vyhrievane zrkadla az tu na Slovensko
:D
Naposledy upravil(a) Maty dne stř 25. úno 2009 11:09:48, celkem upraveno 1 x.
Důvod: viz. pravidlo č. 4
hostel

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od hostel »

Mirečku, to jsou ale ceny bez DPH, dobrá duše z Benešova by to platila vč. DPH.
Naposledy upravil(a) Maty dne stř 25. úno 2009 15:50:13, celkem upraveno 1 x.
Důvod: viz. pravidlo č. 4
navstevnik

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od navstevnik »

Zkus tady: http://www.lacneautodiely.sk/kontaktujte-nas/, možná by sehnali.
smazany clen - FK

Re: vyhřívaná skla zrcátek

Příspěvek od smazany clen - FK »

Mirečku, to jsou ale ceny bez DPH, dobrá duše z Benešova by to platila vč. DPH.


Dobrej dusi aj dph zaplatim aj zo dve piva k tomu :D
Odpovědět