Projekt Kit car

tuning/tuzing úpravy
Pluto

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Pluto »

Co se týče ěch předních blatníků navazujících na přední nárazník, tak to opravdu musel být nějaký zmetek. Ale to je klasika u případu několikáté kopie z kopyta. Prostě časem se to pohne a už to nemá ten tvar, jaký by to mělo mít. Ale laminát je dobrý v tom, že se snadno dolaminuje to co chybí a zespod se potom přebytečný materiál odbrousí. Viz foto nedostatků u mojí Kitcar sady na Felicii:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Toto mě naštěstí u Fabie nepotkalo, protože se jednalo o první kopii z originál plechových dílu Fabie WRC. V tomto jsem měl štěstí :-)
Martin_Happy - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Martin_Happy - FK »

Nějak se tu dlouho už nic neděje. Jak pokračuje tenhle projekt?
fishracing - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od fishracing - FK »

pokračuje pokračuje...ale obávám se že původní představa o replice kitcaru už je ta tam...A mění se to v prachobyčejnej tuning...Dost jsem to řešil a probíral se spoustou lidí...a nakonec docela rozhodlo tohle video který mi totálně učarovalo http://www.youtube.com/watch?v=Eqsx1VSiBgY ta nemá chybu...předek bude prakticky stejnej...páč nemá chybu(omlouvám se za kopírování :( ) světla ale origo felda zadní...A newim jak zatmelit ty díry okolo mlhovek to se vaří nějak ne? Tohle se mi prostě líbí...když kitcar tak se všim všudy a ne jen tak na polovic...a na to bych neměl rozhodl sem se teda jinak...Tak mě neukamenujte...snaha byla tomu věřte.
Uživatelský avatar
Michelin1
Příspěvky: 2975
Registrován: pát 09. led 2009 21:06:41
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Michelin1 »

:lol: a kdo mel pravdu?
Fela 1.3 race car, TDi power
http://picasaweb.google.com/info.michelin
Martin_Happy - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Martin_Happy - FK »

A už založíš diskuze v naše vaše stroje? Ať vydíme úpravu?
fishracing - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od fishracing - FK »

nn,nezaložim...chci totiž pak ukázat rovnou video s celym projektem a dokončenim.Průběžný foto nemaj výslednej efekt :)
Martin_Happy - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Martin_Happy - FK »

Aha, tak to jo. Tak snad se to povede tak, abys byl spokojenej. Kit caru škoda, ale když s tim potřebuješ jezdit, tak to chápu.
Uživatelský avatar
jirkaf
Příspěvky: 4539
Registrován: ned 16. pro 2007 18:16:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od jirkaf »

Blbost, aspoň uvidíme jestli se to fláká a nebo dělá pořádně, případně si z toho leckdo může vzít nějakej návod jak a co udělat.
fishracing píše:Průběžný foto nemaj výslednej efekt :)
VW Passat 1.9 TDi, VW Passat 1.6, Suzuki RM-Z 450, Jawa Pionýr, Jawa Mustang
fishracing - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od fishracing - FK »

je to u klempíře takže průběžný fota stejně dělat nemůžu...pak jedině fota před lakem...ale nic moc nečekejte...předek chci jak je na tom videu kola nějaký 5paprskový 15ky 7palců široký možná bílí Hp sporting co nejníž půjde a kitový zrcátka...v tomhle stádiu to pak nafotim...a když prodam motorku můžu vymyslet větší šílenosti...
Uživatelský avatar
jirkaf
Příspěvky: 4539
Registrován: ned 16. pro 2007 18:16:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od jirkaf »

Já se jednou naštvu a udělám toho kitovce sám :lol:
VW Passat 1.9 TDi, VW Passat 1.6, Suzuki RM-Z 450, Jawa Pionýr, Jawa Mustang
Uživatelský avatar
hromyblesky
Příspěvky: 4227
Registrován: úte 10. úno 2009 8:40:01
Bydliště: Region razovitý ,tam někdo primo uprostřed mesta Ostravy,bo je to tu fajne cyp.
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od hromyblesky »

:lol: :lol: :lol: moc si dobrej a !!!!!!!!! :lol: :lol: a pokud nemas napad na neco jinyho naz ma ADIO tak ho nekopiruj ikdyz ADIO chysta zmeny, navic vaz slova prachobycejnej tuning ADIO nevede, adio je uplne jina liga nez tuninglamino......
zajima me varianta "jak nejniz to pujde" uz si o tom neco zjistoval?vis kolik jde slozit obyc HP sporting?kolik jde slozit HP sporting tuning? a kolik jde slozit po uprave? ukaz foto pana karosare a hned ti reknu jaky to je........vetsinou to flakani jde poznat i pres foto,a v tvem pripade si zatim moc dojem neudelal ;)
synku lampy tu pálí,,,, neony blikaj na cestu...
FAKJU BIČ
VAUXHALL píše:Me by zajimalo kde bys to chtel jeste snizovat,kdyz motor je 12cm nad zemi
za vsim hledej pravidlo 7 a 15
kejzi1
Příspěvky: 8486
Registrován: úte 02. kvě 2006 23:05:53
Bydliště: Jihlava,Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od kejzi1 »

Já to tušil :lol: :lol: :lol:

No a jak napsal hromy.Adiovu feldu nazvat prachobyčejným tuningem,no nevím :lol:
fishracing - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od fishracing - FK »

to neni prachobyčejnej tuning to se omlouvám...Mno co k tomu dál říct...buď mě nesnášejte nebo držte palce volba je na vás...nikomu lézt do prdele nehodlám...
Uživatelský avatar
hromyblesky
Příspěvky: 4227
Registrován: úte 10. úno 2009 8:40:01
Bydliště: Region razovitý ,tam někdo primo uprostřed mesta Ostravy,bo je to tu fajne cyp.
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od hromyblesky »

nemusis nikomu lezt do prdele,to nikdo nechce,jen proste sou lidi kteri zapadnou hned a pak nekteri ketri zapadnou pozdeji a nekteri nezapadnou nikdy,ale pokud nekdo nekde(a to vetsinou lidi s min nez 15ti prispevkama :D ) prijde neco navrhne(evidentni kravinu,nebo nerealou vizi na kterou nema penize) ale vsichni reknou neco jinyho nez chvalu za vybornej napad a on presto vymejslis bejjkarny a za zadnou cenu si nenecha poradit, tak si urci sam do ktery kategorie spadas a proc si sem vlastne lezl,jestli se prijit poradit zda je neco realne nebo ne a nebo se nechat jen placat po zadech,ja se nikdy nikoho neptal jak mam feldu polozit o 14cm k zemi a vim proc, protoze sem dobrodruzh a nikdo predemnou se do toho nepoustel,sou tu lidi co mi to pochvali ale i takovy co me maji za šílence,ale troufnu si rict ze se to par lidem libi,fandi mi ale i takovy co to odsuzuji jako absolutne nepouzitelny auto.ale tak i tak si to delam po svem,a zrovna kvuli tem co mi to odsuzuji nebudu psat ze me lidi nemate radi a ze jdu pryc........ver ze nejednomu clenovi by by udelalo obrovskou radost videt jak se stavi KIT jak si hlasal ze to mit budes stuj co stuj a uz to najednou mit nebudes,a ted budes mit prachobycejnej tuning(to srovnani s adiem :? )tak jak ti mame verit ze neco dotahnes do konce?
ptam se te co vis ohledne snizovani HPsportingem? a neodpovis ....to o tom taky nic nevis?ver ze ja i ostatni to v podstate myslime dobre,peknych aut(nejen felicii)je malo a ne kazdej udela auto kterymu se nikdo nebude smat,,,,zaloz si projekt a funguj jako vsuchni ostatni at vidime co mas v rukach a ak moc vazne to vidis..................
synku lampy tu pálí,,,, neony blikaj na cestu...
FAKJU BIČ
VAUXHALL píše:Me by zajimalo kde bys to chtel jeste snizovat,kdyz motor je 12cm nad zemi
za vsim hledej pravidlo 7 a 15
fishracing - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od fishracing - FK »

Co vim o HP?Dělá se ve dvou verzích(levnější variańta)přičemž ve verzi tuning si felda sedne až o 6cm blíž k zemi...Jen doufam že nebude potřeba vytahovat lemy...Zkušenosti mam jen s motorkama mam za sebou pár úspěšnejch přestaveb...vim motorka není auto,ale na začátek aspoň něco...Mám vizi co od feldy chci...a jelikož je to pro mě auto a ne jen tuningová "socha"chci se vyhnout extrémům...Sám to mám v hlavě zamotaný a nechtějte po mě přesnej projekt...Den ode dne měnim názor...chtěl sem se s váma poradit...a to se mi do určitý míry povedlo...teď už zbejvá práce...teď maturuju tak mam i jiný starosti...a věřte že až něco vyfotim a bude to stát za to rád se o to s váma podělim :) ale mam teď i jiný starosti...každopádně udělat se to musí...felda je nepojízdná a buď bude přestavba nebo nic...
Uživatelský avatar
hromyblesky
Příspěvky: 4227
Registrován: úte 10. úno 2009 8:40:01
Bydliště: Region razovitý ,tam někdo primo uprostřed mesta Ostravy,bo je to tu fajne cyp.
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od hromyblesky »

zaloz si projek tam chodi daleko vic lidi a nemalo lidi poradi, ohledne HP ,kazdy se da upravit az na minus 10cm napriklad..........a to i stim ze nebude volna pruzina......
edit levnejsi/drazsi neexistuje ,cena je stejna u noveho podvozku (chvily byl mozna rozdil asi 200kč)
synku lampy tu pálí,,,, neony blikaj na cestu...
FAKJU BIČ
VAUXHALL píše:Me by zajimalo kde bys to chtel jeste snizovat,kdyz motor je 12cm nad zemi
za vsim hledej pravidlo 7 a 15
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Skury »

Pánové... Můj názor? Obyč felda... Bude rád, když to nastříká a auto bude jezdit...


Fishracing: Fakt, nezlob se na mě, ale jestli nevíš, co chceš, tak ani nic nedělej... Vyser se na to. Nemám strach, že uděláš cokoliv, co by se aspoň z desetiny přiblížilo Adiovi. Za prvý poslední dobou jsou všechny feldy jak přes kopírák, jediná změna je barva, výška podvozku a kola, ale jinak nikdo nic pořádnýho nevymyslel. A u tebe jsem si jistej, že hlavu na vymejšlení nemáš (a to tě znát nemusim, vidim to z tvých příspěvků). S tím, co jsi napsal, budeš mít klasickou feldu, na HPčkách a límcovejch kolech. Chceš to níž? Dej to o deset dolů. Já mám golfáka pro každodenní ježdění třeba 3,5cm nad zemí (=náprava. Prahy a nárazník jsou 5cm). Když to dáš dolů, tak řekneš, že nezajedeš k baráku, k mladý, ke škole nebo na vesnickou diskárnu... Víš jak dát jiný světla? To není jen výměna světel. Máš newface a tam z světla z pola nejdou. Tak dáš z vectry. Ale? To je zas docela dost klempířiny a zkoušení. A na to nemáš prachy. Takže necháš origo světla. OK. Zavaříš otvory v předním nárazníku, to zas není drahý a žádná práce.
Takže sečteno a podtrženo. Co vlastně zbylo z tvý představy? Seriová černá felda, s předním nárazníkem, kterej má zavařený mlhovky. Auto bez nápadu, obyčejný, nezajímavý, tuctový...

Z policajtů a stk jsi tak podělanej, že do žádnýho aspoň trošku originálnějšího nápadu nepůjdeš. Veškeré úpravy na autě jsou víceméně zakázané, nepovolené, nepřípustné. Zavařené kliky, výměna světel za jiný, jiný kola...

Radim ti dobře, slož auto dohromady, jezdi s ním, šetři a přemejšlej o svým projektu. Není to o tom, že bych ti chtěl nějak urážet, na to nemám skutečně náturu, ale ty za prvý sám nevíš, co chceš, za druhý na to nemáš ani peníze a za třetí ani nevíš, jak to má vypadat. Rady tady dostaneš, nikdo se ti nebude vysmívat, ale zatim, cos nám dokázal, tak nám nic jiného, než tě brát kapku s humorem, nezbejvá...
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
Uživatelský avatar
hromyblesky
Příspěvky: 4227
Registrován: úte 10. úno 2009 8:40:01
Bydliště: Region razovitý ,tam někdo primo uprostřed mesta Ostravy,bo je to tu fajne cyp.
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od hromyblesky »

Obrázek
synku lampy tu pálí,,,, neony blikaj na cestu...
FAKJU BIČ
VAUXHALL píše:Me by zajimalo kde bys to chtel jeste snizovat,kdyz motor je 12cm nad zemi
za vsim hledej pravidlo 7 a 15
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Skury »

Hromy, co to má zas bejt? :-D
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
Uživatelský avatar
URNA
Příspěvky: 1669
Registrován: sob 09. úno 2008 15:34:45
Bydliště: Horní Počernice
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od URNA »

Ouuu Hromy se orzjel :D
Felda 1.3 a hlavně jí dej napííít!!!! 1náááááááááá 2náááááááááááááá 3 náááááááááááááááááááááááááá
.........
Uživatelský avatar
hromyblesky
Příspěvky: 4227
Registrován: úte 10. úno 2009 8:40:01
Bydliště: Region razovitý ,tam někdo primo uprostřed mesta Ostravy,bo je to tu fajne cyp.
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od hromyblesky »

ja myslim ze muzem tema prejmenovat na projekt "prachobycenjnej tuning" za par tydnu "tuning projekt" za dalsich par tydnu "tuzing projekt" a nebo "seriovka projekt"


skury :D
POLDA :D
synku lampy tu pálí,,,, neony blikaj na cestu...
FAKJU BIČ
VAUXHALL píše:Me by zajimalo kde bys to chtel jeste snizovat,kdyz motor je 12cm nad zemi
za vsim hledej pravidlo 7 a 15
Uživatelský avatar
URNA
Příspěvky: 1669
Registrován: sob 09. úno 2008 15:34:45
Bydliště: Horní Počernice
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od URNA »

:D :D :D No jo si to potom rozmislel kit neni nic snadnýho ;) jak finančně tak pracně..a i když ho potom máš tak máš problémy i potom když s tim budeš jezdit normálně na ulici
Felda 1.3 a hlavně jí dej napííít!!!! 1náááááááááá 2náááááááááááááá 3 náááááááááááááááááááááááááá
.........
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Skury »

Urna: Žádnej "tuning" není levná záležitost... U sebe to už radši nepočítám, ale i třeba Véna 103457, ač auto vypadá "seriově", to určitě nespleskal za 2 tácy... Když se třeba podíváš na mý předchozí auto, tak bys nevěřil, že tam je cca. 100t... ;) Prostě tuning a auta žerou prachy nehorázným způsobem a pokud někdo na to ty peníze nemá, tak ať se do toho nepouští. Nejdřív šetřit půl roku na klempířinu a další rok na lak a pak třeba zas na slušný kola, to se bohužel moc nedá, pokud chceš, aby to auto bylo nějaký "peckovní" ;)
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
kejzi1
Příspěvky: 8486
Registrován: úte 02. kvě 2006 23:05:53
Bydliště: Jihlava,Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od kejzi1 »

Já mám taky v podstatě sérii a nikdo by neřekl že v tom autě je cca 70 000-80 000
Uživatelský avatar
URNA
Příspěvky: 1669
Registrován: sob 09. úno 2008 15:34:45
Bydliště: Horní Počernice
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od URNA »

Skury:noo jasný no..já se žádnej tuning nechystám mě se to ani nák nelíbí.Nebo né že by se mi to nelíbilo třeba ten cit je fakt hezkej!..Ale většinou když se někdo do toho dá tak pak z toho je tuznik..Ale jako nechci nikoho od toho odrazovt:-) Jo vim že ty jsi do toho vrazil slušný peníze ;) ale doufáám že to dotáhneš do once ;)
Kejzi:No hele moje felina taky seriovka a ted klempířina a lak je úplně hroznej ale třeba ted ten motor byl hrozně nákladnej a eště mám třeba plus že táta náký ty díly má a sežene mi to za nákou super cenu :) a ted se do ní taky sype a bude sypat..ted se už utopilo kolem 30tis ;)
Felda 1.3 a hlavně jí dej napííít!!!! 1náááááááááá 2náááááááááááááá 3 náááááááááááááááááááááááááá
.........
Uživatelský avatar
bobas
Příspěvky: 1438
Registrován: stř 30. led 2008 13:05:58
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od bobas »

Tak tuning to je kapitola...pokud chces mit kvalitni auto,a mas penize,makas rok,pokud penize nejsou protahne se to na dyl,nebo muzes dat variantu "jeb to tam" tzn ze koupis na razniky od elliri ,narves je tam v sobotu a v nedeli strikas :-D uz jen poradny lak te vyjde na 35 tisic...atd :!: :!:
MiDAS - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od MiDAS - FK »

otevřu odkaz a tam moje video :D to musí být honičů co si řekne tak to chci :D
ale je to tak jak tu psal někdo - založit téma "projekt - dostavím zbořené auto a jsem že sem rád" to sou velké oči a ujišťuji tě že to není práce na měsíc dva a na jaře jezdíš :D co už to zjístíš sám jak to je
Jajinek
Příspěvky: 418
Registrován: ned 14. říj 2007 13:03:26
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Jajinek »

A je to tady :lol: :lol: :lol: ,vydím to úplně stejně jak psal Skury,budeš rád,když z toho vyleze serie felda a pár miniúpravama. Policajtů se bojíš a takovýhle akce tvýho tipu mě vždy pobaví-nejdřív kit pak polokit a ve finále (I),vlastně serie. Nijak do tebe nerejpu nebo tak,jen říkám svůj názor
Naposledy upravil(a) Jajinek dne ned 06. pro 2009 13:19:23, celkem upraveno 1 x.
Moje auto - viewtopic.php?f=16&t=26588
Díly na auta - viewtopic.php?f=68&t=26556
TELEFON: 774 61 30 60
Uživatelský avatar
URNA
Příspěvky: 1669
Registrován: sob 09. úno 2008 15:34:45
Bydliště: Horní Počernice
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od URNA »

Jééé tak už ho nechcte chudák :D ;) ...KAždej si myslí že to je práce na měsíc
Felda 1.3 a hlavně jí dej napííít!!!! 1náááááááááá 2náááááááááááááá 3 náááááááááááááááááááááááááá
.........
Jajinek
Příspěvky: 418
Registrován: ned 14. říj 2007 13:03:26
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Jajinek »

Měsíc je moc :lol: :lol: :lol: ,nejlíp do 3 týdnu aji s lakem,ale Chip Foose to stíhá do týdne :o
Moje auto - viewtopic.php?f=16&t=26588
Díly na auta - viewtopic.php?f=68&t=26556
TELEFON: 774 61 30 60
Uživatelský avatar
URNA
Příspěvky: 1669
Registrován: sob 09. úno 2008 15:34:45
Bydliště: Horní Počernice
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od URNA »

:D :D no myslim že feldu by do týdne nestihnul! :D :D
Felda 1.3 a hlavně jí dej napííít!!!! 1náááááááááá 2náááááááááááááá 3 náááááááááááááááááááááááááá
.........
Jajinek
Příspěvky: 418
Registrován: ned 14. říj 2007 13:03:26
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Jajinek »

To určo ne :lol: :lol: :lol: . Tak jak pokračuješ Závodnírybo?
Moje auto - viewtopic.php?f=16&t=26588
Díly na auta - viewtopic.php?f=68&t=26556
TELEFON: 774 61 30 60
Uživatelský avatar
URNA
Příspěvky: 1669
Registrován: sob 09. úno 2008 15:34:45
Bydliště: Horní Počernice
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od URNA »

Počkej to bylo na mě ta závodní ryba? :D
Felda 1.3 a hlavně jí dej napííít!!!! 1náááááááááá 2náááááááááááááá 3 náááááááááááááááááááááááááá
.........
Jajinek
Příspěvky: 418
Registrován: ned 14. říj 2007 13:03:26
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Jajinek »

Fishracing - závodní ryba
URNA - je spoustu výrazů,takže ne ;)
Moje auto - viewtopic.php?f=16&t=26588
Díly na auta - viewtopic.php?f=68&t=26556
TELEFON: 774 61 30 60
Uživatelský avatar
URNA
Příspěvky: 1669
Registrován: sob 09. úno 2008 15:34:45
Bydliště: Horní Počernice
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od URNA »

Jéé já jsem to nemyslel jako špatně ale vůbec jsem to nepobral :D ..Já ted chci do Vánoc udělat ten vnitřek ;)
Felda 1.3 a hlavně jí dej napííít!!!! 1náááááááááá 2náááááááááááááá 3 náááááááááááááááááááááááááá
.........
Jajinek
Příspěvky: 418
Registrován: ned 14. říj 2007 13:03:26
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Jajinek »

V pohodě draku. Dělej jak myslíš,moc to tady neprolízám(auta),ale že seš to ty tak si tě du najít 8-)
Moje auto - viewtopic.php?f=16&t=26588
Díly na auta - viewtopic.php?f=68&t=26556
TELEFON: 774 61 30 60
Uživatelský avatar
URNA
Příspěvky: 1669
Registrován: sob 09. úno 2008 15:34:45
Bydliště: Horní Počernice
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od URNA »

Okk tak koukni ;) čekám na koment :D :D
Felda 1.3 a hlavně jí dej napííít!!!! 1náááááááááá 2náááááááááááááá 3 náááááááááááááááááááááááááá
.........
mause
Příspěvky: 1003
Registrován: sob 19. led 2008 22:08:41
Bydliště: Kojetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od mause »

koukám že z kita je prach :-)

mno ja stavím auto cca dva roky a je to serie... ale mě se to tak líbí a jsem spokojenej asi sem druhej kejzi :lol:
bylo: felinka lechce poladěná...Myška
je: octule v kombajnu 1,9 tdi ALH zatím 66kw/90 hp + SPRINT 769...Chrochtadlo
:-)
http://www.youtube.com/watch?v=cIemgwmRgxk
Jawinka 350/638 -> 639
hranatá felicie - červený drak
Uživatelský avatar
Drahoš
Příspěvky: 2123
Registrován: pon 27. lis 2006 15:31:42
Bydliště: Sušice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Drahoš »

Chudák, kdo sem přijde příště s plánem postavit kita :lol:
Bylo: Škoda Felicia 1.6 MPi viewtopic.php?f=16&t=2523
Je: Seat Leon cupra R 1.8T
mause
Příspěvky: 1003
Registrován: sob 19. led 2008 22:08:41
Bydliště: Kojetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od mause »

to ne spíš je chudák ten kterej neváí co chce :-)
bylo: felinka lechce poladěná...Myška
je: octule v kombajnu 1,9 tdi ALH zatím 66kw/90 hp + SPRINT 769...Chrochtadlo
:-)
http://www.youtube.com/watch?v=cIemgwmRgxk
Jawinka 350/638 -> 639
hranatá felicie - červený drak
Jajinek
Příspěvky: 418
Registrován: ned 14. říj 2007 13:03:26
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Jajinek »

Chudák je ten co se nemůže vys..t. Toto mě příjde jako,když se děcko nadchne z hovadiny,ale u děcka to pochopíš,ale u :shock: ´´dospělího´´ :shock: mě to přijde zvláštní :scratch: .
Jinak jak Mause,akorát se s babičkou(feldou) seru už nějakejch 8 let a pořád je co ladit :lol:
Moje auto - viewtopic.php?f=16&t=26588
Díly na auta - viewtopic.php?f=68&t=26556
TELEFON: 774 61 30 60
MiDAS - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od MiDAS - FK »

zpět teda k těm kitům
Luke asi nemáš nafocený ty zadní lemy jak jsi je dělal že?Pluto je má ale spíš jak fotky by mě zajímalo přesně jak se to dělá.S kámošem jsem to probíral několikrát ale tak nějak ne do detailu :D
vitanek-best - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od vitanek-best - FK »

hoši hoši. Já jsem si to tady takhle přečetl. Nejsem z Vás nadšenej :-D Hele, koupil jsem feldu v strašným stavu a jdu do KITu!! Prachy na to jsou. Čas taky. Auto mám ještě jedno, takže o nic moc nejde.

Dám echo :o)
Uživatelský avatar
jirkaf
Příspěvky: 4539
Registrován: ned 16. pro 2007 18:16:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od jirkaf »

vitanek-best: To jsem na to zvědavej
VW Passat 1.9 TDi, VW Passat 1.6, Suzuki RM-Z 450, Jawa Pionýr, Jawa Mustang
vitanek-best - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od vitanek-best - FK »

Viď :-D
teď jsem mimo, ale chci se na to vrhnout tak ve čtvrtek.

mimochodem, zápis KITCAR sady do TP není veliký problém. Je to stejně jednoduchý, jako kola. Zapisoval jsem si do feldy 15ky a nebyl s tím vůbec žádný problém :)
Uživatelský avatar
jirkaf
Příspěvky: 4539
Registrován: ned 16. pro 2007 18:16:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od jirkaf »

Tak mi ten zápis případně dokážeš zajistit?
VW Passat 1.9 TDi, VW Passat 1.6, Suzuki RM-Z 450, Jawa Pionýr, Jawa Mustang
vitanek-best - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od vitanek-best - FK »

zápis čeho? Kol nebo Kitu?
Uživatelský avatar
jirkaf
Příspěvky: 4539
Registrován: ned 16. pro 2007 18:16:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od jirkaf »

Kola, kit-sada, 4cm podložky pod kolama, tlumiče, nádrž v interiéru ... prostě všecko, když je to tak jednoduchy :thumleft:
VW Passat 1.9 TDi, VW Passat 1.6, Suzuki RM-Z 450, Jawa Pionýr, Jawa Mustang
vitanek-best - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od vitanek-best - FK »

až na tu nádrž není problém :P :P :thumleft: :thumright: :twisted:
Uživatelský avatar
jirkaf
Příspěvky: 4539
Registrován: ned 16. pro 2007 18:16:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od jirkaf »

kolik to bude stát?
VW Passat 1.9 TDi, VW Passat 1.6, Suzuki RM-Z 450, Jawa Pionýr, Jawa Mustang
Odpovědět