Netěsnost mezi svody a hlavou

Faster - FK

Netěsnost mezi svody a hlavou

Příspěvek od Faster - FK »

Ahoj, mam menší problém, stále mi fouká těsnění mezi hlavou a svody-je to to plechové. Dával jsem sportovní svody-foukalo na třech místech+šílená spotřeba. Nyní jsem dával slícované originál parohy+favo svody-opět fouká a opět šílená spotřeba. Používáte na to nějaký tmely? Podle obrázku v dílenský jsem pochopil, že je jedno jak se tam těsnění nasadí, jen aby to bylo značkou TOP nahoru..Budu to teď předělávat v nejbližších dnech, rád si přečtu vaše názory a tipy..Dík Honza
Uživatelský avatar
Faust
Příspěvky: 2340
Registrován: pon 11. srp 2008 17:54:38
Bydliště: Prelouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Netěsnost mezi svody a hlavou

Příspěvek od Faust »

honzo a nemáš třeba lízlej závit že to nedotáhneš pořádně?třeba skus dát kontra matku na dotažení já už na fávu dával nerez a fakčí.stou stranou těsnění jsem to nikdy neřešil ale třeba jsem se vždy trefil ;) .
pak už jen otestovat dát dvě těsnění pokud by tam byla ale nějaká nerovnost na hlavě tak to asi neviřeší
zapalený hadr v nadrži?jo redbull dá feldě křííííídla :+D
Faster - FK

Re: Netěsnost mezi svody a hlavou

Příspěvek od Faster - FK »

Závity jsou právě v pořádku, já tam dával i jiný štefty..a zároveň jsem to po montáži asi třikrát přetahoval, abych si byl jistej, že je to v pořádku..říkal jsem si, dobře, možná ty sportovní měly křivou přírubu, ale teď už je mi to divný..tu přírubu parohů jsem pečlivě čistil a i dosedací plochy na hlavě..bohužel nyní už je zase vidět černohnědý očazení, tudíž to podfukuje. Přemýšlel jsem ještě o tom těsnění jak se dávalo na BMM, to vcelku z klingeritu..co myslíte? Nebo to obkroužit slabou vrstvou tmelu na výfuky...
Uživatelský avatar
Faust
Příspěvky: 2340
Registrován: pon 11. srp 2008 17:54:38
Bydliště: Prelouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Netěsnost mezi svody a hlavou

Příspěvek od Faust »

ten tmel nevidrží je tam pohyb a podle mě asi ani by nepomohlo kdybys tím potřel těsnění mezi dosedací plochou.spíš skusit to lepší těsnění
zapalený hadr v nadrži?jo redbull dá feldě křííííídla :+D
Uživatelský avatar
Milos-Racing
Příspěvky: 100
Registrován: stř 20. bře 2013 20:20:13
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Netěsnost mezi svody a hlavou

Příspěvek od Milos-Racing »

Já Ti můžu poradit,jen to,že nejlepší těsnění je to staré,které se dávalo na jednobodové felicie BMM.Prostě to které je vcelku se svody a sáním.Ty kovové těsnění nikdy pořádně netěsní.
Posílám na něj odkaz,které mám na mysli:
http://www.skodashop.cz/produkty/detail-produktu/favorit--felicia--tesneni-vyfuk---sani-820460.html
Faster - FK

Re: Netěsnost mezi svody a hlavou

Příspěvek od Faster - FK »

Milos-Racing: Máš pravdu, já jsem během dneška volal mechanikovi, co mi dělal motor a divil se, proč tam to nerezový dávám, že to je jen pro absolutně rovný plochy, což třeba ta příruba nebude asi nikdy..No, myslel jsem to dobře, řídil jsem se podle dílenský, že pro mpi je určený to nerez..zítra objednám ve škodovce to v celku a mělo by to být dobrý. Díky za nápady ;)
Uživatelský avatar
Milos-Racing
Příspěvky: 100
Registrován: stř 20. bře 2013 20:20:13
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Netěsnost mezi svody a hlavou

Příspěvek od Milos-Racing »

Budeš mít klid. :) Ještě se mi nestalo,že by to staré těsnění někdy přestalo těsnit.To byl strašný výmysl,to nerezové těsnění.
Odpovědět