Středový odkládací panel

vybavení a úpravy interiéru atd.
Uživatelský avatar
Yetti98
Příspěvky: 1324
Registrován: ned 08. čer 2008 21:46:35
Bydliště: Praha 4 142 00
Kontaktovat uživatele:

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od Yetti98 »

Sigwik:
neřeš barvy,mám NF a taky ten pane myslím barvy neřeším,hlavně že plní svou funkci :salut:
Tom1

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od Tom1 »

chtěl bych se zeptat, jak to bylo s montáží středových panelů a tunelů do Felicií. Kamarád má 1,6 LX z roku 96 a nemá tam žádný středový panel ani tunel, prostě to má jako u starého Favorita, potom jsem viděl Felicii 1,3 BMM z roku 95 a ta středový panel i tunel měla. Ten středový panel a tunel byla příplatková výbava nebo to měly jen určité verze? Děkuji za odpověď
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od Atnarfus »

Ano bylo to podle výbavy. GLX má něco uprostřed (konzoli, nebo vyjímatelný box). LX má jenom rámeček kolem řadící páky, později (facelift) větší kus plastu až za ruční brzdu. Je to navíc zamotané například tím, zda auto má airbag spolujezdce, nebo nemá. Když je auto s pytlem, tak nepřítomnost schránky před spolujezdcem kompenzovali právě tím boxem uprostřed.
Samozřejmě se to dalo objednat jako příplatková výbava, dalo se do dodatečně namontovat, případně bylo možné tam namontovat něco z druhovýroby.

Měl jsem služební 1.6LX kombíka z roku 97 a středová konzole tam byla, asi mi za to zaměstnavatel připlatil. Druhá služební Felicia byla 1.6 GLX z roku 2000 a ta už měla vyjímatelný box. Soukromá Felda 1.6 GLX má vyjímatelný box. Manželky 1.6LX z roku 2000 má box také, protože má airbag spolujezdce.
Goodicek
Příspěvky: 87
Registrován: sob 29. pro 2012 22:33:32
Bydliště: Vlčnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od Goodicek »

čus, chtěl jsem se zeptat kdo montoval faceliftovany panel do old face feldy??? Potřebuju vědět jak jste vyřešili ruční brzdu. protože mě to tam teda nepasuje ani za boha. Díky
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od Maty »

:roll:
NF panel pasuje do OF feldy ....
OF panel pasuje do NF feldy ...


Panely jsou navzájem záměnné a pasují bez sebemenších problémů .... jen to chce pořádně namontovat :P

Jinak fotky z montáže máš tady : http://amaty.rajce.idnes.cz/panel/
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Uživatelský avatar
Grave
Příspěvky: 294
Registrován: čtv 08. zář 2011 19:39:02
Bydliště: 431 01
Kontaktovat uživatele:

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od Grave »

No až tak nepasujou, mám OF vyrobenou na přelomu 1994/1995 a při montáži toho novější středu bylo vše v pohodě až do chvíle kdy jsem chtěl zasunout ten kastlík pod rádio, za boha jsem ho tam nemohl docvaknout a to jsem měl venku i sedačky abych se ke všemu líp dostal a sedělo mi to všechno jak má, ale ten kastlík se tam prostě nechtěl zasunout :oops: bylo tam nějako míň místa
Kozel je nebezpečný zepředu, kůň zezadu, hlupák ze všech stran.
Goodicek
Příspěvky: 87
Registrován: sob 29. pro 2012 22:33:32
Bydliště: Vlčnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od Goodicek »

já mám z 95 a kastlík pasuje v pohodě, tam na těch fotkách to ale není, nemyslel jsem ten zadní díl, ten tam jde nasunout v pohodě a všechno pásne k sobě, myslel jsem kryt ruční brzdy... Ten mi tam prostě nejde a na těch fotkách to neni
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od Maty »

Máš tam NF madlo na ručce?
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od 103457 »

Na tunelu se musí vpředu pod šroubama vyříznout ten bílý tlumící materiál co je pod kobercem. Samotný plastový tunel poté klesne níže a jde nad ním zasunout kastlík.
Co se týče madla ruční brzdy, tak ta se msusí měnit s tunelama nejde navzájem zaměnit madlo s tunelem. Respektive starý tunel montovaný do old face jde k madlu new face, ale není to hezké. Nový tunel z new face nejde zkompletovat s madlem ruční brzdy z Old face. Madlo Old face je delší a nemá drážky pro nacvaknutí plastového krtyu páky ruční brzdy. Je to proto, že old face nemá páku ruční brzdy krytou, pouze kloub.
Goodicek
Příspěvky: 87
Registrován: sob 29. pro 2012 22:33:32
Bydliště: Vlčnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od Goodicek »

počkej jestli tomu dobře rozumím tak potřebuju ještě něco jiného než tohle?

Obrázek

tam ta krytka prostě nejde, je ze dvou částí, nebo se musí rozebrat i ta páka nebo tak? nebo mi něco chybí?
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od 103457 »

Krytka je ze dvou částí, spodní a horní a navíc se zaklapuje do madla ruční brzdy. Takže bez madla ruční brzdy ten kryt nejde namontovat.
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od Maty »

Musíš prohodit madlo ruční brzdy ... na NF panel NF madlo (je uzůsobené pro NF panel)
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Goodicek
Příspěvky: 87
Registrován: sob 29. pro 2012 22:33:32
Bydliště: Vlčnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od Goodicek »

to znamená že to madlo mi tam chybí, takže ho musim sehnat. díky

Edit, když ujž sem v tom, jak má jít otvírat ta schránka, normálně celá úplně lehce nebo má jít otevřít a dvířka se pak sami vrátí nahoru???
Romiiken
Příspěvky: 146
Registrován: čtv 17. lis 2011 22:50:03
Bydliště: Levice
Kontaktovat uživatele:

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od Romiiken »

Pocujte, nema nahoodu GLX felda iny ten plast na rucnej brzde ? Pretoze dnes som montoval stredovy panel a nelicuje mi kryt rucnej brzdy.

Foto:

https://dl.dropbox.com/u/21011149/20130405_200323.jpg

Felda je 98 NF. Takze by ot malo pasovat nie ?
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od Maty »

Madlo BEZ středového panelu je JINÉ než madlo se středovým panelem ! ... musíš si sehnat správné madlo na ručku
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Romiiken
Příspěvky: 146
Registrován: čtv 17. lis 2011 22:50:03
Bydliště: Levice
Kontaktovat uživatele:

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od Romiiken »

No myslel som si kedze to tam takto ocividne nesedi. Vdaka. Nechapem naco to bolo dobre robit 2 madla, ked priprava na panel je v kazdej felicii :? .
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od 103457 »

Já zase Nechapem naco ses znovu zeptal, když je to tu již napsané, řešilo se to ani ne před dvěma týdny. :?: :?: :(
Romiiken
Příspěvky: 146
Registrován: čtv 17. lis 2011 22:50:03
Bydliště: Levice
Kontaktovat uživatele:

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od Romiiken »

Ano ja som tu cital nieco o tomto, ale to sa mi zdalo, ze niikto riesil, ze to nepasovalo na old face paku. Nieco o tom som cital, ze New face ma inu uz a old face este favoritacku. Takze preto som sa pytal. :oops:
NecroZ
Příspěvky: 11
Registrován: pon 16. čer 2014 15:20:19

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od NecroZ »

Ahoj,

potřeboval bych poradit.
Mám středový panel pro LX verzi Felicie a potřeboval bych poradit s pár drobnostma. Uchycení tam mám hodně podobné jako je tohle , akorát tam mám ještě takové šroubky na které se nasune panel -to je ok?

Mé dotazy:
Za prvé k čemu je toto? (dle toho co jsem dohledal to patří zezadu za panel, ale k čemu to uchytit?)

Obrázek

Pak jak bude vypadat uchycení u tohohle? Stačí nasunout na "šroub" a nasadit podložku a matku? (nevíte velikost matky? :D )

Obrázek

Poslední je uchycení vzadu, pod kobercem je zase nějaký šroub kam našroubuju matku?

Obrázek

Moc všem díky.
Uživatelský avatar
Arkis
Příspěvky: 1373
Registrován: pát 13. dub 2012 12:38:51
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od Arkis »

:ot: Ty máš felicii po faceliftu a ten panel je na OF. No já jej taky chvilku měl takhle daný. Ale ne na pevno. Bohužel už si nepamatuju, jestli tam nepasovalo uchycení nebo jsem tehdá ještě nevěděl, že se má řezat do koberce a tak. No byl tam jen položený (zapasovaný) a ten kov zezadu jsem tam taky neměl.

Ten kov vypadá jinak. Já tam měl něco takového.
Obrázek
To poslední uchycení je jen díra v podlaze, do které musíš sehnat šroub.

Mně to vydrželo pár měsíců, pak jsem to celé hodil do sklepa (kde to možná je do teď) a koupil správný panel.
NecroZ
Příspěvky: 11
Registrován: pon 16. čer 2014 15:20:19

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od NecroZ »

Mně se ten s těma místama na pití nelíbí jak nenavazuje na vrchní díl :/ Zkusím kouknout co je vzadu pod kobercem, hodilo by se někoho foto, abych tam nemusel rozřezat půlku koberce :)
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od Maty »

Ono stačí prolézt rohle téma ;) ....

http://amaty.rajce.idnes.cz/panel/ ... je to sice montáž toho druhého panelu, ale díry v koberci odpovídají i panelu co chceš ty. TEn šroub vzadu za ruční brzdou ... patří tam plastová kostička (nikoliv ten šroub co jsem tam kdysy dával já)
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
NecroZ
Příspěvky: 11
Registrován: pon 16. čer 2014 15:20:19

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od NecroZ »

Já jsem koukal na tvé fotky, ale nebyl mi stále jasný ten kus plechu co tam mám já.. což teda není stále :)
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od Maty »

Je jediný místo kam jde přišroubovat ....

pod palubkou pod kobercem je čtvercová díra (je na foto) .. na to se přišroubuje ten plech co nevíš kam s nim. ... pak až usadíš panel tak přišroubuješ zezadu ten panel k tomu držáku v místech k tomu určených .... přilož si ten plech zezadu k panelu a bude ti to jasné (snad)
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
NecroZ
Příspěvky: 11
Registrován: pon 16. čer 2014 15:20:19

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od NecroZ »

Byl jsem kouknout v autě a díru jsem našel, no nechtěl jsem řezat do koberce, ale říznu, teď už by to mělo být ok, jen musím koupit nějaké šrouby a matky. Btw plastová kostička dozadu, to si nedokážu představit :/
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od Maty »

Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Papi - FK

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od Papi - FK »

.....
Naposledy upravil(a) Návštěvník dne stř 30. zář 2020 16:49:07, celkem upraveno 1 x.
Jeff - FK

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od Jeff - FK »

Ahoj lidi,

prosím Vás ted jsem od pána sehnal ten zavírací kastlík který se montoval pod rádio, ale bohužel jsem k němu nedostal tu kolejničku která se připevní ze spoda palubky. Nevedel by jste o ní někdo? Moc děkuji
komoon - FK

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od komoon - FK »

http://komoon.rajce.idnes.cz/Felicia_Stredovy_panel

Poradíte prosím? Přidávám nějaké fotky, koupil jsem si středový panel s přihrádkami, místo toho s držáčky na pití. Nejde mi ale do hlavy, jak patří přišroubovat ten železný díl ( v albu na rajčeti jsem ho nafotil). Taky jsem našel fotku, kde má majitel jiné uchycení tohohle panelu, zajímalo by mě, jestli se někde dá koupit? Já ho nemůžu nikde vygooglit. A poslední dotaz, mám správně namontováno u ručky? přijde mi, že tam ještě něco chybí, takhle se bude dostávat bordel dovnitř. Díky za rady.
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od Maty »

Ad ručka : ne nic tam nechybí .. takhle to má být

Ad zbytek:
plech co jsem škrtnul tam nepatří ... patří přišroubovat zespodu na palubku do míst kde je přišroubovaný rádio
Obrázek

Zakroužkované díry na obou obrázkách .... na jedné je díra na druhé je šroub co do díry patří a je tam naznačem směr jak patří přišroubovat ... dole na tunelu se šroubuje na ty 2 štefty co ti trčí z tunelu
Obrázek
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
komoon - FK

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od komoon - FK »

Díky. Ten užší plech jsem tam zkoušel našroubovat, jenže mi nestačí šroubky, budu muset koupit delší.
Mám pocit, že ten kovový díl je nějak ohnutý, nebo jak to nazvat. Ještě zítra zkusím znovu.
Xyz255
Příspěvky: 295
Registrován: čtv 08. kvě 2014 14:45:04
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od Xyz255 »

Hele, mohli byste někdo prosím vyfotit jak vypadá ten flockovej panel v autě, kdo ho tam máte? Chtěl bych si pořídit tu loketku, co pasuje do té zadní části, tak bych s tím zároveň překopal aji předek, ať je to sjednocený
Jiri.Cerny
Příspěvky: 26
Registrován: stř 26. srp 2015 16:14:12

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od Jiri.Cerny »

Potřeboval bych radu. Mám starou feldu původně s panelem co je tu kousek výš (dvě přihrádky). Chtěl jsem panel z nového modelu plus kastlík.
Panel jsem namontoval a dnes došel kastlík. Namontovala se ližinka a stejně se tam ten kastlík vejde jen tak tak a otevřít nejde bez toho aniž by se vysunoval. Četl jsem tu, že se musí řezat koberec, že to pomůže. Já tam měl v koberci díru. Mám ji zvětšit? Opravdu to pomůže?
Další problém je u ruční brzdy. Mám k panelu dva kusy plastů co jsou kolem ruční brzdy. Když se snažím nasadit ten spodní tak při povolení ruční brzdy to nejde. Je moc vysoký. To je zase třeba řezat koberec?
Na fotce z netu jsou i dva kusy plastů o který mluvím k ruční brzdě. http://zz-t-o-p.rajce.idnes.cz/felda/#50286416.jpg
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od 103457 »

Kastlík se ti tam nevejde, protože máš starou palubku a ta nemá prolisy pro kolejnici, na kterou se upevˇnuje kastlík. Tím je ta kolejnice níž a kastlík, když zastrčíš na doraz, aby přejel držáky nápojů, pak nejde otevřít.
Co se týká ručky, tak s výměnou středového tunelu musíš vyměnit i madlo ručky za nový model.
Všechno je zde na foru již popsané, kdyby jsi lépe hledal a nešel do toho po hlavě, ušetřil by jsi si trápení. :scratch:
Jiri.Cerny
Příspěvky: 26
Registrován: stř 26. srp 2015 16:14:12

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od Jiri.Cerny »

Hele vážně jsem pročetl celé tohle téma, ale je tu plno plků a pak se v tom nedá vyznat. O těch kolejničkách jsem tu třeba nic nenašel, ale vysvětluje to proč když nasadím kastlík je tam až divně velká mezera (zbytečná). Nemáš nějakou fotku nebo nemohl bys mě někam odkázat? Fotky co tady na fóru jsou tak jsou často už po letech nefunkční. Mám tu druhou ližinku a když na to tak koukám tak by mohlo pomoct kdybych upravil díru přes kterou se to chytá do kastlíku s rádiem.
K té ručce díky zčásti jsem si to myslel, že bude jiné to madlo, ale stejně je tam ještě problém v tom, že i když položím ten plast na koberec a na to spustím ručku tak je ručka tak vysoko, že ani nesepne ten spínač kontrolky co tam je. Snad si rozumíme. Nevím jestli zkusit vyříznout koberec nebo co s tím.
Jiri.Cerny
Příspěvky: 26
Registrován: stř 26. srp 2015 16:14:12

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od Jiri.Cerny »

Děkuji za náročné vysvětlení a odpověd
vivo
Příspěvky: 15
Registrován: ned 03. srp 2014 12:14:39

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od vivo »

Maty píše:Ad ručka : ne nic tam nechybí .. takhle to má být

Ad zbytek:
plech co jsem škrtnul tam nepatří ... patří přišroubovat zespodu na palubku do míst kde je přišroubovaný rádio
Obrázek

Zakroužkované díry na obou obrázkách .... na jedné je díra na druhé je šroub co do díry patří a je tam naznačem směr jak patří přišroubovat ... dole na tunelu se šroubuje na ty 2 štefty co ti trčí z tunelu
Obrázek



Ahojte. Rozhodol som sa po dlhom uvazovani kupit tiez tento starsi stredovy panel-ten novy sa mi totiz bez kastliku nepaci a zohnat kastlik je celkom zazrak a zbytocne je to aj drahe.
Precital som si cele toto vlakno a vyzera to tak ze s montazou by nemal byt problem(ani v pripade madla ručky). Mam len jednu malu otazku
Na prvej foto je panel aj s uchytom k radiu-ten si budem musiet sice dokupit ale to nie je problem-proste to namontujem tam zospodu ako je radio a vybavene.
Obrázek

Co vsak problem je je tento kus plechu co som tu dal do citacie-ono totiz prakticky v ziadnom inzerate sa neda tunel aj s tymto plechom najst takze by ma zaujimalo na co presne sluzi a ci je vobec potrebny. Maty tam pisal, "že sa montuje na ty 2 štefty co trčia z tunelu"-bohuzial niesom čech a neviem čo to slovo znamena ale asi mal na mysli tie dve zakruzkovane blbosti na obrazku. Kazdopadne ma nenapada stale naco tam ten plech je(stabilita?pevnost?) a hlavne kde sa prichytava ta tretia horna cast.
Vid fotky ze co myslim->
Obrázek
toto je foto jedneho stareho inzeratu kde zrovna to dotycny predaval aj stym plechom tak sa domnievam ze tie dve skrutky su akoby zozadu vnutri tunelu a ta tretia horna cast sa pripaja niekde zo spodu radia-lenze to mi nedava zmysel kedze tunell sa predsa na radio pripaja inym plechom(vid prva foto)-takze ako to je? pripaja sa to dvoma plechmi na to radio ci ako? fakt mam z toho gulas.
btw:
na tejto foto tiez vzadu trci plech tento "trojuholnikovi" ktory neviem naco sluzi kdezto ten klasicky podlhovasti ktory viem naco sluzi na tejto foto vobec ani nieje...ach
Obrázek

Takze by som vas rad poprosil o radu-co je to za plech-kam presne sa montuje a naco ho potrebujem a HLAVNE ci ho vobec potrebujem. Vopred velmi pekne dakujem za pomoc.
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od 103457 »

Ty plechy jsou tam pro upevnění tunelu, aby pořádně držel, neklepal se, nepadnul ti na plyn, ap. Ten zadní plech se přimontuje do tunelu a pod radio na kraj palubky, tam je třetí šroubek. Na plech se pak tunel našroubuje do boku, jak je to na fotkách.
vivo
Příspěvky: 15
Registrován: ned 03. srp 2014 12:14:39

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od vivo »

Mohol by si to prosim ta napisat polopate? lebo furt tomu nerozumiem. Rozlisujme teda dva plechy:
Plech č.1-podlhovasty. ktory je pripevneny hore na tunely a prisrobujem ho klasicky dvoma srobmi zo spodu radia-neni co riesit. Tunel proste drzi nema kam ist!
Obrázek
Plech č. 2 trojuhonikovy(zadny)-ktory tu skoro nikto v celom vlakne neriesil-nenajdes ho skoro v ziadnom inzerate spolu stym tunelom.
http://img5.pixhost.org/images/2741/25165931_panel1.jpg
Ten sa akoze ma namontovat na dve zakruzkovane meista na fotke zozadu akoby od čelneho skla a vrchna cast tohto plechu sa prichyti akoze neikde neviem kde na palubku-alebo zas radio? ako kde? neviem ci tam je daky otvor nato uz predrobeny alebo to musim navrtat.
Ako nechapem vyznam tohoto trojuholnikoveho plechu moc. Ved ten tunel proste musi drzat ako šerbel na rit vdaka tomu podlhovastemu plechu ktory pripevnim pod autoradio 2 šrobmi. Jediny vyznam toho plechu vydim ako si pisal ze ten tunel sa mozno nebude tak klepat resp nebude sa tak "rozchadzat do stran".

Suma sumarum-ide mi o to, ze z milion prispevkov v tomto vlakne ohladom tunelu a montaze som videl snad len raz ze by niekto ten trojuholnikovy plech spominal a naozaj nikto to skoro nepredava stym na nete-kazdy inzerat je cisto len tunel a hotovo-sem tam je tam ten podlhovasty plech ale ten trojuholnikovy nie. Takze to akoze vsetci co tu pisali do tejto temy ten trojuholnikovy plech bud zazracne nespomenuli alebo ho tam vobec nemaju a existuju bez toho....?
Matuhsch
Příspěvky: 1116
Registrován: pát 17. dub 2009 19:23:29
Bydliště: Modřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od Matuhsch »

ten plech co ty ukazujes na fotkách tak ja nemam, a ani si neviem představit kam pride prisrobovat.. ten zadny pride shora prisrobovat do palubky je tam na to také vybranie vzadu pod radiom, a dole potom treba vyrezat dieru do koberca a najdeš tam dva sroby co trcia z z rozvodu vzduchu.. bez toho žádného drzaku to podla mna bude naprd a nebude to drzat poradne..
Obrázek
Obrázek
Matuhsch
Příspěvky: 1116
Registrován: pát 17. dub 2009 19:23:29
Bydliště: Modřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od Matuhsch »

ten plech co ty ukazujes na fotkách tak ja nemam, a ani si neviem představit kam pride prisrobovat.. ten zadny pride shora prisrobovat do palubky je tam na to také vybranie vzadu pod radiom, a dole potom treba vyrezat dieru do koberca a najdeš tam dva sroby co trcia z z rozvodu vzduchu.. bez toho žádného drzaku to podla mna bude naprd a nebude to drzat poradne..
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od 103457 »

"Ty plechy jsou tam pro upevnění tunelu, aby pořádně držel, neklepal se, nepadnul ti na plyn, ap. Ten zadní plech se přimontuje do tunelu a pod radio na kraj palubky, tam je třetí šroubek. Na plech se pak tunel našroubuje do boku, jak je to na fotkách."
vivo
Příspěvky: 15
Registrován: ned 03. srp 2014 12:14:39

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od vivo »

Matuhsch píše:ten plech co ty ukazujes na fotkách tak ja nemam, a ani si neviem představit kam pride prisrobovat.. ten zadny pride shora prisrobovat do palubky je tam na to také vybranie vzadu pod radiom, a dole potom treba vyrezat dieru do koberca a najdeš tam dva sroby co trcia z z rozvodu vzduchu.. bez toho žádného drzaku to podla mna bude naprd a nebude to drzat poradne..


ahoj-dik za vysvetlenie uz viem presne teda ako to montovat a kde.
Kazdopadne stale ostava otazka ci je to tam naozaj tak velmi potrebne lebo ty si zatial fakt asi len druhy clovek v celom tomto vlakne ktory tu tento zadny-trojuholnikovy plech spomenul...ide mi o to, ze vsade praveze na fotkach je len ten poldhovasty plech co sa primontuje pod radio a aj v inzeratoch. Neviem ako sa ten trojuholnikovy plech vola, ci sa da niekde kupit a ci ho tam fakt treba aby ten tunel drzal..takze budem rad ak sa aj dalsi ludia podelia o skusenosti-ci to tam teda montovali stym trojuholnikovym plechom alebo bez neho.
Andy486
Příspěvky: 161
Registrován: čtv 10. říj 2013 7:28:16
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od Andy486 »

Má to tam byť, drží to potom poriadne. Ale je to na tebe, či to tam dáš, či nie. Ja to tam mám a keby som to montoval v inej felde, tiež by som tam ten plech dal. Ak ho tam chceš mať , zožeň to na vrakáči a hotovo.
Škoda Felicia GLXI 1,3i Bosch Mono Motronic (1995) tm. zelená metalíza
Papi - FK

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od Papi - FK »

.....
Naposledy upravil(a) Návštěvník dne stř 30. zář 2020 17:18:26, celkem upraveno 1 x.
Papi - FK

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od Papi - FK »

.....
Naposledy upravil(a) Návštěvník dne stř 30. zář 2020 17:19:08, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od 103457 »

máš OF palubku a NF schránku. Je tam drobnej rozdíl v prolisech v palubce, u NF jsou hlubší a zapadne do nich držák kastlíku, takže je trošku výš a dvířka jdou tím pádem otevírat. U OF je kastlík níž a je problém, přesně, jak popisuješ, že se dvířka opírají o tunel. Trošičku to jde zlepšit vyříznutím koberce pod tunelem.
Papi - FK

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od Papi - FK »

.....
Naposledy upravil(a) Návštěvník dne stř 30. zář 2020 17:18:41, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od 103457 »

tak vyříznout koberec, ten obdelníček okolo 2 šroubů, aby se tunel mohl přitáhnout níž. Jestli v autě nikdy tunel nebyl, tak koberec je vcelku.
Papi - FK

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od Papi - FK »

.....
Naposledy upravil(a) Návštěvník dne stř 30. zář 2020 17:18:53, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět