za jízdy zdechla, nejede, nechytne

MPi 1AV
AEE
FildaFelda
Příspěvky: 5
Registrován: pát 15. pro 2017 23:13:27

za jízdy zdechla, nejede, nechytne

Příspěvek od FildaFelda »

Zdravím, řeším takový problém, snad by dokázal někdo poradit. Dnes při dojíždění na křižovatku jsem vyřadil a motor okamžitě zdechl. Stihl jsem akorát doplachtit za křižovatku, motor neměl náznak chytnutí ani přes kvalt. Pak už ani nenatočil přes startér. Poslouchal jsem čerpadlo, to najede pokaždé. Na vagu akorát poprvé sporadická chyba prvního vstřikovače, pak už nepsal nic. ještě jsem narychlo vytáhl svíčku, zdá se že benzín tam jde, i ve válci bylo mokro, ale jak jsem zatočil neházela jiskru. Napadá mě že by odešel modul, stává se že klekne takhle najednou? že by ani nepsal vag? nebo čidlo otáček? díky za každou radu
Uživatelský avatar
Kubis
Příspěvky: 18
Registrován: úte 30. říj 2007 15:53:22
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: za jízdy zdechla, nejede, nechytne

Příspěvek od Kubis »

- řekl bych a vsadil na zapalovací modul-cívku, je pod řídící jednotkou. Nová kvalitní cca 1000,-, čina asi 450,-
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: za jízdy zdechla, nejede, nechytne

Příspěvek od ferdamravenec »

přitáhni to ke mně , můžeme zkoušet , díly mám
FildaFelda
Příspěvky: 5
Registrován: pát 15. pro 2017 23:13:27

Re: za jízdy zdechla, nejede, nechytne

Příspěvek od FildaFelda »

Tak děkuju za odpovědi nakonec to bylo tím modulem. Z vrakáče jsem narychlo sehnal original za 400. No mlatil jsem hlavou o zed, protože měsíc zpátky jsem pustil jeden který jsem dostal, kolegovi v nouzi za pakatel :hlava:
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: za jízdy zdechla, nejede, nechytne

Příspěvek od Atnarfus »

Jo, zapalovací modul je klasika. Snad jediná věc na Felicii, která ji takto hrubě odstaví.
Zrovna minulý týden jsem jednu zachraňoval záložním modulem. Majitelka zaparkovala, vystoupila, ale zjistila že nestojí zrovna nejlépe a chtěla pozici auta upravit, už to ale jenom točilo a nic.
FildaFelda
Příspěvky: 5
Registrován: pát 15. pro 2017 23:13:27

Re: za jízdy zdechla, nejede, nechytne

Příspěvek od FildaFelda »

No jo to mě klekl přímo za jízdy, bez varování :D na křižovatce, naštěstí v protisměru nic nejelo, tak jsem mohl vklidu setrvačností odbočit a dojet skoro až k benzínce.. mám smulu že se mi tyhle věci stanou vždycky v zimě nejlíp když mrzne, ale zase štěstí že vždycky kousek od baráku, dovolené a dlouhé výlety to odjezdí spolehlivě :lol:
Odpovědět