KOLA 15" LEGÁLNOST

karoserie, narazniky, skla atd.
martin.324
Příspěvky: 100
Registrován: sob 08. zář 2018 8:41:59
Bydliště: Šalingrad
Kontaktovat uživatele:

KOLA 15" LEGÁLNOST

Příspěvek od martin.324 »

Zdravím Fandy Feldy

omylem jsem našel velmi pěkná kola 4 šroub 100mm na feldu, mají 15" , ale 2 ks jsou dosti vnitřně poskákané. Myslíte má smysl 20 let stará kola nechávat srovnávat a obout je na nějaké brutální Nankangy 195/50 R15? Dřív jsem na nich měl PIRELLI 195/50 R15. Pak jsem auto v 2004 prodal a 15 let kola neviděl. Mám i speciální šrouby a 4 šrouby jsou kanadské proti ukradení, včetně těch plastových mezikruží.

Až najdu fotku, mohu poslat.

O kolik se podle vás zvedne spotřeba? Tehdy to bylo na dieselu, takže se to neřešilo, ale litr tam nahoru byl. Myslím, že 1,9 s těmi koly žrala 8. Kolik může žrát víc 1,3 MPI 50kw?

Co na to policajti, tehdy se na to moc nekoukali a když koukali tak jsem řekl, že jsem to takto koupil v obchodě s autem.

Poradíte?
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: KOLA 15" LEGÁLNOST

Příspěvek od Skury »

Ptas se na legalnost, viz nadpis, nebo na spotrebu, viz konec tve slohovky?

20let stary kola do technicaku nedostanes. Spotreba se ti zvedne max o litr oproti tomu, co jezdis ted, ale je to individualni.
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: KOLA 15" LEGÁLNOST

Příspěvek od 103457 »

Na kola tu máme mnoho příspěvkův sekci podvozek. Takže si najdi adekvátní tema a pokračuj v něm dál netřeba zakládat nový příspěvek.
http://www.feliciaklub.cz/forum/viewforum.php?f=51
Zamčeno