bouchání u přední nápravy

Přední i zadní
Ambin161 - FK

bouchání u přední nápravy

Příspěvek od Ambin161 - FK »

Mám problém s boucháním u přední nápravy, myslel jsem si že je to horní uložení tlumičů. Tak jsem to rozdělal a gumové lůžko uložení a ložisko byli na odpis. Vyměnil jsem to a zdálo se, že je to v poho, jenže to zase mlátí.
Kuladmin
Příspěvky: 1751
Registrován: ned 20. črc 2008 18:21:06
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: bouchání u přední nápravy

Příspěvek od Kuladmin »

A co čepy (spodní a řízení) a silenbloky na nápravě? Zkus vůle a uvidíš kde to je ne?
Uživatelský avatar
Timmy
Příspěvky: 31
Registrován: úte 12. črc 2011 12:21:58
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: bouchání u přední nápravy

Příspěvek od Timmy »

Mám podobný problém ,nechci zakládat nové téma tak si dovolím to dát sem...
Nedávno mi začalo hučet a klepat něco od přední nápravy tipuju pravé kole..Začalo mi to dělat potom co jsem vyměnil brzdové destičky...Při první jízdě po té výměně mi to udělalo jen 2 x vždy jen na chvilku a hned to zase přestalo , dnes při druhé jízdě jsem to slyšel hned po rozjezdu zhruba od těch 30 km/h a zhoršuje se to s narůstající rychlostí.Ten hluk mi připomíná když sem měl v háji ložisko na zadku..bylo to podobné akorát bez toho klepání a šlo to od zadu...Dnes se mnou jel i kamarád a ten cítil u spolujezdce rány do podlahy ...Myslíte že to může být že jsem nějak špatně zpátky upevnil brzdiče ? Ale při brždění to dělá také ..mění se to pouze s rychlostí.. Napadá mě tedy potom buď ložisko anebo poloosa ? ...
Mnohokrát díky za vaše rady a nápady...
Odpovědět