ALARMLOCK

kousek - FK

ALARMLOCK

Příspěvek od kousek - FK »

Dobrej dostal jsem toto centralni zamykani s alarmem a chystam se na jeho montaz ale jsem v tom amater tak bych se chtel zeptat jestli uz ho tu nekdo nemontoval nebo aspon nedokazal poradit s motazi cim zacit atd dik za rady
http://www.levnealarmy.cz/eshop/zabezpe ... armem.html
kousek - FK

Re: ALARMLOCK

Příspěvek od kousek - FK »

Zítra rano bych se chtel pustit do namontováni tech 4 motorku tak doufam ze to pujde aspon trosku lehce
Kroupa
Příspěvky: 131
Registrován: sob 12. úno 2011 18:49:11
Bydliště: Zbysov 66411
Kontaktovat uživatele:

Re: ALARMLOCK

Příspěvek od Kroupa »

Opravdu mě fascinují ti co se tu zaregistrují,nenapíší o autě ani čárku a ještě čekají,že jim někdo poradí :puker:
kousek - FK

Re: ALARMLOCK

Příspěvek od kousek - FK »

No ja mám feldu 1.3 50kw rok 96 ale je bez centralu takze proto se pokousim namontovat ten co jsem popsal nahoře ješte nikdy jsem to nedělal tak proto jsem se obratil na toto forum abych ziskal aspon nejake rady do začátku
Kroupa
Příspěvky: 131
Registrován: sob 12. úno 2011 18:49:11
Bydliště: Zbysov 66411
Kontaktovat uživatele:

Re: ALARMLOCK

Příspěvek od Kroupa »

No to je moc hezký,že jsi to tady napsal,ale je potřeba si taky doplnit profil.Potom,když žádáš někoho o radu tak se může stát,že se koukne do profilu od kud jsi a třeba ti s tím i nějak pomůže.Je tady hodně šikovných členů. :scratch:
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: ALARMLOCK

Příspěvek od 103457 »

Má pravdu předsedo..........

Vykašli se na to, namontovat centrál není legrace, znamená to rozebrat plasty z půlky auta. To není jenom namontovat motorky, to hlavně znamená natahat dráty do každejch dveří a rozebrat i palubku.
O centrálu je tu toho napsáno mraky, takže nejdřív hledej, pak dlouho čti, dlouho přemýšlej, co ti nebude jasný, tak se zeptej na konrétní věci, čemu nerozumíš, co jsi se nedočetl-nepochopil.
Nikdo ti tu nebude říkat jakej a kde máš povolit šroubek. Na to tu už nikdo nemá žaludek s ohledem, že už tu na ty samý dotazy odpovídáme skoro 10 let. ;)
kousek - FK

Re: ALARMLOCK

Příspěvek od kousek - FK »

Neznate nekoho v okoli olomouce smer sumperk kdo by byl ochoten to namontovat tak do 1500kc
Kroupa
Příspěvky: 131
Registrován: sob 12. úno 2011 18:49:11
Bydliště: Zbysov 66411
Kontaktovat uživatele:

Re: ALARMLOCK

Příspěvek od Kroupa »

Přesně tak jak píše kolega,není to žádná sranda a je to hodně časově náročné pokud to člověk dělá precizně.
Pokud tomu nehovíš tak jsi udělal dobře,že jsi se poptal,jen si nejsem jist jestli za ty prachy do toho někdo půjde,je to docela makačka.
Uživatelský avatar
Arkis
Příspěvky: 1373
Registrován: pát 13. dub 2012 12:38:51
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: ALARMLOCK

Příspěvek od Arkis »

Ještě teď si pamatuju, když jsem to dělal na svojem autě.
Tuším jsem na tom pracoval 3 víkendy, protože jsem Neděle večer - Pátek večer byl na internátu.
Pro mně na tom bylo nejtěžší dostat kabely skrze průchodky. Montování motorků nebylo tak hrozné, ale ta kabeláž byla šílená. Minimálně hodinu jsem strávil venku tím, že jsem rozplétal kabeláž a dělal si vedle svojeho auta návrh, jak tam ta kabeláž patří.

Jinak co ti tak můžu poradit:
1. Vykašli se na ty věci, co patří k motorku. Motorem navrtej do dveří, je to mnohem lehčí a líp se s tím manipuluje.
2. Táhlo servomotorku nepřipojuj na táhlo zámku. Felicie tam má už udělanou dírku na centrální zamykání, takže ty ohneš táhlo servomotorku, koupíš si do toho plastový kolíček a akorát zacvakneš.

Tady máš jen lehkou ukázku, co tě čeká :D
Obrázek
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: ALARMLOCK

Příspěvek od ferdamravenec »

ale jinak je docela dobrý , než se něco koupí , podívat se , pozeptat se ...................
................................
a koupit použitý origo serva , kabely , jednotku , a k tomu si jen přikoupit dálku nebo alarm ........
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: ALARMLOCK

Příspěvek od 103457 »

kousek píše:Neznate nekoho v okoli olomouce smer sumperk kdo by byl ochoten to namontovat tak do 1500kc


A proč si to nenecháš namontovat rovnou od prodejce? Chtěj za to tisícovku, to je super cena.
http://www.levnealarmy.cz/mapa-pokrytia/olomoucky-kraj/
kousek - FK

Re: ALARMLOCK

Příspěvek od kousek - FK »

no prave ze sem tam volal a ta cena je 2500 jenom montaž
kousek - FK

Re: ALARMLOCK

Příspěvek od kousek - FK »

ale jeste me napadlo jestli tu neni nekdo kdo uz to montoval a nebyl by schopen za nejakou mensi uplatu sepsat navod nejde mi o to jak rozebrat dvere palubovku to uz jsem delal ale jde mi
1 o navod jak nejlepe umistit motorky naohybat tahla atd.
2- kam pak napojit kable samozrejne nemyslim ty ktere maji na konci konektor ale ty ktere jsou bez ukonceni a musi se nekam pichnou je jich par
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: ALARMLOCK

Příspěvek od Maty »

za to nemusíš nikomu platit .... VŠECHNO je tady na fóru již několikrát napsané ... stačí trošku hledat ;)
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Uživatelský avatar
Arkis
Příspěvky: 1373
Registrován: pát 13. dub 2012 12:38:51
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: ALARMLOCK

Příspěvek od Arkis »

Na stránkách prodejce máš návod ;).
http://www.levnealarmy.cz/get_file.php? ... download=0
Co nebudeš vědět, tak vyfotíš / vyscreenuješ z návodu / popíšeš a někdo ti s tím pomůže. Samozřejmě se prvně podívej po fóru, jestli se zrovna ta věc, u které se zasekneš, již neřešila.
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: ALARMLOCK

Příspěvek od Maty »

Ohledně centrálu bych tiopoval, že není věc co by nebyla ještě řešená ;)
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
kousek - FK

Re: ALARMLOCK

Příspěvek od kousek - FK »

nenasel sem diskuzi o umisteni motorku nema nekdo foto kam je daval na predni dvere a jak naohejbat tahla
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: ALARMLOCK

Příspěvek od Maty »

No pokud potřebuješ až takovou radu, že nevíš kam s motorkem a jak ohnout táhla tak ti snad doporučím koupit tuhle sadu ;) http://www.levnealarmy.cz/eshop/komfort ... licia.html

Na plechy připevníš motorky, ty pak přiděláš s příslušným táhlem přímo do auta do otvorů co jsou již ve dveřích ...
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
kousek - FK

Re: ALARMLOCK

Příspěvek od kousek - FK »

Tak jsem dnes uspesne namontoval serva a natahl draty ale ted prijde pro me to nejtezsi zapojit ty draty a stím bych chtěl poradit a pokud mozno co nejjednodušeji na konci kablu mám 12pinovej konektor ten dam do ridici jednotky ale pak tam jsou ctyři draty a ty se musi nekam pichnout dva jsou bile jeden je cervenej s pojistkou a jeden je černej s kostrou a opravdu nevím kam je dát a pak bych se chtel zeptat jestli to pujde i bez pajky nebo ne dik za rady
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: ALARMLOCK

Příspěvek od Maty »

Co ti o těch drátech píšou v návodu k obsluze ? ... tipoval bych červenej +12V , černej kostra, bílej můžou být blinkry
Bez pájky to sice půjde, ale není to ono ... pokud to chceš pořádně tak pájet ;)
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Uživatelský avatar
Arkis
Příspěvky: 1373
Registrován: pát 13. dub 2012 12:38:51
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: ALARMLOCK

Příspěvek od Arkis »

Když máš s pojistkou tak to dej rovnou na baterii. Já to mám natažené do pojistkovky a vpravo nahoře máš přívodní kabel od baterie. Tak jsem tam dal očko a dal to pod ten přívod.
Kostru dáš třeba na zemnící matici na volantovce - nemůžeš minou, sundáš spodní plast pod volantem a jsou po stranách 2 matice, ke kterým vede spousta hnedých (také zemnících) kabelů.

Podle návodu má být jeden bílý/červený a ten patří na alarm.
Ten druhý bilý/modrý by měl být nějaký sekvenční výstup. Vůbec netuším, co by to mohlo být. Normálně bych řekl, že je to signalizace pro motorky, no to už je dané v kabelech, co vedou k motorkům.
Spíš ten návod ze stránek prodejce nebude patřit k tomu tvému alarmu.
Hoď sem fotku nějakého návodu, co byl v krabičce. Já to měl třeba zevnitř vytisknuté přímo na krabici.
kousek - FK

Re: ALARMLOCK

Příspěvek od kousek - FK »

http://alarmtuning.cz/alarm-tuning/cent ... ck-new.htm
navod mám stejny jako na teto strance a mam k tomu i alarm ale prvni jsem chtel napojit ten central
kousek - FK

Re: ALARMLOCK

Příspěvek od kousek - FK »

potrebuju poradit zapojuju central mam to uz vse naistalovane a ted zapojuju draty z centralu mi vedou cervenej +12v a cerna kostra a dva bile ale ty jsou do alarmu kostru sem hodil pod volant ale ted potrebuju nekam pichnout ten +12v napadl me zapalovac ale z neho vedou tri draty cernej hnedej zelenej nemam merak takze potrebuju poradit kterej drat mam udelat za pristrojovkou dik
Uživatelský avatar
Arkis
Příspěvky: 1373
Registrován: pát 13. dub 2012 12:38:51
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: ALARMLOCK

Příspěvek od Arkis »

Na zapalovač se vykašli. Hoď to tam, jak jsem ti říkal - do pojistkovky v pravo nahoře je tlustý červený drát. Ten jde přímo od baterie, tak si kup očko stejného průměru a dej to pod něj.
Odpovědět