Problém u blinkrů.

CZert
Příspěvky: 11
Registrován: pon 24. lis 2014 17:08:13

Problém u blinkrů.

Příspěvek od CZert »

Zdravím Vás lidičky,
Mam problém ze světli, když dam blinkr tak se mě rožnou i dálkové světla a svítí společně s potkávacíma a když blinkr vyskočí dálkové svítí dál než dám světelnou houkačku tím je vypnu a ani jí nemusím uplně zmáčknout stačí jen nepatrně se jí dotknout. Měnil jsem dvakrát tu páčku za novou jednou za neorigo podruhé za originál (obojí auto kelly což mě někdo říkal že ani originál není originál :D) a problém furt stejný.
Pokud to je elektrika tak jediný problém o kterým vím je že mě upadla (urezla) zásuvka tažného zařízení a visí na drátu od elektriky myslíte že to muže dělat ta zásuvka tažného?
Ještě se občas ty dálkové světla rožnou přijde mě že otřesem když najedu na nějakou nerovnost ale to není vždycky.
předem dík za rady a kdyby byl někdo ochotný co se vyzná v elektrice se na to mrknout tak jsem z Brna ;) už s tím bojuju měsíc a dost mě to stve :D
kwik
Příspěvky: 616
Registrován: stř 02. led 2013 16:19:11

Re: Problém u blinkrů.

Příspěvek od kwik »

hele, nemáš vodu v pojistkovce?
CZert
Příspěvky: 11
Registrován: pon 24. lis 2014 17:08:13

Re: Problém u blinkrů.

Příspěvek od CZert »

nevim jak by se tam mela dostat ale kazdopadne mrknu tam zítra jestli tam něco není. nejaky spatny rele nebo pojistka to bejt nemůže? nebo kostra nekde spatna?
kwik
Příspěvky: 616
Registrován: stř 02. led 2013 16:19:11

Re: Problém u blinkrů.

Příspěvek od kwik »

přes těsnění čelního skla... mrkni na to:)
CZert
Příspěvky: 11
Registrován: pon 24. lis 2014 17:08:13

Re: Problém u blinkrů.

Příspěvek od CZert »

Tak pojistkova uplně suchá :(
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém u blinkrů.

Příspěvek od emilio52 »

tak nejdřív bych spravil tu zásuvku tažnýho + kontrola neporušení izolace na drátech a když to nepomůže tak páčka blinkrů .
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
CZert
Příspěvky: 11
Registrován: pon 24. lis 2014 17:08:13

Re: Problém u blinkrů.

Příspěvek od CZert »

Ok pak napisu jak to dopadlo.
CZert
Příspěvky: 11
Registrován: pon 24. lis 2014 17:08:13

Re: Problém u blinkrů.

Příspěvek od CZert »

Tak zatim asi uz 3 tydny vymenena packa a vse ok, packa nebyla nova ale koupena tady od nekoho z forka :-)
Odpovědět