Výměna spojky 1,3 BBM

Scháníte pomoc ? Zeptejte se !
Pravidla fóra
Témata vkládejte v následujícím tvaru:

Nadpis: Co a kde např. Schánim diagnostiku, Olomouc

- místo
- co potřebujete
- kontakt na vás

Pro lepší přehlednost nerozvádějte zbytečné OT diskuze!
Před založením dotazu se prosím přesvědčte níže v jednotlivých členských nabídkách, že se ve vašem okolí opravdu nenachází člen nabízející svou pomoc v klubovém servisu :) Příspěvky poptávkového charakteru vložené do jiné části fóra budou bez upozornění smazány, tam nemají co dělat, patří to sem!

Výměna spojky 1,3 BBM

Příspěvekod miroslav.bk » pát 13. říj 2017 15:16:23

Zdravím,

Od mechanika (při výměněn oleje a filtrů) jsem se dověděl, že mám "načatou" spojku a "za chvíli" začne prokluzovat. Nacenil to i s prací na 3500,-
Chci se zeptat jestli je to cena v pořádku, nebo jak se to cenově pohybuje (prý je s tím "s*aní", proto taková cena..). Když už se bude měnit, tak celá spojková sada, to je jasné.

Takže otázka zní - spojková sada (ne ta nejlevnější čína, ale něco, co bez obav bude fungovat) + práce, na kolik to vyjde a jak dlouho budu bez auta?

Díky za odpovědi.
Felicia EFF61, 1.3, LXi, BMM, 50kW, 1996
miroslav.bk
Palec nahoru! 0 / Palec dolů! 0

Re: Výměna spojky 1,3 BBM

Příspěvekod Rambo-x » pát 13. říj 2017 21:53:28

Okolo 1500 vychází spojková sada,nějaký ten normálně kvalitní LUK repset. 2000 za práci mi přijde celkem dost,na felicii má zachvíli převodovku dole,i kdyby na tom dělal 3 hodiny tak je to moc,chápu že si chce vydělat ale...Kdyby se do toho pustil,tak máš auto za pár hodin zpátky,ale ta cena se mi zdá přehnaná
Rambo-x
Palec nahoru! 1 / Palec dolů! 0

Zpět na Poptávka