www.auto-vin-decoder.com

O Felicia klubu - historie

Tento web se od začátku specializuje jen na model Škoda Felicia 94-01. A snaží se shánět informace co jsou aktuálně pro členy důležité a potřebné. Vznik stránek se datuje k 1. 2. 2003

Začátky byly těžké, kdy jsem vymýšlel tento design a engine. Nakonec po měsíci ustavičné práce jsem měl hotov návrh. Po čase bylo se bylo možné i registrovat do klubu. Registrace se spojila i s registrací v první verzi fóra. Forum časem bylo upraveno podle požadavku členu.

Stav k 2003.

Už to nebyl web jen pro moji potěchu, ale chtěl jsem utvořit klub Felicii, který by byl jasně vidět na srazu.
Jak se plnila sekce se seznamem členu bylo na čase udělat nějaké pravidla. Díky kterým se mi podařilo se seznamu průběžně mazat lidi co jen testují engine, nebo jen tak blbnou. Našlo se i velké a opravdu veliké množství lidí o mají o klub zájem a dokonce i ze zahraničí (Slovensko, Polsko, Portugalsko, aj.)

Stav k 2005.

Postupem času vznikaly i nové sekce a bylo potřeba zvýhodnit členy kteří mají o klub zájem a podporují tento server. Tak se na stránkách objevily sekce benzín, doprava, speciální modely aj. I fórum přešlo do druhé a zatím poslední verze designu. Řekl bych že je to povedená verze a doufám že se vám líbí.

Stav k 2008.

V roce 2011 se po několika letech změnil i kabátek stránek. Změna byla k 8. výročí založení klubu. Vznikla tak servisní knížka, kam si každý píše pro sebe záznamy o svém autě. Během roku 2011 se změnil nejen vzhled, ale i přibyly nové sekce. A také unikátní hodnocení členů a tím i doporučení všem, že jde o spolehlivého člověka.

Verze stránek z roku 2011

A jak dal? Doufám že Felicia klub bude "žít" i nadále v dalších letech a že členové se budou moci těšit na nové fotografie a sekce na webu.

V roce 2011 se jako druhý admin FK stal Maty, který nahradil Racemana. Raceman bohužel už neměl tolik času na forum.

Přeji Vám mnoho zdarů a kilometrů bez nehody.

Pokud budete chtít mi něco sdělit můžete na tomto odkazu na fórum. Budu rad, když každý něco napíše.

Luka$

Pokud máte nějaké otázky, tak klidně dejte vědět na info@feliciaklub.cz.

Stránka byla zpracována za 0.005s.