www.auto-vin-decoder.com

Detail uživatele ferat

Odkaz na tuto stránku: www.feliciaklub.cz/ferat
Serie Typ Felicia LXi (Hatchback) Felicia klub
Rok 2000
Objem 1,3MPi (50Kw)
Barva Modrá námořní - J4J4

Jsem druhým majitelem tohoto vozu. První majitel s ním jezdil 6 let a najezdil 47 tis. km. Autíčko jsem koupil v roce 2006 za 65tis a jsem s ním spokojen. Já osobně jsem s ním najezdil cca 25 tis. km. Jezdí pěkně, bez problémů, je spolehlivé. Jediná bolest je samozřejmě plechařina. Již v době koupě byly chycené zadní lemy a v pravém předním blatníku byly bubliny. Tušil jsem že to nezachráním. Snažil jsem se sice brousit, kytovat, lakovat, ale po zimě 2009/10 se objevila díra v blatníku a zadní lemy byly jaksi "okousané". Vzhledem k tomu, že nás letos v srpnu čeká technická, tak jsem se rozhodl k radikálnímu řešení a Felina se od května 2010 chlubí novými předními blatníky a novými zadními lemy. Drobnější opravou prošly i páté dveře-pod gumou zadního okna se začaly dělat bubliny. Krátce po opravě plechařiny začalo při dešti trochu zatékat pod předním oknem. Vyřešila to výměna těsnění skla, doufám, že to už bude ok. :-) Jako jedna z posledních akcí byly opětovně doplněny boční polepy akčního modelu "Trumf", které vzaly za své při opravě laku. Vzhled vozu je tedy nyní standardní tak, jak šel z výroby. Doplnění: Z víka kufru jsem odstranil samolepky, které zbyly po předchozím majiteli (CZ a znáček EU). Už byly poničené a stejně se mi nikdy nelíbily :-). Vyměnil jsem standardní H4 za H4 Night Breaker. 8.7.10 jsem vyměnil obě zadní světla za nová (originál Hella). 3.8.10 jsem si konečně vylepil stříbrnou klubovou samolepu a 5.8.10 jsem bez problémů prošel přes STK, takže zas máme na 2 roky pokoj. :-) Doplňuji info, že od 4.6. 2010 je autíčko poprvé za svůj život garážované. Sice jen v pronajaté garáži, ale i tak je to fajn. Bohužel je to jen klasická stará "řadovka" bez elektřiny, takže se tam nedá stejně nic-krom parkování-dělat. Dneska 11.6.11 jsem dal nové NB Plus, tak uvidíme co to vydrží. :-) Jen krátce doplním, že v Listopadu 2011 se stav tachometru blíží k 88 tisícům, to znamená, že jsem už s tímto autíčkem najezdil přes 40000 km k mé plné spokojenosti a doufám, že nás ještě spousta dalších kiláků čeká.
Rád bych do budoucna litá kola a přední mlhovky, ale záleží na financích... :-/ Líbí se mi i osvětleni interiéru LED diodami, ale na jejich instalaci mi chybí šikovnost, takže zatím hudba budoucnosti... Zatím se jako reálné jeví, že budu pořizovat SPDS, snad to vyjde.
Fotografie: ferat Fotografie: ferat Fotografie: ferat Fotografie: ferat Fotografie: ferat Fotografie: ferat Fotografie: ferat Fotografie: ferat Fotografie: ferat Fotografie: ferat Fotografie: ferat Fotografie: ferat Fotografie: ferat Fotografie: ferat Fotografie: ferat Fotografie: ferat Fotografie: ferat Fotografie: ferat Fotografie: ferat Fotografie: ferat Fotografie: ferat Fotografie: ferat Fotografie: ferat Fotografie: ferat Fotografie: ferat Fotografie: ferat Fotografie: ferat Fotografie: ferat Fotografie: ferat Fotografie: ferat
Jméno a příjmení: Martin Sečkař
Přezdívka: ferat
Datum narození: 18.9.1974
Ulice: Dvořákova 2170 / 40
Město: Cheb
Stát/kraj: Karlovarský kraj (K)
Mail: ferat.m@seznam.cz
Telefon: 608966315
Stránka byla zpracována za 0.018s.